Masáž

Jsem povoláním masér .Je třeba poznamenat,že už ne nejmladší. Před dvaceti lety kdy jsem po revoluci začínal nebyl problém o klienty ,ale s přibývajícími lety se počet klientů ztenčil a ustálil na přijatelné míře. Jsem dlouho, předlouho ženatý a v minulosti nebyl důvod být ženě nevěrný.Jenom že jak šla leta stal se z mojí ženy „obtloustlý kamarád“ bez zájmu o sex (jsme prý nato už dost rozumní (staří).

No a v této době, zhruba zhruba před pěti lety ke mně přišla na masáž velice pohledná čtyřicítka…

Mám ve zvyku před masáží nabídnout kávu nebo čaj a nenápadně vyzvědět od klienta co ho trápí za problémy , abych věděl na co se soustředit.

Tato klientka byla zvláštní .Na nic si nestěžovala ,a přece z jejího chování jsem vycítil něco co jsem nedovedl definovat.

Požadavek byl na masáž celého těla,což mne potěšilo (hlavně kvůli poměrně vysokému honoráři) Začal jsem jako obyčejně nohama, a při masáži stehna jsem se neúmyslně téměř dotknul jejího rozkroku krytého miniaturními tangy.

Po omluvě přišel šok. Zeptala se jestli kalhotky překáží a okamžitě si je stáhla.

Považoval jsem to za výzvu a jenom se modlil ,abych se nespletl.

Docela bezostyšně jsem se začal pohybovat prsty kolem její pičinky a občas zajel mezi lupínky ,až jsem narazil na klitoris .Vyvedla mne z míry jeho velikost a hlavně reakce klientky.Řekla :“To by snad stačilo“ .Když jsem odstoupil od lůžka podívala se na mne a podotkla „Já myslela rukama stačilo ,zkuste zapojit jiné údy!

Samozřejmě jsem neváhal, sklonil se do jejího klína a začal pracovat jazykem. Můj rozkrok začal měnit svůj tvar a já pokračoval dál drážděním klitorisu ,který nabýval čím dál větších rozměrů.

V tom se ozvalo již známé „A dost… Teď už jsem neváhal rozepnul jsem poklopec a narval svůj dlouhým půstem zkamenělým ptákem do její pičinky a pěkně ji začal projíždět.

Znovu zaznělo „A dost… jenomže tentokrát od dveří ve kterých stála moje žena.

Tím by mohla tato povídka i moje masérská činnost skončit. Stalo se však něco nečekaného, stál jsem tam jako blbec (vlastně stáli jsme tam dva) a očekával hromy a blesky. Klientka se bleskurychle oblékla a se slovy co je dlužna se snažila proklouznout kolem mojí ženy . Byla však zadržena ,že dnes to bylo gratis , a pokud přijde za čtrnáct dní bude mít poloviční slevu na masáž celého těla, s tím ,že masáže se zúčastní tentokrát i moje žena.

Po odchodu klientky mne moje žena požádala o masáž, takovou jak jsem udělal té klientce, což jsem rád udělal .

Pointou tohoto příběhu je , že si s původní klientkou dnes oba tykáme a jednou za týden si užíváme (tedy ony dvě) společnou masáž, a já jenom doufám, že ten nápor vydržím.

Bookmark the permalink.

4 Comments

  1. Martin z prdele

    Chtěl bych se dívat na to jak se tvoje manželka dívá na to jak si to rozdává s jinou při masáži Nelíbilo by se ti dívat se na to jak se dotýkám tvojí manželky Měla by jsi kalit A dokázal by ses v pohodě soustředit na svojí klientku nebo by jsi byl nervózní z toho že se dotýkám tvojí ženy Myslím si že jsi jenom obyčejné nadržené prase potřeboval bych aby ti tvoje milující manželka zahnula potom by jsi si konečně začalo vážit

    • Nejdřív se nauč psát česky, než začneš komentovat povídky a pak se zamysli nad obsahem.
      Kdyby se z mojí manželky, která dřív byla štíhlá a pěkná, stala malá vepřice a nebylo to jen špatné období a odmítla s tím něco dělat, navíc k vrcholu všeho by mi po 40 řekla, že na sex už jsme dost rozumní, tak bych jí podvedl taky. A myslím, že každý čtyřicetiletý chlap co má mezi nohama koule a ptáka by to udělal též. Pokud teda sám není hrouda tuku, na kterou se žádná ženská na ulici ani nepodívá.

  2. Líbí, je to příjemná změna tady

  3. Tak to bych nečekal 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *