Má druhá rodina. Drahuška.

Drahuška byla po škole první, která se mi v práci zalíbila. Nebyla to žádná mladá holka, odhaduji tak nějak kolem pětatřiceti let, ale tak pěkná a vybavená žena, jako ona, by se musela pohledat. Píchal jsem už několik mladých holek, ale tahle zkušená samice, mne přímo něčím přitahovala.

Když jsem si šel prvý den v zaměstnání vyfasovat pracovní pomůcky, potkal jsem ji. Právě šla dolů po příkrých schodech, asi na záchod, a jak opatrně našlapovala v střevíčcích na jehlách, a aby mi nespadla do náruče, z pod červené minisukně na mne několikrát zablikala svými bělostnými kalhotkami. Možná si i všimla, kam koukám, ale nekomentovala to.

Čekal jsem, až se vyčůrá, a po jejím návratu jsem si všiml její rozepnuté halenky. Musí být výtečně vybavená, napadlo mně, stálo by za to, to vidět.

Ještě pak v kanceláři mi nechtě ukázala zadeček v těch bílých kalhotkách, když cosi hledala v šanonech a musela pro jeden z nich až na horní pořadač. Postavil se mi z toho.

A byla asi také dost nervózní. Nemohla totiž cosi najít v zásuvkách u stolu a nervózně se na mne při tom usmívala.

Od toho setkání jsem ji pak dlouho neviděl. Nějak jsem k ni nenašel cestu. Neměl jsem proč za ní jít. Zůstala pro mne stále jen neznámou ženou.

 

Po několika letech se nastěhovala se svou dospělou dcerou Alenou k nám do domu, a co čert nechtěl, naproti nám. Ještě když jsem jim pomáhal s nábytkem nahoru, neměl jsem ani tušení o tom, jak moc budu mít jednou s Drahuškou společného.

Dcera se ji vdala, přivedla do bytu manžela, a oba mladí nás vyzvali, abychom s nimi i s Drážou jeli do NDR, k moři.

A my se rozhodli, že pojedeme.

Třináctého července jsme vyrazili dvěma automobily, a jeli celou noc. Ráno jsme byli na místě a kemp v Graal Muritzu nás přivítal krásným počasím. Alena vytáhla z auta nějaké tyče s látkou a k našemu údivu z toho všeho udělala na kraji pláže ochranný plot proti chladu od moře. A bylo to skvělé. Polehali jsme a dohnali tak na pláži deficit spánku. A také se mi podařilo zahlédnout, když Drahuška neuhlídala v podprsence jednu z bradavek. Bylo to vzrušivé, ale ještě víc mě vzrušilo, když ji později vypadlo málem celé ňadro. Musím uznat, že je má nádherná.

Alena má také nádherné kozy, alespoň co vidím v její podprsence, ale je pro mne moc hubená, a já potřebuji, aby byla nahá žena obalená tak akorát.

Pokývnutím jsem Drahušce na dálku přiznal, že jsem to zahlédl, a že se mi její prsa líbí. Asi bych si s ni dal říci. Penis se mi postavil, jako závora, když jsem si představil, jak beru do ruky ten nabušený pahorek v jejím klíně, jenž tmavě prosvítal skrze její bílé kalhotky.

Na druhý den jsme vyrazili k vodě hned dopoledne, ale voda byla tak studená, že se má choť dohodla s přáteli a všichni tři odešli někam do nějakého centra se skluzavkami a teplejší vodou.

My, s Drahuškou jsme zůstali sami, a ji po chvíli napadla nádherná věc. Chtěla se svléknout, a i přes můj nesouhlas to udělala. Zatím stáhla jen podprsenku, a chtěla, abych si taky sundal plavky, ale odmítl jsem. A abych ji nedával nějakou šanci tím, že ji okukuji, v kleče jsem se díval přes zástěnu, co se kde děje, a jestli neuvidím, že se naši vrací z aquacentra.

Zrovna jsem pozoroval tu hubenou Němku opodál, jenž se válela na písku nahá, jen kousek od nás. Dělala na mne oči a schválně roztahovala nohy, asi abych věděl, co mi uniká, ale byla se svou vyholenou kundou tak hnusná, že jsem se na ni už pak ani nepodíval. A zrovna v tu chvíli se ke mně Drahuška přitočila a nohavičkou plavek mi vytáhla penis ven. Chtěl jsem zaprotestovat, ale její vlahá ústa, v nichž ji okamžitě zmizel žalud, mne uklidnila. Kouření od ní bylo prostě skvělé. Sekundu po sekundě mě to víc a víc vzrušovalo. Nakonec mi to nedalo a zasunul jsem ji ruku pod kalhotky a hladil ji po zadku.

Vtom jsem je uviděl, a hned jsem ji to řekl. Také se lekla, nechtěla, aby to o nás věděli. Vyndala ho z úst a také si klekla. Podívala se do dálky, byli ještě daleko, a řekla: „To stihnu,“ nebo něco takového a jala se mě kouřit znovu. A dala do toho všechno, co se kdy naučila. Po pár desítkách sekund jsem ji vystříkal ústa semenem, načež to spolkla, utřela si vlhké rty, z čehož jsem byl úplně vedle, a rychle si oblékla podprsenku. Lehli jsme si pak co nejdál od sebe na důkaz, že se tu nic nedělo.

Když přišli, nic nepoznali.

Ten večer jsme se docela solidně opili, jestli si dobře pamatuji. Drahuška do mne celý večer pod stolem strkala kolenem. Nevím, o co ji šlo, tady to přece nebylo možné. Před nimi.

V noci mne pak napadlo, že bych mohl za Drahuškou do stanu, spala sama, ale jak bych se dostal od ženy? Nakonec jsem to zavrhl a než jsem usnul, představoval jsem si všechno, co bych s ni dělal.

Snad mi ještě dovolí s trochou ztřeštěnosti, abych do ni mohl alespoň jednou proniknout a chvíli ji piglovat.

Ráno jsem se probudil s těžkou erekcí a manželka usoudila, že je to její zásluhou. Hned toho zneužila.

Aniž by se svlékla, jen si stáhla tepláky, a v sedě na bobku, zády ke mně, se mi napíchla na penis. Během pár minut si to udělala, natáhla tepláky a odešla. Aniž by se starala o mne. Jako vždycky.

Zůstal jsem ležet s tím, že mi není dobře. Chtěl jsem tu zůstat s Drahuškou. Tušil jsem, že to pro mne bude mít velký význam.

Mladí odešli hned po snídani a já se ve stanu válel jen tak ve slipech, abych ji vyprovokoval. A povedlo se mi to. Vlezla ke mně do stanu a ptala se, zda půjdeme k vodě. Odmítl jsem, měl jsem s ní jiné plány, zrovna jsem za ní chtěl zatáhnout zip a svalit se ji mezi nohy, když mi navrhla, že mě vykouří u vody. Mohla hned, ale tady v kempu nechtěla ani za nic. Jak řekla, je tu moc očí. Změnil jsem tedy názor a vyrazili jsme.

Za zástěnou se hned svlékla do naha a přemlouvala mě, abych to také udělal. Nechtělo se mi.

Asi po půlhodině usnula na slunci a mě to nedalo, abych si ji neprohlédl. Jak nahoře, tak dole. Probudil jsem ji, až když jsem ji prohrábl chlupy na kundě a zastrčil do ni prsty. Velmi se ji to líbilo, to bylo vidět. Najednou mi z plavek vytáhla ptáka, pomasírovala ho a poprosila, abych ho do ni vrazil, co nejhlouběji. Udělal jsem to, až vykřikla a tvrdě jsem ji píchal, dokud se neudělala. Ještě jsem u žádné ženy neviděl to, co u ni. V orgasmu se ji stočily oči v sloup, až jsem měl chvilku strach, že ji něco je.

Ale ona se zatím skvěle udělala.

O chvíli později mne převrátila na záda a zkušeně mě vykouřila, tak, jak se to má. Použila zuby, jazyk, rty a obě ruce. V slastné křeči jsem ji pak vystříkal ústa tak, jako včera, a jak to vždycky chtěla. Postihlo mně pak ještě větší štěstí, když všechno spolkla a ukázala mi prázdná ústa.

„Mimořádně dobré.“ Uvedla jen.

To samé se nám podařilo ještě jednou odpoledne. Tvrdě jsem ji opíchal a ona pak spolkla všechno, co jsem ji poslal do úst. Zalíbilo se mi to.

„Tebe jsem hledala celý život.“ Zašeptala mi do ucha u večeře, aby nevěděli.

Dalších dvanáct dnů, co jsme tam byli, jsme to dělali kdykoli a kdekoli to bylo bezpečné. Nejčastěji na společných záchodcích. Nešlo o nic. V stoje jsem ji udělal, vstoje mě vykouřila. Nikdy se toho nezbavila, ale vždy to polkla. Tvářila se pak šťastně, tak ji to tak asi vyhovovalo.

Cestou domů mi udělala radost sdělením, že ještě nikdy o dovolené nespolykala tolik semene, jako letos.

A já ji oplatil radost tím, že jsem slíbil, že v tom doma budeme pokračovat. A opravdu jsem se těšil, jak to spolu budeme dělat v posteli.

 

Ještě asi tak tři roky se nám dařilo. Pravidelně jsem ji navštěvoval, protože pro mne nebyl problém přeběhnout přes chodbu třeba jen ve slipech, a s Drahuškou si to udělat. Byla jako pionýrka, vždy připravena.

Ale ze strachu před prozrazením jsme se nakonec dohodli, že to spolu skončíme. Několikrát jsme totiž měli namále. Provalení bylo nevyhnutelné, jen šlo o to, kdy. Pořád jsme to ale oddalovali a oddalovali, až přišel ten den.

Přeběhl jsem chodbu a otevřel si. Nebylo zamčeno, jako jiné dny. Drahuška mě čekala v koupelně ve vaně. Byla celá schovaná v pěně a přemlouvala mě, abych si vlezl k ni.  Chvilku jsem se rozmýšlel, ale pak mne to přešlo. Jednou rukou jsem ji pod pěnou zkontroloval prsa a i tu její ochlupenou štěrbinu.

„Počkám na tebe v kuchyni.“ Řekl jsem a odešel. Věděl jsem, že bude spěchat. Sundal jsem si šortky, a v rychlosti si vyhonil ocas. Přišla hned po tom. Byla v županu, který jsem z ni okamžitě sundal a nechal ho na zemi. Ještě ho budeme potřebovat. Prohmatal jsem ji kozy, pak si ji otočil, přehnul ji přes linku a roztáhl ji nohy. Než se nadechla, byl jsem v ni. Rychle a tvrdě, tak, jak to má ráda. A píchal jsem ji, až nemohla popadnout dech, a po několika minutách se konečně udělala. Kňourala při tom, jako fena, a já si usmyslel, že ji to tentokrát pošlu do kundy. Nevím, zda se to někdy stalo, ale dnes jsem to tak chtěl.

„Pojď, vyhulím si tě, vycucám to z tebe do poslední kapky.“ Tiše mi kňourala do ucha, a já ji tedy vyhověl. Vjela si s ním do úst a zanedlouho jsem to do ni napumpoval. Ale v tom se to stalo:

Hned při prvním výstřiku byl slyšet klíč v zámku. Někdo šel dovnitř. Ve stresu dostříkávám a z chodby slyším: „Mami, jsi doma?“

Přišla Alena. A asi se přezouvala a nemohla nazout trepky, protože ta chvíle zdržení byla pro nás dva k nezaplacení. Dostříkal jsem, Drahuška to spolkla a stáhla mi předkožku zuby, vstala, oblékla si župan a uhrábla si vlasy. Já se vydal cestou přes obývák do chodby.

Alena vešla, když si Drahuška otírala poslední zbytky semene na ústech.

Než jsem se protáhl dveřmi ven, zaslechl jsem: „Co tu děláš, neříkalas, že přijdeš. Nepočítám s tebou, jdu se koupat.“ Pak jsem tiše zaklapl a zmizel doma.

To bylo naposledy, krom toho úplně posledního sexu na štědrý den ve sklepě. Dráža mně ošukala sama na staré matraci. Byl jsem v ni jen chvíli, udělala se rychle, ale ona mne vykouřila přesně podle svých představ. Rozešli jsme se a už nikdy jsem v ni nebyl. I když se mi po tom mnohdy hodně stýskalo.

Náhrada za ni přišla z její rodiny. Začal jsem si s Alenou, její dcerou.

Bylo to asi půl roku po tom, kdy mě málem přistihla při šoustání její mámy v kuchyni. Kdyby to dnes věděla, neškrtl bych si.

Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *