Janina první nevěra

Nejsem spisovatel ale snad to nebude na škodu příběhu, o který se s vámi chci podělit. Jsme s Janou spolu už šestý rok. Otevřeně se spolu bavíme o všech našich potřebách touhách i snech. Nebylo to úplně jednoduché, ale po malých postupných krůčcích jsme se dostali k otevřené debatě o tom, že Jana by to ráda zkusila s více muži a pochopila i to, že mi to nejenom nevadí ale naopak velmi vzrušuje. Dokázal jsem vyvrátit i její obavu, že to budu chtít na oplátku zkoušet s více ženami. To by prý nesnesla. Pomohl nám tom internet i tyhle stránky aby pochopila, že největší odměnou pro mě bude když budu u toho až jí budou obdělávat cizí chlapi.

Samozřejmě, že tohle všechno se snáze řekne, ale než k tomu poprvé došlo uběhlo několik měsíců. První příležitost byla v podstatě klasická situace, kdy byl u nás na návštěvě dlouholetý kamarád Jirka, který po Janě koukal už před tím, než se přestěhoval do Brna. Povídali jsme si, popíjeli vínko a nešlo si nevšimnout jak svlékal Janu očima. Moc jí to v těch lehkých letních šatičkách bez podprsenky slušelo. Jirkovi nabídli, že u nás v obýváku může i přespat a domů že pojede až ráno.

Rád souhlasil. Nechali jsme ho v obýváku na rozložené pohovce a šli jsme si lehnout do ložnice. Chvilku jsme se mazlili a povídali si a pak mi Jana pošeptala, že jestli to opravdu chci, tak to pro mě i pro sebe udělá a zkusí jaké to bude šukat s Jirkou když bude vedle. Teď když žije víc než tři sta kilometrů daleko by z toho nemusel být problém. Na její otázku jestli mi to opravdu nebude vadit jsem jí odpověděl tím, že jsem jí vzal ruku a položil jí na moje totálně tvrdé péro. Stáhl jsem z Jany noční košilku, zhasl lampičku, řekl jí ať nezavírá dveře a rozsvítí lampičku v obýváku abych tam viděl a přitom nebylo vidět na mne jestli spím a poslal jsem jí do vedlejšího pokoje úplně nahou za Jirkou. Jirka už spal. Jana mu vzala peřinu, stáhla opatrně trenýrky a začala ho v poloze 69 kouřit jako zkušená kurvička. Chvíli mu trvalo než přišel na to co se s ním děje a proč má Jany mušličku před očima. Nicméně brzy to pochopil a začal Janu také lízat jako o život. Udělat Janu jazykem je poměrně snadné a tak se za chvíli svíjela v prvním dnešním orgasmu. Pak se otočila a Jirku si osedlala. Jirka musel být hodně nadržený, protože vydržel jen pár minut a bylo vidět, že to na něj přichází. I tak ale bylo těch pár minut úžasné divadlo. Poslední slova co jsem slyšel než jsem vystříkl na prostěradlo byla: „Pusť to všechno do mě ať nejsem celá ulepená.“ Jirka se nedal dvakrát pobízet a vystříkal do ní všechno. Když se vydýchali, Jana se zvedla, rukou si podržela semeno v kundičce, odešla za mnou do ložnice a zavřela za sebou dveře.

Nevím co se odehrávalo v hlavě Jirkovi, ale mě už zase stál jako svíčka. Rozsvítil jsem lampičku abych viděl na tu nevěrnou vyšukanou a naplněnou kundičku. Zajel jsem do ní jako po másle a dodělal to co Jirka započal. Jana měla jeden z nejintenzivnějších orgasmů, co jsem u ní zažil, muselo to probudit sousedy snad i ve vedlejším domě. Ráno jsme vstávali trochu s obavami jak to bude s Jirkou, ale vyřešil to sám tím, že odjel ještě před tím, než jsme vstali.

Jana mi poděkovala nádherný zážitek a shodli jsme na tom, že to byla to pro nás oba úžasná zkušenost a že to musíme někdy znovu zopakovat.

Bohužel, jak už to v životě bývá, nic není jen růžové. Jirka celou situaci nepochopil,od svého odjezdu začal psát Janě zamilované smsky a přesvědčoval jí ať uteče k němu, že jí nebude nikdy k ničemu podobnému nutit a tak podobně. Trvalo to pár týdnů a několik důraznějších odpovědí než si uvědomil, že věci se mají asi trochu jinak.

Bylo to poučení pro další akci, ale o tom až někdy příště…

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

 1. Těším se na pokračování

 2. Žádné nebude, je to také stará známá povídka, ke které se už nic nepsalo. Mohl by zase něco napsat Dr25 nebo JICIMI, má tu rozepsaných hned několik super příběhů.

 3. Kdybych tak věděl, kde najít takovou holku, co by ráda vztah, ale zároveň byla ráda, když by ji chlap toleroval kurvení. Zkoušel jsem třeba na amatérech v Erotických službách, jenže tam holky vydělávaj a se vztahem tam nelze pochodit. Ve svém okolí o žádné takové nevím:-(

  • Tím, že tady budeš brečet, si jí určitě nenajdeš. Zkus třeba zamakat ve fitku nebo založit úspěšnej podnik, když zvládneš oboje tak si myslím, že je budeš muset odhánět baseballovou pálkou.

   • Jakože kurvy jo? Protože normální ženská prostě o kandaulistu jak se prezentuje Martn nezavadí. Je třeba si uvědomit, že ženská chce CHLAPA né sračku, co ji půjčí každému, co si ukáže prstem. To chce jenom KURVA, které nezáleží na tom chlapovi ale na osobním prospěchu a je jí u prdele, co pro to musí udělat, nebo strpět. A vždycky je jednodušší šukat s jinýma, než třeba…. bavil jsem se se stovkou ženských a všechny to tak měly. Tak do prdele se už proberte, nebo si najděte kurvu 🙂

    • No vždyť jo, co jiného než kurva ta ženská je, když by ráda vztah, ale zároveň by byla ráda kdyby jí „ten chlap toleroval kurvení“ 😀 ? A když to bude vysportovanej, finančně zajištěnej chlapák, tak je rozhodně bude muset odhánět tyhle typy. Ale zcela jistě si je nenajde tím, že tady bude brečet.
     A nesnažte se mi tvrdit, že jsou podle vás i ženy co by rádi vztah a zároveň si pěkně šukat i jinde, ale kurvy to nejsou a jsou to vlastně hodné normální ženské 😀 Nejsou…

 4. U mně to není brečení. Jsem sice momentálně sám, ale do vztahu se za každou cenu neženu. Vím, že kdybych chtěl vztah za každou cenu, tak ve své snaze, mohu přidat. Občas něco zkusím, viz na Amatérech v Erotických službách, jak jsem psal, ale i v reálu, když se mi nějaká líbí. Na pilu zatím netlačím a věřím, že se počkat vyplatí. Jedna holka mi třeba na Amatérech napsala, že jako kurva nemá právo milovat a tudíž, pokud by dělala tuto práci, nechce vztah.

  Jak bylo řečeno, nechci ženskou, co bych půjčoval jako věc, ale takovou, co je od přírody do větru nebo si tím i vydělává. Takovou, co by ráda vztah, ale na druhou stranu by uvítala chlapa, co ji toto bude tolerovat. Většina chlapů by šla do trojky M+Ž+Ž, ale když by šlo o trojku M+M+Ž, tak to už je jiná. Buď to musí být kandaulista nebo tolerantní chlap. V mém případě je to sice tak, že mě kandaulismus vzrušuje, ale dokážu si představit bez toho být. Jde o spojení příjemného pro mě, s užitečným pro tu ženu. Jsem normální kluk, nejsem bohatý, ale pracuji, nemám svaly jako Arnold, ale nejsem tlustý prase, ba naopak nějakou tu fyzičku mám, nepiju, nekouřím, nekurvím se. Nepotřebuji po ženský, aby mi uvařila, uklízela, nakupovala a nevím co ještě. Ve výsledku jsem skromný a věřím, že mám co nabídnout. Pokud je to málo, pak už to není o mně, ale o té holce. Nechci potvoru, co je třeba zlatokopka nebo feťačku, jak to u některých šlapek bývá. Jenom mi přijde zbytečné, hledat si holku, co je věrná, protože to „neocením“. Většina chlapů po holce věrnost požaduje. Proto vztah, který je založen i na fyzické věrnosti, nechť se taková dvojice, dá dohromady. Tolerantní chlap a kurva je méně obvyklá situace, proto jak jsem již psal v prvním příspěvku, pokládám řečnickou otázku, kde najít takovou holku..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *