Zatracená upřímnost – 4.díl

Nemohu říct, že bych usnul během pěti minut. Naopak, vše bylo pro mě stále nové a můj mozek pracoval na plné obrátky, jak si to vše snažil přebrat. Nakonec jsem ale usnul a ráno šel do práce jako každý den. Pracovní povinnosti mi trochu umožnily myslet také na něco jiného, ale stejně se mi myšlenky na to, co se stalo a hlavně na to, co nás možná čeká stál vracely.

Má žena s tím asi takový problém neměla. Doma se mnou koketovala, dokonce mi dvakrát během týdne udělala orální sex a celkově vypadala velmi spokojeně. I normální sex byl a mi se skoro zdálo, že se věci vrací k normálu a třeba to byla jen taková epizoda.

Obvykle bývám v práci tak do půl páté, ale následující týden ve středu jsem musel zůstat déle, protože bylo třeba něco dodělat. Zavolal jsem tedy ženě, že přijdu až později. Její reakce mě ale překvapila, jelikož povídá.

„To je škoda. Zrovna dneska jsem k nám pozvala Romana a Františka. Franta teda nemůže, ale Roman slíbil, že přijde. No nic, tak my začneme bez tebe.“

„Počkej, co začnete beze mě?“

„Ale no tak miláčku“ ona zase svým medovým hlasem „trošku se pobavíme. Víš, že jsme se tak přeci domluvili a já už ho tam tak moc potřebuji.“

„Myslel jsem… když náš sex… copak to ti není dost“ trochu jsem se zakoktával a nevěděl moc co říct.“

„Ty víš, že náš sex je fajn, ale už jsem ti vysvětlila, že dolů potřebuju pořádnou kládu. Ta tvá nudlička mi prostě nestačí. Ale neboj, když budeš spěchat, tak nás možná ještě zastihneš v nejlepším a budeš se moct dívat.“

„Pa a pusu.“ A zavěsila.

Byl jsem jako opařený. Byla tak suverénní v tom, jak to říkala. Vůbec nepřipouštěla nějaký odpor. A já měl tolik práce, na kterou jsem se potřeboval soustředit a přitom jsem měl myšlenky úplně jinde. Celou dobu jsem na to musel myslet a hlavně odpoledne, když už nastal čas návštěvy, tak se mi obraz toho, co se tam asi děje neustále objevoval před očima.

Chtěl jsem aby byla šťastná, chápal jsem její chtíč, ale na druhé straně jsem se cítil zahanben a ponížen jako chlap. Když jsem šel na záchod, proklínal jsem svůj penis a vztekal se nad tím, že není aspoň trochu větší.

„Copak je to spravedlivé?“ ptal jsem se sám sebe. „Já tu teď sedím v práci a mohu si tak leda představovat, jak mi v ten samý čas asi jiný chlap šuká ženu, protože já jsem pro ni nedostatečný“

„Sakra, kdyby to byl alespoň nějaký krásný urostlý chlap, ale co je Roman. Usedlý chlapík pokročilého středního věku s pupkem a tlustým ocasem a velkýma koulema. To jen o tom je sex? Vždyť on se u toho i nechutně potí. Tohle přece nemůže žádnou ženskou přitáhnout. A přesto má žena s ním chce šukat, jen pro ten jeho čurák.“

„Je fakt, že ho má tlustého pěkně a když si vzpomenu jak ji ho tam strkal a roztahoval ji tu kundu, byl to pěkný pohled. Byla z toho krásně vzrušená.“

Přemítal jsem si tak pro sebe a zjistil, že se mé myšlenky nějak obracejí a navíc, že začínám být vzrušený i já. Začínal jsem si představovat, jak už tam jsou spolu, on ji mačká kozy, možná je i kouše a do její kundy pomalu zastrkuje svého čuráka. Ona tam leží, oddává se mu a já jsem ji v tu chvíli úplně fuk, protože teď myslí jen její kunda.

Byl jsem čím dál vzrušenější a chtěl jsem už jít domů. Já to prostě chtěl vidět!!!

Jenže čím více jsem na to myslel, tak tím méně jsem myslel na práci, a o to déle mi to trvalo.

Nakonec, jsem zůstal trčet v práci až do půl deváté. Rychle jsem sbalil své věci a spěchal domů, ale když jsem tam dorazil bylo už po všem a Roman byl pryč. Jen neuklizený stůl, rozházená naše postel a má neupravená žena dávaly tušit, co se tu odehrálo.

„Přišel jsi pozdě, máš hlad?“ zeptala se. „Roman už musel jít, udělala jsem mu chlebíčky, něco ti tam nechal, tak si vem“

Už toto znělo dvojsmyslně ale na stole bylo opravdu pár chlebíčku a já si připadal jako pes, kterému hází zbytky ze stolu.

„No, to jste hodní, že jste mi něco nechali. Jsem jak čokl!“ štěkl jsem na ni.

Podívala se na mě tím svým pohledem a řekla „Ale pejsánku, snad na mě nebudeš vrčet. To víš, že jsi pejsek, moc hodný pejsek. Jdi se napapkat a pak můžeš vylízat svou paničku,“ usmála se a pokračovala „něco nám sice ukáplo do postele, ale pro tebe toho mám stále dost. Roman byl dnes jako pumpa. A stříkal hned dvakrát.“

„To není jako ty, jednou a dost, a to by se ti to vlezlo možná na jednu lžičku“ a začala se smát.

„Promiň, nesměju se tobě, já vím, že za to nemůžeš, že tě příroda neobdařila a že každý klučík ho má většího než ty a asi i více stříká…“ chvíli se odmlčela a zamyslela se. A pak i nahlas. „Hmmm, klučík, to by možná také nebylo špatné. Líbilo by se ti, kdyby mě opíchal nějaký mladý klučina? Sotva odrostlý, co mu ještě ani nezačaly růst vousy na bradě a chlupy na ocase?“

Chvíli se zase odmlčela a sledovala mou reakci. Nic jsem neříkal, jen možná trochu zoufale na ni koukal.

„Ha ha ha, neboj, nic takového. Chci pořádné chlapáky s pořádnýma čurákama. Takové co si mě vezmou jako svou fenu a omrdají mě tvrdě a bezohledně.“ Říkala to a já viděl, jak v ní roste vzrušení.

„Pojď!“ řekla mi trochu prosebně a trochu rozkazovačně a vykročila do ložnice, kde si lehla na postel, která už dnes zažila hodně, roztáhla nohy a nabídla mi Romanovu pochoutku smísenou s jejími šťávami.

„Pojď!“ řekla znova, už mnohem více přikazovačně „Na co čekáš, vylízej mi kundu!“

A já opravdu jako pejsek klekl a pomalu ji začal líbat vnitřní strany stehen a pomalu se posouval k centru všeho dění. Stále na sobě nesla stopy Romanova samčího pachu, který pak byl nejintenzivnější v její pochvě. Možná to byla jen představa podřízeného samce, ale přišlo mi, že ho v ní silně cítím, jak jeho pach tak i chuť. I přes to, jak ona sama byla vzrušená a přes produkci jejich šťáv a její vůně, stále jsem měl pocit, že ho na ni a v ní cítím.

Ale neodrazovalo mě to. Naopak, ještě dychtivěji jsem ji začal lízat. Jako bych chtěl vyjádřit svou podřízenost a vylízat si trochu jeho maskulinity pro sebe. Já ji byl vlastně vděčný, že se se mou dělí o tu dávku jeho mužnosti a chtěl se ji za to odvděčit krásným orgasmem.

Lízal jsem ji, jako by to bylo naposled v životě a ona vrněla jak kočka. Po chvíli se ale její vrnění měnilo v čím dál zřetelnější vzdychání a za pár minut již propukla v nádherný a silný orgasmus. Vrazila si mou hlavu ještě silněji mezi nohy a stehny mi ji sevřela.

Nestihl jsem se nadechnout, a tak mi brzy začal docházet dech, ale asi by mi nevadilo v tu chvíli umřít. Ale co by mohlo být krásnějšího než umřít v lůně své ženy, když prožívá svůj nádherný orgasmus.

Naštěstí k tomu ale nedošlo a ona za několik dalších vteřin, které mi ale připadaly jako věčnost, povolila své sevření a já se opět nadechl.

Chvíli jen oddechovala a pak říká „To bylo krásné miláčku. Lízat umíš jako nikdo. Jsi opravdu takový můj pejsek.“

Pak se na mě podívala a všimla si, že mi stále stojí péro. A tak povídá „Ty bys chtěl taky, viď?“

„Ale dnes už ne, kundička už mě celá bolí od Romana a jsem právě udělaná, to by nešlo. Ale víš, co? Můžeš si ho přede mnou vyhonit a vystříkat se mi na nožky, když je pak hezky olížeš, jak to umíš jen ty“

Nedalo se ji odporovat a hlavně, já se opravdu chtěl vystříkat a co mi zbývalo, když její kunda patřila dnes někomu jinému.

Ležela a po očku se dívala jak si ho tam honím. Za chvíli už mé koule, které asi doufaly v jinou realizaci svého produktu a přinejmenším v souboj se spermiemi Romana v kundě mé ženy, se začaly stahovat a můj ptáček stříkat na její nohy.

Podívala se a říká „Hm, to je ale pěkná dávka, s Romanem se sice nemůžeš rovnat, ale musel jsi být dnes asi hodně nadržený“

„Zase mě musí srovnávat a i když mě jako pochválí, musí mi naznačit, že jsem jen ten druhý. Jenže do prdele, mi se to snad líbí, že to dělá. Je to vůbec možné? Mám dobrý pocit z toho, když mi řekne, že jsem horší samec, než někdo jiný. Co se to se mnou děje?“ přemítal jsem si pro sebe.

Nepřemítal jsem ale dlouho a rychle se přesunul k nohám mé milované Jany, které jsem začal olizovat. Užívala si mé jemné laskání a když jsem skončil, pobídla mě, abych ji dal pusu, řekla, že jde spát a poslala mě do pokoje a kuchyně, abych tam uklidil.

Vypadalo to, že to nechala neuklizené schválně, aby mi ještě více naznačila, jaká je mé nová pozice v naší domácnosti.

Ale já to stejně poslušně udělal. Dojedl jsem chlebíčky, které nechal Roman, uklidil ze stolu a dal nádobí do myčky. Nic tak složitého, ale přesto dost jasně ukazující, že padám v hierarchii strmě dolů. A ten pád měl pokračovat…

Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *