Lovec

Jsem lovec? Asi ano, byla jsem na lovu. Vdaná, přesto tak sama. Nevím, jestli jsem chtěla přímo být nevěrná. Byla to jen potřeba uvolnění, chtíč … nic víc. Moje nohy pálily, nejsou zvyklé na podpatky, které jsem měla na sobě, ale já jsem neplánovala nosit je příliš dlouho. Šla jsem k baru a objednala si drink. Nechtěla jsem se opít, ale vypadalo by divně, kdybych seděla v baru s ničím v ruce.

Snažila jsem se vypadat nenápadně, když jsem se rozhlížela kolem, co bylo k dispozici. Přemýšlela jsem, kolik mužů v místnosti bylo ženatých, ochotných zapomenout na ten fakt dost dlouho na to, aby si mohli užít s jinou ženou, aniž by se to jejich manželky někdy dozvěděly, že jim byl nevěrný. Jen jsem začala usrkávat moje druhé martini, když jsem si ho všimla. Přes celou místnost. Bylo těžké ho ignorovat.

Musel být vysoký blízko k dvěma metrům, jeho oči měly odstín jasně modré. Jeho tvář byla hranatá a lehce opálená. Chtěla jsem někoho, kdo vypadal, jako by v něm byl ztělesněný sám ŽIVOT. On byl dokonalý. Zůstala jsem na své židli a doufala, že si mně všimne. Nejsem děvka. Nechtěla jsem být chladně nevěrná mrcha. Jen jsem potřebovala dobrý, tvrdý sex, pročistit si hlavu. Jestli to znamenalo si pro mou nevěru vyhledat cizince, což se zdálo jako nejlepší volba … pak budiž. Když jsem zacítila na sobě pár očí, mé srdce se rozbušilo o něco rychleji. Rozhodně mně pozoroval. Vyměnili jsme si pohledy a malý úsměv. Vstal a usadil se drze k mému stolku, ale právě ten fakt, že měl dost koule na to, aby si přisedl, bez mého souhlasu, uvedly moji kundičku do stavu vysoké pohotovosti. Když nabral dech a otevřel ústa, aby promluvil, zarazila jsem ho. „Ne,“ řekla jsem rychle. „Ať už se chystáš říct cokoliv, prostě to nedělej. Nechci znát tvoje jméno, kde pracuješ, odkud jsi a proč jsi tady. Všechno, co potřebuji vědět, je, jestli máš pokoj v hotelu, kondomy a ptáka, který funguje“.

Nemohla jsem uvěřit, že ta slova vyšla z mých úst. Tohle jsem nebyla já, ale přesto, to byl dobrý pocit, mít kontrolu nad situací. On se na mě usmál, pokýval hlavou a pak sáhl do kapsy. Vytáhl peněženku a hodil nějaké peníze na stůl. „Nejsem děvka,“ řekla jsem. „Je to pro barmana“ odpověděl. „Jsi ženatý?“ Zeptala jsem se ho. To byla jediná věc, kterou jsem opravdu potřebovala vědět.. Zajímalo mě, jestli jsem jediná, která bude dnes nevěrná manželka. „Ne,“ odpověděl jednoznačně. Vím, že mohl lhát, ale bylo něco poctivého v jeho tváři, když říkal, že ne. „A co ty, jsi opilá?“ Zeptal se, zatímco upíjel jeho drink. „Ne, jsem zcela při smyslech a vím, co chci“ odpověděla jsem pevným hlasem. „To je dobře, můžeme?“ Zeptal se, když o minutu později dopil. Přikývla jsem.

Prošli jsme bludištěm chodeb, až jsme přišli k jeho dveřím. Odložila jsem kabelku na stůl a otočila se k němu. Postával hned u dveří a díval se na mě. Vyzařoval jistotu a sexualitu. Začala jsem si rozepínat šaty. Zůstal tam, kde byl, pozoroval, jak se pomalu svlékám. Nechtěla jsem, aby mně moje nervozita prozradila. Aby bylo zřejmé, že vlastně nevím, co to sakra dělám. Chci říct, nejsem žádná panna, ale nebyla jsem ani zvyklá hrát svůdkyně. A už vůbec jsem neuměla být chladnokrevná nevěrná potvora.

Posbírala jsem všechnu odvahu, natáhla jsem ruce a dotkla se ho přes košili. Jeho tělo bylo pevné. V okamžiku nás přetočil a já se ocitla přitlačená zády ke dveřím, zcela obklíčená jeho širokými rameny. Jen z jeho blízkosti mi šel mráz po zádech, vnímala jsem ho každou buňkou svého těla. Vzala jsem jeho ruku a nedočkavá ho sama vedla mezi moje nohy. Moje vzdychy blaženosti se nedaly zadržet, když začal laskat moje citlivé tělo. Zapřela jsem se o dveře a roztáhla nohy ještě víc, abych mu dala lepší přístup k mojí tak potřebné kundičce. Jeho dlouhé prsty poznávaly moje záhyby, smáčel svoje prsty v mých šťávách. Rychlými, krouživými pohyby pracoval na mém poštěváčku a pak už jeho zkušené prsty zajely do mého teplého jádra. Tvrdě je do mně vrážel, kroutil, hledal to správné místo. Sladké napětí se začalo koncentrovat v mém podbřišku … když náhle pocit, jako bych musela na malou mně vyrušil z cesty na vrchol. Představa, že bych takhle smáčela jeho ruku … musím zastavit tuhle pohromu! Vycítil, jak jsem ztuhla a začal mně uklidňovat. „Jen klid, to jak se cítíš, je naprosto normální, nic špatného se nestane, věř mi“. Přikývla jsem a přestala se tak kontrolovat. Cítila jsem, jak se rozkoš stupňuje, prohlubuje. Vzpírala jsem se vstříc jeho ruce, lapala po dechu, sténala. „Hodná“ zavrněl mi do ucha. Nicméně, nepříjemný pocit se vrátil, znovu jsem byla napjatá a naříkala „budu čůrat“!! Obrátil oči v sloup. „Ne, nic takového se nestane, nedělám to poprvé.“ Nedokázala jsem potlačit nervozitu, „ale, ale … co když“?! Jeho polibky i jeho hlas mně uklidňovaly. „Tak to nevadí … nech to být, nemám v úmyslu přestat, jen se uvolni, neboj se … nestarej se o to, co se může, nebo nemůže stát“!! Po chvíli jsem se dokázala znovu zklidnit, uvolnit a zacítila to úžasné potěšení. Dýchala jsem nekontrolovatelně a moje vnitřní stěny se začaly svírat kolem jeho prstů. Poddala jsem se tomu a začala jsem křičet, moje vyvrcholení tak, jak mně neslyšel dosud křičet žádný muž v mém životě. Zhroutila jsem se dopředu, na jeho hruď, třásla se a lapala po dechu.

Vytáhl ruku z mojí kundičky a nechal čirou tekutinu mého orgasmu rozlít na zem, mezi moje nohy. Lízal a cucal si prsty, kterými ve mně vyvolal takovou rozkoš, vychutnával si moji chuť. „Co to bylo, nikdy předtím jsem neměla orgasmus, co by se tomuto jen blížil?!“ Držela jsem se dál jeho ramen, ale alespoň moje nohy už se zdály stabilnější. „Ale no tak … jsi chytrá holka, určitě víš … co to bylo“!! Díval se na mně a jeho krásné rty se roztáhly do domýšlivého úsměvu. Pokývala jsem hlavou a raděj schovala svůj červený obličej do jeho ramene. Ne, neměla jsem chuť opravdu s ním rozebírat, že to, co jsem ještě do včera považovala spíš za výmysl porno průmyslu … se stalo tou nejúžasnější sexuální zkušeností mého života.

Vzal mně do náruče a hodil na postel, moje roztřesená kolena a nohy, ještě stále v těch vražedně vysokých podpatcích by mně tam stejně neodnesly. Ustoupil o krok dozadu, začal si rozepínat opasek. Fascinovaně jsem sledovala jak odhazuje kus po kusu jeho drahé oblečení po zemi, až osvobodil konečně z jeho kalhot i ten obrovský balíček a já poprvé uviděla jeho mužství. „Ach můj ty … je velký, s tímhle mně chceš šukat .. já nevím, nevím jestli se to vůbec …“!!!!

Klekl si, nahý a krásný mezi moje stehna, nohy mi obalil kolem jeho boků. „Ano, budu tě s ním šukat a vejde se … uvidíš, budeme se k sobě skvěle hodit.“ Vzal jeho penis do ruky a přejížděl červenou špičkou přes moje promočené záhyby, roztíral a nabíral šťávy a pak jemně zatlačil do mojí teplé a těsné pičky. Držela jsem se jeho ramen ještě pevněji, sténala na pocit, když mně začal plnit a pak už syčela od bolesti, když mně natáhl až příliš. „Klid, bolest přejde“ šeptal mi konejšivě. Roztřeseně jsem se nadechla a postupně si zvykala na pocit, být plná, jako nikdy předtím. Dával si načas. Něžně mně líbal, pohyboval se pomaličku, dával mi čas přizpůsobit se. Šeptal, jak nádherně horká a těsná jsem, povzbuzoval mně, jen ať dýchám a ujišťoval, že bolest ustane. Ta bolest začala opravdu klesat, slábnout a objevila se radost … jakou jsem nečekala.

Ta plnost přestala být bolestivá, naopak. Vítala jsem ji a začala tlačit svoje boky jemu vstříc. Porozuměl signálu a začal postupně zvedat rychlost jeho boků, byl tvrdší každou vteřinou. Byla jsem zcela ztracená v jeho náručí. Byl tím nejkrásnějším mužem, jakého jsem kdy viděla, cítila, dotýkala se a ochutnala. Nechtěla jsem, aby to už skončilo. Hladila jsem ho konečky prstů po tváři, snažila se zklidnit jeho výpady. Našli jsme společný, stabilní a pomalý rytmus, ale taky silný a hluboký. Nevěřila jsem svému tělu, když se začal ozývat znovu ten pocit. Tentokrát jsem ho vítala, ztratila jsem všechny zábrany. „Dej mi to … ještě“, prosila jsem ho a vyklenula mu svoje boky vstříc. Jednou rukou uchopil můj bok a druhou chytil ramena, držel mně pevně na místě. Začal si mně brát takovou silou, měla jsem pocit, že moje kundička exploduje. Křičela jsem a prudce se otřásla, když jsem dosáhla dalšího orgasmu. Cítila jsem, jak znovu moje kundička pustila proud tekutiny a opláchla jeho penis, jako přílivová vlna. Všechny zvuky a vůně mého vyvrcholení tlačily na okraj i mého tajuplného milence. Zaklonil hlavu dozadu a já cítila, jak mně naplnil, až po okraj. Držel se na rukou, aby mně nerozdrtil váhou svého těla. Pozorovala jsem ho v úžasu, toho cizince, se kterým jsem byla nevěrná a právě zažila ten nejintenzivnější milostný prožitek mého života. Olízla jsem pot z jeho obočí, vrývala si do paměti každý detail jeho obličeje. Na chvíli jsem ztratila pojem o čase a když jsem se strhla ve spánku, věděla jsem, že je ten správný čas odejít.

Nechtělo se mi z jeho pevné, teplé náruče, cítila jsem jeho klidný dech za sebou, na svých zádech a věděla jsem, že se nesmím … nesmím ohlédnout. Našla jsem svoje prádlo a šaty a rychle se oblékla. Sbírala jsem poslední zbytky … svoji kabelku a boty do rukou, když můj zrak padl na jeho kalhoty na zemi. Vedle nich ležela jeho peněženka i s vysypanými doklady. Bylo tak snadné, tak lákavé, zvednout je a zjistit si o tom muži se kterým jsem dnes byla nevěrná všechno. Ruce mně doslova svrběly, jak moc jsem to chtěla. Vědět, jestli i on tuhle noc podvedl někoho blízkého, stejně jako já. Nakonec jsem se ale otočila ke dveřím a bez ohlédnutí odešla. Ne, nikdy se nedozvím jméno toho úžasného muže … a nikdy se nebudu snažit rozluštit hádanku téhle noci … kdo z nás byl vlastně lovec a kdo jeho kořist ???

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Dost dobré, je poznat, že to psala žena a pro mě, jako člověka s fantazií je to hodně vzrušující, i když je to tajemné, když tam není prozrazeno to pozadí toho příběhu, ale to si právě každý může domyslet. Nebo nám to pisatelka přiblíží v pokračování?

  2. Moc povedená povídka. Jedna z těch opravdu lepších. Dostala mě věta:,,Nechtěla jsem být chladně nevěrná mrcha. Jen jsem potřebovala dobrý, tvrdý sex, pročistit si hlavu.“

  3. Docela hezky napsane, nechtela jsi byt chladne neverna? To se ti povedlo 🙂 Byla jsi vasnive neverna. Bude pokracovani?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *