Manzelka a mladý hřebec

Jmenuji se Roman, je mi 54,moje manželka se jmenuje Gábina a je jí 46. Začalo to tím, že jsem náhodou uviděl v její kabelce antikoncepci, což mne překvapilo, protože já děti mít nemůžu. Začal jsem si proto všímat věcí, které jsem před tím neviděl a našel její diář, kde měla různé pracovní věci, ale také napsaná hesla k účtům na seznamce a sociálních sítích. Dlouho jsem to nevydržel a přihlásil se na její účty. Flirtovala tam s hodně muži. Co mě překvapilo bylo to, že všichni byli kolem 18-20let. Pak jsem narazil na konverzaci s jakýmsi Danielem, osmnactiletym klukem se kterým se seznámila na Badoo a postupně od nevinného psaní přešli k flirtu, potom k osobnímu setkání a nakonec ho pozvala k nám do bytu, kde jak jsem se dočetl, s ním souložila, když jsem byl pryč.

V první chvíli jsem ji chtěl udělat scénu, ale postupně to že mne vyprchalo a musím přiznat, že mě představa, jak moji manželku šuká mladý hřebec, docela vzrušovala. Několik dní jsem přemýšlel a okukoval na netu nějaké diskrétní kamery, které bych mohl doma nainstalovat aniž by si jich moje žena všimla. Trvalo pak několik dní než jsem měl možnost je nainstalovat, ale nakonec se to podařilo.

O dva dny později jsem ohlásil manželce, že odjíždím v pátek na ryby a přijedu až v sobotu odpoledne. Přijala to zdánlivě klidně, ale bylo vidět, že má velkou radost. Posléze jsem si přečetl v její konverzaci, že se dohodla s Danielem na páteční, jak psala, romantické noci u ní v pelíšku.
Celou dobu, kterou jsem trávil na rybách, jsem musel myslet na to, co se asi děje u nás v ložnici a už jsem se nemohl dočkat až uvidím Gábinu s Danielem, jak si to spolu rozdávají v naší posteli.

Trvalo další den než jsem se ocitl doma sám a mohl si přehrát video.
Dlouhou dobu jsem musel se samozřejmě nic nedělo, až se v záběru objevila Gábina jak vešla do ložnice, měla už na sobě jen spodní prádlo a podvazky. Něco říkala směrem ke dveřím, ve kterých se vzápětí objevil Daniel, byl to mladý vysoký, pohledný kluk, na kterém bylo vidět, že má vysportované tělo. Už měl na sobě jen trenýrky, pod nimiž se rýsovala erekce jak hrom. Zřejmě už něco probíhalo v obýváku, ale naštěstí hlavní dějství si ty dvě hrdličky nechali do ložnice. Daniel objal mou manželku a vášnivě se začali líbat. Zručně jí rozepl podprsenku a sledoval jak ji vyskočil na její věk ještě pevné čtyřky. Začal je líbat a dráždil ji bradavky. Pak ji položil na postel a já sledoval jak ji sundal krajková tanga. Gábina roztáhla nožky a hřebeček ji začal lízat kundu, viděl jsem jak manželka zatíná prsty do prostěradla, určitě se jí to moc líbilo, kurvě. Po chvíli mu něco řekla a Daniel si stoupl a svlékl si trenky. Je to opravdu hřebec, jeho péro muselo mít aspoň 20 cm. Gábina k němu poklekla a hladově ho začala kouřit. Po chvilce ho vyndala z pusy a svádivě vlezla do postele. Daniel ji následoval, klekl si mezi její roztažené nohy a pomalinku do ní zasunul svůj obří úd. Gábina mu vyšla vstříc a začala přirážet. Po chvilce bylo jejich tempo vysoké a na obou bylo vidět, že si to užívají. Najednou Daniel vytáhl ptáka a pokropil Gábinu obrovskou dávkou semene, prsa břicho, i pusu a kundičku měla pokryto jeho spermatem. Danielovi pořád stál jako topol a když si lehl na záda, tak Gábina toho využila a nasedla na jeho obrovský úd a začala ho zběsile šukat, bylo to něco neuvěřitelného. Po nějakém čase začala viditelně zpomalovat a pak se prudce pohnula, měla orgasmus jako hrom. A Daniel také, protože jak z ní vypadl, tak z její kundy vytekl proud čerstvého spermatu. Leželi spolu v objetí asi 15 minut a pak má žena začala Daniel lehce rukou masírovat penis. Výsledek se za chvilku dostavil, opět mu stál jako kolík. Gábina si klekla na všechny čtyři a mladík ji začal zezadu bezváhání mrdat jak šicí stroj, tohle číslo jim trvalo fakt dlouho, asi se nemohl udělat, postupně měnili polohy, nakonec se jí vystřídal do pusy. Pak se ještě chvilku mazlili a a pak usnuli. Po asi další hodině skončil záznam.

Asi za tři dny přišla Gábina, jestli by prý s kolegyní nemohla jet k ní na chalupu, přečtením její konverzace s hřebečkem jsem zjistil, že pojedou na víkend do nějakého hotýlku. Dělal jsem že nic nevím a souhlasil.

Gábina se vrátila v neděli večer a byla strašně unavená. Říkala že s kamaradkama seděli až do rána, ale mě bylo hned jasný, že klisnu Gábinu celou dobu mrdal mladý hřebeček Daniel. Nějaký čas to fungovalo tak, že jsem dělal, že nic nevím, manželka se scházela s Danielem a já příležitostně sledoval jejich sex přes kamery a četl jejich konverzace.

Jednou jsem se rozhodl, že zkusím něco nového a jen tak mezi řečí jsem si postěžoval, že na naší chalupě, kterou máme u Lužnice, už nějak nezvládám sekat trávu a že bych si nejraději najal nějakého brigadnika, nejlépe studenta, kterému bych platil za to aby mi posekal trávu. Dva dny na to přišla manželka z práce a že prý jestli jsem to myslel s tou pomocí na chalupě vážně, že kolegyně má synovce, který by si ke studiu rád nějakou korunu vydělal. Tak jsem ji řekl že to je super a ať zjistí kdy by mohl. Druhý den mi řekla, že prý klučina může kdykoliv a že prý se jmenuje Daniel. Řekl jsem, že by to chtělo už tento víkend, ale že musím o víkendu do práce. Nato Gábina řekla, že tam klidně pojede s ním, že stejně tam má také nějakou práci, že prý musí umýt okna atd. Řekl jsem, že tedy super a dělal, že tím je to pro mne vyřízeno.
V pátek manželka odjela a že prý nabere Daniela cestou. Večer, sotva se začalo stmívat, jsem sedl do auta a vyrazil směr chalupa. Auto jsem zaparkoval dostatečně daleko a zbytek cesty šel pěšky. Byla vlahá noc a já už z dálky viděl, že v ložnici se svítí menším světlem z lampičky. Jak jsem přicházel blíže, tak jsem rozeznávat zvuky dvou souložících lidí. Přikradl jsem se k oknu a nakoukl dovnitř. Daniel zrovna šukal moji manželku z boku a rukama ji držel za kozy. Gábina vypadala, že se každou chvilku udělá. Což se za několik okamžiků stalo. Daniel ji položil na záda a chvilku do ní bušil a pak se napnul jako luk a naplnil kundu mojí manželky svým mladým spermatem. Toho večera to asi nebylo poprvé, protože Gábina mu říká
„Lásko, ty jsi do mě dneska napustil tolik svýho semínka…..“
„A klidně ještě napustim“
„To si piš, že jo broučku“

Strašně mě to v zrušilo a když jsem přišel k autu tak jsem si ho musel vyhonit.
Ráno jsem se opět vypravil na chalupu, bylo po osmé když jsem tam dorazil. Auto jsem opět nechal stranou. Myslel jsem, že budou spát a že budou hledat výmluvy, proč Daniel spí s mou ženou v ložnici. Už když jsem přicházel, tak jsem opět zaslechl ty známé zvuky, které značili, že Daniel s Gábinu opět souloží. Potichu jsem vešel, ani nezamkli, a nakoukl dveřmi z obýváku do ložnice, protože byly otevřené. Gabriela klečela na posteli, vyšpulený zadek, hlavu položenou na posteli a Daniel ji šoustá jak o život, vůbec si mě nevšimli. Snad deset minut jsem sledoval jak mladý hřebec pustoší kundu mojí manželky a když se jí udělal na prdel, tak jsem řekl….

„Dobré ráno vy dvě hrdličky“
Gábina strašně vyjela  a Daniel začal koktat že to není tak jak to vypadá, přitom mu jeho ocas pořád stál jak sloup. Řekl jsem, že si jdu udělat kafe, jestli chtějí také. Zachvilku za mnou přišla a ostýchavě se mě zeptala, jak dlouho už tu jsem. Řekl jsem, přijel už večer a viděl je oknem jak spolu souloží a teď ráno jsem sledoval deset minut ten jejich krásný výkon. Zeptala se mě co teda bude dál. Řekl jsem jí, že ji chápu, že ji v posteli nestačím a že jestli chce, tak v tom může s Danielem pokračovat, ale ať mi vždycky řekne pravdu. Stála jako opařená. Zeptala se jestli to fakt myslím vážně a když jsem přisvědčil, tak bylo vidět jak se jí ulevilo. Odjel jsem pak na ryby a když jsem navečer přijel byla celá zahrada posekaná, naštípané dřevo, prostě mladej se činil aby se mi zavděčil. Zašel jsem za Gábinu a řekl jí, že pojedu domů a zeptal se jí, jestli by ji vadilo, kdyby mi pak napsala jak moc si spolu s Danielem užívali. Jen se usmála, dala mi pusu a řekla…. „Jeď a nech se překvapit.“

Ještě než jsem přišel domů, přišla mi zpráva na messenger s fotkou, byla na ní Gábiny kunda vyplněná Danielovým čurákem a text „Děkuju miláčku.“

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Super poviedka.

  2. Neviem ci je to real, ale fakt je ze sa povidka super cita.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *