Kamarád taky rád – 3.díl

Po tom mém alkoholovém dýchánku a především Kátině dvojnásobné nevěře jsme kolem sebe chodili mlčky.  Já uvažoval o rozvodu, ale myslel jsem na své puritánské rodiče. Katka se sice snažila, podstrojovala mi, byla milá a chtěla vše uvést do starých kolejí. Já byl zatvrzelý a litoval se. Byl jsem víc vzteklý na sebe než na Robina, který když byl u nás nikdy nepropásl příležitost pochcát záchodové prkýnko, odpadky odhazovat kam ho napadlo, nohy v botách pokládat na stůl. Raději bych ho neměl doma, ale Katka trvala na tom, že jeho vyhození by bylo dětinské a necitlivé. Narozdíl ode mne s ním vycházela dobře. Víc než dobře.

Nikdy nevysvětlil, proč je vůči mě takový kokot. Šukal mi manželku, dobře. Je to divné, ale je spousta mužů, kteří zrovna po tomto touží a nenachází. Šukat, dobře, ale chovej se ke mně normálně. On se ani nesnažil, abych se cítil, jako jeden z nich. Prostě dával najevo svou přítomností, svým chováním, svým postojem, agresivitou. Když jsem na to myslel byl jsem vzrušený. Stálo mi péro. Proto jsem byl naštvaný na sebe, mé podvědomí to totiž vzrušovalo a prostřednictvím mého ztopoření to dávalo najevo. Vždy když jsem začal myslet na to proč Robin už nikdy, skončilo to tak, že jsem se šel vyhonit. Po tom jsem se uvolnil a mohl být vzteklý normálně. Jako chlap. Ale trvalo to jen několik hodin, než hormony doplnily to co jsem vyplítval do umyvadla.

Trvalo to týden, než jsem jednou přišel domů a uslyšel z ložnice pláč. Zabolelo mne u srdce, ostatně jako vždy, když jsem jí odmítl, odsekl její snaze vše urovnat. Chápal jsem jí. Vůči mě se chovala vždy hezky, milovala mne, tomu jsem věřil, ale při sexu s Robinem se proměnila a já pochopil proč. Ona ho nemilovala, ale zbožnovala jeho čuráka, tím jak jí roztáhl jak byl neurvalý, v ní spustil ďáblici, toužící po orgasmu. Fyzickém i psychickém z mého ponížení. Proto milovala když jsem jí vylizoval po Robinovi, bylo to v hlavě, tam se jí spustil orgasmus větší než ten fyzický.

Otevřel jsem dveře. Ležela nahá na posteli, schoulená a vzlykající. Vedle ní ležel vibrátor. Šokovalo mne to, ale pak jsem si vzpoměl na vlastní honění a pochopil jí. Byl stejně velký jako Robinův ocas.

Sedl jsem si k ní a pohladil jí po vlasech. Vzhlédla ke mně tvář pokrytou slzamy a schoulila se mi do náruče. Viděla kam se dívám.

„Já… já, chtěla jsem, aby… aby to bylo stejné.“ Rozplakala se naplno. Trvalo to dlouho a já jí hladil a u toho se svlékal, přitiskl se k ní a dráždil tu jeji mršku v klíně. Vlhla a já popadnul vibrátor a pomalu ho do ní vsouval. Roztáhla nohy, vyrazila mu vstříct a já sám ztopořený jí ním pořal šukat. Honila mne u toho, rychle a nedočkavě a já pochopil, že naznačuje jakou rychlost mám zvolit. Nešlo mi to. Byl to ten romantik ve mně. Vystříknul jsem, pokryl jí bříško i prostěradlo a ona odsunula mou ruku s vibrátorem.

„Nejde to,“ oznámila plačtivě. „ Je to stejné, ale jiné. Ani já jsem to nedokázala a ty jdi příliš hodný na to abys mi ublížil. Ani já ti nechci ubližovat, ale když… Když, však víš. Musím. Potřebuji to. Je to silnější, než já,“ potvrdila mé myšlenky. Přitiskl jsem jí k sobě. Pochopil jsem jí i sebe.

Znovu mi stál a mi se pomilovali, normálně, dlouze a něžně. Vyvrcholila i ona i když ne tak intenzivně jako s Robinem. Povídali jsme si dlouho do noci, vysvětlovali, domlouvali se, znovu se milovali. Svěřila se mi a já jí. Rozhodli jsme se a ona mi podala zalepenou obálku od Robina.

„Bylo to ve schránce.“ Vzal jsem jí a otevřel.

Ne, nečakala mne tam žádná omluva, ale faktura za provedené práce. Ne jak vyhrožoval v plné výši, ale ta co opravdu dodělal. Na dalším lístku, byla pozvánka na oslavu jeho narozenin, s ručně psaným dovětkem, že se mu stýská po Katčině díře, ale nijak nechce narušovat naše manželství, kterého si váží. Celý Robin. Sprostý, neomalený a dovedný v tom překvapit. Podal jsem pozvánku Káťe. Přečetla si jí, zrudla a na tváři jí přeskočil úsměv. Tázavě na mne pohlédla. Mlčel jsem.

„Vždyť má pravdu. Je to jen díra, tam není co vzít,“ i já se dovedl překvapit. Katka se zasmála a obkročmo na mne naskočila. Stačil mi jediný pohled na její vzrušenou puklinu a pomilovali se potřetí. Vlastně vošukala mne.

Robin mne jak se dalo očekávat pozval  jen proto, že chtěl, aby sem přišla Káťa. Ta se mu k jeho překvapení neozvala, ač to ve svém egoismu čekal a popravdě tím překvapila i mě. Jak se mi svěřila při našem nočním matatónu přiznala, nechtěla nic dělat za mými zády. Jednak to byla od ní pravda maximálně z dvaceti procent, nechtěla mi ubližovat a nasazovat parohy potají a jednak a tady jsem jí věřil každé slovo jí to víc těšilo přede mnou. Dva dny poté co jsme si vše vyříkali se jí vrátilo původní sebevědomí, koketnost a přímo zářila sexualitou. Rozepře nastala ve chvíli, kdy nadhodila výběr vhodného dárku. Ušklíbnul jsem se. Neměl jsem v úmyslu mu něco dávat. I jsem to řekl nahlas.

„Navíc si myslím, že to když přivedu tebe bude dárek největší,“ konstatoval jsem. Zamyšleně na mne pohlédla.

„No, ale je to jen díra. Nic tam není,“ vyprskla svým zvonivým smíchem a jen tím potvrdila co jsem čekal a vlastně svým kývnutím na účast na večírku odsouhlasil.

„Nechci, abys do toho zatahovala další lidi, nebo jim o tom vyprávěla. Nelíbí se mi to co je mezi vámi dvěma, ale toto nechci,“ ukončil jsem debatu.

Nakonec mu koupila koňak a přinutila mne předat mu ho. Gratulace byla sice vlažná a z obou stran, jak mé tak Robinovi odměřená, ovšem bez předešlého nepřátelství.

 

Když jsem viděl svou ženu a svého rivala mluvit na večírku, vypadali srdečně. Robin si všiml, jak na něj zírám a místo toho, aby se zamračil, jako obvykle, mrkl na mne a usmál se. Nebyl to ten jeho obvyklý úsměšek, ale nepokrytá radost, že jsme tady. Tedy Káťa. Já si vzal pivo a zamířil na terasu, kde bylo pár našich společných kamarádů. Ostatní jsem neznal. Všiml jsem si, že s Robibem si vykládala jen krátce, dál se věnovala ostatním a já si nemohl nepovšimnout jaký zájem vyvolává u mužského osazenstva. Nakonec jsem jí ztratil v davu. Zakecal jsem se, než mne vyhledal Robin a vzal mne přátelsky kolem ramen.

„Sorry, posledně jsem to přehnal,“ nalil nám oboum panáka. „Byl jsem nasranej, že mne odkopla i kvůli práci. Víš moc toho teď nemám a myslím, že dělám dobře.“

„O to přeci nejde,“ mávl jsem rukou.

„Myslel jsem, že ti nevadí  když ti jí šoustám?“ Rozhlédl jsem se zda nás nikdo neslyšel. Naštěstí jsme na terase zůstali dami, kuřáci odešli a já pokrčil rameny.

„Vadí,“ přiznal jsem. „Ale..“

„Co? Co, ale?“

„Je to těžký. Mám jí rád, vím, že jí to občas chybí. Já… já, nedovedu jí to odříct. Vadí mi, že to vykecala, víš co?“ Narazil jsem na problém mého vylizování vykropené mušličky.

„Spousta chlapů to má stejný,“ zase mne vzal kolem ramen. „Ona tě miluje kámo, řekla mi to. Ale jak si říkal občas potřebuje pořádně vyklepat tu svou čáru.“ Zapálil si a nabídnul i mě. Jsem sváteční kuřák, nebo spíš alkoholový a tak jsem si vzal. Robin se choval přátelsky, snad, až moc a já moc pil.

„Já ti jí nechci ukrást. Mbe fakt zajímá jen to co má mezi nohama. Futrál má pěknej, ale… nechci se vázat.“

„Vždyť jsem jí to dovolil, co chceš ode mě? Nechci abyste mbe zesměšnovali před jinýma. Nebo ti jí mám držet?“ vyjel jsem.

„No, nezní to špatně, ale teď by stačilo, pohlídat dveře ložnice,“ zasmál se. Už tu byl ten starý Robin.

Popravdě řečeno, čekal jsem že jí bude chtít, ale abych je hlídal? Na druhou stranu bych jim zajistil soukromí a sobě ušetřil ostudu.

„Vošukám ti jí tak jak tak“ znovu se zlomyslně zasmál. Kývl jsem. Odvedl mbe do patra a poslal mne pro ní, aby nic nebylo nápadné. Našel jsem jí v pokoji kde si dávala na talíř chlebíčky a pošeptal jí Robinovo přání do ucha. Cítil jsem, že rudnu.

„A opravdu to chceš?“ podívala se na mě svýma pomněnkovýma očima.

„Já… já ne, nechci. Ale chci abys byla šťastná.“ Vlepila mi pusu.

„To já jsem. Mám skvělýho manžela,“ potom se naklonila blíž a do ucha mi zašeptala: „a milence.“  Robin zářil vzrušením, když jse jí přivedl a ihned potom co si odložila tácek s chlebíčky na noční stolek se na ní vrhl. Objal jí v pase, druhou rukou jí vyhrnoval sukni a chtěl se líbat. Odstrčila jej.

„Ústa na polibky mám jen pro toho koho miluju,“ pohlédla na mne a usmála se.

„A pro mne?“ zeptal se zaskočený Robin.

Katka se usmála, rozepnula sukni a ta se jí svezla k nohám. Byla pod ní nahá a on prstem přejel po sevřené stydké rýze. Usmál se a má žena sundala blůzku a klekla si k jeho nohám.

„Ty mou pusu můžeš šukat,“ vzala ho lačně do úst. Robin mne gestem vyhnal ven a já raději šel. Doufal jsi, že si toho nikdo nevšimne, ale měl jsi erekci, zvláště když jsem podlouchal svou ženu která sténala za dveřmi. Naštěstí nahoru nikdo nešel a zespod hrála nahlas muzika a tak nikdo nebyl svědkem jak tvrdě si jí podával a ona ho povzbuzovala slovně, křičela věci o velikosti jeho tlustého ptáka. Instinkt mi řekl, že přišla na tuhle párty, jen se ošukat. Byl jsem rád, že nikdo nebyl poblíž, aby je slyšel. Stačilo, že jsem tu byl já. To poslední, co chce chlap slyšet je, když si jeho žena libuje nad velikostí ptáka jeho rivala.

Myslet na svou ženu při poslechu toho jak se kurví penis bylo ještě těžší. Pták mi stál jako nikdy a já měl nejen hlad, ale i chut si ulevit. Na druhou stranu jsem žačínal být vzteklý, že jsem to vůbec dovolil. Proč když má tu potřebu si s ním sakra nezašuká někde sama. Vždyť jsem nemusel nic vědět. Na druhou stranu, nebylo to právě to co jsem chtěl? Nevěděl jsem, když jsem uslyšel jsi, jak Robin zachroptěl a poručil aby si klekla. Představoval jsem, jak se tvář mé ženy pokrývá spermatem mého rivala.

Chvíli bylo ticho, potom se ozval smích a já ještě pět minut čekal než Káťa vyšla ven. Byla.očividně spokojené, usměvavá a hlavně a to jsem si oddechl upravená. V ruce držela tácek s chlebíčky, jeden hladově pojídala a když mne uviděla nabídla mi. Lačně jsem po nich sáhnul, měl jse opravdu hlad a i když majonéza byla asi už na hraně stravitelnosti, spořádal jsem je oba.

„Tobě teda vyhládlo víc než mě,“ zasmála se. „Doufám, že jsi tu nějakou neměl,“ znovu ae zasmála a já nevěděl co říct. Tak ona si vyšukává a mne podezírá. Robina jsem už neviděl a oba jsme usoudili, že je čas jít domů. Já po něm netoužil a Katka nyní také ne. Šli jsme pomalu parkem, když mne objala a začala se se mnou líbat. Bylo to nečekané, ale vítané a oba jsme skončili pod  jedním ze stromů, dál od cesty. Znovu si mne osedlala a znovu mne ona ošukala. Bylo to rychlé a bylo toho na mě moc. Věděla přesně tu chvíli kdy už budu, sklouzla a vzala si ho do pusy. Byl jsem spokojený. Tak si nás dala oba. Sliboval jsem si, že si to doma zopakujeme když mi pípnul mobil. Byl jsem zvyklý, brát hovory a zprávy hned. Na zprávě bylo Robinovo jméno a nějaký soubor. Rozkliknul jsem ho a spustilo se video. Držel při natáčení mobil v ruce a byla na něm rozzářená Káťa klečící na zemi. Aha, napadlo mě asi natočil jak ho dokouřila. V tu chvíli mi to nevadilo, já si toho užil také. Katka na videu se však natáhla za sebe a podala tácek s chlebíčky, jednou rukou se přidržující jeho ocasu. Stačilo jí jen pár tahů a začal stříkat a pokrývat pokrm svou mrdkou, Kátinou rukou pevně směřující tak aby nic nešlo bokem. Bublal ve mně vztek o to víc, že na dalším záběru bylo jak chlebíček jím. Musel to natočit ze dveří. Naštvaně jsem se na Katku otočil.

„No, co?“ pokrčila rameny. „Domů by to nevydrželo.“

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Opět jsi nezklamal. Skvěle se to čte a chování hrdinů má hlavu i patu. Těším se na další díl.

  2. Skvělá série, čte se to samo.

  3. Hezký se to vyvíjí. Těším se na pokračování.

  4. Série se mi moc líbí, jeden se v tom skoro vidí a je to přirozené.

    Jednu poznámku bych ale měl. Asi ne ani na autora, chápu, že každý nemá ten cit, ale všechny povídky jsou před zveřejněním schvalovány adminem. To znamená, že je asi čte, než je zveřejní. Byl by velký problém provést gramatické korektury v textu? Myslím, že by to nezabralo tolik času a ještě by to zlepšilo čtivost povídk. Přiznávám, že někdy mi ty hrubky trochu kazí zážitek z toho, co čtu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *