Nevěra mé Lucky – 2.díl

Ahojky, jelikož chcete pokračování tak ho tu máte. Budu se snažit psát lépe ale píšu z mobilu.

Další video, byl o poněkud jiné, bylo vidět ze je upravené. K našemu autu kde seděla Lucka přicházel Ondra a jeden další kluk říkej me mu Ivan, když si sedli do auta tak Ondra říká Lucce že Ivan má bolavé stehna a jelikož se měl dnes masírovat tak si myslel že je Lucka stihne oba.

Bylo vidět ze je Lucka zklamaná a bylo jasné proč je po sexu š Ondrou. Když přijely k nim kluci se na chvilku stratily. Chvilku nato byl záběr na Lucku které lezli oči ž dulku a říká to není možný jakto že je máte oba tak velký ,říkala to proto že jak Ondra tak Ivan tam před ní stáli nazí a ukazovali ji jejich omáčky oba ho měly většího než ja a to i v klidu.

Lucka se hned odvětila že to nejde ale Ondra ji říká je videt ze to chceš a navíc nemám na tebe tolik času takhle na tebe budem dva a ty mě nebudeš pořád prudit a opravdu bylo vidět na výrazu Lucciny tváře že je chce hned si klekla a začala je oba pomalu honit a střídavě olizovat po celé délce í š jejich koulemi. Pi chvilce říká Ivan Vondrová ty vole měl si pravdu ta devka fakt kouří dobře. S těmito slovy ji zvedl a sundal tričko kalhoty í š tangami a na konec si nechal podprsenky, po jejím sundání uznale kivnul hlavou a dodal ty jo pořádný kozy a moc pěkný  ty budou skákat. Položil ji na 4 a pomalu svým nabehlim žaludkem ji začal předjíždět po kraji neverne kundicky , Lucka mu hned říká nejdřív pomalu nejsem zviklat na takové rozměry Ivan byl o kousek větší ale o dost širší. Ivan se usmál a samozřejmě ji ho tam narval až po koule Lucka vyjela bolestí na celý barák, ale během chvvilky se to změnilo v hlasité stenani se slovy o bože jo sukej mě jal svoji devku prosím neprestavej a už se celá klepala v tom přišel Ondra a vrazil ji ptáka do pusy div se neudusila,  kozy ji lítaly dopředu a do zadu.

Po chvilce řekl Ondra taky ji chci nabodnout a lehl si na zem. Lucka si lehla a nasedl a na něj a okamžitě na něm začala jezdit jak smyslu zbavena, v tom přišel že zadu Ivan chytil ji za vlasy a druhou rukou pod krkem a říká ji co seš , ona hned odpoví vaše devka . Tak to je správně ,zažijes teď něco nového a s temi slovy ji vrazil až po koule ptáka do zadní dírky. V tom opět Lucka vyjela bolestí ale ke ro nezajímalo to už doopravdy Lucka čekala a řvala blahem,  slova jako jo bože chci vás jsem vaše devka á zamotala se podle me ve 3 nebo 4 orgasmu ke konci se oba postavily přední když klesla a vypustila na ni svou dávky semene komplet ji postrikaly obličej.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. No preklepy kdyz pises z mobilu bych pochopil, ale tech hrubek, to se neda cist.

  2. Kde se tam vzala najednou chudák stará paní Vondrová?
    A nevím jestli jsi četl ty komenty u předchozí povídky, ale fakt nechceme, abys psal dál. Slzí nám z toho oči.

  3. Ta kvalita je vážně odpad. Nikdy mi nevadily nějaké hrubky, přes to přenesu, nejsem hnidopich, ale tohle už je za čárou. Myslím si, že i na mobilu si to člověk po sobě může přečíst a opravit aspoň úplně zjevně špatně napsané slova. Být tady více takových povídek, tak bych asi přehodnotil, jestli je vůbec budu číst. Když už to admin v takovém stavu publikuje, tak by mohl takové povídky nějak označit, abych byl předem varován, že to bude shit 🙂

  4. Jste zhýčkani stránkou, kde povídky nemůže publikovat kde kdo a každá povídka je kontrolována korektorem 🙂 Anně to nemění nic na tom, že tohle je děs.

  5. Tak to je taky pičovina, dělat z erotické povídky školní diktát. To je tak pro kantory, ale běžný honič nějaký pravopis opravdu neřeší. Ale musí to jít přečíst 😀 😀 😀

  6. Jako když jsem si přečetl že… Přejel žaludkem 😀 😀 tak jsem umřel…autor má nadání na psaní komedií

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *