Neočekávaný večer

S manželkou jsme svoji už 16 let a  i když jí je už přes 40, tak je to pořád moc pěkná kočka s tmavýma delšíma vlasama, štíhlé postavy s krásným zadečkem a trojkama prsama. Dělá jí moc dobře když se může pěkně a vyzívavě oblékat a pozorovat jak si jí ostatní chlapi očima obdivně prohlížejí. A mě se to líbí taky. Před nějakým časem jsem se ji v posteli při sexu  svěřil, že mě hrozně vzrušuje představa jak si  užívá milování  s nějakým mladým udělaným fešákem, a že ze mě udělá paroháče. Nejprve z toho byla docela v šoku, ale po nějakém čase, když jsme se o tom dál bavili, tak mě připadalo, že by se jí ta představa, že bych jí dovolil šukat s jiným docela líbila. Při sexu sama chtěla, abych jí vyprávěl příběhy o tom jak si to s ní rozdává někdo jiný.
Byl pátek odpoledne, holky jsme odvezli k babičce a dědovi na víkend, aby si jich taky užili a my s manželkou Danou jsme si chtěli udělat pěkný večer. Zajeli jsme si na večeři a do kina pochodili po pár obchodech, nakoupili pár hadříků. Bylo nám fajn a byli jsme šťastní a spokojení a už se těšili domů do postýlky jak si užijeme úžasný sex. Cestou autem  domů mě řekla jak se těší na úžasnej sex a rukou mě u toho honila péro. Ani jsem se nemohl soustředit na řízení. To Dana kromě honění zvládla druhou rukou cosi psát v mobilu a u toho vyprávět  perverzní představy o tom jak se na mě vrhne hned jak dojedeme domů. Doma jsme proběhli přes sprchu a šup do postele. Tam mě po vášnivé líbačce řekla, že dneska to bude podle jejího scénáře a já jí musel slíbit, že udělám vše co mi přikáže.
Nejprve si mě spoutala  tak, že jsem měl ruce připoutaný k posteli. Začala si oblíkat rajcovní prádýlko u toho mi dělala smyslný striptýz. Pak mi klekla na obličej a přikázala mi ať jí pěkně vylížu buchtičku. Poslušně jsem jazykem  vylizoval  už pořádně mokrou kundičku, když v tom někdo zvoní. Dana  s mírně úsměvným úšklebkem na mě, koho to sem v půl desáté večer čerti nesou. A odešla otevřít. Já zůstal  bezmocně ležet na posteli. Slyším, jak se moje manželka s někým pozdravila  a pouští  někoho dovnitř, je to mužský hlas. Chvíli je docela ticho a asi za dvě minuty jdou po schodech ke mě na horu. To co jsem uviděl mě  neskutečně překvapilo. Moje manželka si v rajcovním prádelku vede za ztopořený penis  vyslečenýho  mladýho hřebečka.
Představí nás a říká mě, teď si jdu užít úžasnej sex tady s Ondrou. Já  s úžasem koukám na to jeho namakaný tělo a neskutečnou kládu mezi nohoma, kterou mu moje žena pomalu honí a u toho se smyslně dívá na mou bezmocnost. Odejdou spolu do vedlejšího pokoje a já už slyším jen zvuky jak se vášnivě líbají. Asi po patnácti  minutovém  intenzivním sexu, kdy podle poslechu je jasný, že se blíží u obou orgasmus, najednou manželka svému milenci udýchaně přikazuje, ať jí jako posledně pořádně vystříká kundičku. Ondra těžce oddechuje a říká, že se má na co těšit, že už týden nešukal a ani si ho nehonil. A Dana ho udýchaně chválí jak jí to dobře dělá a že se už nemůže dočkat jak jí to tam zase nastříká. Za malou chvíli příchází na manželku velice silný orgasmus  a po asi minutě to samé prožívá Ondra. Oh můj Bože to je teda nadílka, úžasně ti v něm škube chválí Ondru, který mocně plní kundičku horkým spermatem mé manželky. Jejich sténání pozvolna  ustupuje. Oba  spokojeně odpočívají a líbají se. Z toho co jsem mohl slyšet, tak si to oba opravdu užili a já musím přiznat, že já taky. Po celou dobu jsem měl penis jako z kamene, ale byl jsem pořád zpoutanej, tak jsem si ho nemohl ani vyhonit.
Víš ten můj paroháč má moc rád buchtičky s krémem a teď mě bude muset vylízat tu mou vystříkanou  buchtičku, která je naplněná jak Hořická trubička. Ondra se jen směje. Obléká se dostává pusu na rozloučenou a odchází. Je slyšet jak zabouchne dveře. V tom smyslně do ložnice vklouzne rozcuchaná spokojená manželka. Rožne světlo a říká. To abys dobře viděl, říká přísně, jak jsem plná Ondrového krému ty paroháči. A teď to ze mě všechno vylížeš, říká nekompromisně. Nejdřiv si ke mě klekne a nechá ať se můžu podívat jak jí sperma  teče po stehnech. Pak si rukou setře čurůček semene a říká. Víš cos slíbil. Já jen přikývnu a v tom mě omazává pusu Ondrovým spermatem. Musím poslušně olizovat její prstíky. Najednou si nade mne  kleká a přikazuje, lízej a do sucha! U toho mě honí moje tvrdé péro a začíná ho i úžasně kouřit. Netrvá to ani minutu a už jí plním pusinku semenem. Nepřestává v kouření  hltá všechnu tu mojí nadílku. Oba jsme jako v tranzu. Je to úžasný, dokonce se asi po třech minutách  udělá znova i se mnou. Oba těžce oddechujeme. Žena si lehá vedle mě, dívá se mi do očí a říká celý to bylo božský. Chci to co nejdřív zopakovat a musím se přiznat i já, že to bylo neskutečný.