Je moje

Nedokázal spusti oči z té nádherné ženy. Žila dva životy. Jeden navenek, spořádaný rodinný život a druhý, kde mohla být sama sebou mluvit a chovat se jako mladá, smyslná žena, kterou byla. Ta žena, se kterou cítil to jedinečné spojení. Probudil v ní nespoutaného ducha a nikdo z jeho přátel netušil, že ta bohyně, kterou nazývá svou přítelkyní a kterou mu všichni jeho kamarádi závidí, patří podle oddacího listu jinému muži. Byla jako stvořená pro něho byla, jen jeho !!! Pohnul se směrem k ní

Věděl, že právě v téhle chvíli jedná čistě instiktivně. Probudil se v něm jeskynní člověk. Potřeba, označit si svoje území aby každý věděl, že teť, patří jen jemu!! Musí slyšet, jak hlasitě křičí jeho jméno a prosí ho o víc. Vzal ji za ruku, odvedl do ložnice a zamčel za sebou dveře. Byl na lovu a ona byla jeho kořist jen o tom ještě nevěděla. Tázavě se na něj podívala. Co se děje miláčku zeptala se bezradně. CHCI TĚ!!! Celá rozrušená, začala couvat. Cože? .. NE! dúm je plný lidí teť nemúžem!!! Pomalu vykročil směrem k ní. Chceš se vsadit? Odtáhla se od něj, ale každý její pokus zachovat si odstup jen přiživoval jeho lovecké instinkty. Hodil ji na postel a líbal ji tvrdě si přivlastňoval její ústa. Jednou rukou rozepnul opasek a zvedl se na zlomek vteřiny, aby si stáhl kahoty, spolu s jeho botami. Netušila ani, jak se to stalo, ale její spodní část těla už byla stejně nahá. Znovu přitiskla nohy k sobě, aby skryla, jak moc mokrá už její kundička byla. Roztáhni nohy maličká ukaž mi, co je MOJE!!! Poslechla nějak nedokázala odolat.

Vdechoval její omamnou vúni a rázně ji přitáhl na kraj postele. Roztáhl jí stehna ještě více a přisál se k její mokré kundičce. Ach bože, prosím, buď něžný, to se nehodí, když máš hosty ach bože zkoušela ho uklidnit. Kašlu na moje hosty chci se tam vrátit s tvojí chutí na jazyku a pokračoval v olizování její sladké kočičky. Položila si ruku na ústa, snažila se zadržet její hlas. Sáhl po jejích rukou, chytil obě její zápěstí a držel je v zajetí na jejím břiše v jeho velké dlani. Je mi to jedno, jen ať slyší!!! Jazykem kmital přes její klitoris jako šílený přidal do práce svoje prsty a nemilosrdně ji s nimi šukal dokud ji nezasáhl orgazmus a chraplavý výkřik unikl z jejích úst. Nečekal na ni, aby se uklidnila, ale dál ji lízal, sbíral všechen její med .. převracel na jazyku, jako znalec vína. Hmmm . jsi vynikající!!! Její chuť byla pro něj víc návyková, než droga. Jediná myšlenka, která se usadila v jeho mysli, byla touha dát najevo všem, že je jeho. S každým pohybem jeho jazyka s každým tahem jeho prstú jeho mysl opakovala stejná slova znovu a znovu: Moje, moje JE MOJE!!! Liboval si v těch nádherných zvucích, kreré naplnili místnost. Nebyla už schopná zadržet její křik i když se snažila a její pokousané rty byly toho dúkazem. Teť už jen prosila, prosila aby ji šukal. Byl opilý z její chuti.

Budu tě šukat tak zatraceně tvrdě varoval ji. Chytil svúj tvrdý penis a strčil do ní v jednom hrubém tahu. Hrál si s ní .. krutě. Šukal ji tvrdě, vzal ji blízko okraje a zpomalil tempo ve chvíli, kdy téměř vrcholila. Když se trochu uklidnila, udělal to znovu vzlykala a prosila o dokončení ale on jí odpíral uvolnění znovu a znovu. Komu patříš řekni to !!! Jeho obrovský penis bušil do její malé pičky. Jsem tvoje ach bože .. já jsem tvoje!!! Vzlykala, boky vyklenula jemu vstříc nesouvislé steny a slova unikaly z jejich úst většina z nich byly jeho jméno. Svět, tam za dveřmi, přestal pro oba existovat. Jen čistá radost, výkřiky, prosby tak hlasité, že už je musel slyšet každý!!! Začal strácet kontrolu cítil její svaly napjaté v očekávání orgazmu. Řídil jejich potěšení stále výš a výš . ale nakonec už nebyla síla, která by je zadržela od společného vyvrcholení. Její stěny ho v sobě svíraly, ruce a nohy omotané těsně kolem něj, jako by se snažila vtáhnout ho do sebe co nejhlouběji.

Drželi se navzájem v objetí, snažili se popadnout dech těšili se z těla toho druhého když je vyrušilo zaklepání na dveře. Hmm omlouvám se, ale mohli by jste objednaná pizza je už tady s jasným úšklebkem v hlase se ozvala kamarádka za dveřmi ložnice. Budeme tam hned odpověděl a jen šeptem sám pro sebe dodal Ootravná čarodějnice! Když se uklidnila natolik, že její mozek začal registrovat, co se právě stalo, skryla svoji tvář do rukou a začervenala se po celém těle. Právě měla dost hlasitý sex v domě plném lidí. Podívala se na něj vyčítavě, Bylo to opravdu nutné?! Byl ještě hluboko v ní, líbal ji na krku, vychutnával slanost její kúže. Omlouvám se, ale cítil jsem nutkání buď tě musím šukat, nebo jít z něho vymlátit duši. Vstal a šel zvednut z podlahy její kalhotky. Nemyslím, že bys měla radost, kdybych udělal to druhé. Podívala se něj ostře, byla si jistá, že umře každou chvíli studem a chtěla být na něj naštvaná když si právě vytahoval zip na jeho kalhotech. Myšlenky o tom, jak mokrý ještě je a jak moc by si přála čistit ho olizovat jí zaplnily mysl. Potřásla nevěřícně hlavou. Co je to se mnou přemítala v duchu zhluboka se nadechla a vykročila z ložnice čelit jejich publiku.

Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *