Je to silnější než já

Tohle miluji. Naše sobotní hrátky. Velká postel, klid a moře potěšení před námi. Martina si nahřála trochu třezalkového oleje a promnula jím penis.
„Filípku vstávej. Pořádně se vzchop. Chci si hrát s tvrdým ptákem.“
Miluji, když o mne pečuje. Jemně mi ho mačká a kroutivým pohybem sjíždí po žaludu. Občas kroužkem mezi prsty pohoní penis těsně pod uzdičkou, to mne dokáže přivést do ráje. Prostě mne to nestimuluje tak moc, ale na druhou stranu vzrušení se sčítá a pak to bývá nekonečná bomba. Rád se ztrácím v krajině před orgasmem. Vzdát se svý ženě do rukou. Palcem poklepává na dírku v žaludu a škrábe uzdičku. Po patnácti minutách jsem na krajíčku. Och bejby. Ležím a sténám, vypínám se proti její ručce. Už klepu na brány ráje.

„No no no! Přece by ses teď nevystříkal!“ V hlavě křičím: „Ano, ano, ano!!! Ty kurvičko, to víš, že jo!“, jenže nahlas jen vzdychám.
„Filípku, chci s tebou něco probrat. Víš, jak k nám nastoupil nový kluk?“
„Petr?“ Dál mě jemně pumpuje. Ráj se mi vzdaluje, ale pořád mám vědomí překryté mlhou blížícího se orgasmu. Proč se ptá? Kam tím směřuje?
Trochu přidává a mne se začíná jiskřit před očima.
„Jo, Petr. Víš, je vtipnej, dobře se mi s ním baví. Přijde mi sympatickej a myslím, že je to vzájemný.“ Tak na pět sekund prudce zrychlí a pak penis úplně pustí.
Uff. „Ano? To jsem rád, že máš dobrý kolektiv.“
Usmála se. To chtěla slyšet a zase začala s drážděním. Pak pět sekund sprintu a stop.
„Je fajn, že to tak bereš.“
To bylo o fous. Ještě chvíli a vybouchl bych. Penis mi tepe bezmocně do vzduchu. Vyčkává až trochu vychladnu. S potěšením sleduji, jak si kape další olej na ruku. Kroutivými pohyby mi začne mačkat žalud. Potom mi druhou zakrývá ústa, abych „zbytečně“ nelapal po dechu. Dlouhých třicet sekund mne takhle „dusí“, začínám koulet očima a pak pokračuje:
„Včera se mne zeptal, jestli mi může dát pusu.“
Ještě před chvílí jsme se vědomím ztrácel ve hvězdách, ale teď přesto, že mi cuká mi ve slabinách, dávám plně pozor.
„No, a ta pusa se trochu protáhla.“
Potřebuji se nadechnout, ale drží ruku pevně na místě.
„Drž, Filipe! Neškubej se!“
Ještě mi nikdy takhle nerozkazovala. Ale zapůsobilo to na mne. Třeštím oči. Polykám na prázdno. Ale držím. V hlavě a v překrveném penisu mi zběsile tepe. Zesiluje kroucení. Uuuu.
Povoluje obě ruce. Prudce se nadechuji. Penis mi pulzuje. Ještě pár dotyků, prosím. Stačí pár tahů… zachytne mi ruku.
„Ne, ne, pěkně si počkáš.“ Svírají se mi svěrače, pumpují na prázdno a na žaludu se zaleskne bílá kapka. Postupně se pomalinku rozteče. Neee. Chci pořádný orgasmus! ne takhle vytéct.
„A co jsi dělala?“
Špičky prstů roztírá po žaludu vytékající semeno.
„Asi jsem se Jiříku zbláznila. Měla jsem chuť mu vynadat za ten jazyk (cože? On ti dal francouzáka). Ale jen jsem se otočila a odešla. Musím ti říct, že jsem z toho zvlhla.“
Klesá hlavou k mému rozkroku a já se jí dívám do očí skrz svůj penis. Pevně jej uchopí a malíčkem lehce tlačí do dírky. Je to nádherný pohled, jak se mi přes něj dívá do očí.

„Miluji Tě, jseš můj chlap. A chci tě požádat, aby jsi mi dovolil s ním rozvíjet vztah.“
Moc se mu tam nechce. Přece jen je malíček velký. Jenže ta potvora to nepřestává zkoušet.
„Uuu. Cože? Uuua. Ty chceš koketovat s kolegou z práce?“
„Ano. Chci si okořenit tu nudnou práci. Víš, jak mne to tam nebaví a na těch penězích jsme oba závislí? Nechci ti něco dělat za zády. Nevím, kam to povede, nemyslím si, že to bude něco vážného. Ale, Prosím!, dovol mi se v tom uvolnit.“
Koule už mám stažené k tělu. Usměje se na mne a ukáže na kroužek spojeného palce s ukazováčkem. To je nás symbol finiše. Miluji se v tom očku došukat sám. Je to trochu ponižující – protože může kontrolovat míru sevření a když uvolní, tak přirážím na prázdno, nebo když je moc jemné, tak to trvá věčnost. Ale stejně zároveň mám pocit, že to mám pod kontrolou, rychlost, prudkost.
Sleduji ten kroužek a myslím jen na jednu. Polknu.
„Tak co? Chceš?“
„Ano,“ spíše šeptnu.
Kroužek se dotkne mého žaludu a já si vychutnávám první „proražení“. Snažím se pomalu přirážet.
„Už budu bejby.“ Zrychluji. „Bejby.“ Cuká mi koulích. Otvírá kroužek a já dám pár temp na prázdno. Ta potvora! Už potřebuji stříkat! Chci to! Chci to! Chci to!
„Chceš se dokončit, jo? A dovolíš mi Petra, Lásko?“
„Joooo. Chci to.“
Kroužek se vrací na místo. Nasměruje můj penis na břicho.
„Dělej, ty čuráčku. Přirážej.“ Povzbuzuje mne.
„Stříkej Filípku. Deset, devět…“ Jsem překvapený, nikdy před tím mi nepočítala, bojím se aby při nule necukla. Začnu přirážet jak nejvíc to jde. Po tváři se jí rozlil úsměv, když si toho všimla. „… Pět, čtyři, tři“ a vybouchnu. Lítá to ze mne a první raketa zasáhne mou tvář. Směje se. Škubu sebou jak mne dohoňuje. Další cákance bubnujou na břicho.
„Příště vydržíš do jedničky!“
Co to do ní vjelo? Nikdy se mnou takhle nemluví. Tělem se mi rozlévá blaho.
„A-ano.“ Nabírá kapku z mého nosu a slepuje mi s ní rty. „Ty jseš můj čuráček.“

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Super.Doufam ze budes pokracovat.

  2. Pecka
    Doufám v pokračování
    U nás to dopadlo sexem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *