Má druhá rodina. Petr.

Péťa k nám do podniku nastoupil hned po maturitě. Dobře si to pamatuji, protože přišel ke mně do skladu v den mých šestatřicátých narozenin. Právě jsem sestupovala s těch příkrých schodů, když se za mnou vydal nahoru. Ještě jsem nevěděla, o koho jde, ale byl hezký, urostlý, vypadal jako Viktor Sodoma, a když jsem šla se schodů, všimla jsem si, jak se jeho pohled stočil k mým stehnům a červené minisukni, kterou jsem si i s bílou halenkou dnes ráno oblékla.

„Jdete ke mně? Mladíku?“ Ptám se ho.

„Ano, do skladu.“ Odpověděl nejistě.

„Tak to tu chvilku počkejte, než se vrátím.“   Sděluji a otvírám dveře na WC.

Během čůrání mne napadla taková věc: Rozepnula jsem si dva knoflíčky na halence a obnažila tím ten nejhezčí kousek hrudníku, který ženská má, trochu jsem si navlhčila pleť, a vydala se zpět.

Všiml si, viděla jsem to. Je mladý, ale chtěl by to, jako kterýkoli chlap z okolí. Doposud jsem všechny chlapy na tenhle laciný trik dostala, a doufám, že by také zabral.

Než jsem mu vystavila papíry, zahrála jsem mu ještě jedno divadlo. Jako, jsem potřebovala cosi najít až v tom horním šanonu a tak jsem se pro něj natáhla. Jasně, že jsem mu tím dovolila podívat se mi na zadek, který na něj z pod minisukně vykoukl. A abych si zkontrolovala jeho reakci, sehnula jsem se pak ještě k dolní zásuvce u stolu.

A má ho tam. A dost v akci. Tak bych přece jen měla šanci u takového mladého kluka. Ne jen ty nezkušené fiflenky z administrativy, které na něj jen dělají oči, nebo ho jen hecují, a kroutí před ním zadky, místo aby mu dopřály hezké podívání do podprsenky, nebo pod sukni. Tady, naproti sobě, pod stolem, mám ten jediný správný důkaz.

A dala bych si říci, prožít kousek dobrodružství s mladým jelínkem, co má ještě dost tvrdé paroží, aby s ním mohl dlouhou dobu tvrdě pročesávat můj lesík.

Ale nedošlo na žádné přemlouvání, k žádným nabídkám. Vůbec jsem se s ním alespoň rok nepotkala. A když pak ano, byl krátce ženatý, a cizí ženy ho ještě nelákaly. Anebo lákaly, ale ještě neměl tu kuráž.

 

Asi po třech letech jsme se oba sešli v novém domě, jako sousedé na jednom patře. A hned se náš vzájemný vztah změnil. U mne bydlela i dcera Alena, která se, po maturitě, hned vdala, a tím mi do bytu přivedla zetě, který se s Petrem okamžitě skamarádil. A z toho kamarádství vzešla naše první společná dovolená u moře v NDR.

Před tím, než jsme vyrazili, ušili jsme si, dle rady mé přítelkyně, zástěny, jenž nás, prý, ochrání proti neustálému studenému průvanu, i proti nechtěným pohledům od jinud.

A to jsem ještě nevěděla, jak velkou službu nám ty zástěny poskytnou, a jak ráda jich využiji.

Vyrazili jsme dvěma vozy, a po celonoční jízdě jsme zakotvili v nějakém kempu. Stavění stanů nám zabralo jen několik desítek minut, a tak jsme se dohodli, že půjdeme na pláž a dospíme tam probdělou noc.

Ze dvou zástěn jsme vytvořily plot, jenž nikomu nepřekážel a zároveň nedovolil, aby nás někdo sledoval. Jen úzký průchod vedle houštiny nám dovoloval projít. Spali jsme až do večera, pak jsme se najedli a šli do stanu pokračovat. Nemohla jsem chvíli usnout a tak mi nezbylo nic jiného, než z druhého stanu poslouchat Alenku, jak se nechá od manžela šukat. Asi se ji to líbilo a já ji tak záviděla. Tak moc mi to chybělo, že to bylo vidět na mých kalhotkách.

Druhý den jsme posnídali a hned se vydali k moři. Za zástěnou je teplo, ale voda v moři má jen osmnáct stupňů a nedá se v ni koupat.

Jo, viděla jsem pár Němců, nudistů, co tam vlezli, ale když pak zase vylezli a zpředu vypadali jako invalidé, nestálo jim to za to.

Nevadil by mi takový pěkný, urostlý Němec s blond vlasy, s vysokou postavou a dlouhým penisem, ale tady nebyli. Pár mrzáčků mi nijak neinponovalo. Moji pozornost ten den upoutal Petr, když mi z podprsenky vykoukla jedna z bradavek, a on si toho všiml. Dobře jsem viděla, jak těžce schovává svůj mocný penis. S jeho erekcí jsem nepočítala, ale byla, a to je dobře. Udělal mi tím radost.Žena v mém věku potřebuje mít alespoň nějakou jistotu, než osloví mladšího muže za účelem erotiky.

O chvíli později jsem si nechala naschvál vykouknout podstatnou část jednoho prsu. Ostatní leželi se zavřenýma očima, a tak mne zase zahlédl jen on. A bingo. Nestoudně na mne chvíli civěl, pak pokýval hlavou, a znovu schval penis do písku.

Naši mladí a Petrova choť se potom rozhodli, že zajdou asi dva kilometry dál, do aquacentra, a budou se koupat v teplejší vodě. Já a Petr jsme odmítli.

Vyrazili po třetí hodině, a tak jsem, pokud něco chci, musela kout železo hned.

„Mohl jsi jít s nimi, já bych si tu poradila.“ Povídám.

„Ne, nechtělo se mi. Tady je dobře.“

„To máš pravdu, a nebude ti vadit, když si sundám podprsenku?“ Zkouším ho.

„Jistě, že ne, když myslíš.“

„Aby ti to nevadilo.“

„Ne, líbí se mi hezká prsa.“

Rychle jsem si sundala podprsenku a ptám se: „A tahle se ti líbí?“

„Jistě, jsou pěkná.“

„A pojď si sáhnout, jsou tvrdá.“ Ženu to do finále, ale on to nechápe.

„Co, kdyby nás někdo viděl?“ Řekne a vzpřímen na kolenou se dvá po lidech okolo. Dokonce se shýbne a bere do ruky dalekohled. To ale nemohu připustit. Celá ta opatrně vyšlapaná cestička okolo mých prsů by zanikla.

Z leže se k němu rychle přitočím, a než se naděje, už mu nohavičkou vytahuji penis z plavek. Zůstal, jako přimrazený. Nechci mu dopřát žádný čas k případnému protestu, a tak si beru penis do úst a dychtivě žmoulám a saji jeho naběhlý žalud. Trochu to zaznělo, jako bych srkala polévku, a to mne ještě více vzrušilo.

Na protesty už bylo pozdě, protože jsem mu ho už kouřila, jak jsem nejlépe dovedla. A v mých očích zvítězil sám nad sebou, protože mi za chvíli zastrčil ruku za plavky a hladil mě po vystrčeném zadku. Ale netrvalo to dlouho. Najednou řekl: „Už jdou.“ A myslel tím manželku a naše mladé. Vypustila jsem penis z úst a klekla si za zástěnou. Ano, jsou ale daleko.

„To ještě stihnu.“ Povídám, a zase si lehám k místu, kde mu penis čouhá z plavek. A v příštích dvou, třech minutách ho svými ústy přivádím k prahu ráje. Jak mi později řekl, ještě nikdy mu žádná nekouřila ptáka, a ještě nikdy to tedy žádné ani neudělal do úst. Teď to zakusil, a byl nad míru spokojený. Všechno jeho výtečné semeno jsem spolkla, osušila si rty, a rychle se oblékla. Pak jsem se položila co nejdál od něho, a když mladí přišli, vypadalo to, jako bych spala. On ležel na břiše a nějak se mu nechtělo vstávat.

Chuť jeho semene mi ještě dlouho zůstala v ústech a já měla tím větší chuť si pořádně udělat dobře. Ale muselo to počkat až na večer, kdy jsem si prsty přivodila svůj malý orgasmus. Mladí vedle dnes spali.

Další den jsme dopoledne jen tak posedával a bavili se. Všichni mladí se zchystali do aquacentra, a  Petr se znovu omluvil, že se raději bude opalovat. Věděla jsem, že mi dá šanci, a nespletla jsem se.

Po jedné už máme klid a válíme se každý ve svém stanu. Beru to na sebe a jdu za ním.

„Půjdeme k vodě?“ Ptám se a hladím mu kotník.

„Moc se mi nechce, budeme tady? Spolu?“

„Raději bych k vodě, vykouřím ti ho tam.“ Přesvědčuji.

„To můžeš i tady. Zapneme stan.“ Trvá na svém, ale mě se nechce případně dělat tiátr okolnímu osazenstvu stanů.

„Tady se nemůžeme odvázat, každý na nás čumí.“

„No tak jó.“  Sedá si, stahuje slipy a obléká s plavky. Ale než si je oblékne, ještě mu stačím odumlat jedno varle. Já už plavky mám, a tak jdeme hned po tom. Těch pár věcí si necháváme za zástěnou a jdeme do vody. Už není tak studená, ale teplá také ne, a tak se brzy vracíme, slunit se. Ta blonďatá německá nudistická mrcha teď dělala oči na Petra, jako by šel sám, a tak, jak měla ta svá vychrtlá stehna rozvalená, a ukazovala mu píču, nabrala jsem špičkou nohy písek a kopla ji ho do ksychtu. Hned ji ten chtíč přešel. Sežeň si svého jelínka a nesahej na mého, ty svině vychrtlá. Příště už ležela dál a zkoušela to na toho turka, který ji to asi zobal.

Ležíme vedle sebe. On v plavkách, já nahá. Zprvu se mu to nějak nelíbilo, že tu prý není nudystická pláž, ale sem za zástěnu nemá nikdo co čumět. Potřebuji být nahá, musím ho tím přemluvit a musím být připravená. Co kdyby doopravdy chtěl?

Už chvíli dělám, že pospávám, ale štěrbinkou mezi víčky ho pozoruji, jak mne studuje. To by pod plavkami nemohl. Nejprve si položil hlavu na mé břicho a sledoval obě mé tmavé bradavky, jak sedí na vrcholech obou prsů, pak se jich lehce dotýká konečky prstů, jako by sledoval, jak pomalu tvrdnou a rostou. Jsem na svá prsa hrdá. Málo která, třeba i mladší, je má tak pěkná, jako já. A drží mi glanz.

Tam dole už to není zas taková výhra, ale přesto, nestydím se za svou pánev, a všechno to, co k ni patří. Otočil hlavu, zadíval se po břiše dolů, přes pěstěný pahorek, porostlý krátkými černými chlupy, které jemně pročísl prsty. To už stačilo.

Jako by mne probudil, ptám se: „Co je, co se děje?“

„Nic, hladím tě.“

„To ale musíš celou.“ Rozvírám trochu stehna od sebe a zvedám je. Jeho ruka tam dvakrát zajela a pokaždé mi jen přikryla štěrbinu, ale při třetí návštěvě už pokrčil prostředníček a vnikl jím do mě. Celým tělem mi projel slastný pocit, a já se modlila, aby nebyl poslední. A nebyl. O chvíli později ve mně měl už dva prsty a nevytahoval je. Roztahoval mi nimi vchod do pochvy, zatímco jsem mu je promazávala zevnitř. Jaká nádhera, když mi prsty druhé ruky necitlivě zakroutil bradavkou. Vykřikla jsem slastí, pamatuji si to. Hned potom jsem mu zasunula ruku za plavky a vytáhla mu ptáka na světlo. Neměl ho nijak obrovského, ale velký byl, to je pravda. Málo který chlap, jenž mnou dole projel, měl takového. Honila jsem ho jen chvilku, chtěla jsem to do pusy a nemohla jsem riskovat.

„Zajeď do mě, vraz ho tak hluboko, jak to jen půjde, moc se na něj těším.“ Povzbuzovala jsem ho a podařilo se mi to. Penis do mne vjel, jako po másle, a ještě dnes cítím, jak projel až tam, kde snad ještě nikdy nikdo nebyl. Žalud narazil na čípek a mě se chvilku zdálo, že to dělám naposledy, a že mě s ním zabije. Ale dala jsem tomu všechno. Držíce ho za boky, jsem ho k sobě přirážela, dokud mi před očima nezačaly létat pomyslné zlaté spirálky a já se dokonale neudělala. Ještě dlouho jsem si ho v sobě pak držela, jako by to opravdu bylo naposledy. Ale nezapomněla jsem ani na něho.

Otočila jsem se s ním, byl stále ve mně, a jak dolehl na záda, vytlačila jsem ho ze sebe, posunula se dolů a vcucla penis do úst. A pak jsem se jen snažila. Kousání žaludu, sání, olizování, dumlání koulí, to vše jsem použila, aby si to náležitě užil. A povedlo se mi to. Napustil mi ústa vším, co v sobě měl, a když ho vytáhl, vše jsem ochutnala a spolkla. Bylo to výtečné. Jako i vždy potom. A bylo to přesně to, co jsem od toho chtěla. A on to pochopil.

Do pozdního odpoledne se nám to povedlo ještě jednou, a musím říci, že jsem s tím nepočítala, ale měla jsem co polykat. Byl bezvadný. Tahle soulož probíhala přesně tak, jak jsem to chtěla, a bylo to tak už vždy, jen s malými obměnami.

Po celou dovolenou jsme k šoustání využili každé příhodné chvíle, i když jich moc nebylo. Ale našli jsme si veřejné záchodky, kde jsme se mohli sejít a udělat si to. Nikdy bych to do Petra neřekla, překvapil mě. Ale oba jsme si to užívali.

Jen to utajení nás stálo hodně energie a vymýšlení.

Na konci dovolené, při čekání na hranicích jsme se šli oba vyčůrat a cestou zpět jsem mu za všechno poděkovala. Odmítl to a slíbil, že v tom budeme pokračovat. Udělal mi radost, dost mne to trápilo. Ještě o žádné dovolené jsem nespolykala tolik semene, jako o této, a v budoucnu tedy budu mít další šance. Je to můj miláček.

Nemohu pořád pochopit, proč se nechal sbalit mnou. Jeho manželka je štíhlá, hezká, jen s trochu malými prsy, nebo Alena, má dcera, je velmi hezká, kozatá, s dlouhými vlasy a v kalhotkách je taky dobře vybavená i vycvičená, nevím, proč ji Petr nedal přede mnou přednost. Také kouří péro, jako já. Ale on o tom možná ani neví.

Jsem na sebe hrdá. Trvalo to tři roky, ale mám ho, a jen pro sebe. Můžu si ho kouřit, kdy a jak chci. Teď mne napadá, že kdyby si Alena vzala Petra, bydlel by s námi a já bych si ho mohla kouřit a šoustat, jak by mi vyhovovalo. Tajně, samozřejmě. Zvládl by to, jsem o tom přesvědčena.

A po příjezdu domů jsme v našem milování pokračovali až do okamžiku, kdy nám to s velkým štěstím málem nevyšlo.

Jednoho odpoledne jsem ho čekala, jako už mnohokrát. Tentokrát to mělo být naposledy, i když jsem tomu nevěřila.

Ležela jsem v pěně ve vaně a těšila se na jeho mocný penis. Nechala jsem odemčeno a přeběhnout chodbu mu neudělalo žádnou potíž. Zaklapl dveře, zamkl, a došel za mnou dokoupelny. Políbil mne na ústa, pod pěnou mi osahal prsy a pak sjel rukou dolů. Byla jsem už připravena a jeho prsty mi zkontrolovaly celou štěrbinu.

„Počkám na tebe v kuchyni. „ Řekl a ve mně se rozezněla struna, jejíž tón mně nutil hned vylézt z vody.  Oblékla jsem si župan, vyčesala si vlasy nahoru a namazala si rty balzámem. Dojde na vášnivé líbání, a já má ráda ten parfém. Snad i on.

Stojí uprostřed kuchyně, od podlahy k pasu je nahý a jeho šikmo, do výše stojící penis, ční přímo proti mně. Nedá mi to a spěchám k němu. Přisávám se mu ke rtům, divoce ho líbám a zároveň cítím, jak mi rozvazuje pásek od županu a nechává ho volně sklouznout s ramen. Oběma rukama mě uchopí za prsy a nohou odkopne župan stranou. Kouše mi bradavky až to bolí, pak dvěma prsty zkoumá mou štěrbinu. Vzápětí mne chytá za zápěstí a kroutí mi ruku. Bolí to, oba to víme, ale mě se to líbí. Bez dalšího mne tvrdě přirazí ke kuchyňské lince, položí mne na ni a roztáhne mi nohy. V sekundě do mě vráží svůj nádherný mučící nástroj, a razí si jím cestu až do poslední řady.

Vzdychám vzrušením a s pocitem krásného naplnění po bolavém průniku se potřebuji nadechnout. Buší do mne, jako do kovadliny a ví, že to tak mám ráda. Nechce mi ublížit, chce mě dovézt na vrchol, a to se mu po chvíli daří. Ležím prsy na lince a třesu se, jako osika, dokud to ve mně nedozní. Pak už jen popadnout dech, abych ho mohla vykouřit.

Vytahuje mi ho z kundy pomalu a s citem, tak to mám po orgasmu ráda. Pak se staví u županu, skládá si ho před nohami, abych si na něj mohla kleknout. Nechce, abych si otlačila kolena. Je to můj poklad.

Já si klekám, beru si ten jeho mocný penis do úst, a všemi svými dovednostmi ho kouřím. Nejvíce se mu líbí, když ho nechám, aby mi žalud narážel až dozadu, do hltanu. Velmi ho to vzrušuje a těsně potom se téměř vždy udělá a nastříká mi to do zavřených úst, abych neztratila ani kapku.

A v tu chvíli se to stalo:

První křeč v penisu, semeno mi letí do krku, a v zámku dveří zarachotí klíč. Péťa i v tom stresu stříká dál a ode dveří se ozývá:

„Mami, seš doma?“ Dveře se zavírají a Alena se zouvá v chodbičce. Přišla, aniž bych ji čekala. Nedovedla se nějak obout do papučí, a to byl ten čas, co jsme potřebovali. Všechno Péťovo semeno mám tam, kde jsem ho chtěla mít, on vytáhl ptáka, sebral kalhoty a obešel byt z druhé strany, přes obývák, já spolkla semeno, hodila na sebe župan, otřela si rty od semene a uhrábla si vlasy. V tom Alena vešla.

„Co tu děláš?  Jdu zrovna do vany.“ Povídám ji.

„Ale, nechtělo se mi sedět doma sama. Tak jsem tady, máš něco důležitého, abych ti něco nepřekazila?“ Ptá se příhodně.

„Ne, už ne, už jsem to vyřídila. Doufám, že dobře.“

„A co jsi dělala?“ Ptá se zase.

„Nemusíš všechno vědět.“ Slyším, jak za sebou Petr tiše zaklapl venkovní dveře.

„To je fakt.“

Byla jsem rozladěná, že to naše poslední milování tak necitlivě ukončila, a já si nemohla vychutnat celé finále. Nevím ani, jak dnes chutnal. Určitě výborně, jako vždycky.

 

Od té doby jsme spolu, krom jednoho případu už nesouložili.

Bylo to na štědrý den, a já ho potkala ve sklepě. Nemohla jsem si pomoci a zatáhla jsem ho do naší kóje. Na staré matraci jsem si ho svlékla, a udělala se na tvrdém penisu, stálo mi to za to. A protože někdo vešel a stále neodcházel, zašeptal mi do ucha: „Miláčku, vysaj to ze mě do poslední kapky.“ Vystrčil ho na mě a já si ho v klidu tiše vykouřila. Ani jsem nevěděla, jak moc mi to jeho semeno chybělo. Nevím, jak to budu bez něj dělat.

Pak už k tomu nikdy nedošlo.

Já si pak našla náhradu, jeho přítele, ale nebylo to ono. Nechtěl kouřit, naopak, chtěl jen do mě, a já nemám ráda, jak to pak ze mě teče. Moc mě to nebavilo.

Dnes mi je za pár osmdesát a nejde mi to. A i kdyby šlo, nemám s kým. Tomu mému se to postavilo naposledy s mou velkou pomocí naposledy před patnácti lety.

Ten život je ale krátký.

Nepřestanu litovat toho, že si Petra nevzala Alena. Celý život jsem ho mohla mít doma k dispozici.

Škoda.

 

 

 

 

 

 

Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *