Na zkoušku

S přítelem žiji na hromádce skoro už dva roky a zasloužil se o to můj despotický otec, které mu se nelíbilo mé chování a hlavně moje názory na můj život. Výměna názorů vždy skončila hádkou. A po jedné takové hádce, jsem se sbalila a za řevu otce a pláče matky jsem odešla za svým přítelem. Ten nebyl, ani překvapen a byl rád, že budeme spolu bydlet jako pár.

Žili jsme poklidně a já začala mít i myšlenky na svatbu a jak se zdálo, tak Honza nad tím taky uvažoval. Jen byl problém v penězích, které se nám jaksi nedostávali i když jsme oba pracovali. Já pracovala jako cukrářka a Honza dělal v místním hotelu údržbáře. Peněz bylo prostě málo a nájem a další náklady na život nás doslova vysávaly a jen díky příspěvkům od mé maminky se to dalo zvládnout. Změna nastala poté co můj otec přišel na to, že mi mamka přispívá a hned tomu udělal konec. Chvilku se to dalo utáhnout, ale asi po třech měsících jsme už byly na suchu a i když se Honza snažil najít si lépe placenou práci, tak nástupní platy byly ještě menší než to co měl teď.

Každou noc jsme přemýšleli, jak vyřešit naší zoufalou finanční situaci, ale nic nás nenapadalo, až jednou, když jsem právě odpočívaly po vášnivém milování se na mě Honza podíval a řekl, že by věděl jak vydělat peníze. Chvilku jsem mu moc nerozuměla, jak začal splašeně vysvětlovat o co se jedná, až jsem začala pomalu chápat o co by šlo. Nejdřív jsem byla překvapená, že s tím přišel Honza, který byl docela konzerva a na nějaké extrémy by ho člověk netypoval. A o co vlastně šlono jednoduše o natáčení porna no spíš jako by o home video. Přesně šlo o to, že Honza někde našel inzerát, kde nabízely za docela slušné peníze práci pro mladé páry, které by se před kamerou pomilovali a bylo by to naaranžované jako privátní video. Po té, co Honzovi došla slova se na mě koukal a čekal jak zareaguji. Já jsem si to v hlavě pořád procházela a nevěděla jak zareagovat, až to Honza nevydržel a opět začal říkat, že bychom to měli zkusit, že by nám to pomohlo finančně a že by to bylo zpestření našeho sexuálního života. Koukla jsem na Honzu a řekla mu, že nevím zda to dokážu před zraky cizích lidí. „Neboj, když se ti to nebude líbit, tak toho necháme, ale za ty peníze by jsme to měli zkusit.“ Jen co to dořekl, tak jsem souhlasně kývla hlavou a na to Honza vyskočil z postele, popadl mobil a z cela nahý odběhl do kuchyně, kde začal telefonovat. Po chvilce jsem pochopila, že volá na ten daný inzerát a domlouvá termín a další detaily. Asi po pěti minutách vešel opět do naší ložnice a řekl mě, že musíme udělat pár svých fotek a hned na to se pokojem roznesl blesk fotoaparátu. Hned mě instruoval jakou mám udělat pozici a opět mě vyfotil a takto to pokračovalo dál, kdy fotil Honza mě a poté jsem fotila jeho a pak jsme se fotily dohromady.

Focení Honzu , tak nabudilo, že se mu opět postavil a nemohlo to skončit jinak než kuřbou a následným nasednutím a jízda k dnešnímu druhému vyvrcholení. A protože ani ne před hodinou Honza už stříkal, tak jízda k druhému výstřiku byla snad třikrát delší a já měla co dělat abych to vydržela. Přeci jen jsem byla zvyklá na naší patnáctiminutovku a pak konec. Asi po 45 minutách mě Honza shodil ze sebe a klekl si nade mnou a v rychlém tempu si ho honil, až k samotnému výstřiku. Sperma dopadalo na moje prsíčka, krk a obličej a já se prstíky dovedla k orgasmu, který byl o dost silnější než ten dnešní první. Zatím co jsem se zpamatovávala z orgasmu, tak Honza poslal fotky emailem někam do světa. Asi po deseti minutách mu přišla esemeska a Honza jí nahlas přečetl.: „Potvrzuji Vaší účast na zítřejším zkušebním natáčení, více podrobností jsem zaslal na email. Těší mě Horvát.“ Honza na mě koukl a zeptal se mě jak se těším, ale ani nečekal na odpověď a odešel k počítači, kde si přečítal podrobnosti zítřejšího dne.

Po přečtení si vedle mě lehl a říkal, že tam máme být zítra ve dvě odpoledne a že se mám, tam dole trochu upravit, že nemusím úplně do hola, ale že bobr není in. Já si prohlédla svého bobříka, který byl opravdu trochu více přerostlý a tak jsem bez odmlouvání vyrazila do koupelny, kde jsem si svůj porost začala upravovat. Nejdříve jsem si začala zkracovat chloupky, když tu se otevřeli dveře a v nich stál Honza a nabídl se mi, že mě pomůže a už byl jednou nohou ve vaně a mě pobízel ať jdu za ním.

Honza začal napouštět vodu do vany a začal připravovat holící strojek a pěnu. Já zatím jednu nohou stoupila do vany a posadila jsem se na kraj a roztáhla jsem nohy tak, aby měl Honza co nejlepší přístup. Ten toho hned využil a začal na můj klín a vnitřní stranu stehen nanášet holící gel. Vzal holítko a začal mě opatrně odstraňovat nadbytečné chloupky a rovnou už upravovat tvar mého ochlupení na úzkou proužku. Bylo to poprvé, kdy mě Honza holil moje ohanbí a bylo na něm vidět, že si to velice užívá.

„Otoč se a vyšpul na mě zadečekdobře..víc ho vyšpul a roztáhni víc nohy!“ Začal si poroučet a já poslouchala na slovo. Opět začal nanášet gel, ale tentokrát mezi půlky a zadní dirku a hned nato mě oholil chloupky i zde. Opět mě opláchl a slavnostně prohlásil, že je hotov. Já si automaticky šáhla mezi nohy a hmatem jsem zjišťovala dokonalost oholení. Nenahmátla jsem jediný chloupek, jen malý obdelníček nad štěrbinkou. Při pohledu do zrcadla jsem vypadala, tak na šestnáct a ne na svých třiadvacet let. Po prohlídce a pochvaly od Honzy, jak mě to sluší se role obrátily a já začala upravovat ochlupení v Honzově klínu. Nejdříve jsem ochlupení zkrátila a následně jsem nanesla gel na podbřišek, penis i pytlík. Vzala jsem holící strojek a začala holit chlupy na podbřišku a vnitřní straně stehen. Hned poté jsem se vrhla na penis a pak velmi opatrně jsem mu holila jeho pytlík. Opláchla jsem ho a prohlížela si svojí práci, když se Honza otočil a vystrčil na mě svojí prdelku a roztáhl si půlky. „Ještě ně ohol tady, ať jsem oholenej všude.“ Řekl Honza a já se koukala na jeho řitní dirku, která byla opravdu docela dost chlupatá. A tak jsem opět nanesla holící gel a i zde jsem jej zbavila ochlupení.

„Tak na zítřek jsme dokonale připraveni.“ Říkal Honza zatím co se už v ložnici koukal na odraz nás obou v zrcadle a nezapomněl rukou prohmatávat mojí čerstvě oholenou broskvičku. Abych ho potěšila, tak jsem mu řekla, že ten jeho vypadá o dost větší a začala jsem ho pomalu honit. Jeho penis nereagoval a až poté co jsem si klekla a začala jsem mu ho kouřit se začal probírat k životu. Za pomocí honění a kouření jsem Honzu dovedla k dnešnímu třetímu vyvrcholení. Honza byl na sebe patřičně hrdý, že zvládl tři výstřiky a unaveně si lehl a za moment usnul. Já ještě chvilku přemýšlela o zítřejším dobrodružství, zda to má cenu za ty peníze, ale nakonec mě přemohl spánek a já usnula.

Ráno jsem se probudila až v deset hodin a Honza vedle mě ještě spal a na rtech měl blažený usměv, tak jsem ho nechala ještě snít, aby nabral na dnešní den co nejvíce sil a šla jsem chystat snídani.
„Ahoj lásko,jakpak se těšíš?“ Říkal Honza a začal mě líbat na krk a prsty začal dráždit bradavky.

„Nech si to před kameru ty moje holátko.“ Podráždila jsem Honzu a přes slipy zmáčknula jeho nádobíčko. Po snídani jsme si chvilku povídaly jak to dneska bude probíhat. Honza řekl, že ať se začnu oblíkat, že vyrazíme dřív a zastavíme se na obědě a pak tam rovnou půjdeme. Já se tedy oblékla a vyrazily jsme do jedné restaurace, kde jsme se najedli a poté jsme se vydali na udanou adresu. Byla to docela dálka a došli jsme tam přesně na čas. Před vraty domu se na mě Honza koukl a zeptal se mě zda sem připravená a já nervózně odpověděla, že jsem připravena. Nato Honza zmáčknul zvonek s nadpisem HORVÁT a čekali jsme co se stane.

Zazněl bzučák a my jsme vstoupily do domu a pomalu jsme šly k dalším dveřím, které se otevřeli a v nich stál asi pětatřicetiletý nebo spíš čtyřicetiletý chlap, který mě docela dost připomínal mého otce. Vysoký chlap asi tak 185 možná ještě vyšší no prostě asi tak o půl hlavy vyšší než je Honza. Podal ruku Honzovi a představil se jako Horvát, ale že mu máme říkat Jirko. Po té co jsme se představily nás uvedl do velké místnosti, kde jsme se usadily na velký gauč a Jirka přinesl skleničky se šampaňským a připili jsme si na tykání a na následnou spolupráci.

Jirka nám začal postupně vysvětlovat, jak to všechno probíhá a co po nás bude vyžadovat. Při jeho vysvětlování jsem dopila první skleničku a Jirka mě jí hned dolil a zároveň dolil i Honzovi. Když jsem upila asi tak do půlky druhé sklenky, tak se Jirka zvedl a že nám ukáže kde se to bude odehrávat. Já do sebe hodila zbytek sklenky a vyrazila jsem za chlapci do prvního poschodí. Jirka rozsvítil světlo v pokoji. Nejvíce osvětlená byla obrovská manželská postel. Na kterou kromě světel mířily tři kamery na stativech. Jirka nám hned začal opět vysvětlovat, jak si to představuje a přitom naléval další várku šampaňského. Já se chopila skleničky a poslouchala jsem Jirkův monolog.

Jirka nám vysvětloval, že dneska si nás vyzkouší, aby zjistil v jakých úhlech nám to bude nejlépe slušet. Pak začal popisovat průběh, co by chtěl od nás vidět, že se nám do toho moc nebude plést a bude nám jenom radit jak se máme natočit, popřípadě jakou máme zvolit pozici, aby to vypadalo dobře. Při jeho slovech jsem si uvědomila, že to bude spíš čistokrevné porno než že by se mělo jednat o amatérské erotické video, ale nijak jsem na to nereagovala a stále usrkávala ze skleničky.

„Tak se do toho dáme děti. Tak se svlékněte do spodního prádla.. a začneme jak jsem říkal hezky mazlením, líbáním, pak jí sundáš podprdu a hezky jí podráždíš a pak bude kouření, klasika, zezadu a nakonec na boku a pak jí to hezky hodíš na kozy..tak co Honzo rozumíš?“ Honza vyplašeně koukal na Jirku a snažil se zapamatovat si pořadí co jak má být a přitom se svlékal, až byl jenom ve slipech. Já se také svlékala a koukala se na Jirku jak začíná běhat kolem kamer a světel a něco na nich zapíná.

Když jsem byla svlečená, tak mě Jirka řekl ať se svléknu úplně, že si musí zaměřit intenzitu světel, abych se moc neleskla nebo moc nesvítila. Automaticky jsem se svlékla úplně do naha a postavila se před světla. Jirka mě hned pochválil upravený rozkrok a hned se zeptal Honzy jak se mu líbí můj nový sestřih. Ten se jen nesměle usmál a asi protože byl už trochu opilý, tak se přiznal, že to spáchal on sám. Jirka ho pochválil, že se mu to povedlo a přistoupil ke mě a začal mě po zádech roztírat nějaký pudr. Ze zad se posunul na můj zadeček a pak na stehna a lýtka. Opět se postavil a tentokrát mě začal pudr nanášet na můj dekolt a prsíčka. Rukou sestoupil na moje bříško a boky a pak zcela nečekaně zajel svojí rukou do mého rozkroku, kde svými prsty projel mojí puklinkou. Vystrašeně jsem koukala na Honzu, který to všechno pozoroval, ale vůbec nijak nereagoval jen s otevřenou pusou koukal jak mě Jirka ještě jednou zajíždí do rozkroku a pak ještě jak mě natírá pudrem stehna.

„Tak to bychom mělytak se opět obleč a Honzo ty se natři taky.“ A hodil po Honzovi dózu s pudrem. Já si zatím opět oblékla tanga a podprsenku a koukala na Honzu jak si právě natírá lýtka.

„Lucko lehni si na postel a začni si dráždit prsíčka a pak zajeď pod kalhotky a chvilku se budeš dráždit a pak nastoupí Honza.rozumíš?“ Já koukla na Jirku, dopila jsem šampaňské a lehla jsem si na postel a dle požadavků se začala hladit prsa. Koukla jsem se na Honzu, který si právě natahoval slipy, ale přitom mě stále sledoval jak si počínám. Ruku jsem začala přesouvat pod tanga a otočila jsem se na Jirku, který klečel před postelí a přes hledáček kamery natáčel mé počínání. Zpoza kamery mě říkal co mám dělat a já jsem poslušně vykonávala co mě bylo řečeno. Postupně jsem více roztáhla nohy a již bez okolků jsem si pod tangama hladila kundičku. Následně jsem si vyndala prsa z podprsenky a zatím co jsem si dráždila jednou rukou bradavku, tak jsem si zároveň zavedla do mokvající kundičky ukazováček, a po chvilce mu začal pomáhat prostředníček. Zavřela jsem oči a zcela jsem zapomněla na kameru i Jirku a snad i na Honzu a krásně jsem se ukájela za jediným cílem dosáhnout orgasmu. Náhle jsem ucítila dotek cizí ruku v rozkroku, jak mě odhrnuje tanga na stranu.

„Pěkně si jí roztáhni, abych viděl jak jí máš krásnounezlob a vyndej ty prstíky a roztáhni si jí.“ Říkal mě Jirka a snad z třiceti centimetrů detailně snímal mé počínání kamerou. Koukla jsem se do kamery a pak jsem se otočila na Honzu, který seděl v křesle a bezostyšně na mě koukal a onanoval. Já se upřímně zahleděla na Honzu a ještě více jsem roztáhla nohy, aby měl co nejlepší výhled a pomalu jsem začala vyndávat prsty ven.

„Tak a pěkně jí roztáhni, ať vidím poštěváček no neboj se a ukaž se námvíš co sundej si ty tanga a podprdu.“ Řekl Jirka a otočil se kamerou na Honzu a začal natáčet jak si ho honí. „A chlapečkovi se líbí, jak si jeho samička hraje.“ Ani to Jirka nedořekl a Honza se vzepjal a postříkal si břicho semenem.

„No, dlouho jsi nevydržel, ale nedivím se ti je to fakt prcina.“ A při tom si mnul přes kalhoty napěchovaný rozkrok. Já jsem se zatím úplně vysvlíkla a opět jsem si lehla na postel a zase jsem zajela prsty do kundičky a věnovala se jenom sobě. Jirka podával skleničku se sektem Honzovy a poslal jej do koupelny, aby se opláchl a pak aby se zase namazal pudrem a přišel. A Honza opravdu odešel a jen co se zavřeli dveře, tak Jirka veškerou pozornost zaměřil na mě.

„Tak kočičko a máme klid na práci, tak se ukaž jak si to umíš dělat a tady máš pomocníka.“ A na postel dopadl růžová náhrada mužského údu. „Tak se ukaž jak ti to sním bude slušet.“A už zase jsem byla pod dohledem kamery, která sledovala můj prvotní šok z mužské náhrady. Bylo to poprvé co jsem něco takového viděla na vlastní oči a asi to bylo znát protože Jirka měl hned několik perverzních poznámek na můj účet. Jirka opět začal diktovat co mám dělat a já jako nějaký stroj jsem příkazy postupně plnila. Od kouření uměláka a následného projíždění štěrbinky jsem slyšela příkaz, abych si ho zasunula do sebe. Koukla jsem se do kamery a řekla jsem, že to nechci, že počkám na Honzu a budeme pokračovat podle dohody a položila jsem robertka vedle sebe.

Byl to můj první dnešní odpor proti Jirkovým příkazům. Jirka uchopil robertka a začal mě přemlouvat, že by si to chtěl natočit a že se mě to bude určitě líbit, až nakonec řekl, že dostanu dva tisíce navíc a přiblížil se umělým žaludem k mojí kundičce. Nestihla jsem ještě odpovědět a Jirka již tlačil špičku umělého žaludu mezi mé lupínky, až našel vchod a žalud do mě vklouzl jak po másle. Projela mnou rozkoš a za docela hlasitého vzdechnutí jsem Jirkovi odkejvala jeho nabídku. Chtěla jsem robertka uchopit, ale Jirka mě zastavil a řekl mě, že se o to postará sám. Já jen odevzdaně položila roku vedle těla a nechala jsem mojí kundičku v rukou Jirky, který hned začal více tlačit na robertka a ten se pomalu zasouval stále hlouběji do mé pipinky. Opřela sem se o lokty a koukala jsem na zajíždějícího robertka. Jirka pořád tlačil, až se robertek dostal ze dvou třetin do mojí růžovoučké štěrbinky. Poslední třetina robertka se postupně rozšiřovala a abych řekla pravdu tak takhle tlustého jej Honza určitě nemá. Honza má krásného žilnatého ptáka sedmnáct centimetrů do dílky, ale co se týče šířky, tak umělák byl při stejné délce na konci o dost širší. A na mé broskvičce to bylo znát protože začala, klást větší odpor, který zaznamenal i Jirka a hned mě nabádal, abych více roztáhla nohy a hlavně sem si měla začít dráždit poštěváčka. Jen co to dořekl přestal tlačit a naopak začal uměláka vytahovat ven, ale jen asi tak pět čísel a pak zase dovnitř a opět ven.

Prostě mě začal šukat a moje tělo se začalo poddávat a zatím co jsem si už sama dráždila poštěváčka jednou rukou a druhou jsem si hladila prsa a bradavky, tak jsem se dostala do stavu, kdy jsem byla jen krůček od dnešního prvního orgasmu. Jirka to asi poznal, protože ještě zrychlil tempo zasunování včetně zvýšení síly přírazů a já se propadla do nádherného stavu uvolnění a euforie. Za hlasitého vzdychání jsem došla na vrchol neuvěřitelného orgasmu, který byl opravdovým vrcholem, protože nic tak silného jsem snad v životě neprožila. Když jsem se začala pomalu vracet do reality, jsem si uvědomila, že mě Jirka stále zasouvá robertka do kundičky. Opět jsem se opřela na loktech, abych se mohla podívat na Jirkovo počínání. Ale byla jsem moc vysílená a tak jsem zůstala ležet a jen jsem vychutnávala další várku pocitů, které jsem do tohoto dne taky nepoznala a to jednoduše proto, že jsem s žádným partnerem ani s Honzou nepokračovali hned po té co jsem prožila orgasmus. Cítila jsem opět zvyšující se vzrušení. Jirka začal vibrátorem kroužit a dokonce ho začal vytahovat úplně ven, aby ho následně mohl opět vsunout do mojí vlhké kundičky. Moje lasturka začala opětovně pulsovat což byl příznak blížícího se orgasmu.

Jirka opět vyjel robertkem úplně ven, ale tentokrát ho hned nestrčil zpět, ale jen se špičkou dotýkal poštěváčku a sem tam projel po zduřených piscích.

„Chceš ho do sebe? Nebo ti to stačí?. Co kočičko chceš abych pokračoval? Tak se nestyď a řekni si.“ Ještě chvilku jsem odolávala, ale byla jsem v takovém stavu, že jsem nakonec skoro vykřikla, aby ho tam vrátil a pokračoval. Ale Jirka jako by neslyšel a stále jen zlehoučka přejížděl a ne a ne pokračovat. Opět jsem ho začala prosit, aby mě již netrápil a pokračoval. Najednou jsem ucítila jak po mé puklince opět přejel, ale tentokrát to nebyl robertek, ale byly to Jirkovy prsty. Chtěla jsem protestoval, ale než jsem stačila cokoliv udělat, ucítila jsem, jak do mé kundičky zasouvá dva prsty. Ani jsem se nehnula a nechala se prstit za mého souhlasného vzdychání.

Jirka poznal, že jsem se dostala do fáze, kdy mu už nebudu odporovat a začal mě druhou rukou hladit po těle. Začal na bříšku a pokračoval víš na moje kozičky. Chvilku dráždil vztyčenou bradavku a následně přejel rukou přes krk na můj obličej. Rukou setřel slzy, které byly následkem mého prvního orgasmu a hned poté začal prstem hladit moje rty. Cítila jsem slanou chuť mích slz, které ulpěly na jeho palci. Více zatlačil a do úst mě zajel dvěma prsty, které jsem začala instinktivně sát a olizovat. Po chvilce vyndal svoje prsty z mých úst a během chvilky jsem ucítila jak z mé prcinky vyjíždí, aby následně zajel zpět, ale tentokrát prsty druhé ruky, které jsem měla před chvilkou v pusince. Volná ruka se přesunula ke rtům a následně jsem sama sebe ochutnala. Ucítila jsem jak ze mě opět vyndává prsty a já jsem po chvilce chutnala další várku šťáviček.

Jirka se nade mě více naklonil a pozoroval moje počínání v čištění jeho prstů. Ještě více se naklonil až jsem cítila jeho oddychování. Zavřela jsem oči a po chvilce jsem už jenom ucítila jeho rty na mých a jak se jeho jazyk dobývá do mojí ústní dutiny. Začal mě vášnivě líbat a já jsem jeho polibky přijímala, zatím co mě Jirka stále prstil a mačkal kozičku. Asi po dvou minutách se vším přestal a rukou mě chytl za čelist a řekl, abych otevřela oči. Já jsem nechtěla, měla jsem pocit, že bych to nezvládla, ten pohled na cizího člověka, kterému jsem tohle všechno dovolila. Najednou jsem dostala pořádnou facku.

„No tak bude to! Jen je otevři.“ Ale já jsem je neotevřela.
„Takže maličká neposlouchá, no tak dobře.“ A při těch slovech mě rukou chytl pod krkem a palcem mě zatlačil na čelist a odvrátil mě hlavu na bok. Začal mě do ucha šeptat, že jsem neposlušná a zlobivá holčička, ale že on se postará o nápravu. Jen co to dořekl jsem ucítila dotek na mojí kundičce, ale nebyly to jeho prsty a protože jsem si myslela, že do mě opět zasune robertka ještě více jsem roztáhla nohy od sebe. Jirka mě pochválil že jsem šikovná, ale pořád mě držel za krk. Začal mě projíždět puklinku a já si začala uvědomovat, že to není robertek. Otevřela jsem oči a chtěla dát nohy k sobě, ale bylo pozdě. Jirka mě ještě více sevřel hrdlo a stehny jsem narazila na Jirkovi boky.

Ten hajzl si během mého dráždění sundal kalhoty a právě teď se chystá ho do mě strčit. Chtěla jsem začít křičet a prosit ho, aby to nedělal, ale sevřené hrdlo nebylo schopno vydat jedinou hlásku. A já jsem začala vnímat zvyšující se tlak na vchod mé kundičky. Ještě více mě přitlačil k madraci a jeho žalud začal pronikat do mé broskvičky, která se začala roztahovat. Tlak se stále zvětšoval, ale ještě ve mě nebyl ani celým žaludem, až se jako by něco povolilo a já ucítila jak do mě vklouzl Jirkův žalud za kterým se kundička zase semkla. Žalud je určitě obrovský, ale nemohla jsem se podívat, protože mě Jirka stále držel. Chvilku počkal až si kundička zvykne na jeho objem a následně do mě začal pomalu zasouvat svého čůráka. Cítila jsem jak mnou postupuje Jirkův žalud stále hlouběji a já musela jen přijímat bez možností se jakkoliv hnout či bránit. Tlak byl obrovský, něco tak mohutného jsem ještě ve své kundičce neměla a nemohla jsem se ani kouknout, abych mohla porovnat velikost. Jediné co jsem mohla bylo vnímat pocity, které mě vysílala moje kundička do celého těla. Jirkův čůrák stále postupoval hloub, až jsem ucítila jak žalud dorazil na děložní čípek, ale Jirka nepolevoval a stále tlačil. Ještě se mu povedlo zajet asi tak dva možná tři centimetry a pak to už nešlo. Cítila jsem neskutečný tlak na dno mé broskvičky. Jirka poznal že to dál nepůjde a začal pomalu vyjíždět, ale jen pár centimetrů a pak přirazil až na dno a za chvilku jsem už přijímala pravidelné přírazy. Nepříjemný tlak ustupoval a za chvilku jsem si zvykla i na hluboké zásuny. Jirka povolil sevření mého hrdla a já se mohla pořádně nadechnout a při výdechu jsem z hrdla vypustila hlasitý vzdech.

„Já věděl, že se ti to bude líbit. Sem to poznal hned jak si přišla. Si dokonalá kurvička.“ Pustil mě krk a vzal moje nohy a položil si je na ramena, aby mě následně vzal za kotníky a zatlačil mé nohy na můj hrudník, až jsem se koleny dotkla prsou. Takto vyšpulenou kundičku začal opět vymrdávat a já jen hlasitě sténala.

„To by stačilo, teď to zkusíme zezadu.“ A Jirka ze mě vyjel a otočil mě na břicho. Ještě si mě nastavil a hned nato do mě opět zajel. Kundička byla tak roztáhlá, že nekladla žádný odpor a jen s mlaskavými zvuky doprovázela přírazy. Najednou se moje broskvička sevřela a já prožívala nepopsatelný orgasmus. Jirka mě přetočil a stále nabodnutá jsem se ocitla v poloze na koníčka. Jirka mě chytil za boky a začal si určovat tempo a já jsem se poprvé za celou dobu koukla na svojí kundičku, ale hlavně na toho čůráka co mě mrdá.

Zatočila se mě hlava při pohledu na mojí roztaženou kundu, z které vycházel obrovský kůl. Byl mě odepřen celkový pohled, protože to monstrum začalo opět zajíždět dovnitř, až narazilo na dno, ale stále ještě několik centimetrů chybělo, aby se dostal celý do mě. Opřela jsem se o Jirkovu hruď a vycházela jsem vstříc jeho přírazům. Jako by z dálky jsem slyšela sprosté narážky, kterými mě častoval Jirka, ale já byla z toho všeho úplně mimo a vnímala jsem jenom toho čůráka v mojí kundě. Jirka mě pustil a nechal se mnou mrdat, bez jeho přičinění a já tak činila. Po několika minutách přirážení jsem ucítila jak mnou projíždí vlny horka a moje kundička začala vypouštět neuvěřitelné množství šťávičky, která zapříčinila hlasité mlaskání. Dostala jsem se do transu a veškeré pohyby jsem už dělala automaticky a jen čekala na orgasmus, který se hned v zápětí dostavil. Dostavilo se něco co jsem nikdy s nikým nezažila, mohutná směsice pocitů a totálního uvolnění. Za hlubokého nadechování, abych snad neomdlela jsem začala pomalu přicházet k sobě a jen co jsem otevřela oči jsem viděla pode mnou ležícího Jirku, který natáčel můj výraz v obličeji a následně sjíždí k mojí prcině, která byla zcela vyplněna jeho pijem. Koukla jsem se dolu a viděla jak jsem úplně napíchnutá a já sedím na Jirkově podbřišku. Pomalu jsem se začala zvedat a chtěla jsem úplně sesednout, ale v nohách jsem ještě neměla sílu a asi byly i odkrvené a chvilku to trvalo než se mě povedlo se nadzvednout. Pomalu jsem se zvedala a stále se koukala na vyjíždějícího se čůráka na kterém byla vidět každá žilka. Jěště kousek jsem se nadzvedla a z mé rozevřené kundičky vyplul obrovský fialový žalud za kterým následovalo množství milostných šťáv.

Po tomto úkonu jsem cítila zvláštní pocit prázdnoty, tam dole. A vysílením jsem se zvrátila dozadu a lehla jsem si mezi Jirkovi nohy. Jen co jsem dopadla a já se opřela hlavou o madraci se před mým obličejem objevil vztyčený penis, ale tento nástroj jsem moc dobře znala, protože patřil Honzovi. Vytřeštěně jsem zírala na jeho ptáčka a začala jsem si uvědomovat co se stalo a co jsem provedla. Ale hlavní hrůzu jsem měla z Honzovi přítomnosti, který se zde najednou objevil. V hlavě jsem začala přemýšlet, kdy asi Honza mohl přijít a co všechno mohl viděl a proč nezasáhl a nezastavil to. Z myšlení mě vytrhly Jirkův rozkaz.: „To snad nevidíš, že Honza potřebuje tvojí asistenci?.Koukej mu ho pěkně vykouřit!“ A Honza mě položil svého ptáka na rty a čekal na mojí reakci.

Otevřela jsem ústa a vystrčila jazyk, který hned začal olizovat mého miláčka. Po krátkém olizování už Honza nevydržel a zasunul my ho hluboko do otevřených úst. Ještě vice jsem zaklonila hlavu, aby se Honza dostal co nejhlouběji a začala jsem přijímat pomalé přírazy. Honza se začal činit a zatím co mě mrdal do pusy, jeho ruce se staraly o moje kozičky. Slyšela jsem jak Jirka říká Honzovi co má dělat a tak jsme se dostali z prostého kouření do polohy 69 a následně do klasické polohy, kdy Honza bez zaváhání vnořil svůj úd do mojí kundičky. Jirka zatím zcela nahý okolo nás chodil a vše natáčel a stále nám dával příkazy jak co máme udělat.

V poloze na boku, když do mě Honza zezadu zajížděl upozornil Jirku, že už to dlouho nevydrží. Jirka hned začal rozkazovat jak si mám lehnout a Honzovi řekl jak si má stoupnout a jak si ho má honit a kam to na mě má hodit. Já jsem zatím měla rukou mnout jeho koule a sem tam mu pomoc při honění či ho oblíznout. Moc nám to nešlo a Jirka byl stále nespokojený, až se dostal do fáze, že Honzovi ukazoval na tom svém obru jak si má správně přetahovat předkožku. Honza jak to viděl, tak už to začal dělat správně, ale Jirka si ho nepřestal honit a mě se tak naskytl pohled na dva masturbující chlapy.

Byl to neskutečný pohled, kdy se mě těsně nad obličejem uspokojovaly dva chlapy a já jsem konečně mohla porovnat oba čůráky a bylo to skoro neporovnatelné, něco jako David a Goliáš. Prostě Jirka měl mezi nohama monstrum a já nemohla pochopit jak se něco takového do mě mohlo vejít a nakonec jsem byla na sebe i hrdá, že jsem to zvládla.

Ještě chvilku jsem se koukala na oba jak se snaží, když tu Honza zaúpěl a poslal ne můj obličej svojí dávku spermatu. Jazykem jsem si oblizovala rty na kterých upělo několik kapek a ten největší cákanec na tváři jsem si prstem přesunula do úst. Jen co jsem se očistila jsem se ještě přizvedla a jazykem očistila i žalud mého miláčka. Byla jsem spokojená se svojí prací a chtěla jsem už vstát, ale Jirka mě rukou přidržel na místě a před pusu mě přistrčil svého čůráka, kterého si stále honil. Koukla jsem se na Honzu aby to zastavil, ale ten se mě jen koukal o očí a po chvilce mě dokonce přikázal, abych otevřela ústa. Jen co jsem je otevřela mě přímo na jazyk dopadla první Jirkova salva, kterou hned následovala další a po ní další, která už ale dopadla na můj nos a čelo. po prvních třech mohutných výstřicích následovaly už jen takové malé. V puse se mě rozlévalo velké množství semene, kterého jsem se chtěla zbavit, ale Jirka mě pořád přidržoval a já jí nemohla vyplivnout ven. Jirka ještě vymáčkl pár kapek z močové trubice a penisem mě poplácal po tváři a čele. Jak Honza tak i Jirka se tomu hlasitě smáli a pak mě naráz řekli, abych to spolknula. Nevěřícně jsem opět koukala na Honzu, který napjatě sledoval moje ústa a stále mě pobízel abych to spolknula. Jirka už neřekl ani slovo a jen mě přes hledáček kamery nahrával a čekal až to provedu. Ještě jednou jsem se koukla na Honzu a když sem viděla jeho výraz plný očekávání, tak jsem zavřela ústa a polkla jsem tu mohutnou dávku spermatu. Jen se mě to napoprvé nepovedlo a ještě jsem několikrát musela polknout, až jsem si byla jistá že to je všechno. Následná reakce Honzy mě překvapila, protože se ke mě sklonil a začal se semnou líbat. Jazykem vnikl do mých úst a jakoby zkoumal zda mě v puse nic nezbylo. Asi byl spokojen, protože mě pochválil a pohladil po tváři.

Jirka se postavil a začal vypínat kamery a následně i pozhasínal několik světel, které osvětlovali postel. Poté nás poslal do koupelny abychom se vysprchovali a já jsem vstala a šla jsem si dát sprchu. Když jsem byla skoro omytá, tak přišel Honza a přidal se ke mě a při té příležitosti mě opět začal chválit jak jsem úžasná a dokonalá. Já jsem se ho chtěla zeptat co všechno viděl, ale neměla jsem odvahu a račí jsem mlčela. Po umytí jsme se začali oblékat. Honza byl oblečený hned a odešel za Jirkou. Mě to trvalo ještě snad deset minut než jsem se upravila a mohla vyjít. Honza s Jirkou, který měl na sobě jen župan na mě čekali ve vstupní hale. Ještě jsme prohodily pár slov a opustily jsme dům. Před domem Honza nahlédl do obálky a potěšeně hvízdnul a koukl na mě.
„Dostala jsi prémie, moc jsi se Jirkovi líbila a byl spokojený..tak jsem nás zas objednal na další víkend.“ Já jen vykulila oči a nevěděla co na to říct.

Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *