Kristínka – začátky – 2.díl

Věděl jsem úplně přesně, co bych chtěl dělat, ale má víra a výchova mi zakazovala jednat podle svých pudů. Sváděl jsem vnitřní boj, otevřenou válku emocí, dogmat, nízkých pudů a tradic. Prudce jsem dýchal a nevěděl, zda ze vzteku, či ze chtíče. Upřeně jsem se díval Kristínce do očí a nedokázal se pohnout. Asi jsem stál moc dlouho. „Pojďme se projít.“ řekla a táhla mne do lesa.

Šli jsme mlčky vedle sebe. Ona jakoby na něco čekala, pořád se na mě po očku dívala a šla velice blízko s rukama za zády a předváděla se. Houpala boky, prsila se a točila se ze strany na stranu. Chtěl jsem se jí zeptat proč to udělala, ale to bych musel přiznat, ze jsem ji sledoval. Hlavou se mi honila spousta myšlenek. Je ještě panna? Spala už s někým přede mnou? Kouřila už někoho předtím? Vypadala u toho kouření velice zkušeně a přirozeně. Miluje mě opravdu, nebo si se mnou jen tak hraje nějakou zvrácenou hru? Proč mě tak dráždí, když ví jak ji miluji?

Z myšlenek mě vytrhla až Kristínka, když na mě z ničeho nic skočila a svým tělem mě zády přirazila ke stromu. Visela na mě jako klíště, nohama mě objímala kolem pasu a ruce položila na má ramena. Cítil jsem velice dráždivě její klín tisknoucí se na mou opět rostoucí erekci.
„Chci si hrát. Budeš si se mnou hrát?“ zeptala se svůdně. Horečně jsem přikývl. Dráždivým pohybem si přetáhla šatečky pres hlavu, stále nohama zaklesnuta kolem mě a zaklonila se, až visela hlavou dolu, rukama se zlehka dotýkajíc země. „Tak si hraj, dotýkej se mě!“ vzdechla jak mrouskající kočka. Necekal jsem na nic a ruce se mi rozběhly po jejích křivkách, po útlých bocích, plochém bříšku téměř vpadlém díky prohnutí jejích zad, po vystupujících žebrách a pevných kopečkách prsou s růžovými jak hrozinky tvrdými bradavkami, po pevných svalech jejích štíhlých stehen a zpátky po vnitřní straně až téměř k Venušinu pahorku, kde na mě provokativně vykukovala její kočička s tmavě růžovými rtíky vlhkými její vláhou. Dotkl jsem se její svatyně a ona se začala svůdně a rytmicky vlnit v bocích, otírajíce svůj klín o můj naběhlý pyj… Zatmělo se mi před očima a v kalhotách mi v pulzech explodovala vlhká horkost, zatímco se Kristínka silou svých nohou zvedla a za stálých vlnivých pohybů mi zahákla ručky za krkem a vlněním mi pomáhala vypustit napětí, až se mi v celém těle rozprostřel klid.

„To bylo moc sexy, kocourku.“ broukla mi s širokým úsměvem do ucha. Dala mi pusu a pomalu ustala se svým vlněním a seskočila ze mě. Viděl jsem ji jak anděla s ďáblem v těle. Její tvář zářila svatozáří, její tělo hořelo zakázaným ovocem. A já měl v kalhotách mokro a lepkavo. Oblékla se. Byl čas jít na mši.

Další den měli zkoušku velikého šestihlasého chorálu z období baroka. Byla to dobrovolná akce jako překvapení k víkendové soutěži a přihlásilo se téměř sto zpěváků. Kristínka se přihlásila též jako dobrovolnice, takže jsem ji celý den neviděl. Zahlédl jsem ji až večer, jak nenápadně s častým ohlížením procupitala po schodišti do spodního patra. Zbystřil jsem a vydal se za ní. Dole se připlížila k prostoru sauny s nápisem „Dočasně mimo provoz“ v několika jazycích, rozhlédla se a vklouzla dovnitř. Hrklo ve mě a ozval se takový zvláštní pocit. Hned jsem se vydal za ní. Opatrně jsem otevřel dveře a nahlédl dovnitř. Nikde nikdo. Vešel jsem a tiše za sebou zavřel. Sundal jsem si boty a proplížil se ke sprchám a tam jsem je uviděl.

Ukryl jsem se do pootevřené převlékárny. Viděl jsem je z boku a měl jsem dobrý výhled a zatímco mě ukrývalo šero večera, ve sprše se svítilo. Kristínka klečela pod proudem sprchy a Akim stál s pérem napruženým k její tváři. Vzala ho do obou rukou a zatímco se mu chlíple dívala do očí, začala ho pomalu pumpovat. Akim měl ruce v bok a podle výrazu tváře a slastného mručení, se mu její dílo velice zamlouvalo. Kristínka otevřela pusinku a jazýčkem olízla jeho žalud. Voda jí stékala po tváři, ale nevypadala, že by jí to vadilo. Pomalu a svůdně mu olízla koule a potom zespoda celou délku jeho tmavého klacku a pak tlamičkou lapla po jeho žaludu a vsála, až jí propadly tváře. Začala si ho zasouvat hlouběji a rukama se postupně přesunula na koule, potěžkala je a přitiskla si je na bradu a zase pomalu vysunula ven.

Uvědomil jsem si, že mě to neskutečně vzrušuje. Nikdy jsem se nedíval na porno, protože mi to přišlo nahrané a neosobní, ale pozorovat moji snoubenku mne přímo elektrizovalo. Kouřila ho dlouho. Zrychlovala a zpomalovala, dráždila ho a neustále měnila tempo. Pojednou se k ní Akim shýbl a zvedl ji za pas, jako by zvedal hračku. Zavýskla překvapením, zatímco on se jí vrhl jazykem na mušličku. Jala se vzrušeně vlnit pod jeho útokem, zaklonila hlavu, až jí mokré zrzavé vlasy padly až k pasu, roztáhla nohy do široka a ručkama se ho držela za zátylek. Cítil jsem nával vzrušení, přetlak v kalhotách, touhu se ukojit a nemohl jsem od výjevů přede mnou odtrhnout zrak. Kristínka doslova jezdila po jeho tváři jak zdivočelá kočka, vlnila se a sténala, až se celá napjala a v několika prudkých křečích dospěla k orgasmu.
Akim využil chvilečky jejího výpadku vnímaní, postavil si ji před sebe, ohnul ji a opřel hrudníčkem o skleněnou stěnu čelem ke mě. Její pevná prsa se ji natiskla na sklo a tvář měla otočenou přímo na mě, až ve mě hrklo, jestli mě neuvidí, ale nevypadalo to, že by na mě reagovala. Akim se jí zřejmě chystal nabodnout svým pyjem kočičku. Kristínka se rychle vzpamatovala a napůl se otočila a něco mu řekla. Nerozuměl jsem jí, ale jemu se to podle reakce moc nelíbilo. Něco jí odpověděl a šteloval si ji zpátky, načež ona mu něco znovu řekla, tentokrát důrazněji. On se nenechal odbýt a jal se pokračovat v nabodávaní, ale ona se mu s překvapivou silou vysmekla a s vítězným smíchem vyběhla ze sprchy. Rychle jsem se schoval hlouběji do kabinky, aby mě neviděli a poslouchal jsem cupitání bosých nohou a najednou Kristínka vklouzla nahá a celá mokrá do mé kabinky. Zdálo se, že mě neviděla, protože se rychle otočila a zavřela za sebou dveře a zajistila západku.
Otočila se zpátky ke mě a ztuhla. Stál jsem jak tvrdé y a zíral na ni a ona zase na mě. Pak si přiložila prst na rty, abych byl zticha. Akim chvíli něco polohlasem německy volal a chodil kolem a za chvíli jsme slyšeli šustění látky a posléze klapnutí vnějších dveří. Osaměli jsme.

Kristínka se na mě dívala plachým pohledem, ve kterém ale bylo i něco dalšího; nedokázal jsem ale rozeznat co.
„Copak tady děláš, takhle schovaný v šatně?“ zeptala se nejistě. „Ty jsi mě sledoval?“ Počalo to ve mně najednou všechno vřít.
„Viděl jsem tě s ním. Jak jsi mu ho tady kouřila a jak tě on pak lízal a jak tě málem…“ hlas se mi chvěl, stupňoval se, až se mi zlomil a vytratil.
„Já vím, že jsi mě viděl. Viděla jsem tě. Chtěla jsem, abys mě viděl. Vzrušilo tě to?“ pronesla polohlasem a opatrně se přiblížila ke mě na pár centimetrů. Vzhlížela ke mě nahoru s očima rozšířenýma strachem, nejistotou nebo ještě něčím, nevím čím, a celá se chvěla. Byl jsem o dobré dvě hlavy vyšší než ona, díval jsem se na ni z vrchu a marně se snažil zadržet spodní proud něčeho temného bublajícího z mého nitra napovrch.
„Tys mě chtěla takhle ublížit?!“ procedil jsem výhrůžně skrze zuby. „Tys mě chtěla provokovat?! Podvést?! Zradit?!“ vrčel jsem a začínal vidět rudě. Nikdy jsem nebyl agresivní člověk a nevím, kde se to ve mě vzalo, ale najednou jsem jí chtěl ublížit stejně, jako ona ublížila mě.
„Ano, chtěla…“ špitla sotva slyšitelně a vypadala, jak srnka oslněná reflektory rychle jedoucího auta.

Vrhl jsem se na ní jako smyslu zbavený netvor. Narazil jsem ji svou vahou na stěnu a začal ji olizovat šíji a nasávat do nozder její vůni. Jednou rukou jsem ji popadnul obě její zápěstí a zvedl ji za ně, že stála na špičkách a druhou rukou jí promačkával prsa. Přejel jsem jí přes bříško až do jejího klínu a prsty nedočkavě zajel mezi závojíčky. Rozklepala se a srdce jí bušilo nahlas a rychle, jak splašený metronom, zprudka dýchala a vůbec se nebránila mému útoku. Volnou rukou jsem ze sebe strhal oblečení. Můj úd byl už přetlakovaný krví, žíly naběhlé. Popadl jsem jednu její nožku a zvedl si ji až na rameno a vůbec mě nezajímalo, jestli jí to bolí, nebo ne. Natiskl jsem se na ní a cítil jsem její horký, vlhký klín na svém nástroji. Oči se jí ještě víc rozšířily, zalapala po dechu a pak vydechla: „Jsem ještě panna.“

To temné a pudové ve mě zaryčelo a ve spáncích jsem ucítil tep svého srdce. Můj pyj rytmicky pulsoval a já pudově začal na prázdno přirážet, projíždět její vlhkou čárku a přirážet ji ke stěně. Pak jsem ucítil, jak jsem se dostal na krajíček její dírky. Ucítil jsem na špičce žaludu ženské vroucí měkké a vlahé objetí a pak se mi před očima zatmělo. Přirazil jsem zprudka a silně, Kristínka vyjekla a byl jsem v ní, až kam se mi vešel. Vnímal jsem, jak se Kristínka celá napjala a začal jsem do ní bezohledně bušit. Úpěla v neúprosném rytmu mých přírazů, ale nevšímal jsem si toho. Mou jedinou touhou bylo ukojit svůj chtíč, pomstít se za ponížení a trápení, které mi způsobila, podmanit si ji a dobýt její svatyni. Cítil jsem se jak zvíře, jak šelma uchvátivší svou kořist a domáhající se své odměny.

Najednou jsem si uvědomil, že mě Kristínka objímá nohama a vlní svou pánví proti mé, že její úpění je stenání uspokojované ženy a že se svíjí přicházejícím orgasmem. I já jsem ucítil známé pnutí v koulích, zvětšující se tlak v mém nástroji a rostoucí napětí kdesi dole. Zahleděl jsem se do jejích očí, pustil jí ruce nad hlavou a popadl jsem ji za pas. Zarazil jsem se celý do její tekoucí lasturky a za táhlého stenu vychrlil v dlouhých pulsech vše, co se ve mě nahromadilo vydrážděné vším, co jsem za poslední dny zažíval. Kristínka opětovala můj pohled, sténajíc, oči rozšířené a zastřené jak v transu, sama se svíjející v orgasmických křečích, synchronních s mými.

Když jsme po zdánlivé nekonečné době opět začali vnímat svět kolem nás, seděli jsme zhrouceně na podlaze, naše pohlaví stále spojená a ulepená od něčeho bílého a rudého. Vzhlédl jsem a viděl, jak se Kristínka celá zadýchaná na mě dívá, v očích jiskřičky, na rtech široký uspokojený úsměv a rukama a nohama mě stále pevně objímá.
„Konečně!“ vydechla. „Na tohle jsem se těšila. Doufala jsem, že tě vyprovokuju dřív, ale nešlo mi to. Chtěla jsem, aby ses mě zmocnil, divoce a neúprosně, abys na mě nebral ohled a abys mě pořádně ošukal…“ vrněla mi do ucha a pak mi jemně oždibovala boltec ucha. „Chtěla jsem cítit nadvládu a odevzdaní se. Ale chtěla jsem to s Tebou. Takhle jsem si představovala první sex. Dekuju, můj drahý!“
Byl jsem úplně paf. Tohle byla moje Kristínka? Takhle mě namanévrovala k tomu, co chtěla a jak to chtěla tak, abych já to chtěl taky? Tehdy jsem nevěděl, do čeho se to zamotávám a zkrátka to přijal.

Po sprše a společné vycházce mi bylo lépe a cítil jsem se klidný jako snad nikdy předtím. Uvědomil jsem si, že už ze mě je muž a že z Kristínky je už žena. Kristínka se mě držela za předloktí a nepřestávala se usmívat. Měl jsem trochu výčitky z toho, jak jsem v podstatě znásilnil svou snoubenku, z toho, že jsem smilnil před svatbou a měl jsem obavu, jak se můj život bude vyvíjet dál. Kristínka ale vypadala šťastně a pořád mě chválila a zasněně o tom mluvila a tak nakonec jsem se rozhodl nechat to na později.

 

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Opět super čtení, jen škoda, že příběh se ubíral přesně opačným směrem než bych si přál. Což byla Kristýnka naprosto oddaná Akimovi a z přítele neukojený čumil.

  2. Perfektní povídka. Super příběh, realistický a jiný styl než ostatni povídky tady. Jen tak dále ?? Kdy bude pokračování ? Už se nemůžu dočkat ?

  3. Určitě jedna z nejlepších povídek, který jsem kdy četl. Všechno co si popisoval, jsem si barvitě při čtení představoval a bylo to skvělý. To co se dělo do části se sprchou bylo úžasný, ale pokračování se mi vůbec nelíbilo, jak už napsal Sub40. Akim měl být rozhodně ten, kdo Kristýnku odpaní. Myslel jsem, že to tak i bude, když si ji Akim ohnul a chtěl ho do ní vrazit. Doufal jsem, že jejímu příteli nezbyde nic jinýho, než se jen bezmocně dívat na to, jak z ní Akim dělá ženu, jak Kristýnka podstupuje hluboký průniky a jak jí dělá jeden silnej orgasmus za druhým, tím jeho obrovským čurákem… No co už, ikdyž mě to zklamalo, je to úžasný čtení a nemůžu se dočkat třetího dílu 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *