Můj kamarád paroháč 3.díl

Po tom co se stalo v minulých dílech je již evidentní, že Martin je paroháč. I kdybych jeho holku nešoustal, tak všechno co se do této chvíle přihodilo je neomluvitelné a slušná, poctivá a věrná holka tohle prostě neudělá. Tím, jak stála opřená dlaněmi o kapotu mého sporťáku a odhalovala svoji prdelku, jasně dávala najevo, že Martin je paroháč a ona nevěrná coura.

Stačilo dokouřit, vystoupit z auta a prohlédnout si to z blízka. Asi už tam stála nějakou dobu, tak se opřela lokty o kapotu a položila si na ní hlavu. Byla vyšpulená, připravená, nadržená a celá jenom moje. Mlsně a pomalu jsem obcházel kolem a prohlížel jsem si to jako bych se chystal na svou kořist. Tak a je to v prdeli, říkal jsem si. Teď si rozepnu kalhoty a z mého kamaráda je paroháč. Teď už to nikdo nemůže zvrátit. Jsem hajzl vůbec mi nevadí, že můj kamarád je na noční a já se tady chystám mu obdělávat jeho milovanou holku jako nějakou lacinou kurvu co seženeš u krajnice.

Jo, přesně takhle to vypadalo. Stála tam jak laciná šlapka a nastavovala se mi. Bylo to vzrušující. Živočišné a zvrácené. Byli jsme takové hezké trio, nevěrná mrcha, paroháč a bezpáteřní zmrd, co má plné koule. To nevěstilo nic dobrého.

Přistoupil jsem k ní a plácl ji po zadku. „Hodná!“ Trhla sebou, ale stále opírala svou hlavu o kapotu a ještě více vyšlupila, takže jsem měl dokonalý přístup k její mokré kundě. Zajel jsem jí rukou mezi půlky a vytáhnul ji úplně mokrou.

„Co to je?!“ Vyštěknul jsem. „Co myslíš?“ Ptám se tebe, ty děvko, co to má znamenat?

„Že jsem mokrá? Jsem na…dr….žená“, projel jsem jí znovu tu mokrou kundu.

„To cítím, ty kurvo. Ale proč?“

„Nevím, líbí se mi to“

„Co se ti líbí?“

„Ta situace…“

„Jaká? Že se mi tady opíráš o kapotu jak nějaká šlapka?!“

„Ano“

Chytil jsem jí za vlasy a zatáhnul. „Ano co?!“

„Ano pane“

WOW, no to bylo něco. Hned se mi postavilo péro a měl jsem co dělat, abych do ní nevrazil jako zvíře. Už jsem ani nemyslel na to že tam kdesi její paroháč si ji představuje v bílých šatech jako svou nevěstu. Teď tady stála předemnou jako nadržená kurva a čekala až si na ní udělám dobře. Nevím, koho ta situace vzrušovala více, byli jsme pořádně nadržení oba. Kdybych to teď odpískal, vsadím se, že by si to udělala ještě po cestě domů, přímo v mém autě. Měla tak mokrou píču, že to skoro kapalo na cestu. Leskla se jí a v kolenech se mírně třásla. Líbilo se jí to.

Tohle s tebou ten tvůj paroháč nedělá, co?

„Ne pane“

A co s tebou dělá ty děvko? Šoustá tě vůbec?

„Jo, šukáme“

A líbí se ti to?

„Moc ne, je hrozně něžnej, neumí to semnou“

Ty potřebuješ hrubší zacházení, viď? A zvrátil jsem jí hlavu dozadu, chytil jsem ji pod krkem a pevně stisknul. Zubama jsem ji kousal do krku a tahal za vlasy. Pak jsem druhou rukou chytil její cecky a pořádně je stisknul. Sjel jsem až dolů, na kundu a zase jsem pořádně zmáčknul. Mokré prsty jsem pak strčil do její huby. Poslušně je olízala jako hladová fena. Plácnul jsem jí jednu přes hubu a natlačil hlavu zpátky na kapotu. „Takhle to má moje kurva ráda, že?“

Odpovědí bylo jen jakési zasténání.

Vytoč ho.

„Cože? Koho? Co?“

Vytoč jeho číslo, co nechápeš?

„Martina?“

Jo, chci abys toho paroháče potěšila a řekla mu jak ho miluješ a jak se těšíš až zase budeš s ním. Chci aby sis s ním povídala.

„To jako fakt? Prosím, ne, vždyť nemůžu skoro mluvit“

„Tak jedeme domů? Vyber si, víš co máš dělat.“

Podal jsem jí do ruky telefon, ona začala mačkat tlačítka a moje kalhoty spadly k zemi.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. ty než jí vomrdáš, tak dostanu cukrovku.

  2. Kdy bude další pokračování? Hezky to graduje, ale už bych chtěla vědět jak to dopadlo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *