Kandaulisti – 1.díl

Včera večer u nás byli přátelé a grilovalo se a popíjelo.
Můj nejlepší přítel, říkejme mu třeba Zdenda, odvezl manželku a dvouletou dceru domů a vrátil se zpět.

Zábava pokračovala, Zdenda začal také pít. Já jsem to s pitím přehnal a má přítelkyně Káťa mě odvedla do baráku a nechala spát na gauči. Když později všichni usoudili, že bude lepší se rozejít na kutě.

Všichni odjeli taxíkem, až na Zdendu který to měl domů 35km a tak bylo domluveno, že přespí v obýváku.

Jenže tam jsem byl já úplně KO. Káťa tedy nabídla, že Zdenda může přespat místo mě, vedle ní v posteli.

Zdenda prý chvíli váhal, ale už chtěl jít spát. No a jak jsem zjistil během noci, úplně spát nešel.

Kolem 3. ráno jsem uslyšel sténání Káti. Zvedl jsem se a sednul si, když jsem zjistil, že mám něco navíc ve svém rozkroku. Byl jsem tak na mol, že než šla Káťa spát, uskutečnila svůj plán a nasadila mi klícku o které jsme si jen povídali při sexu stejně jako o chtěné nevěře. Potichu jsem se zvedl a došel k ložnici.

Dveře byli otevřené, Zdenda ležel na zádech a Káťa na koníčka zadečkem k němu a zrovna prožívá orgasmus. Ve stejnou chvíli to přišlo i na Zdendu, který se prohnul jak luk a už bylo jen vidět jak se mu stahují koule a plní kundičku mojí Káti ve které jsem byl zatím jen já a pouze vždy s kondomem, jelikož Kátě po antikoncepci bylo vždy špatně a tak žádnou nebrala.

Všiml jsem si, že si ji Zdenek tajně natáčí, později jsem našel a přeposlal si video když se Zdenek sprchoval. Když z něj Kateřina vyždímala poslední kapku, schoval Zdenek telefon a otočil ji na záda a aniž by mu pták povadl, začal do ní znovu bušit.

Po třech přírazech hezky až na dno, měla Káťa další orgasmus. Mě se nikdy nepodařilo Kateřinu udělat dvakrát po sobě. Nejspíš to bylo tím, že od něj byla naplněná. Po dalších dvou minutách to opět přišlo i na Zdenka. Káťa si ho do sebe ještě vyždímala a on vedle ní padl úplně hotový. Já rychle doběhl a lehl si zpět na gauč.

Po chvíli jsem uslyšel kroky. Byla to Káťa, ve tmě jsem si všiml jak má prsty v kundičce. Já ležel na zádech a dělal jsem, že pořád spím.

Měl jsem pusu dokořán, když ke mně káťa přišla a kleknula si nade mne, vytáhla prsty z kundičky a vytlačila ze sebe obě Zdenkovi nadílky. Byl to krásný pohled, vidět jak z mé Káti všechno vytéká. Chuť sperma smíchaná s jejími šťávami po orgasmu byla nepopsatelná.

Moc mě to vzrušilo, čehož si ona všimla, dosedla si její zmáčenou kundou na můj obličej a potichu řekla ať ji očistím do sucha, že o tom přeci sním.

Chcete pokračování.?

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Jasné. Pokračuj

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *