Masáž

+7

Jsem povoláním masér .Je třeba poznamenat,že už ne nejmladší. Před dvaceti lety kdy jsem po revoluci začínal nebyl problém o klienty ,ale s přibývajícími lety se počet klientů ztenčil a ustálil na přijatelné míře. Jsem dlouho, předlouho ženatý a v minulosti nebyl důvod být ženě nevěrný.Jenom že jak šla leta stal se z mojí ženy „obtloustlý kamarád“ bez zájmu o sex (jsme prý nato už dost rozumní (staří).

No a v této době, zhruba zhruba před pěti lety ke mně přišla na masáž velice pohledná čtyřicítka…

Mám ve zvyku před masáží nabídnout kávu nebo čaj a nenápadně vyzvědět od klienta co ho trápí za problémy , abych věděl na co se soustředit.

Tato klientka byla zvláštní .Na nic si nestěžovala ,a přece z jejího chování jsem vycítil něco co jsem nedovedl definovat.

Požadavek byl na masáž celého těla,což mne potěšilo (hlavně kvůli poměrně vysokému honoráři) Začal jsem jako obyčejně nohama, a při masáži stehna jsem se neúmyslně téměř dotknul jejího rozkroku krytého miniaturními tangy.

Po omluvě přišel šok. Zeptala se jestli kalhotky překáží a okamžitě si je stáhla.

Považoval jsem to za výzvu a jenom se modlil ,abych se nespletl.

Docela bezostyšně jsem se začal pohybovat prsty kolem její pičinky a občas zajel mezi lupínky ,až jsem narazil na klitoris .Vyvedla mne z míry jeho velikost a hlavně reakce klientky.Řekla :“To by snad stačilo“ .Když jsem odstoupil od lůžka podívala se na mne a podotkla „Já myslela rukama stačilo ,zkuste zapojit jiné údy!

Samozřejmě jsem neváhal, sklonil se do jejího klína a začal pracovat jazykem. Můj rozkrok začal měnit svůj tvar a já pokračoval dál drážděním klitorisu ,který nabýval čím dál větších rozměrů.

V tom se ozvalo již známé „A dost… Teď už jsem neváhal rozepnul jsem poklopec a narval svůj dlouhým půstem zkamenělým ptákem do její pičinky a pěkně ji začal projíždět.

Znovu zaznělo „A dost… jenomže tentokrát od dveří ve kterých stála moje žena.

Tím by mohla tato povídka i moje masérská činnost skončit. Stalo se však něco nečekaného, stál jsem tam jako blbec (vlastně stáli jsme tam dva) a očekával hromy a blesky. Klientka se bleskurychle oblékla a se slovy co je dlužna se snažila proklouznout kolem mojí ženy . Byla však zadržena ,že dnes to bylo gratis , a pokud přijde za čtrnáct dní bude mít poloviční slevu na masáž celého těla, s tím ,že masáže se zúčastní tentokrát i moje žena.

Po odchodu klientky mne moje žena požádala o masáž, takovou jak jsem udělal té klientce, což jsem rád udělal .

Pointou tohoto příběhu je , že si s původní klientkou dnes oba tykáme a jednou za týden si užíváme (tedy ony dvě) společnou masáž, a já jenom doufám, že ten nápor vydržím.

Bookmark the permalink.

4 Comments

 1. Martin z prdele
  0

  Chtěl bych se dívat na to jak se tvoje manželka dívá na to jak si to rozdává s jinou při masáži Nelíbilo by se ti dívat se na to jak se dotýkám tvojí manželky Měla by jsi kalit A dokázal by ses v pohodě soustředit na svojí klientku nebo by jsi byl nervózní z toho že se dotýkám tvojí ženy Myslím si že jsi jenom obyčejné nadržené prase potřeboval bych aby ti tvoje milující manželka zahnula potom by jsi si konečně začalo vážit

  • +6

   Nejdřív se nauč psát česky, než začneš komentovat povídky a pak se zamysli nad obsahem.
   Kdyby se z mojí manželky, která dřív byla štíhlá a pěkná, stala malá vepřice a nebylo to jen špatné období a odmítla s tím něco dělat, navíc k vrcholu všeho by mi po 40 řekla, že na sex už jsme dost rozumní, tak bych jí podvedl taky. A myslím, že každý čtyřicetiletý chlap co má mezi nohama koule a ptáka by to udělal též. Pokud teda sám není hrouda tuku, na kterou se žádná ženská na ulici ani nepodívá.

 2. 0

  Líbí, je to příjemná změna tady

 3. 0

  Tak to bych nečekal 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *