Můj život

Ahoj všem. Chtěl bych se s vámi podělit o můj životní příběh. Je mi 45 let a jmenuji se Pavel. Jsem průměrně vypadající táta od rodiny se začínajícím bříškem a žiju v navenek normálním manželství s mojí manželkou Ivankou. Máme spolu krásné 3 děti a žijeme v rodinném domku na kraji Prahy. Já pracuji jako vedoucí technického oddělení v jedné velké společnosti v Praze, kde slušně vydělávám a proto Ivanka může být doma a starat se o děti a také o sebe. Ivance je 39 let a je velice krásná. Měří k 160 centimetrům a váží 55 kilo. K její poměrně drobounké postavě má parádní silikonové trojky a její vlasy mají blonďatou barvu. Hodně o sebe pečuje, cvičí a celkově dbá na svůj vzhled a její věk byste jí díky tomu nehádali. Našim dětem je 15, 12 a 5 a jsou to 2 kluci a jedna vymodlená holčička (ta nejmladší). Žijeme si poměrně spokojeně, vychováme naše děti, chodíme občas do společnosti, máme poměrně hodně přátel – no prostě normální rodinka z předměstí.

 

A teď proč se s vámi na této stránce chci podělit o svůj příběh. Ač to tak navenek nevypadá jsem kandaulista. Už 2 roky v kuse jsem zamčený na zámek. Dříve jsem byl také pod zámkem, ale nikdy tak dlouho je to můj „rekord“. Za tu dobu jsem si směl sundat zámek jen na pravidelné mytí pod dozorem. Klasický orgasmus jsem neměl ještě déle a letos v létě tomu budou 3 roky a to přesně 27. Srpna. Občas mi bylo dříve dopřáno, jak Ivanka říká, podojení skrz prostatu, ale to je vše. To už se pomalu dostávám k tomu proč začínám psát tento příběh. Letos v létě právě na výročí mého posledního orgasmu je mi slíbena jedna z největších událostí mého života. Měl bych být svojí paní odemknut a měli bychom spolu mít dokonce i sex a to celý den kolikrát budu schopen. Proč je to jedna z největších událostí v mém životě se dozvíte z mého příběhu, nebudu dopředu prozrazovat detaily, ale můžu prozradit, že se na tento den opravdu strašně těším.

 

Při mém častém přemýšlením o tomto dni, kdy mi klícka málem praská, jsem se rozhodl sepsat svůj životní příběh, který se někomu možná bude zdát hodně divný, ale pro někoho také může být hodně zajímavý a vzrušující. Příběh začíná jednoho krásného dne ve vesničce vzdálené 15 kilometrů od Hlavního města v roce 1982, kdy jsem se narodil…

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Zajímavé. Jen si nejsem jist, jestli jsi to neměl zařadit do jedné z kategorií příběhů z reality.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *