Ne dnes!

Někdy je lepší nevědět. Neptám se, odkud se vrací. Kde a s kým byl … když přichází ke mně … jako uragán surové vášně a touhy. Vím, že v jeho životě budu vždy až ta DRUHÁ, nebo dokonce třetí … za jeho kariérou, rodinou … ale za nic na světě bych neměnila tyhle naše chvilky.

Vpadl do domu, hodil mně přes rameno a zamířil rovnou cestou do ložnice. S kopnutím zavřel za sebou dveře a hodil mně doprostřed postele. „Potřebuju tě“ procedil mezi zuby. Chytí mně za kotníky a táhne ke kraji postele. Vzrušení i strach se mísí v mém hlase: „jde z tebe strach, vypadáš, jako bys měl každou chvíli … vybuchnout“!!! Svléká se a odhazuje rychle všechny svršky, „taky že ano … v tvojí puse, v tobě … kdekoliv mně necháš“!! Klekám si a rychle olíznu kapku ze špičky jeho ptáka, než spadne na zem. „Saj ho“ procedí mezi zuby. „Vykuř mi ptáka … buď hodná holčička … nestyď se … saj ho, pořádně“!!! Jeho prsty v mých vlasech zručně pracují na odstranění sponek. „Měla bys nosit rozpuštěné vlasy … chci ty krásné kudrdlinky volné … chci si s nimi hrát, dívat se, jak odskakují … když tě šukám … rozumíš“?!! Chytil mi pevně hlavu do dlaní, jeho pohled držel múj. „Otevři pusu … nehýbej se“!!! Poslechnu, cítím, jak moc mně potřebuje. Vráží do mně, sem a tam … až do krku. Bojuju s reflexy. „Uvolni krk, dýchej nosem … pomalu, plynule, zhluboka … hodná holka … ne, ne, nezavírej oči … podívej se na mně“!!! Snažím se. „To nic, ignoruj to … sliny, slzy .. to je normální, nech to být“!!! Chci mu dát všechno, vyhovět každému jeho pokynu … v této chvíli není nic, co bych pro něho neudělala. Po chvíli vytáhne opatrně svúj penis z mojí pusy, konečně se múžu zhluboka nadechnout. Kleká si přede mně a prsty zkouší, jak moc jsem připravená. Lapám po dechu, když vidím jak olizuje svoje mokré prsty … ochutnává mně. Rychle nás zvedne na nohy a zacítím pod sebou měkkou madraci. „Tyhle šaty … sakra“ nadává a svléká narychlo moje oblečení … bojuje s nutkáním jednoduše je na mně roztrhat. „Ode dneška budeš chodit nahá“!!! Bere moje prsa na chvíli do dlaní … líbá je … hladově. Otáčí mně na břicho a zvedá zadek nahoru. Jsem na kolenou a jeho prsty jsou opět ve mně … žádný prostor pro odpor a vyjenávání!! Prsty útočí na mokré stěny mojí kundičky, dlaň druhé ruky tlačí na múj klitoris. „Ach múj bože“ naříkám, křičím … v okamžiku vrcholím!!!

„Ale, ale“ usmívá se, kroutí hlavou a olizuje šťávu mého orgazmu ze svých prstú … vychutnává si ji. „Budu tě učit vydržet a oddalovat orgazmus “ … v jednom pevném, hlubokém tahu se zaboří do mojí promočené kundičky … „ale ne dnes“!!! Popadne hrs mojich vlasú, přitáhne mně blíž k sobě. Tlačím svúj zadek proti němu, záda prohnuté v oblouku … toužím ho mít ještě víc … hlouběji v sobě. Kňourám a prosím o další uvolnění. „Pssst … tiše … klid … já vím“ šeptá mi do ucha „už to bude, už to bude“!!! Masíruje múj klitoris mezi jeho palcem a ukazováčkem a já jako na povel společně s ním vrcholím … prudce … a vúbec ne tiše!!!

Jeho paže se ovine kolem mých ramen, podporuje mně a druhou rukou drží stále moji kundičku. .. hladí ji v dlani … ukliňuje ji. Položí nás na bok, nohu přehodí přes moje, balí mně pevně do náruče, abych ho mohla cítit celého. Možná jednou … jednou se ho zeptám: „proč nezústaneš, proč nejsem já … tvojí manželkou, když jen já , dokážu uspokojit tvoje potřeby“ … ale ne dnes … NE DNES.

Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *