Můj deníček, aneb nevěrná Pavca a její zápisky

Swinger 2

Opakovala se tu žádost, abych popsala svůj pohled a své pocity z naší první swinges párty. Tak dobře. Vezmu to poněkud ze široka. Bude dost dlouhé, a tak tedy asi na pokračování.

Sex mám velmi ráda. Začala jsem sice poměrně pozdě. Když k tomu poprvé došlo, bylo mi už téměř dvacet. Byl to velmi sympatický starší kolega v mé nové práci na výjezdním team buildingu. Náš vztah skončil velmi záhy, když jsem dozvěděla, že je ženatý a má dvě malé děti. Cíla jsem se podvedená, ale o sex, který se mi ihned od začátku velmi líbil, jsem přijít nechtěla. Začalo mé „divoké“ období. Vystřídala jsem několik partnerů. Byli to mnohdy známosti na jednu noc. Ptát se kolik jich bylo je asi taky zbytečné. Sama bych je nedokázala vyjmenovat. Toto období trvalo asi 6 let.

Jednou mi kamarádka představila svého bratra. Na první pohled jsem se do něj beznadějně zamilovala a jiného chlapa nechtěla. Po roce jsme se vzali. Z počátku nám manželství klapalo. Po čase se však manžel začal radikálně měnit. Začal hodně pít, choval se despoticky. Když jsem byla ve třetím měsíci rizikového těhotenství, přistihla jsem manžela v naší ložnici, jak si to rozdává se sousedkou. A to byl začátek konce. Sice se omluvil a žádal o odpuštění, ale náš vztah byl o té doby v troskách. O měsíc později jsem, dnes si říkám naštěstí, naše dítě potratila. Manžel pil čím dál víc. Domů se vracel nad ránem. Nespaly jsme spolu více jak rok. Mně ten sex opravdu chyběl, hlavně období ovulace bylo velmi náročné. Nevěrná jsem být nechtěla a tak si musela vystačit sama se svými prstíky a lechtivými videi na internetu. Snažila jsem se o svých potřebách promluvit s manželem. Ten se mi přiznal, že má milenku, že s ní čeká dítě, a že o mě už nestojí.

Požádala jsem o rozvod a odstěhovala se z našeho domu. Pronajala jsem si hezký byt a tehdy začalo má druhé „divoké“ období. Večery jsem trávila na netu na různých seznamkách a chatech. Nabídky se jenom hrnuly a já si vybírala a užívala. Stalo se, že jsem měla zapnutý chat i dopoledne v práci a ozval se mi jeden nápadník z mé, jak jsem tou říkala „stáje“. S tím jestli se nechci uvolnit. V práci jsem se vymluvila, že musím na úřad, že jsem za hodinku zpět. Nápadník si pro mě přijel, odvezl na hotel. Tam proběhla Rychlíka a já celá upocená utíkala zpět do práce. Kolegyně to na mě hned poznala. Nesnažila jsem se ani zapírat.

Pak za mnou začal často jezdit Honza, moc milý kluk. A tak jsem začala ty náhodné známosti omezovat. S Honzou jsem zažila to, co jsem si myslela, že může být jen v pornofilmech. On měl poměrně malý penis. Mně to nijak nevadilo, ale on měl velký problém dosáhnout vrcholu při klasické souloži. Vlastně mi to řekl hned na začátku a jeho podmínka byl sex do análu. Nejprve jsem se hrozně bála. Ale on mě dokázal, tak rozdělat, že jsem si o to sama řekla. Byla to jiná rozkoš než jsem dosud zažila. Zvlášť když jsem si pomáhala rukou vepředu. Ty orgasmy byly nepopsatelné. Takové temnější a hlubší. Náš vztah byl opravdu jen o sexu. Když přijel v týdnu, byla to Rychlíka snad už mezi dveřmi. O víkendu jsme prošukali celou noc a Honza pak prospal celý den. Takový vztah mě začal unavovat.

Tehdy se mi zcela náhodou na facebooku přihlásil nějaký chlap s dotazem, jsem-li ta co si myslí. Když jsem se mu podívala na profil, hned mi docvaklo, kdo to je.

Ještě před rozvodem jsem se léčila v blázinci z těžkých depresí a on tam jezdil na návštěvy za svojí mladší sestrou a pak více za mnou. Proseděli jsme spolu v parku na lavičce nejedno odpoledne. Měli jsme spolu spoustu společných zájmů a témat k hovoru. Byl hrozně fajn, ale pro mě neperspektivní. Byl z opačného konce republiky.

Začala probíhat čilá korespondence a dlouhé telefonáty. Těch zpráv na facebooku bylo za rok víc jak patnáct tisíc. Každé den jsem se těšila na odpoledne, kdy zavolá. Jen když u mě byl Honza, tak jsem měla vypnuté zvonění. To jsem se snažila náš sex co nejvíc urychlit a Honzu vystrčit ze dveří. Určitě poznal, že se něco děje.

Začala jsem si připadat jako hrozná mrcha. Svého Miláčka jsem měla v Praze a šukala jsem s Honzou v Blansku.

Jednou jsem potřebovala poct s nějakým nastavením mého PC. Nějak se začal kousat a žít vlastním životem. Obrátila jsem se o pomoc na svého miláčka. Přes TeamWiewer se připojil, udělal nějaké ty klik, klik a počítač byl zase jako nový. Neuvědomila jsem si, že mu takto dávám přístup i ke své ne zrovna košér komunikaci. Přiznal se, že mu to nedalo, a že když mu na obrazovce blikalo upozornění na novou zprávu ze seznamky Badoo, že si přečet moji korespondenci. A pak ne jen z Badoo, ale i s facebooku. To musel být pro něj asi velký šok nebo inspirace. Asi obojí. Byli tam i zprávy s mými dvěma kamarádkami, kde jsem jim dost detailně popisovala své sexuální eskapády. Ale tohle jsem se dozvěděla až mnohem později. Někdy to přidává k lepšímu při našem milování. To mu potom musím vyprávět detaily a to i z mého prvního „divokého“ období. To totiž pochopitelně  není nikde zdokumentováno. Tehdy facebook ještě nebyl. A tak mám příležitost si i trochu zafantazírovat a některé své zážitky trochu přibarvit a přikořenit. Miláčka má vyprávění evidentně nenechávají chladným.

Možná, že z toho vznikla ta naše hra, že to není on, s kým se miluji, ale nějaký z mých bývalých milenců. Nakonec to došlo tak daleko, že naši ložnici s námi sdílí můj „zajíček“. Pokud dojde na anál pak Honza. Na „zajíčkovi“ jsme se shodli z bezpečnostních důvodů. Mám ho jen na sex. Je to mlaďoch a nehrozí, že bych se do něj zamilovala a ohrozila tak náš vztah.

Jednou zavolal, že má cestu do Brna a že by mě rád viděl. Že do Blanska je to už kousek. Celý týden jsem nemohla spát, jak jsem se na něj těšila. Přijel v pátek večer. Vrhla jsem se na něj už mezi dveřmi. Z postele jsme vylezli až v pondělí ráno. Kdy musel na nějaké jednání.

 

Jestli bude zájem, tak pokračování příště.

 

Při našem milování jsem Ti několikrát naznačil, že bych uvítal nějaké zpestření, že mě láká představa jak se miluješ s jiným. Toto jsi z počátku rezolutně odmítala, ale časem připustila, aby s námi občas při našem dovádění byl alespoň nějaký virtuální milenec.

Do té role jsi se časem tak  vžila, že jsem mnohdy měl pocit, že se opravdu miluješ s tím mladým zajíčkem a ne semnou. Hlavně když si „mu“ do ucha šeptala jak je to s ním úžasné, ale že to musí zůstat jen Vaším tajemství, že já se to nesmím nikdy dozvědět, že pokud náhodou otěhotníš, že to svedeš na mě a jen Ty budeš znát pravdu.

Blížily se moje narozeniny a jako dárek jsem si přál návštěvu swingers klubu.

 

Po dlouhém přemlouvání jsi souhlasila se „seznamovací“ návštěvou.

 

Byla jsi rozhodnutá, že k ničemu nedojde a opravdu to bude jen takové seznámení s prostředím, dáme si skleničku něčeho dobrého a půjdeme brzy domů.

 

 

Když jsme přijížděli ke swingers klubu, ovládla Tě nečekaná nervozita a snad i trochu vzrušení. Ještě jednou si se mě pokusila od návštěvy klubu odradit. To už jsem ale zvonil u dveří vcelku obyčejné vilky v Obřanech. Otevřel nám majitel klubu a jako by jsme byli už dlouholetí přátelé, nás uvedl k baru, představil nás dvěma párům asi v našich letech.  Kromě nich tam byla skupinka mládeže. Ti seděli v opačném rohu hlavní místnosti, ze kterého se co chvíli ozýval dívčí smích. Že jsme ve swingers klubu nebylo skoro poznat, protože všichni seděli u skleniček vínka nebo i něčeho tvrdšího. Majitel a jeho manželka nás provedli po klubu a nalili seznamovací skleničku. Ty jsi nabízenou sklenku šampaňského odmítla a objednala si juice.

 

Při povídání si u stolu nenuceně proběhla skoro hodinka a Ty si přestala vyžadovat brzský odchod ze „seznamovací“ návštěvy. Nikdo si nás nevšímal a nikde nebyl ani náznak nějaké husté sexem nabité atmosféry.

 

Byl začátek podzimu, ale dnešní večer byl jakoby uprostřed léta. Stáli jsme na terase a kouřili.

Poblíž byla velká vířivka. Navrhl jsem, že ji vyzkoušíme. Asi se Ti moc nechtělo svlékat se, ale protože byla již tma a na terase nikdo nebyl, souhlasila si. Voda měla ideální teplotu a jemně voněla snad mátou. Oba jsme si užívali bublinek.

Po chvilce na terasu přišla dvojice „mladých“. Hned si to namířili k vířivce.  Byli lépe připraveni než mi. Dívka byla zabalena jen do veliké froté osušky a on jen v boxerkách. Proběhl jen letmý pozdrav „Ahoj“ a už byli ve vodě vedle nás. Chvíli si užívali jen tak bublinek jako mi. Pak se ale začali objímat a líbat. Nás zcela ignorovali. Dívčina se po chvíli postavila a sedla si na hranu vany. Měla skoro dokonalou postavu. Pohled na ni mě nenechal úplně v klidu. Jen jsem doufal, že přes bublinky neuvidíš moji erekci. Jemně jsem Tě pohladil po tváři a políbil. To už mladík klečel před jejím klínem a držel ji za zadeček. Zabořil svůj obličej hluboko do klína. Dívčina jemně vzdychla a zvrátila hlavu do zadu. Oba jsme se snažili dívat jen sami na sebe, ale dívčino vzdychání bylo čím dál tím hlubší a hlasitější.

Bylo úsměvné, vidět jak po nich kradmo pokukuješ. Za chvíli to nebyl jen ojedinělí kradmý pohled. Už si na ně zcela neomaleně civěla. Krásně ti ztvrdly bradavky a i přes noční tmu bylo vidět jak ti zčervenal obličej a celý dekolt. I Tvůj dech byl nyní hlubší a rychlejší. Nevím co se odehrávalo v Tvé hlavince, zda jsi nechtěla být na místě té dívčiny. To si už dívka přitlačila hlavu svého partnera hluběji do klína. Zcela evidentně byla na krajíčku před orgasmem. Pak několik opravdu hlasitých vzdechů a udělala se. Krásně se při tom celá třásla. Ještě chvíli si přidržovala partnerovu hlavu. Její dech se pomalu zklidňoval. Po minutě se oba beze slova zvedly. Ona ovinula si osušku kolem těla a odcházela k vilce. Na jejím partnerovi bylo taky vidět vzrušení. Nemohla jsi odtrhnout oči od jeho vzdutých boxerek. Zkoro jsem začal žárlit.

Oba jsme teď potřebovali chvilku na zklidnění. ˇžízeň a opětovná chuť na cigaretu  nás donutili z vířivky vylézt. Přes poblíž stojící křesílka byly přehozeny dva župany. Do jednoho jsem oblíknul a druhý nabídnul Tobě. Opět si chvilku váhala.

Po cigaretě jsme se vrátili k našemu stolku u baru. Objednala jsi si dvojitou vodku. Zmateně jsem na tebe civěl, ale došlo mi, že to v tuto chvíli potřebuješ. Oba páry od vedlejších stolků se někam vytratili. Skupinka mládeže byla stále odvazanější a jejich smích hlasitější. Náhle se ztišili a něco vážného spolu polohlasem probírali. Ta dívčina od vířivky na nás několikrát ukázala prstem.

Najednou se její partner zvednul ze sedačky a se sklenkou pití v ruce zamířil přímo k nám. Představil se jako Lukáš a zeptal se zda neobtěžuje zda může na chvíli přisednou. Ujistil jsem ho, že určitě neobtěžuje. Zeptal se zda jsme tu poprvé. Byla to zjevně jen řečnická otázka, na kterou znal dopředu odpověď. Posadil se přímo naproti Tobě. Chvíli se ti díval do očí a pak jeho pohled sklouznul do Tvého výstřihu. Opět bylo vidět, jak jsi nervózní. Těkala jsi očima z místa na místo, pak tvůj zrak skončil zase na jeho boxerkách. Už jsi svůj pohled nedovedla odtrhnout. Lukáš to samozřejmě velmi dobře registroval. Usmál se a bez jakýchkoli okolků se Tě narovinu zeptal jestli se nechceš s ním pomilovat. Mrkl šibalsky na mě. Když se ujistil, že nijak neprotestuji, svoji nabídku opakoval. Byla jsi evidentně v šoku a zmatená s pootevřenou pusou jsi zrychleně dýchala, až se Ti zvedali ňadra a málem vypadli z polorozepnutého županu. Musel jsem nějak zakročit a ukončit to mrtvé ticho. „Pavli neboj se, nenech se přemlouvat! Vždyť to přeci sama chceš. Běž s Lukášem a užíj si to!“. Lukáš se zvedl a přistoupil k Tobě. Měla jsi jeho klín přímo před očima. Jemně Tě vzal za ruku. Jako v transu jsi se zvednula a nechala se odvádět někam … . Po několika krocích jsi se otočila ke mně. Tem pohle mluvil zcela srozumitelně: „Miláčku, nezlob se, ale já to vážně moc chci.“

 

Odešla jsi a teď jsem byl zmatený já. Nedokázal jsem pochopit, co jsem to udělal. Zachvátila mě panika a žárlivost. Před očima jsem jasně viděl jak Tě položil na postel, líbá Tě a rozepnutého županu osvobozuje Tvá nádherná prsa. Hladí Tě po nich. Prsty krouží po tvých ztvrdlých bradavkách. Přestává Tě líbat na ústa ba bere si do střídavě jedno a druhé prso. Zaje Ti bradavky a rukou hněte celé prso. Máš zavřené oči a jen tak tiše začínáš sténat. Stále Ti líbá prsa. Je jeho pravá ruka sklouzla na tvé boky. Přestává líbat Tvá prsa. Rozvazuje pásek županu a celou Tě odkrývá. Sklání svoji hlavu do tvého klína. Ty si jeho hlavu přidržuješ. Tvé vzdechy jsou již ušet po celém pokoji.

Tohle už nedokážu vydržet. Pocit žárlivosti je úplně pryč. Jsem příšerně vzrušenej. Chtěl bych být na jeho místě nebo se alespoň dívat jak si to užíváš. Vstávám a jdu se podívat, kam jste to odešli. Jdu do patra, kde jsou tři ložnice. Z jedné právě vychází oba páry, co seděli u vedlejšího stolu. Hm.. Tak to asi byla „čtverka“. Druhá ložnice je prázdná. Z třetí se ozývají slastné vzdechy. Bezpochyby poznávám tvůj hlas. Dveře zůstali pootevřené. Možná že záměrně. Ano, přesně podle mé představy Tě Lukáš uspokojuje jazykem.  Přidržuješ si jeho hlavu ve Svém klíně. Tvé vzdechy jsou již velmi intenzivní. Obličej i prsa máš zarudlá vzrušením. Při každém nádechu se Ti prsa zvedají snad až k obloze. Pokožku na nich máš napnutou k prasnutí. Je mi jasné co se odehrává uvnitř Tebe. Znám Tě velmi dobře. Už Ti v podbřišku běhají mravenečci. Už víš že se to blíží. Hlavou Ti běží jediná myšlenka: „Teď nesmí přestat, už to chci“. Je to jako výstřel. Náhle vzletíš do nebe. Rukama pouštíš Lukášovu hlavu a opíráš se o zeď za hlavou. Celá se prohneš a nadzvedneš v kříži. Před očima máš jiskřičky. Další záškub slastné křeče. Kolikátý už? Dvanáctý nebo patnáctý. Máš dojem, že tentokrát je ten orgasmus bez konce. Intervaly mezi stahy se pomalu prodlužují. Pomalu se uklidňuješ a cítíš sladké dozvuky. Přesto Ti něco chybí. Určitě jsi si vzpomněla na jeho penis dosud uvězněný v boxerkách. Ano, ten chceš cítit v sobě. I Lukáš chce svoji odměnu za slast, kterou Ti právě poskytl. Bleskově si sundává boxerky a naklání se nad Tebou. Máš jeho penis přímo před obličejem. Opatrně ho bereš do pusy. Těď on drží Tvoji hlavu ve svých rukách a určuje tempo, kterým vniká jeho penis do Tvých úst. Chtěla by jsi mu tuhle rozkoš poskytnout co nejdéle, ale Toužíš ho mít už ve své findulce. Vyprošťuješ se s jeho sevření. „Pojď ke mně!“ Roztahuješ kolena do široka, abys mu usnadnila přístup. Drží si penis v ruce a míří jím na ústí Tvé jeskyňky. Pomalu do Tebe vstupuje. Už má v Tobě celý žalud a postupuje dál. Když je v Tobě asi v polovině své délky zastaví se. Nechává Tě chvilku zvyknout si na ten nový pocit. Pak prudce přirazí. Ucítíš prudkou bolest, jak narazil na samé dno jeskyňky. Bolest však okamžitě mizí. Nastupuje nový pocit rozkoše a plnosti. Začíná Tě šoustat táhlými vláčnými pohyby. Něco Ti šeptá do ucha. Neslyším co. Jen Tvoji odpověď: „Jo, šukej mě!“

Přidává na tempu a důrazu svých přírazů. Přála by jsi si aby tato jízda nikdy neskončila, aby tě takto šukal celou noc. Objímáš Lukáše a vycházíš vstříc jeho přírazům. Vzdycháš, že to je snad slyšet až na Hlavním nádraží. Už zase cítíš mravenečky v podbřišku. Víš co to znamená, víš že se nezadržitelně blíží další orgasmus. I Lukáš je celý napnutý a opět zrychlil své tempo.

Ode dveří mám dokonalý výhled. Vidím jak se mu zvedli varlata. Je jasné, že ani jemu to nebude už dlouho trvat. Opět ti něco šeptá do ucha. Opět slyším jenom tvoji odpověď: „Jo vyšplíchej mě.“ Pevně si ho přidržuješ nohama. Asi máš strach, aby si to na poslední chvíli nerozmyslel a nestříkal ven. Lukáš úplně ztuhnul a naposledy prudce přirazil až na dno. Vidím stahy jeho konečníku. Je to jasný. Právě do Tebe pumpuje jednu dávku svého sperma za druhou. Cítíš jak Ti jeho semeno naráží na čípek. Děložní hrdlo se po nedávném orgasmu ještě nestihlo uzavřít a tak velká část jeho sperma míří rovnou do dělohy. Cítíš jak v Tobě pulzuje. To je poslední co jsi potřebovala. Opět se prohneš jako luk. Ruce Ti vystřelí za hlavu ke zdi. Zmítáš se v návalu slastných křečí a vykřikuješ svoji rozkoš do všech stran.

 

Náhle se Lukáš zvedne. Beze slova Tě pohladí po tváři, natáhne si boxerky a odchází. Potkáváme se u dveří. Šibalsky se na mě usměje, pohodí hlavou směrem k Tobě a prohodí: „Dost dobrá“.

 

Jdu k Tobě. Stále ležíš na zádech s doširoka roztaženýma nohama. Ještě pořád se Ti zvedají prsa s každým Tvým hlubokým nádechem. A s findulky Ti vytéká potůček Lukášova sperma. Sedám si k tobě a beru Tě za ruku. „Děkuji miláčku. To byl nejhezčí film, co jsem viděl. Nezlobíš se, že jsem se díval?“ „Ne, vůbec se nezlobím. Věděla jsem o Tobě od samého začátku. A já děkuji Tobě. Bylo to úžasný. A co Ty?“  „Já jsem z toho tak nadrženej . . . Jen bych se tě dotkla hned bych stříkal.“ Tak pojďme do Toho. Chci, aby sis to taky užil a pořádně mě vyšplíchal.“

 

Je to jak jsem řekl. Pár rychlých přírazu a už to nelze zastavit. Unaveně oddychuji. Hladíš mě ve vlasech a něco šeptáš do ucha. Vůbec Ti nerozumím. Asi to dnes byl  zážitek nad mé síli.

 

Ještě rychlá sprcha, zaplatit drink a jedeme domů.

 

Když odjel, trochu jsem si pobrečela. Sliboval, že zase brzy přijede. Dopoledne volal Honza, jestli může přijet. Neměla jsem na něj náladu. Vypisoval ESM a žadonil. Nakonec jsem svolila. Rychle jsem převlíkla postele. Naše víkendové zřádění na nich zanechalo viditelné stopy. Přijel ve tři. Nestála jsem o žádné zdržování, žádné mazlení ani klasik, která análku vždy předcházela. Hned jsem zaklekla na všechny čtyři a nastavila mu prdelku. „Pojď!“ Honza byl evidentně zaskočenej. Ale nijak se nezdráhal a dal se hned do díla. Chtěla jsem to co nejvíce urychlit a tak jsem mu k jeho přirážení začala vzdychat a a pobízet ho ať přitvrdí, že už mi to přichází. Zabralo to. V zápětí se udělal a já mu taky zahrála orgasmus. Hned jsem Honzu strkala ke dveřím s výmluvou, že každou chvíli přijede na návštěvu ségra, a že nechci, aby viděla, že mám zase jiného chlapa. Jakmile odešel, zamrzelo mě to. Mohla jsem si přeci užít ještě jeden „ÓÓÓ“. Napadlo mě, že si to ještě mohu dodělat sama a vrátila se do postele a začala se laskat. Už to začalo na mě přicházet, když tu slyším domovní zvonek. Znechuceně vstávám z postele.

Neuběhly snad ani tři minuty, co se za Honzou zavřeli dveře. Asi si něco zapomněl. Napadlo mě. Ne ve dveřích nebyl Honza, stál tam miláček. Úplně jsem se zděsila. Ti dva se museli potkat na schodech. Stála jsem tam jako solný sloup. Jen v dlouhém tričku, bez kalhotek a cítila, jak mi ze zadečku začíná vytékat Honzovo sperma. Miláček mi dal pusu, usmál se a povídá: „To byl Honza viď?“ Annooo, zakoktala jsem. Nechápala jsem, jak ho mohl znát. To mi došlo až mnohem později. Znal ho z mého profilu na facebooku a ze zpráv co jsem si s ním posílala. To jsem, ale ještě netušila, že si tyto a jiné zprávy miláček čte. Tohle vědět, tak se snad studem propadnu do země.

Pak už to šlo ráz naráz: „Miláčku, hoď na sebe nějaké hadříky a jdeme se někam najíst. Mám hlad jako vlk. Ještě jsem nic nejedl“. Utekla jsem na záchod se alespoň otřít. Původně jsem měla v plánu sprchu, ale tím bych jasně přiznala, co se tu před chvílí odehrávalo. Nebo jsem si myslela, že bych se Tím prozradila. Teď vím, že mu to bylo na sto procent jasné. Obzvlášť když viděl rozházenou postel s jiným povlečením než to, které tam bylo ještě dnes ráno, když odcházel.

Jeli jsme do první restaurace. U pozdního obědu nebo časné večeře, mi miláček sdělil, že v Brně pronajal částečně zařízený třípokojový byt. Nechápala jsem. Pokračoval s plnou pusou: „Víš, ono mě vlastně v té Praze už nic nedrží. Svoji práci můžu dělat kdekoli. Stačí mi comp a rychlé připojeni. Rozhodl jsem se změnit prostředí. Zítra jedu do Prahy, sbalím si svých pár švestek a nejpozději v pátek jsem v Brně. Jo, tady máš klíče od bytu. Je to Havlišova 16 v Krpoli, třetí patro. Na dveřích není jmenovka. Nemůžeš to splést. Trošku se tam porozhlédni a vymysli, co je potřeba dokoupit. Jo hlavně tam chybí letiště. To je docela zásadní. Něco ještě v Praze podřizuji a přijedu nejpozději v pátek.“ Byla jsem v totálním šoku. Jestli si dělá ze mě srandu, zastřelím ho na útěku.

Nedělal si srandu, zajeli jsme do Brna ještě ten den večer. Byt byl skvělej, na dobré adrese. „Miláčku, dostala jsem na Tebe hroznou chuť. Chtěla bych to hned tady, ale není tu ta postel.:-). „Nevadí“ a už mě odváděl do kuchyně a posadil na kuchyňskou linku a začal vášnivě líbat. U líbání to neskončilo. Do Blanska jsme dojeli až za tmy. Byla jsem totálně vyčerpaná, ale šťastná. Miláček seděl u svého notebooku a vyřizoval došlou poštu. Šla jsem uklohnit alespoň míchaná vajíčka. Víc toho v ledničce stejně nebylo. Snad jen na spodním fochu se v koutku krčila jedna anorektická myš.

Po hektickém dnu jsem se těšila do postele. Ještě rychlá sprcha a šup pod peřinu.

„Pípla Ti Pavco SMS“. Lekla jsem se. To bude určitě Honza? Jasně že on. Psal jak si to dnes semnou báječně užil, že šukám jako bohyně. Tohle budu muset zítra nějak vyřešit. Vypnula jsem vyzvánění a pro jistotu uklidila telefon do kabelky.

Už jsem slastně usínala, když se ke mně miláček zezadu přitulil. Objal mně a začal hladit. Evidentně neměl ještě dost. Pochvíli jsem pod jeho doteky začala i já tát a chvět se vzrušení. Najednou mi pošeptal do ucha: „Podej mi ten lublikační gel! Je u tebe na zemi pod postelí.“ Sakra jak i tohle mohl vědět? Pak pokračoval: „Máš krásnej zadeček, chci ho.“ A dál mě hladil po celém těle. Nevynechal žádné mé citlivé místečko. „Prosím podej ten gel a pust mě k sobě!“ Pochopila jsem, že se z toho nevykroutím. Tohle nebude tak jednoduché jako s Honzou. Přeci jenom miláček je mnohem lépe vybaven. Podala jsem mu ten lublikační gel. „Prosím Tě miláčku, ráda Ti to dám, ale musím být hodně vzrušená a Ty musíš být velmi opatrný.“ „Neboj! Budu.“ Levou ruku měl pod mým tělem a mnul mi levé prso. Pravou mi laskal poštěváček a někdy vložil dva prsty do mé mušličky. Měla jsem pocit, že to trvá věčně a jen pomalinku stupínek za stupínkem mé vzrušení rostlo. Ano. Už jsem to zase moc chtěla. „Tak už do mě pojď!“ Obrátil si mě na „pejska“. Líbal mi střídavě obě půlky zadečku a prstem kroužil kolem mého análu. „Víc gelu a buď opatrnej!“ Vstupoval do mě velmi pomalu v polovině se zatavil a čekal. „Mužeš. Pojď! Nebolí to.“ Tak jemné šukání jsem snad nikdy nezažila. Cítila jsem jej až někde hluboko v bříšku. „Pojď! Můžeš být tvrdší.“ A přitvrdil. Po chvilce se mi začal obraz přede mnou rozmazávat. Toužila jsem po orgasmu. Vím, že samotným análkem to buď nejde vůbec, nebo to trvá hrozně dlouho. Začala si pomáhat rukou. Tohle je zaručená metoda k rychlému orgasmu. Už to nešlo vydržet. Křičela jsem rozkoší na celý dům. Vyčerpaná jsem položila hlavu na polštář. V ten okamžik miláček hluboko přirazil a zůstal ve mně. Ucítila jsem jak mu jeho penis pulzuje. Ano obdržela jsem dnes již druho dávku sperma do zadečku. Po chvíli se na mě miláček zhroutil. Cítila jsem jeho hluboké odechování na svém krku. Stále ve mně ještě zůstával. „To bylo krásné Pavli.“ Ano miláčku, bylo.“ Usnuli jsme ve vzájemném objetí.

 

Ráno odjel do Prahy. Já jela do práce taková smutnošťastná. Smutná, že mi odjel a přijede zase až v pátek. Šťastná, že pak už zůstane. Ano, budu mít svého vysněného prince. Hned jak jsem přišla do práce, pustila si comp a hned facebook. Potřebovala jsem se svěřit svým dvěma věrným kamarádkám. Známe se od dětství a svěřujeme si všechna naše tajemství. Podrobnostmi jsem nešetřila. Odpovědi byli samé „Vau to Ti závidím a podobně. Zvědavé byli na každý detail. Musela jsem jim popisovat znovu a znovu snad i každý polibek co jsem dostala. Pak tu byli dotazy: „Co budeš děla s tou svojí „stájí“? Co uděláš s Honzou? Skončíš to s ním?“

Uvědomila jsem si, že tohle budu muset nějak vyřešit. Zametu za sebou stopy, přeruším všechny, nyní nežádoucí kontakty. Prvně se odhlásím s Badoo. Pak přepíšu všechna jména kluků v telefonu na holčičí. Honzy se zbavím jednoduše, pošlu e-mail, že s ním definitivně končím a hotovo. Všechno jsem měla dokonale promyšlené. Od teď budu vzornou a věrnou ženou. Pak jsem si vzpomněla na kolegu Onřeje. Co budu dělat s ním? Za čtrnáct dní je zase výjezdní teambuilding. Běžně spolu nic nemáme, ale tam jsme si to vždy spolu rozdávali klidně i dvakrát za den. Povětšinou v sauně nebo ve skladu ložního prádla. Na pokoji to moc nešlo, každý jsme měli nějakého spolubydlícího. S ním to bylo taky jen o sexu. Žádné city. No nic. Nějak to budu muset zvládnout. Třeba se vymluvím na menstruaci.

Práce se mi ten den děsně vlekla. Nemohla jsem se dočkat čtvrté hodiny, až tu za sebou zaklapnu dveře.

Celý den jsem byla nervózní, že miláček nevolá. Zavolal až v šest večer. Vymlouval se, že měl spoustu práce a zařizování. Propindali jsme snad dvě hodiny. Když jsem mu řekla, jak hrozně mi chybí, zažertoval, že si jistě umím poradit sama nebo ať zalistuji ve svém notýsku a zavolám nějakému kamarádovi. Zase jsem si vzpomněla na Honzu. Pořád mi vrtalo hlavou, jak ho miláček může znát? No, nebudu si lámat hlavu. Hlavně to s Honzou ukončím hned teď. Napsala jsem mu dlouhý e-mail a všechno mu vysvětlila. To že ten kamarád z Prahy už rok není jen kamarád, že ho miluji a budeme spolu žít.

O půl desáté zvoní domovní zvonek. Kdo to může být? No snad to není Honza. Přečetl si e-mail a bude se mi to snažit rozmluvit. Hned ho vyhodím. Jo, byl to Honza. Hned jsem na něj spustila: „Ty jsi nečetl e-mail? Ty to nechápeš?“ „Ne nečetl. Mohu dál?“ Nechtěla jsem dělat ostudu na chodbě a bavit celý panelák. „Tak pojď“. Vysvětlím mu to a bude pokoj. Otevřela jsem znovu notebook, najela na odeslanou poštu a řekla mu: Čti. Tvářil se děsně rozpačitě. Najednou mi ho bylo líto. Měli jsme spolu vlastně vždy jen sex. Věděl to on, věděla jsem to já.

„Tak dobře. Ale ještě naposled bychom se mohli pomilovat.“ „Ne v žádném případě!.“ Rezolutně jsem odmítla. Nedal si říct a začal škemrat, objímat mě a líbat. Bylo mi to odporné. Snažila jsem se bránit. „Vypadni!“ V tu chvíli přitvrdil. Dozvěděla jsem se, že jsem kurva a děvka a … Takto jsem si rozchod nepředstavovala. Začali se mi vhánět slzy do očí. „Běž prosím Tě!“ Vzal si ze země tašku a šel ke dveřím. Tak, a mám to za sebou, říkala jsem si v duchu. Nebylo tomu tak. Náhle se otočil. Upustil tašku a vrhl se ke mně. „Když jsi kurva, budu s Tebou jako kurvou zacházet. Vzal mě a povalil břichem na postel. „Drž, děvko, nebo to bude bolet!“ Zkoušela jsem ho přemluvit, ale nereagoval. Začal mi stahovat rifle. Snažila jsem se bránit, ale na jeho sílu jsem nestačila. Ničím se nezdržoval. Stáhnul mi riflle na ráz i s kalhotkami. Rezignovala jsem a očekávala nejhorší. Vešel do mě brutálně naráz. Ani se neobtěžoval použít gel, co ležel ještě od včerejška na nočním stolku. Ta bolest byla strašná. Vyhrkli mi z očí slzy. Bral si mě hrubě bez milosti. To nebylo milování jako včera s miláčkem. Mezi jeho přírazy a hekáním se mě vulgárně ptal, jak se mi to líbí. Snažila jsem se ovládnout bolest a doufala, že to brzy skončí. Asi cítil, že se mu blíží vyvrcholení, tak zpomalil a pak úplně přestal. Mohla jsem se alespoň nadechnout, ale uvědomovala jsem si, že to schválně prodlužuje, že si to chce užít. Prudké šukaní a zastavení se ještě několikrát opakovala, než se konečně udělal. Pak si natáhnul kalhoty a beze slova odešel. Zůstala jsem ležet na posteli. Nemohla jsem se ani pohnout. Takové ponížení. Tohle se nesmí nikdo nikdy dozvědět.

Ráno jsem se cítila jako zpráskaný pes. Zadeček mě bolel, že jsem měla strach jít i na záchod.

Naštěstí se to už nikdy neopakovalo a i ostatní potenciální milovníci, když jsem jim nebrala telefon, neodpovídala na SMSky pochopili, že je konec.

Miláček přijel, jak slíbil, v pátek odpoledne. Za týden jsme se stěhovali do Brna.

A od této chvíle jen samá pozitiva, spokojený partnerský život, ecetera, ecetera.

A od teď jen samá pozitiva. Jen následky znásilnění trvali pár měsíců a miláček nechápal, proč odmítám anální sex, když se mi to tak líbilo. Svěřila jsem se mu mnohem později. Až když se mi on svěřil, že zná celou moji minulost a všechny mé sexuální excesy. Ano byla jsem kráva, že jsem se se vším svěřovala kamarádkám, a i další konverzaci se svými sexuálními partnery nechávala takto nezabezpečenou.

Miláček mě však za to nikdy nijak nekritizoval. Jen se mi svěřil, že ho čtení těchto zpráv a představa, jak si to užívám jinde, silně vzrušuje. Takové svěření se mezi nás přineslo obrovskou vzájemnou důvěru. I s následky znásilnění jsem se vyrovnala a Honzovi odpustila. Asi měl pravdu. Byla jsem tehdy trochu kurva. Takové svěření mezi nás přineslo obrovskou vzájemnou důvěru. I s následky znásilnění jsem se vyrovnala a Honzovi odpustila. Asi měl pravdu. Byla jsem tehdy trochu kurva.

To, že ho vzrušuje představa mě s někým jiným je asi trochu úchylné. Jak už jsem napsala v předchozím díle, zařadili jsme moje vyprávění i další fantazie do našeho sexuálního života.

Vím, že on by tyto představy chtěl dovést do reálu. Donedávna jsem však měla obavy, zda bychom něco takového ustály. Musím se přiznat, že i mě nakonec na konec ta představa není cizí. Když už by k tomu mělo dojít, chtěla bych aby mě u toho držel za ruku a já se mu dívala do očí. Nevím, jestli to není na poprvé moc silné kafe.

 

Pokračování v pátek

 

Z mobilu se vážně psát nedá. Dnes se to pokusím dokončit, abych Vás již dál neunavovala.

Vraceli jsme se od vířivky k našemu stolu. Abyste měli představu: Nebyl to mrňavý stolek jak z nějaké laciné kavárny se čtyřma rozviklanými židličkami. Byl to takový intimní polozavřený box s čalouněnou pohovkou do tvaru U, jehož jedno rameno bylo spíš už takové menší letiště na něm několik barevných polštářků a uprostřed konferenční stolek. Na pohovku by se jistě pohodlně vešlo i deset lidí. Ale teď už to nebyl jen náš stůl. Seděla tam ta dvojice od bazénu a ještě jeden mladík. Ti dva se v pololeže vášnivě líbali a našeho příchodu si snad ani nevšimli. Další mladík se hned zvednul a začal se omlouvat, že nevěděli, že je místo již obsazené a ptal se jestli nám jejich přítomnost nevadí. Byla to zjevná pitomost. Na stole museli jasně vidět naše nedopité sklenky a krabičku cigaret. Představil se jako Petr. V tu chvíli nás zaregistrovala i dosud se líbající dvojice. Také jsme se navzájem představili. Bula to Zuzka a Lukáš. Miláček navrhnul přípitek na potykání si. Shodli se na láhvi vodky a džbánku pomerančového džusu. Po přípitku začala debata na zcela běžná témata. Odkud kdo je, co dělá a tak různě. Já si nejvíc povídala se Zuzkou. Občas se připojil Lukáš a doplnil Zuzčino povídání. Miláček probíral něco o počítačích s Petrem a pak přešli na téma horolezectví. To najednou měli oba ruce nad hlavou a předváděli, jak byly ty chyty děsně malé. Ještě bych měla naše nové přátele popsat. Zuzku vynechám. Na holky nejsem. Kluci byli oba pěkní. Lukáš, blonďák tak metr pětasedmdesát a sedmdesát kilo i s klíčema od baráku a s naušnicí v uchu. Trochu frajírek a metrosexuál. Petr vysokej udělanej sporťák s nádherně modrýma očima a milým úsměvem.

Po chvíli přistála na stole další a pak ještě jedna vodka. Ani jsem nepostřehla, že mi miláček stále dolévá a sám pije čistý džus. Už jsem se cítila v dost povznesené náladě. Přistihla jsem se, že stále častěji pokukuji po Petrovi. Najednou se na mě obrátila Zuzka s otázkou, která mi vyrazila dech: „Jak se Ti líbilo naše představení ve vaně? Chtěla by si taky vylízat? Lukáš Ti to udělá. Viď Lukáši?“ Hned mi ta scénka naskočila před očima. Rozbušilo se mi srdce a začala koktat, že ne, a že to přeci nejde. Zuzka se začala smát, a že se nemám vymlouvat, že je na mě jasně vidět jak jsem nadržená. Do toho se zapojil i Petr, že by byla škoda si to tu neužít. Hledala jsem záchranu u miláčka, ale ten se jen pousmál, pokrčil rameny, asi jakoby mi říkal: „Děvče je to tvůj boj.“ Lukáš se zvedl z pohovky. Přistoupil ke mně, políbil na tvář a řekl: “Pojď, udělám Ti to.“ Vzal mě za ruku a zvedal z pohovky. Nevím, co to do mě vjelo. Asi jsem se musela dočista zbláznit. A odpověděla: „Tak jo, ale jen s kondomem“. Teď už to nešlo vrátit zpět. Jako loutka jsem se nechala Lukášem odvést do patra, do pokoje s obrovským letištěm. Začal mě líbat a já mu jeho polibky opětovala. Položil mě na záda na postel. Rozhrnul župan a začal střídavě líbat a sát obě bradavky. Cítila jsem, jak se mi prsa nalévají, až tak, že jsem měla dojem, že mi na nich pokožka praskne. Začala jsem chtít víc. Vzala jsem Jednu Lukášovu ruku do své a sunula ji až dolů na bříško. Pochopil a rozvázal mi pásek županu. Začala jsem mu tlačit hlavu dolů ke svému klínu. Pohlédla jsem ke dveřím a uviděla tam stát svého miláčka. Bylo mi to úplně jedno. Ano, teď už jsem byla nadržená. Před očima jsem zase viděla Zuzku ve vířivce, jak se třese v orgasmu. Chtěla jsem to taky a tady a hned. Lukáš se opravdu snažil a já si přidržovala jeho hlavu v klíně. Mé vzrušení stoupalo po schůdkách nezadržitelně k vrcholu. Celá jsem se podala rozkoši a přestala zadržovat své vzdechy. Bylo to jako výbuch sopky. Z mého podbřišku se rozlévala jedna vlna za druhou do celého mého těla, snad i do konečků prstů na nohou. Zůstala jsem ležet se zavřenýma očima a vychutnávala si dozvuky právě požitého orgasmu. Lukáš se zvedl. Ano. Teď si vybere svoji odměnu a půjde do mě. Podvědomě jsem pokrčila a roztáhla kolena, abych mu usnadnila vstup. Nečekala jsem dlouho. Ucítila jsem něžný polibek na krku a už do mě vstupoval. Otevřela jsem oči. Šok. Nebyl to Lukáš, ale Petr. „Neboj! Užiješ si to.“ Chtělo se mi utéct, ale zároveň zůstat. Teď jsem dokonalá kurva, pomyslela jsem si. Ne teď nebudu přemýšlet. Když už se to stalo, užiji si to do konce. Ještě letmý pohled ho dveří jestli tam je miláček a užívá si pohled jak se mu tu kurvím. Ano stál tam a díval se. „Petře chci jít na koníčka. Prosím.“ Zašeptala jsem mu do ucha. Chtěla jse miláčka ještě víc vydráždit. Bylo mi jasné, že tohle není mé dnešní poslední milování. Že bude ještě další kolo s mým miláčkem. V poloze na koníčka nenechal druhý orgasmus na sebe dlouho čekat. Jenže Petr ještě svého vrcholu nedosáhnul. Otočila jsem se na všechny čtyři hlavou ke dveřím, abych dobře viděla na miláčka. Petr do mě vstoupil ze zadu a po minutě i on dosáhnul své zasloužené odměny. Ve dveřích se Petr potkal s miláčkem. Jasně jsem slyšela, jak mu miláček říká: „Díky.“ Čekala jsem jako poslušná fenka na svého páníčka a čekala, co si bude přát on. Políbil mě na tvář, pohladil ve vlasech a řekl: „Pojď, lásko, je pozdě. Půjdeme domů.“

V hlavě jsem měla hrozný zmatek. Doma jsme se na sebe oba vrhli a takové divoké milování jsem snad nikdy nezažila. Z postele jsme vylézali až pozdě po poledni.

 

Tak a to byla moje první swinges párty.

Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *