Můj kamarád paroháč 4.díl

Paroháč na druhé straně drátu asi zvednul hovor, protože Míša spustila. „Ahoj lásko, jak se máš?“ Prohlížel jsem si její vyšpulený zadek a prohrábnul jsem svůj rozkrok. Tak, teď si na té kurvě ulevím a naše kamarádství bude v prdeli. Ona bude moje děvka, on bude paroháč a já šmejd co neudržel čuráka v kalhotech a vymrdal jeho nadrženou holku.

Vůbec mi to nebylo proti srsti, naopak, bylo to jako afrodiziakum. I když Míša nebyla úplně můj typ, tak pohled na ní, jak vlní boky a kroutí zadečkem ve smyslu : „na co čekáš, už mi ho tam vraž“ mě dostával do varu. Vyndal jsem svoje tvrdé péro a párkrát jsem ji plácnul po zadku. Musel to slyšet i Martin v telefonu, ale zatím nemohl tušit, co se děje, to se mi tak líbilo. Bylo to tak zvrácené, on se těší z toho, že mu jeho holka volá a já se těším z toho jak mu ji budu píchat v přímém přenosu. Udělám to tak nehorázně sprostě a drze. Zkurvím jeho holku a on u toho bude. Nebude tušit že je paroháč, přesto mu při telefonování s ní parohy hezky porostou.

Nasadil jsem žalud na okraj její kundy a ona poprvé vzdychla.

„Ne lásko, dívám se na film, jsem unavená ale chtěla jsem tě slyšet víš?“

Achhhh, uuuuuuh… Pomaličku jsem ho tlačil proti její mokré kundě. Nebyl zapotřebí velký tlak, protože byla úplně promazaná a horká z toho čekání. Plácnul jsem ji po prdeli, silně, až zůstal rudý otisk mé dlaně.

Auuu.

„Cože? Ne, nic mi není, škrábla jsem se.“

„A jak ti jde prááááááá áááááááááá áááááá ce? Och.“

Moje tvrdé péro poprvé zajelo hluboko do její kundy a hezky ji roztáhlo. Miluju ten pocit když můj tvrdý čurák si razí cestu mezi stydkými pysky a já cítím na žaludu jak se před ním ta horká kunda rozevírá. A z mé kamarádky se stává kurva a z mého kamaráda paroháč. A já si u toho slastně vzdychnu. Chytil jsem její blonďatý cop, abych si mohl tu kurvu přidržovat. Byla pro mě v tu chvíli úplně bezcenná. Naprosto. Kus masa. Horký kus masa, o který jsem si drhnul svého tvrdého čuráka. Kdyby to chtěla, plivnul bych na ní. Neměl bych s tím nejmenší problém. Bylo mi u prdele co si myslí, jak se cítí. Byl mi u prdele on, paroháč jeden. Jediný můj zájem v tu chvíli byl dobře se vystříkat. A ona mi k tomu měla posloužit.

Jasně, z nějakého egoistického důvodu jsem chtěl, aby z toho ta kurva taky něco měla. Takže jsem jí tahal za vlasy a plácal přes zadek. To bylo tak všechno, co jsem pro ní mohl udělat. A ono to stačilo. Světe div se, opravdu ano. Kňučela, vzlykala, vrtěla se, přirážela a škrábala mi nehtama kapotu. Přitom se pokoušela bavit se se svým klukem aby nic nepoznal. Bylo to legrační, protože ten její paroháč musel vést monolog. Ona držela telefon u svého ucha a jenom hekala. Nedokázala se přemáhat. Když namířila svůj prst na červené tlačítko, zařval jsem „NESMÍŠ! TAK CO JE TO!?“

Trhla sebou a položila telefon na kapotu. Nevnímali jsme a divoce jsme se šoustali. Mrdal jsem ji jako lacinou kurvu, její kozy pleskaly o blatník, hlava narážela do kapoty a moje koule pleskaly o její nevěrnou kundu. Její paroháč asi poslouchal to rodeo a něco říkal do telefonu, ale ona neměla sílu, ani vůli mu na to odpovídat. Když jsem si ji přidržel za boky a zrychlil tempo, bezmocně se roztřásla a udělala se. Nohy se jí chvěly a já v tu samou chvíli zařval jako raněné zvíře a vypustil jsem si do její horké kundy svoje plné koule. Odložil jsem si do ní svůj problém, plácnul ji přes prdel a nechal ji tam stát. Oklepal jsem si péro nad jejím zadkem, vymačkal poslední kapky semene a natáhnul si kalhoty.

Scházela tomu sice romantika, přesto mě to dokonale uspokojilo. Ona byla rudá a spocená. Chvilku jen tak ležela a pak si uvědomila co se právě stalo. Vzala do ruky telefon, kde stále čekal její paroháč. Asi chtěl nějaké vysvětlení. Nevím, co říkal, ale jí to bylo asi u prdele. Myslím, že už ho moc nemilovala. Myslím, že jediné co chtěla, tak si semnou sednout do auta, obejmout mně a zakouřit si. Podívala se mi do očí a já pochopil na co čeká.

Kývnul jsem hlavou a ona to típla.

„Co mu řekneš?“

„Nevím, něco si vymyslím. On je takový hodný, on mi to uvěří. Třeba že jsem se dívala na porno? Že jsem si to dělala a on poslouchal?“

HA, HA , HA zasmál jsem se od srdce. Myslíš že na to skočí? Jo, kdysi mi to říkal, že by to byla jeho tajná touha. Poslouchat jak si to s ním po telefonu udělám.

„Tak to jsme mu dneska splnili jeho sen, že?“
„Asi jo, nevím, no, asi máš pravdu.“

„Tak hlavně aby nechtěl zase… :-)“
„Proč?“

No abys to příště dokázala zahrát stejně.
„Tak mi s tím pomůžeš, ne?“

A tady příběh končí. Myslíte, že jsem pomáhal? Ani náhodou. Od té osudné noci už jsem se s ní nesešel. Nevím, jestli mně tlačilo svědomí. Jestli za to mohl můj kamarád paroháč? Nebo ztratila v mých očích cenu? Možná jsem jen dosáhl svého a už mě to nevzrušovalo. Těžko říct. Od té doby jsem se hodně změnil.

Snad to pro Vás bude přínosné a vezmete si z toho ponaučení. Jaké? To nechám na vás. Zkuste mi to napsat do komentářů, co si myslíte že musí chlap udělat, aby nebyl paroháč jako Martin?

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Vlhkej sen 40 letýho panice, 2/10 za kozy pleskající o blatník:D.

  2. Kamoš je z vesnice viď? No lidi se mění že? A ty nevíš jestli se to neprokeclo co? Takže zatím buď rád. Mění se i ta slečna cos jí tak nezištně pomáhal k orgasmu ty ale i tvůj kamarád jo a hele není u myslivců? a pokud budou hony na kance seděl bych doma to víš nešťastná náhoda……………

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *