Kamarád taky rád … (a nejen on) – 2.díl

“Nechci se milovat s Robinem,” řekla mi moje žena Katka o našem kamarádovi od kterého právě přišla. Zaskočila mne. Nečekal jsem to a překvapeně jsem na ní pohlédl. Po tom co jsem je přistihnul a byl účasten jejich první šukačce, mým prvním parohům, za ním byla několikrát. Vždy již beze mne a vracela se v noci, nebo i k ránu spokojená a především uspokojená. Toleroval jsem jí to? Byl jsem takový pitomec, nula? Ano, asi ano, ale přesto, že mne poprvé ranila, zjistil jsem, že mne její nevěra s Robinem vzrušuje, víc než je zdrávo. Proto jsem nechápal a snad i nechtěl, aby skončila. To však neměla v úmyslu.

“Je mi jedno, že je namyšlený egoista, který myslí jen na sebe. Milovat se chci jen s tebou, od něj chci aby mě jebal tím svým velkým tlustým ptákem. Chci, aby mne mrdal jako kurvu.” Seděla mi přitom na klíně, dívala se mi do očí a usmívala se. Neznal jsem jí tak vulgární, se mnou mluvila vždy slušně. Nyní však ne.

Od začátku mne udivovalo, že je tak unesena zrovna Robinem. Byl to flákač, smrděl nesnášel ho snad každý. Na začátku i ona. A nyní?

Než jsem mohl na její zpověď, vůbec reagovat, popadla mne za obličej a políbila na rty. Nebylo to romantické gesto, chtěla jen, abych ochutnal Robina, to co jí zůstalo na rtech. Olízl jsem jí krk, pohladil prsa a stiskl její pevný zadek. Cítila jsem ho všude. Vstala, lehla si na postel, vyhrnujíc zároveň sukni i si stahující kalhotky. Byli promáčené. Políbil jsem jí mezi mokré stydké pysky, jak na ní ulpělo husté semeno. Jeho dodavatel jí doslova přeplnil, i když většina ho bylo v kalhotkách.  Aniž bych ztratil rytmus, vnikl jsem jazykem do její pochvy a začal jí lízat. Během několika vteřin jsem jí dovedl k orgasmu, takovému jako dovedu jen já, jak říkávala. To bylo to naše milování, ale abych jí nekřivdil, šukala i se mnou. Vlastně ne, milovala se, nebo ještě jinak já jí miloval. Vždy jsem byl založením romantik, něžný, pozorný. Nemohl jsem se změnit, nešlo to, to byl ten rozdíl mezi mnou a mým sokem. Tam kde jsem já hladil a laskal, on plácal, či mačkal, tam kde bych já zapálil svíčku, tam by jí Robin vzal a vrazil jí Katce do zadku. V tom to bylo. U mne hledala něžnosti a pohlazení, u něj… U něj sprosté mrdání.

Robina jsem neviděl od té chvíle, kdy mi jí poprvé ošukal. Vyhýbal jsem se mu, ale Katka na mne stále naléhala ať jej pozvu.

“Víš, pro tebe jsem dáma a královna a za to tě miluji, ale každá ženská potřebuje být i děvka,” vysvětlovala mi, když jsem jí orálně uspokojil a oba jsme leželi přitulení k sobě.

Namítal jsem, že za ním chodí, někdy i přes noc, ale ona chtěla a trvala na tom, že mne chce mít u toho. Nedovedl jsem jí nikdy nic odmítnou a nyní to bylo stejné, navíc mé druhé submisivní já po tom i toužilo.

“Ty mne už nemiluješ,” pohlédla na mne zpoza dlouhých řas. Bylo to účelová výčitka, věděli jsme to oba, ale já věděl, že jsem prohrál. Nedalo se nic dělat a já byl nucen zvednout telefon a Robina pozvat k nám domů. Přišel za hodinu, arogantní alfa samec, do ruky mi dal láhev vizoura a druhou kolem ramen.

“Nemusím jen tak nechávat svou mrdku ve tvé ženě, kámo,“ zasmál se. “Můžu ti přizpůsobit své výstřiky, jestli chceš. Dáváš si sperma do kafe, paroháči?“

Katka se začala hystericky smát, zatímco já byl rudý až za ušima, a pochopil o co jí šlo. Vzrušovalo jí jak mne ponižuje, jak má nade mnou navrch. Připomněl jsem jim, že jim to teleruju, a že by měl být více slušný ale jakmile jsem to udělal, chytil mne za triko a zatáhl.

„Co si to nalháváš?“ Ty nám nic netoleruješ. Šukám s tvojí ženou kdy chci já, nulo.“ Měl pravdu. Neměl jsem na to co říct, zůstal jsem stát a oni odešel do ložnice. Nepotřebovali mne.

Na druhý den jsem jí to vyčetl.

“Proč jsi mu to říkala, myslel jsem, že je to mezi námi.”

“Ale, ťunťo,” cvrnkla mne do nosu. “Myslela jsem, že to chceš čerstvé. Včera jsem tě chtěla zavolat, ale už jsi spal,” zasmála se a odběhla. Dva dny byl klid, ale šok měl teprve přijít. Již dlouho jsme plánovali, přestavbu části domu a měli na ní odložené peníze, ale nabídky stavebních firem se nám zdáli předražené. Jednoho dne jsem přišel domů, před ním stála dodávka a uvnitř se pracovalo. K mému zděšení to byl Robin s nějakým kamarádem.

“Co to má znamenat?” obořil jsem se na Kátu. Ta se jen zasmála.

“Robin je skvělej zedník a udělaj nám to ani né za polovinu,” oznámila.

“Spíš udělá tebe,” odseknul jsem.

“Jo, vždy mě udělá.” S těmi slovy odešla. Musím přiznat, že práce jim šla opravdu od ruky. Po týdnu pokročili s hrubými pracemi a jestli s ním Katka šukala jsem nevěděl. V noci byla doma, sex byl normální a já nevěděl na čem jsem. Ne dlouho.

Jednoho dne jsem přišel domů a našel Robinova pomocníka Petra, jak sedí na gauči a pije pivo, určitě ne první. Ani mě neviděl přijít, protože jeho oči byly hypnotizovány sledováním Katky a Robina. Stoupl jsem si za něj a i já pozoroval Robinův nesmírně tlustý penis vnikající dovnitř a ven z mé ženy. Nechal Káťu předklonit, držela opěrku pohovky,  slastně vzdychala, přirážela a on jí střídavě plácal a mačkal její  zadek. Šukal jí bezohledně, nadával jí do kurev a dokonce jí tahal za vlasy. Jí se to očividně líbilo, sténala a sama ho vulgárně povzbuzovala. Když Robin spozoroval, že se dívám, zasmál se a ukázal mi prst ve známém gestu. Ztuhl jsem, když se Káťa rozklepala ve chvíli kdy ukazovák zarazil do její prdelky. V tu chvíli se udělali oba. Ona s hlavou předkloněnou přes opěrku, on svou zvrácenou dozadu dozadu,  zavřel oči a zařval, ejakuloval do mé ženy.

Ta doslova zkolabovala na pohovce, zatímco Robin sedl vedle ní  a poručil mi, abych mu přinesl pivo. Nevšímal jsem si ho a sklonil se ke Katce.  “Jsi v pořádku?” Měl jsem o ní já hlupák strach. Lapala po dechu a já jí poplácal starostlivě po zádech.

“Dobrý,” zašeptala konečně. “Je to lepší než v pořádku, byla jsem v nebi.” Nerozesmála se jako vždy, jen se usmála, vstala. Blůzku roztrženou, zbytek oblečení neměla. Po stehnech jí teklo semeno. Odešla. Myslel jsem, že do koupelny, ale vrátila se tak jak byla v ruce dvě otevřená piva z lednice. Jedno podala Robinovi. Láhve cinkly.

“Byl jsi kurevsky úžasný,“ konstatovala k Robinovi, ale podívala se na mě. Zhluboka se napila piva. Vyprahlá, vyčerpaná. Byl jsem v šoku, stále jsem tam stál jako tvrdé Y, vlastně stálo mi toho víc. Ignorovali mne a mne to zraňovalo o to víc jaké byli předtím mé obavy o ní. Ty byly právě zamítnuty ve prospěch komplimentem chlapovi, který jí právě vykropil. Ignorovali mne oni dva, ale kdo si mne všímal byl Petr. I on měl bouli v kalhotách, zřetelnější než já, ale on tu nebyl za paroháče. Dal mi to ihned znát.

“Robe,” ozval se. “Měl bys nechat toho jejího aby jí přelíznul píču.“

“Řekla jsi  o tom všem?!” vykřiknul jsem na Káťu, když se nad Petrovu žádostí začala hihňala.

“No a co, kámo, co je s tím za problém?“ Robin se mě zeptal upřímným tónem. Vyrazil jsem proti němu. Ten chlap má tu drzost zpochybňovat mou sexuální aktivitu s mojí ženou.

„Tak to nebylo,“ snažil jsem se vše vysvětlit. „Bylo to prostě… no…,” náhle jsem nevěděl co říct. “Celé se to tak nějak stalo.“

„Jen tak trochu se stalo, že jsi olízl mrdku jinýho chlapa z kundy svý kurvy?“ Petr se mě blahosklonně zeptal. Otočil jsem se a vystartoval proti němu. Nejsem žádný bijec, a jsem spíše hubený, ale flustrace, ponížení a nahromaděný vztek udělali své. První ránu schytal ještě když se pokusil vstát, další na zemi kam jsem ho povalil i s křeslem. Bušil jsem do něj hlava nehlava.

„Je to moje žena, víš,“ křičel jsem.

„Ale ví to ona?“ snažil se ještě naposledy ublížit Petr zatímco pěst narazila do jeho nosu. Odtrhl mne Robin a Petra vyhodil. Z domu i z práce.

“Sorry,” hlesl jsem když se vrátil.

„Neboj se, Karle, já se nezlobím,“ řekl mi  s úsměvem. „Jak jsi řekl, je to tvoje žena, dělej si, co chceš.“

„Asi díky,“ odpověděl jsem jako idiot a okamžitě litoval, že jsem něco řekl.

„Jistě, je to tvoje žena, ale i moje kurva. Na to si sakra zvykni. Chápeš to?” Řekl to důrazně a i důrazně stisk mé rameno. Proti němu jsem neměl šanci. Kývnul jsem.

“Jen ještě jedna otázka. Jak ti chutnám?“ Zeptal se  s vážným výrazem ve tváři. Káťa, stále ještě od pasu dolů nahá se rozesmála.

„Rád bych, abys odešel,“ řekl jsem, když jsem se otočil. „Až se vrátím, nechci tě vidět a nechci, aby ses vrátil.“

„Vlastně,“ řekla Káťa. „Chtěla jsem ti říct to samé.“ Hlas jí zněl jinak než její vzrušené chichotání. Tvrdě, rozhodně.

„To si ze mě děláš srandu?!“ Otočil jsem se na ní.

„Vypadni,“ řekl Robin přísným tónem. „Jestli si neklekneš na kolena a nebudeš lízat mrdku z  kundy tvé žeby, tak vypadni.“

„Káťi?,“ prosil jsem.

„V tomhle souhlasím s Robinem,“ řekla Katka k mému úžasu. „Poslouchej, zlato;  Vím, že jsi mě minule rád vylizoval. Chápu, že se stydíš, ale všichni jsme tu přátelé. Ukaž, co jsi udělal. Ukaž, jak moc mne máš rád.

Robin položil svou velkou ruku na mou hlavu a donutil mne pokleknout. Popadl hrst mých vlasů a strčil můj obličej do rozkroku mé ženy. Zaklonila hlavu dozadu a zasténala a sténala, celou dobu když jsem dělal, co mi bylo řečeno. Lízal jsem jsem její kundičku jako zmrzlinu, zatímco Robin se mi smál. Bylo mi to jedno, chtěl jsem to mít za sebou a chtěl jsem aby už šel.

Odešel hned poté, co jsem skončil. Katka se vydala ke sprše, a když skončila, řekla jsem jí, že už nechci, aby šukala s Robunem. Řekl jsem jí, že jsem byl ponížovaný, ale ona tomu neuvěřila.

“On ti nikdo nedržel příslovečnou zbraň u hlavy, to že jsi se rozhodl lízat mojí kačenku bylo tvoje rozhodnutí,” zasmála se. Řekl jsem jí, že to co se stalo, dosáhlo zlomového bodu v našem vztahu a že nevím jak pokračovat. Moje žena byla rozumná. Řekla mi, že mě pořád miluje a že možná začala být příliš závislá na zábavě, kterou měla s naším kamarádem.

“Asi jsem se stala už moc tou kurvou. Vzrušovalo mne to jeho péro, i to jak si mne bere. Neurvale a myslí jen na sebe. To ty vždy máš ohledy. Bohužel on mi šukáním a svou bezohledností orgasmus a ne jeden přinese a ty… Ty jenom jazykem.” Pohladila mne po tváři.

“Promluvím s ním. Až nerada ukončím to.” Objala mne a políbila. Opětoval jsem to a tu noc jsme se pomilovali dvakrát a dokonce mne vykouřila do konce, což nedělala.

Druhý den jsem přišel domů a čekal, že dům bude prázdný, ale před ním stála Robinova dodávka. Odemknul jsem a vešel jsem dovnitř. Již z chodby jsem slyšel těžké odechování.  Otevřel jsem dveře kuchyně odkud zvuky vycházely a spadla mi čelist pomalu až na zem. Robin seděl nahý na židly. Moje žena byla nahá také, obkrožmo, zády k němu se narážela na jeho ocas. To nebylo nejhorší. Vedle ní stál další muž kterého jsem neznal, tak kolem třicítky. Měl rozepnutý poklopec a Káta lačně sála jeho ptáka, nikterak co se velikosti týče rozdílného s Robinovým.

Kde sakra berou takové ocasy napadlo mne nejdříve.

„Chutná ti děvko,?” zeptal se jí když ho s ní vyndal, aby jí s ním plácl přes obličej. Poslušně přikývla s očima dokořán a otevřela ústa, což mu umožnilo strčit tlustý penis zpátky do pusy. Robin který mne jako jedinný spozoroval měl úsměv od ucha k uchu  a sledoval, jednak  snažíci se Káťu a zároveň mou reakci. Zasmál se, popadl jí za boky a víc si jí narazil na své péro. Právě olizovala mužovi neoholené zpocené koule, a zasténala rozkoší. Neviděla mne.

„Tak co kurvičko, ještě to chceš ukončit?” narážel si jí a ona se mohla věnovat kouření.

„Mmmmggghhhhhhh…“ snažila se odpovědět, ale nemohla, s ústy plnými ocasu neznámého který si jí přidržoval za vlasy.

„Rob se tě na něco ptal,“ podpořil ho. „Chceš, abychom odešli? Protože to uděláme. Pokud je to to, co chceš.“ Uvolnil jí hlavu a ona se mohla zhluboka nadechnout.

Mlčela. Byla rozpolcená. Kdyby věděla, že jsem v místnosti, tak by možná odpověděla jinak. Poodstoupil jsem a Robin mne neprozradil. On jedinný věděl, že jsem zde. Chtěla mu tedy dát kopačky, spokojeně jsem si pomyslel. Měla to v plánu, i když si nebyla jistá, jestli se toho chce vzdát. Kdyby nyní chtěla něco říct, bylo by to těžké, protože jí muž znovu vrazil ocas do pusy. Doslova vrazil. Držel hlavu mé ženy na místě, jako roubík a z koutků se jí začalo řinout jeho sperma.

Pohled na to byl ohromující. Pro mne i pro Robina. Přirazil si jí víc a já čekal, že i on vyvrcholí. Moje žena to čekal zřejmě také a bylo na ní vidět nastupující pocit blaženosti. Nikdy předtím jsem ji neviděl tak orgasmickou. Usmívala se, protože to byl její čas na bouřlivé vyvrcholení. Věděl jsem, že by stačilo párkrát přirazit a znovu by zkolabovala. Část spermatu který nespolkla jí stékal po bradě na horečnatě se dmoucí prsa, poskakující v rytmu jejího narážení se na Robinův ocas. On sám přirazil a já udělal další krok zpět do šera chodby. Její úsměv šel se vytrácel, jak si neznámý zapnul kalhot a Robin se osvobodil se sevření její úzké pochvy.

„Tak fajn,“ řekl Robin, zatímco kývnul na mne a já ač nerad opravdu vešel.  „Vypadneme odsud. Naúčtujeme vám to v plné výši, podle podmínek smlouvy, kterou jsem tady podepsal.“

„Ne, počkej, ještě jsem jsi mne neudělal!“ Katka vykřikla.

„Prosím!“  Podívala se na mě poprvé, co jsem vešel, a nebyla rozpačitá. Ne vůbec jí to, že je nahá pokrytá potem a spermatem neznámého muže, nevadilo. Její rty byly lesklé chtíčem, a její kundička doslova tekla. Vyschlo mi v ustech, v ruce stále držel rudé růže. Olízl jsem si rty a zamrkal, jak se mi do očí vedraly slzy. Věděl jsem, že nyní nemyslí hlavou, jen svým chtíčem a nenasytnou kundou. Robin se hlasitě zasmál.

„Musím jít,“ řekl Robin, než mne lehce plácl tváře. „Asi dostaneš dárek,“ otočil se na Káťu.

„Prosím, ještě nechoďte,“ prosila. „Nejsem!“ Byla opravdu zoufalá. Nechápal jsem to.

„Na to jsi měla myslet, než jsi mi řekla, že je konec.“

„Zastav je!“ Otočila se na mne. „Nenech je odejít!“ Znovu mne prosila o orgasmus s jiným.

„Dobře, něco ti řeknu,“ řekl Robin, stojící ve dveřích.

„Jestli se mě tvůj manžel poprosí, tak tě dodělám. Co říkáš, kamaráde?“

Měl na tváři povýšenecký úsměv, který se shodoval s mužem stojícím ve dveřích. Měl jsem mu říct, ať se jde vycpat. Měl jsem je oba praštit a na místě se rozejít s tou děvkou. V tu chvíli jsem měl nad situací naprostou kontrolu.

„Můžeš, uh… dorazit ji?“ Pokorně jsem řekl a nevěřil svým uším.

„Cože?“ Robin mi křičel do ucha.

„Můžeš do… domrdat mou ženu?“ Řekl jsem hlasitěji s pláčem na krajíčku.

„Proč ne? Je to tvoje žena,“ odpověděl s úsměvem. Užíval si to, že se mi vysmíval.

„No, když  tak hezky poprosils,“ rozepnul opasek, sundal džíny vzal z ruky mou kytici a podal jí Katce. Už teď byl tvrdý. Katka na nic nečekala vyskočila, rukama jej objala kolem krku, nohama kolem boků a přitom se na něj narazila jako na kůl. Vykřikla jak zprudka dosedla a pochva pojala úd. Na chvíli vyvalila oči v sloup, ale rychle se vzpamatovala a lačně, nenasytně se začala rytmicky nabodávat. Robin jí přidržoval za kmitající zadeček jednou rukou, druhou stále držel mé růže a bylo vidět, že se stěží ovládá prudkému Katčinu rytmu a těsnosti její pochvy. Ta jej doslova šukala, on nemusel dělat nic jen stát a přidržovat jí. Snad se bála, že jí znovu uteče, nechájí nedodělanou, marně toužící po orgasmu. Zařvala, znovu a znovu a já ktetý měl výhled  přímo na její prdelku, kundu a Robinův ocas jsem zřetelně viděl jak jej sevřela, začala se třást a kdyby jí pohotově nechytil v pase spadla by na zem, když se prohnula v zádech, ruce ochablé a povolující sevření jejich stehen. Znovu jí svlékl ze svého ocasu, ona odpadla na zem a ještě vrcholící Robin s úšklebkem postříkal kytici růží, kterou stále držel v ruce. Hodil mi je.

“Takto se jí to bude líbit víc,” natáhl di džíny a spolu s druhým odešel. Ve dveřích se otočil.

“Neboj nechal jsem ti v ní dost.”  Za chvíli jsem slyšel startování dodávky. Otočil jsem se ke Katce. Opírala se o loket a zvefala se ze země. Vyhýbala se mému pohledu a se sklopenou hlavou přišla ke mě. Pohladila mne po tváři. Ucuknul jsem.

“Promiň,” v očích měla slzy. “Nechtěla jsem… Řekla jsem… Řekla jsem mu to… Nechtěl, chtěl ještě jednou… já… já,” rozplakala se definitivně.

Mlčel jsem.

“Já, když ho mám v sobě… nemůžu za to, je to silnější. Musím to mít, jsem, jsem kurva. Nezasloužím si tě,” pohlédla na růže v mé ruce, částečně pokryté mrdkou, jako těžké bílé kapky rosy.

“Vypadni,” to bylo to jediné co jsem ze sebe dostal.

Odešla do sprchy a možná mne čekala v ložnici, ale já zůstal v kuchyni a z lednice vyndal tu láhev co mi přinesl Robin. Co bude dál, pomyslel jsem si než jsem opilý usnul na stole.

Bookmark the permalink.

7 Comments

 1. Skvělá povídka, se sexem i emocemi. Líbí se mi, jak se v něm rvou, vlastně v obou, chtíč s emocemi. Asi nakonec podlehne a dopřeje ženě, co ona chce, ale ukázal i vzdor, který možná bude zlomen, ale vypovídá, že není jen uťáplý blbeček, který si nechá dělat na hlavu. Je to chlap s emocemi, který ale taktéž podléhne tomu, čemu nedokáže odolat, stejně jako jeho žena potřebě být kurvou na ocase toho agresivního samce.

  • Podepisuji. Komu někdy někdo šukal ženu asi ví, jak silné emoce s nimi musely cloumat.
   Kvituji, že to celé vyznělo velice reálně, umím si představit v té situaci být. Pokud tu ženu miluješ, až nezdravě, až je to skoro posedlost její bytostí, tak pro ni uděláš cokoliv. Postříkané kytky jsou jistě jen začátek 🙂

 2. Super.Doufam ,ze bude pokracovani.Bomba povidka.

 3. Super povídky. Moc hezky se to čte.

 4. Dokonalé. Jsem cuckold a při čtení mi penis tlačí velice silně na kalhoty.

 5. Zuzka + Martin

  Nám se to taky moc líbilo. Ale máme to trochu jinak. Mi se líbí zašukat si jako nooo… lehká holka a manžela to rajcuje. Ale nemáme to tak, že by nás vzrušovalo jeho ponižování. Ale jak říkám, povídka se nám jinak moooc líbila. Taky bych si dala říct s nějakým neurvalým chlapem. Ale netahala bych ho do vztahu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *