Moje žena

Jsme normální manželé středního věku, žijící na venkově.

Vedeme spokojený život plný různých společenských akcí . Moje žena je velice aktivní a společenská , vždy byla ráda na rozdíl ode mě středem společnosti , potrpěla si na takovéto lehké flirtování, koketování.

Já byl takový spíš žárlivý introvert, ale v posteli je to naopak, to ona je ta  puťka pod peřinou, která si potrpí na klasiku.Časem  jsem dospěl k tomu, že mě to její koketování je vlastně příjemné a je to  vzrušující jí pozorovat a fantazie začla pracovat. Začal jsem jí dávat co nejvíce možností a času, aby mohla sama navštěvovat různé akce aby se náš vztach stal tak nějak volnější, a mě velice vzrušovala představa, že je třeba  s jiným mužem.Několikrát jsem jí  při milování navrhoval přibrát k nám někoho dalšího, třeba jen k takovému mazlení , uspokojení rukou nebo ústy je spousta možností jak spestřit a okořenit  sexuální život. Vždy to bylo zamítnuto s tím, že já jí vyhovuji nikdo jiný jí nikdy nešukal a tak to zůstane.

Došlo to tak daleko, že vždy když po pár decích vína se začala dobře bavit tančit a jako vždy koketovat ,   jsem  z akcí odcházel dřív Po spršce zalehl do postele a pomalu se začal uspokojovat sám a představoval si jak je s jiným,a ona vždy za chvílku přicupitala spořádaně domů.

Až koncem září tohoto roku to dopadlo vše jinak.

Byli jsme na taneční zábavě , která měla klasický průběh, oba jsme popíjeli bavily se a tančili ve společnosti našich společných přátel. Samozřejmé jsem si všiml jak si sem tam některý z kamarádů šáhl na zadeček a pŕi tanci se na její čtyřky tiskl víc než musel, ale proč jim to nedopřát, vlastně mě to vzrušovalo.

Po půlnoci jsem jí navrhl, že je čas jít domů,  s tím jsem  i po několika pokusech  nepochodíl, ona se velmi dobře bavila , tak kam spěchat.Jako vždy jsem šel napřed , domů to máme cca 300m a bavila se i se sousedy se kterýma může dojít.

Doma jsem se vyspchoval lehl na postel začal si honit péro a v hlavě se honily různé představy coby kdyby.

Přišla asi po půl hodině , co se stalo potom je pro mě jeden z nejsílnějších zážitků.

Já, ležel nahý na posteli a honil si ptáka ona vešla- spíš dovrávolala do ložnice v pološeru bylo vidět jak si stáhla kalhotky vyhrnula sukni vlezla na postel a tou její krásnou vyholenou kundičkou si mě sedla přímo na obličej.Lízat její piču je pro mě největší slast, ale to co jsem cítil jak voněla jak byla zarudlá a nateklá bylo něco nového . Bylo více než jasné, že dneska už ho tam měla . Krásně jsem jí vylízal piču a při tom si ho nádherné vyhonil, takový výstřik od svých 15 snad nepamatuju.

Mlčky ze mě slezla, spustila sukní ke kolenům a přiopilím hlasem řekla  takhle sis to přál nee… a odešla do koupelny.

A od té chvíle, jako by se nic nestalo, ani jeden z nás to neřešil,a nemluví o tom. Já spoléhám na to, že i v opilosti ví co je to diskrétnost a jsou věci které musí být beze svědků.

Snad ,jen jeden čtyřicetiletý rozvedený kamarád se mě v hospodě zeptal tak co, kdy se ti vrátila žema ?

 

 

 

Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *