První nevěra mojí holky – 2.díl

No, víš, tam nahoře? Tak tam jsme, však víš co…. Nevím, řekni to.Chtěl jsem slyšet, že mi byla nevěrná. Chtěl jsem podrobně slyšet, kdy a kde přesně mi byla nevěrná a kde došlo k tomu, že mi nasadila parohy.

No šukali jsme tam spolu. Vpálila mi přímo do obličeje a hned pokračovala. Vrhli jsme se na sebe hned, jak jsme zaklapli dveře. Byli jsme oba strašně nadržení, líbali jsme se, vášnivě a on při tom ze mě doslova trhal oblečení.
Roztrhal mi tričko a pak mi sundal podprsenku a rukama začal dost dravě zpracovávat moje kozičky, hrozně divoce je mačkal a hnětl a osahával a moc se mu líbily moje tvrdé bradavky, jak stály a tak si je bral do pusy a mezi rty a lízal mi je a sál. No a znáš mě, to už jsem byla mokrá až do půlky stehen.

Sundej si podprsenku! Přikázal jsem, protože to byl poslední kousek látky, který zakrýval její krásné tělo. Když to udělala a její podprsenka sklouzla na zem, vyskočily na mě její krásná prsa a a já se kochal tím, jak je úchvatná a nádherná. Sice mi byla nevěrná a zranila mě, ale copak by se někdo dokázal zlobit na něco tak úchvatně krásného a dokonalého?

Její dlouhé nohy s rudě nalakovanými nehty, úžasná macatá stehna, krásně upravená voňavá pička, kulatý zadeček, souměrné boky, ploché bříško a kulatá plná prsa s krásně tvrdými bradavkami, které trčely jako malé tlusté hroty, jako by si říkaly o to, aby je někdo vzal mezi rty a sál je. Bože můj, byla k pomilování. Ne, nebyla k pomilování, byla k pomrdání. Všechno to umocňovalo její vzrušené dýchání a lesknoucí se vlhká kunda, která byla totálně mokrá a připravená na tvrdý sex. Měl jsem chuť se na ni vrhnout a šukat ji jako by to bylo naposledy. Měl jsem chuť držet ji a vyšukat jí duši z těla. Potřeboval jsem jí dokázat, že jsem lepší samec, než ten, se kterým mi byla nevěrná.

Dráždi si kozy! Vykřikl jsem místo toho a sledoval, jak si s nimi hraje rukama a jak mi předvádí, jak jí na ně sahal on svýma cizíma prackama a přiváděl ji k šílenství tím, jak jí dráždil bradavky, které má extrémně citlivé a je to její největší erotogenní zóna.

Tak dál, pokračuj, co jsi dělala dál, ty neřestná couro!, pobízel jsem ji, celý natěšený, nebo spíš nadržený z toho vyprávění, jak mi nasazovala parohy.

No, tak jsme se chviku dráždili ve stoje a on mě přitom tlačil k posteli. Jak jsem couvala, narazila jsem na kraj postele a spadla jsem přímo na ni, na záda, lehla jsem si a on na mě.

Aha, takže to celé byla vlastně nehoda? Ty jsi upadla a on spadl na tebe? Tak se to stalo? Žádná nevěra? Nemohl jsem si ušetřit tu uštěpačnou poznámku, ale Kristýnka se nad tím vůbec nepozastavila a vyprávěla dál.

On zůstal nade mnou a jeho klín jsem měla přímo před svým obličejem. A mě bylo jasné, že se teda jenom nešukalo, že bylo i něco více, že mi ji zprznil dokonale.
Jeho klín? Jeho klín jsi měla … ? Nechtěla jsi říct spíše něco jako jeho tvrdého čuráka jsem měla před obličejem lásko?

Byla potichu, jenom sklopila zrak. Chytil jsem její bradu a přinutil jsem ji, aby se mi podívala do očí.

Tak pokračuj, lásko!

No, však víš…
Nevím a jsem jedno ucho. Do toho. Vychutnával jsem si její rozpaky, jak je červená a neví kam s očima, když mi popisuje svoji nevěru.
No rozepla jsem mu pásek, knoflíky…
A???!
No vzala jsem si ho do pusy…
Červenala se až za ušima a dívala se do strany, rozhodl jsem se, že už si ji nebudu víc dobírat a řekl jsem dále…
Kouřila jsem mu ho a pak mi řekl abych se svlékla.

Jakého ho měl? Zajímalo mě ze všeho nejvíc.
No, trošku větší jako ty… Ale ne moc, opravdu, jenom trošku.
Hmm, tak né o moc, pomyslel jsem si. Nějak mě znejistilo jak mě přesvědčovala, ale co už. Copak někdo čekal, že mi byla nevěrná s někým, kdo ho má malého? Na velikosti prý nezáleží, znáte to, ne? Ale sakra, tak proč ho má milenec vždycky většího? Aha, to je náhoda 🙂
A dál? co udělal, když jsi byla nahá?
No, svlékla jsem se a nastavila jsem mu ji…

Doufám že jste měli gumu?!?

Její mlčení a sklopený zrak vydalo za tisíc slov a to mě úplně dorazilo, už jsem nemohl poslouchat dál, jinak bych se asi vystříkal. Mrcha jedna nevěrná. Potřeboval jsem si ji vzít, ukázat ji, kdo je tady pánem, že je moje a přebít všechno to, co s ní ten hajzl dělal, nalila se mi krev do rozkroku a já nemyslel na nic jiného.

Ukaž mi to!! Podržíš mi stejně, jako jsi podržela jemu. Dělej.

Odvedla mě do ložnice, kde si klekla na všechny čtyři a vyšpulila na mě svoji nevěrnou prcinu. Hezky se jí leskla a já jsem na nic nečekal, chytil jsem ji za boky a vrazil ho do ní až po koule. Byla tak mokrá, tak horká, tak nadržená, že jsem okamžitě mohla začít přirážet a jeji vzdychání mě utvrzovalo v tom, že se jí to taky moc líbí. Držel jsem ji za vlasy a mrdal ji zezadu a přitom jsem se ji zeptal, jak to bylo dál? Nemohl jsem se vyprávění o její nevěře nabažit.

No, asi 5 minut mě mrdal zezadu a pak jsme si ještě prostřídali pár poloh. Cítil jsem, že už asi budu a dal jsem jí to najevo. Chtěl jsem, aby mi ukázala, jak se vystříkal, že se chci vystříkat taky tak.

Odstrčila mě, sedla si na kraj postele a podívala se mi vzrušeně do očí. Jasně, takže se vystříkal do její pusy… hmmm. Kristýnka mi ho honila, lízala a sála, při tom mi mačkala koule a já během pár chvil jsem si chytil její hlavu do dlaní a s hlasitým chraptivým zasténáním jsem se vystříkal do její pusy. Bože, to bylo tak uvolňující, že se mi skoro podlomila kolena.

Napumpoval jsem jí to všechno do pusy a ona to dokonce spolkla, což nikdy předtím neudělala. Tak přece jenom je ta nevěra k něčemu dobrá, pomyslel jsem si. Definitivně to ale dorazila tím, když pronesla, že přece mě neochudí o to, co jemu dopřála, že by to nebylo fér a navíc jsem to chtěl mít autentické. Takže on byl první, komu spolkla a mi to musela udělat taky. Jak milé, pomyslel jsem si a dal jsem jí pusu, načež mě začala líbat, asi aby mi to vrátila, škodolibá mrcha.

Taková byla tedy naše první nevěra a já jsem od té doby musel neustále myslet na to, jak mi moji Kristýnku šuká jiný a jak ona mu poslušně drží. Několikrát jsme se o tom ještě při šukání bavili a já si vždycky představoval, jaké by to bylo, kdybych se mohl na svoji lásku jak je mi nevěrná s jiným dívat naživo. Pořád jsem to plánoval a vymýšlel, jak to udělat, až to za mě vyřešila náhoda.

Ale to je už zase na jiný příběh. Tak pokud byste měli zájem a líbilo se Vám, jak jsem vám vyprávěl o nevěře mojí holky, tak napište. Třeba se pokusím to sepsat.

Bookmark the permalink.

2 Comments

  1. Pěkné, určitě piš.

  2. Tak to je dobrá mrcha a líbí se mi, jak sis ji vychutnal, oba jste si to vychutnali a užili. Odpustil jsi jí to? A ona to udělala znovu? Když viděla, jak tě to vzrušuje, muselo jí být hned jasné, že to může udělat kdykoliv znovu a nic se nestane, odpustíš ji nevěru kdykoliv

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *