Paroháč paroháčů

Jsem paroháč a to asi největší z vás všech a pokud mi nevěříte tak čtěte dál. Do svých 28 let jsem žil poklidný život bez stálé partnerky, kde jsem si čas o času nějakou tu souložnici půjčil, ale ještě raději jsem ji  vrátil a život byl krásný. Mně to nestačilo a tak jsem jednoho dne potkal ženu s velkým Ž, byla pro mne ideálem krásy.

Trochu baculka, velká plná prsa, brunetka s kočičíma očima a navíc inteligentní, prostě dokonalá bohyně. Následovala do roka svatba a další rok se nám narodila dcerka. Všechno bylo zalité sluncem a já zářil štěstím a sebevědomím. Prožil jsem čtyři roky radosti, až do jednoho krásného dne, kdy má milovaná žena byla někde s kámoškami a já hlídal malou dcerku, která se zrovna jako na potvoru pozvracela do postýlky. To se holt někdy stane a já vyndal čisté povlečení z úložného prostoru naší manželské postele, kde jsem nalezl i něco navíc. Byl to seznam samečků z jedné erotické seznamky. Prožil jsem velký šok a do toho se vrátila má paní. Okamžitě jsem na ni uhodil a ona mi vysvětlila, že hledá, pro právě se rozvádějící kamarádku povyražení. Uklidnil jsem se a uvěřil jí to.

Asi po půl roce jsem si všiml, že ženě chodí po desáté večer mobilní zprávy. Bylo mi to divné a tak když má milá polovička, znavená po milování usnula jsem jí prolustroval mobil. Byl to šok co jsem viděl. Četl jsem zprávy typu : ,,Jeskynko ma mila uz se nemohu dockat až se vrátim z dovci a jeskyňku zlibám.“ Ráno jsem na ženu uhodil a udělal scénu jak v italském filmu. Žena přislíbila, že tento vztah ukončí a že to bylo jen platonické a k ničemu ještě nedošlo a já blbec uvěřil.

Další rok jsme jeli na vodu, na Lužnici. Moc jsme si to užívali. No prostě úžasná a dokonalá dovča. Teda až na to, že mně jedná její kamarádka oznámila jak má žena si užívá s o deset let mladším zajíčkem, kterého sbalila právě na Lužnici. Opět následovala scéna. Dokonce jsem vyhrožoval rozvodem, ale ta moje mě opět odzbrojila se slovy o tom jak mně miluje a jaký jsem skvělý táta a že ona když jsem si ji bral byla skoro panna.

Odpustil jsem jí a dohodli jsme se, že najdeme pár a půjdeme do čtyřky. Jak jsme řekli, tak jsme udělali. Našli jsme úžasný milenecký pár, dobře obdařený, přibližně v našich letech a první čtyřka se moc povedla. Sešli jsme se ještě párkrát, ale bohužel pánovo nářadí ač větší než mé, vypovědělo službu a bylo po čtyřce. Jak myslíte, že to má milá žena vyřešila? Já vím, že víte. Našla si nového a nebo staronového milence. Tak tohle mne už pěkně dožralo a tak jsem si také našel milenku. Tímto způsobem jsme pokračovali asi dva roky. Já paroháč jsem dělal jiného troubu paroháčem. No prostě paradox. Jenže potom se má choť rozhodla pro druhé dítě. Já už žádné nechtěl a představa, že bych se mohl starat o kukačku mě přímo sr..a.

Opět mě ukecala a nám se narodil syn. Po porodu se mnou přestala spát, tedy skoro přestala spát, protože za devět let jsme měli sex možná pětkrát, ale o co míň šoustá se mnou o to víc šoustá jinde. Za tu dobu vím  nejméně o čtyřech milencích, je možné že jich bylo i víc.

Nelitujte mě i já jsem pár kamarádek měl a musím říct, že v posteli byly i lepší než má žena, ale co naplat, jí stále i po těch dvaceti letech mám rád. Rád, ale někdy i nenávidím, jako teď nedávno, když s dalšími dvěma kámoškami byla na dovolené za sluncem a já jí upravil za pomocí nůžek a PVA lepidla ( rybáři vědí o čem mluvím) šprcky které si brala sebou abych o tom jako nevěděl. Po jejím návratu se jen a jen usmívám, protože ta moje má zpožděnou menstruaci. Ona si naivně myslí, že na ni přichází přechod, ale já si myslím, že to bude málý černoušek a to bude má pomsta za ty moje parohy.

 

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Docela husté provětrání zdejších příběhů trochu odlišným pohledem.

  2. A když to bude černoušek, co bys udělal? Rozvedl by ses???

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *