Povídka pro Zuzku

Gang-bang se Zuzkou.
Tato povídka je prioritně napsána pro Zuzku a Martina jako možný námět a inspirace k novým zážitkům.

Marin se Zuzkou jsou krásný manželský pár který si rád užívá sexu, rádi při něm sledují porno s různou tématikou a obvzlášť se jim líbí scény s tolerovanou a plánovanou nevěrou, scény kdy si manželka užívá s jiným mužem nebo muži,bez přítomnosti manžela a pak mu o tom vypráví, kde je muž výrazně starší jak žena a kde ona je v roli coury a děvky a oba si to v představách užívají a občas na to téma i reálně experimentují ke spokojenosti všech.

Bylo tu jaro, doba koronovirová, omezené možnosti volného pohybu a tak si řekli že až to vše skončí vyrazí si na pár dnů někam do lázní, třeba vstříc novým sexuálním zážitkům. Probírali spolu co by bylo hezké zažít a přišla řeč na Gang-bang. Zuzka po něm vždycky tajně toužila, i Martina tato myšlenka hodně rajcovala, představa že mu ženu mrdá několik několik nadržených chlapů, že si ji berou jako děvku a couru, že ji svými ocasy protáhnout všechny otvory a ona se pak s novými zážitky vrátí použitá zpátky ke svému manželovi.

Jenže jak to zařídit aby to bylo bezpečné, aby se Zuzka mohla naplno odvázat a nemyslet na to jak ti muži budou vypadat, nemít obavy že někoho z nich potká doma na ulici. Shodou okolností si na jednom erotickém servru psali s příjemným mužem, znal jejich představy a touhy a tak došlo k tomu že se mu s touto konkrétní představou svěřili a on jim nabídl že pro ně v lázních takovou akci zařídí, je totiž stejného smýšlení a spokojenost ženy je pro něj na prvním místě, obvzlášť pokud se jedná o akci tohoto typu.

A tak onen muž, říkejme mu Jarda se této krásné výzvy s vervou ujal a začal shánět muže a vymýšlet scénář. Podal na erotickém servru inzerát že hledá pro jednu krásnou, nadrženou a perverzní ženu několik dobře vybavených mužů nejlépe s větším ocasem a velkými koulemi, ty Zuzku obvzlášť rajcují. A ve věku 50 – 60 let, na zajíčky taky není. Ozvalo se mnoho mužů a dalo dost práce vybrat mezi nimi ty nejlepší tak aby co nejvíc splňovali požadavky. Zuzka v tomto dala Jardovi plnou důvěru a už se s Martinem nemohli dočkat odjezdu do lázní,představy o plánované akci se staly součástí jejich sexu který se tak stal zase žhavý a plný chtíče.

Den „D“ se blížil,Martin se Zuzkou si užívali první dny krásných lázní, muži byli vybráni, pro jistotu i pár náhradníků, přece jen nelze spoléhat na to že se všichni pozvaní dostaví a taky do zásoby, to kdyby těch pět Zuzce nestačilo. Pro akci byl vybrán malý penzion ležící na okraji lázní který byl na daný den zcela prázdný a zaručoval tak všem plné soukromí. Jarda Zuzce navrhl možný scénář a ta s ním souhlasila, bude na privátu dřív než pozvaní muži, bude ležet nahá s doširoka rozevřenýma nohama a bude mít celou dobu závázané oči. Samozřejmostí taky je že všichni muži budou mít kondom a je na ní komu ho při kouření sundá,byli dále obeznámeni že Zuzka bude v roli mrdavé coury a děvky která chce být mrdána do všech otvorů a to se svolením manžela který ji bude poslušně čekat v hotelu na druhém konci lázní.

Tak už nadešel dlouho očekávaný den, Zuzka čekala až pro ni Jarda přijede a odveze ji na objednaný privát. Je to na pěkném a klidném místě, jsou tam sami, nemusí se obávat že by někoho rušili,velká pohodlná postel, bar, koupelna, prostě krásný luxusní apartmán. Zuzka je ještě nervózní ale prostředí se jí líbí tak se pomalu uklidňuje a představy z toho co ji asi čeká jí začíná víc a víc vzrušovat. Čas příjezdu pozvaných mužů se blíží tak se Jarda ujímá role režiséra, přikáže Zuzce ať se svlékne do naha, lehne si na postel a doširoka rozevře nohy, bude tu teď přece za mrdavou děvku. Pak ji Jarda zaváže oči a znovu ji ubezpečí že se nemusí ničeho bát a ať si to pořádně užije.

A už přichází SMS od prvního muže, jde na čas, za pár minut by měl dorazit další. Dotyčný je v prostorné chodbě znova poučen o pravidlech, svléká se a vstupuje do místnosti kde už leží Zuzka se zavázanýma očima a nohama od sebe a nabízí se jako mrdavá coura,a tak je i Jardou představena se slovy „tak tady je ta mrdavá děvka co chce užít ocasy více chlapů tak si ji vem, za chvíli ti přijdou na pomoc další“. A tak se i stane, je jich pět a Zuzka možná ani netuší kolik jich je. Berou si ji jak se jim zlíbí, má v sobě občas dva i tři ocasy najednou, častují ji slovy že je skvělou děvkou a kurvou, že má nádherně mokrou a otevřenou kundu, těsný zadek a úžasně kouří a když jim při kouření sundá gumu tak jejich semeno i polkne. Prostě skvělá akce která trvá pár hodin a kdy se na Zuzce nakonec vystřídá víc jak pět mužů protože někteří toho moc nevydrželi.

Zuzce se to i přes počáteční obavy moc líbilo a už se těší až své nové zážitky bude vyprávět svému manželovi, že ji mrdalo několik chlapů, ani vlastně neví kolik, několik z nich vykouřila a spolykala jejich semeno a byla jejich kurvou a děvkou.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Ahoj, čekali jsme nedočkavě na první povídku o nás. Tedy hlavně já, jsem se těšila 🙂 Je vzrušující vědět, že chlapi o mě sní a fantazírují a že jsem pro ně sexy i přes to, že ze mne znají jen mé představy. Nemusím přeci s každým spát, abych byla žádoucí, ne? Moc nás první povídka potěšila, ale přesto budu objektivní. Povídka byla skvělá, až po část kdy došlo k samotnému sexu. Líbilo se mi, jak jsi vše rozepsal a popsal. Mělo to ten správný rozjezd, a příběh. Ale ten konec… Jako by Tě to přestalo bavit a chtěl jsi to rychle ukončit. Ale i tak se mi povídka líbila. Hlavně to, že takhle o mě psal cizí chlap. Nechtěla bych být děvkou v reálu, ale ve fantaziích vždy!

    • Děkuji za hodnocení. Byla to má prvotina tak určitě má své nedostatky,v hlavě se ten příběh odehrával barvitěji ale asi jsem to nedokázal náležitě zpracovat,třeba se časem zlepším.

  2. Zuzka má pravdu. Začátek pěkný, detailně rozepsaný a pak najednou, jak dojede na akci, která by měla být nejbarvitější, je to jako bys tam dal jen osnovu toho, co se mělo stát.
    Myslím, že jsi chtěl udělat Zuzce radost a tak to tu dát co nejdříve, ale klidně si příště na to dej o den, dva více, pak ji potěšíš ještě více. Tedy dle mého názoru. A nejen ji.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *