Vymrdaná manželka i milenka 1.díl

Když jsem přišel k sobě, nechápal jsem co se stalo. Měl jsem na krku obojek, řetězem od obojku jsem byl připoután k něčemu ve zdi za mnou, sice jsem měl volné ruce, ale ten obojek mi nedovolil skoro nic.

Byl jsem nahý a nechápal kde jsem a co vidím před sebou. Byl jsem v nějakém sklepě, ale luxusně zařízeném, trochu jako zámecká vinárna. Ale co mě šokovalo, bylo to co jsem viděl. Díval jsem se na manžela své milenky, jak popíjí víno s mojí ženou, evidentně se dobře bavili. Pomalu jsem si skládal útržky toho co se stalo. Pamatoval jsem si, že jsem se vrátil domů po vášnivé noci s mou milenkou, manželka seděla v křesle a popíjela víno, normálně jsme se bavili, potom odešla si dolít a donesla mi také, napil jsem se a potom už nic nevím, probral jsem se tady. Opravdu to byl sklep, došlo mi kde jsem, manžel mé milenky vlastnil několik hotelů, tohle byl evidentně jeho zámecký hotel pro lepší klientelu.

Když jsem se rozkoukal, dost ve mně hrklo, kolem mlčky postávalo několik divných chlapů v černém. Došlo mi, že mám veliký malér, milenčin manžel nebyl žádný dobrák, věděl jsem že dost riskuji když jsem si s ní začal, ale nemohl jsem si pomoct.

Najednou si moje žena všimla, že je pozoruji, upozornila na to a oba se zvedli a šli ke mně. Tak co ty blbečku, jak je? Zeptal se on. Šukáš mi ženu, šmejde, to se dělá? Ptal se. Nnevěděl jsem, jestli se víc baví, nebo je rozčílený. Naklonil se k mé ženě, přitáhl jí k sobě, sjel rukou k jejímu rozkroku, vyhrnul sukni. Viděl jsem že, nemá kalhotky. Asi ti jí tu před tebou pořádně vymrdám, určitě to chce, koukni jak je mokrá, strčil do ní dva prsty a když je vytáhl, byli celé mokré. Jen jsem nechápavě koukal, co to s ní udělalo, nikdy nechtěla ani slyšet o něčem navíc. Šoustala nádherně, líbilo se jí všechno od lízání zadku až po anál, ale prý jen se mnou. Nikdy nechtěla ani slyšet o swingers, nebo o dalším muži, co by se přidal. Teď jen vzdychala, oči dokořán a kundu mokrou. Začal jí šukat rukou, opřel jí o stůl, tak abych dobře viděl co jí dělá. Otočila hlavu a dívala se mi do očí, ten pocit se nedá popsat. Nejradši bych je oba zabil, ale ještě víc jsem se chtěl přidat. Stáhl jí sukni, prsty druhé ruky roztáhl půlky a střídavě jí šoustal prsty kundu a střídavě jí projížděl půlky, občas jí kundí šťávou mazal vchod do análu. Ona začínala hlasitě vzdychat, otočil se ke mně a povídá: Tak co, už ti jí mám vymrdat jak děvku, chceš vidět co jí udělám? Nebo jí mám dát na hraní tady klukům? Řekl a ukázal na ty frajery stojící kolem. Určitě se jí to bude líbit, kundu má úplně mokrou a horkou ,ta se na to jen klepe! Naklonil se k ní a dlouze jí začal líbat, spíš lízat jak pes. Jen jsem stál, tvrdej jak kámen a klepal se, napůl strachem a napůl šíleným vzrušením.

Najednou sáhl do kapsy, vytáhl telefon podíval se na display, podivně se usmál. Volá manželka. povídá s úsměvem.

Potom se otočil k mé ženě, pomohl jí se narovnat, dlouze jí políbil a povídá: Asi to bude bude trvat trochu déle, dáme si večeři, on nám neuteče.

Bylo na ní vidět, že by chtěla mrdat, ale jen kývla a oblékla se. Ty tu nezlob, hoši na tebe zatím dají pozor, neradil bych ti je naštvat, platím je dobře, udělají co jím řeknu, tak nezlob! Ale můžu ti slíbit, že se máš na co těšit a ta moje kurva taky! Tvrdě se zasmál, chytil mou ženu za zadek a odešli.

Tak jsem tam stál, nahej, připoutanej s partou mlčících goril a přemýšlel co bude.

Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *