Moje žena – 2.díl

Věděl jsem, že není dobré tlačit na pilu, a pokud chci dosáhnout svého budu muset být trpěliví.

Život šel tak jak má, naše milování bylo díky zážitku mnohem zajímavější a já se marně snažil vyzvídat co se ten večer po mém odchodu odehrálo, kdo byl ten šťastný co zasunul. Vždy se jen usmála, že chce mít své tajemství. Vše se ukázalo docela nedávno.

Pozdě večer  jsme uklidili sál kulturního domu po mikulášské besídce a společné se přáteli se shodly, že za dnešní výkon si zasloužíme odměnu, tak jsme je pozvali k nám domů na košt letošní slivovice. Mráz a únava se projevili, sousedi nás opustili už cestou a k nám domů jsme dorazili my a náš už známý zvědavý kamarád.

V obývacím pokoji svítila lampička a bylo příjemné teplo z krbových kamen . My jsme u stolu popíjeli slivovičku a díky alkoholu vypitému za celý večer byla příjemná uvolněná atmosféra. Já jsem  pozoroval  ženu, jak je uvolněná v pohodě, jak si jdou s kamarádem do noty a nějak mě to začínalo docházet. Za chvíli jsem cítil takové to vzrušení, šimrání v břiše a bylo jasné, že teď by mohl být ten správný okamžik. Jak jsem se vracel z kuchyně, jako by nic jsem zůstal stát za ní, ona seděla na židli a já jí jen tak mezi řeči  položil ruce na ramena, ona se vesele  bavila s kamarádem a jen tak letmo mě hladila po ruce. Sklonil jsem se a začal jí pomalu zlehka líbat na krk a moje zvědavé ruce šmátrali přes triko na její krásně plný hrudník, neprotestovala naopak s přivřenýma očima si to vychutnávala . To mě dodalo odvahy a vyhrnul jí triko, a začal jí masírovat její krásné čtverky která se cpaly z krajkové podprsenky ven. Kamarád koukal  lapal po dechu a nevěděl jak reagovat, ale to vyřešila žena s úsměvem a se slovy teď ne, tady ne, nevíš kdy příjdou děti ucukla a stáhla triko. Potom jako by se nic nestalo zábava pokračoval dál. Po půl hodině se návštěva zvedla k odchodu s tím, že za týden, nás na oplátku zve on k sobě jako správný vinař na ochutnávku vín. Toto nás tak vzrušilo, že po jeho odchodu následovala společná sprcha a dost divoké šoustání , byla tak vzrušená ,užívali jsem se hrátky s gelem, že moc nechybělo a pustila mě do zadečku.

Týden utekl jak voda, oba jsme nedočkavě čekali na sobotní večer sice jsme o tom nemluvili, ale ve vzduchu bylo cítit vzrušení nedočkavost a já nad tím vším dost přemýšlel, co kamarád ví jak se zachová, možná ví víc než já…co nás čeká. Kamarád je delší dobu rozvedený, zdá se spokojený . Po rozvodu si v zadní část domu u rodičů vybudoval svůj byt se samostatným vchodem, v hospodě při takových chlapských debatách se přiznal, že hotel mamá mu vyhovuje a příležitostně se vydovádí na privátech kterých je všude dost. A já, za ten týden přišel jak na to, žena samozřejmě nic netušila.

V sobotu večer ,společensky naladěni s lahví vína, ať nepřijdem s prázdnou jsme zazvonili u jeho dveří.Proběhlo víc než přátelské přívítání a já sehrál menší divadlo o tom jak jsem zapoměl ve firmě zapnout topení a mráz by mohl znehodnotit zboží a s omluvou, že do půl hodinky budu nazpět jsem odešel. Do skladu to mám cca 5 km +nějaké to zdržení, ale já samozřejmě nikam nejel doma jsem si nalil dva tři panáčky počkal 40 minut a vyrazil nazpět. Manželka seděla v obýváku na sedačce usmívala se a musím uznat, že jí ti slušelo na sobě měla černou sukýnku a bledě modrou halenku a čeho jsem si všiml, že jí trčeli bradavky. Já jsem si šel  s omluvou ještě umýt ruce do koupelny a tam už mě bylo vše jasné orosené zrcadlo a mokré ručníky byly jasným důkazem, že tady se šukalo…   a beze mě zkrátka tak jak bylo v plánu.

Sedačka byla velká pohodlná, popíjeli jsme jedno deci za druhým a já se tvářil jako nic, až došlo na fotky z letní dovolené. Každý jsme seděli z jedné strany, prohlíželi fotky na tabletu a já věděl, že mám vyhráno, že se mě splní můj sen. Tiskl sem se k ženě abych líp viděl kamarád z druhé strany popisoval fotky. Ta její vůně byla velice vzrušující, pochvíli tisknutí k sobě došlo na hlazení kolínek a ruka mě pomalu cestovala po stehýnku nahoru a vyhrnovala sukýnku. Manželku už nějak nezajímali fotky , přivírala oči a začala opětovat moje polibky a v tom jí vyklouzlo z úst promiň, bylo to moc rychlí a já to chtěla najednou jim bylo jasné, že já vím co se tam stalo, a bylo jasné co se bude dít dál. To bylo jako povel pro kamaráda, ten se přidal k našemu mazlení, které se proměnilo v hodinovou divokou šukačku, kdy manželka zažila několik orgasmů , my se spravedlivě  střídali na její hladce vyholené kundičce a nevynechali žádnou polohu, jen aby byla spokojená. Je to velice vzrušující vidět její ulepené bříško od semene. Potom  následovala sprška , nesmělé rozloučení a rychle domu. Zdá se, že jsme byli oba stejně naladěni a spokojeni za něžného mazlení  jsme usínali spolu, jestli bude nějaké příště to se uvidí, zatím je potřeba to strávit a žít z tohoto zážitku.

Chci být diskrétní , proto neuvádím jména, ani podrobnosti. Jak je napsáno v první díle, žena je stydlivá puritánka a stačí jí to potmě pod peřinou, proto toto považuji za úspěch. Já sám jsem zažil několik akcí ve více lidech od tří do  sedmi, a kdo to zažil tak mě dá zapravdu, člověk chce znovu a znovu je to fantastický  toto zažít a dopřát to své ženě je podle mě luxusní zážitek.

 

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Čelo se to samo pokračuj jestli byli ještě něco rád si počtu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *