Nevěra mé Lucky

Ahoj, nejsem žádnej spisovatel ,ale teď jsem se dozvěděl že jsem parohac a strašně se zato stydím.

Mám přítelkyni Lucku které je 25 let a je to masérka která se věnuje masazim sportovců . Lucka má asi 165 cm a dlouhé hnědé vlasy je při těle ale muži se za ni otáčejí protože má obrovské poprsí, jelikož je mladá tak je celkem pevné a když má vystrich a někde se predkloni tak můžu mají okamžitě bouli a ona to moc dobře ví  a ráda provokuje.

Asi před rokem jsme se přestěhovali na okraj Prahy kde začala provozovat masáže, vzhledem k tomu že tam byl fotbalový klub celkem na úrovni tak neměla o zákazníky nouzi.Ja ji fakt moc miluju.Diky tomu že masirovala tak jsme dostávali lístky na fotbal zdarma a byly jsme nový, tak jsme chtěli zapadnout, nikdo by asi neprehlidl v naší komunitě 3 kluky kteří chodily do prvního ročníku střední školy a byly to na mistrovani parchanti s bohatými rodiči  a hvězdy fotbalového týmu takový ti hubení šamponci. Často se bavily o holkách a jednou jsem slysel rozhovor jak ten jeden říká že By mě Lucce naloží a pohrál si sní, ona je samozřejmě často masirovala, ale nikdy bych nevěřil že by me povedla.obcas chodila í za zákazníky k nim domu.

Asi po měsíci jsem si všiml že když jsme přišli na zápas tak se často ti kluci dívali na Lucku a smáli se jí když si všimli že na ně koukám tak se tak spiklenecky usklibly. 3 měsíce nato jsem vyzvedaval Lucce z opravy telefon. Dnes už nevím proč jsem otevřel zprávy kde jsem zjistil že mě lucka s těma klukama podvádí a to pravidelně si domlouvaly schůzky ve 4 nebo ve dvou na střídačku. Vrchol toho všeho bylo to když  jsem otevřel její email kde ji ti kluci posílali videa jak si to s Luckou rozdávají. Pořád jsem tomu nevěřil tak jsem první video otevřel a že začátku mi nepřišlo nic špatného Lucka otocena a jeden z těch kluků u nich doma si lehla na masirovaci lavici a Lučina začíná masáž a vše probíhá jak má až do chvíle kdy kdy ji ten kluk říká že má poslední dobu křeče  ve stehnech a otáčí se na záda,Lucka zajede rukama pod ručník a pouští se do masáže po chvilce žáci na být kluk vzrušení a začíná se mu tvořit boule která roste do obrovských rozměrů a když lucka zvedne hlavu a vidíte tak ji málem vypadli oči ž dulku .Říkejme mu Ondra hned vidí s jakým zaujetím kouká na jeho chloubou a přitom se kousne do rtů. Hned ji řekne ale copak líbí jo tak já ti ho ukážu  pak už Lučina neposlala a začala ho kouřit až se udusila, on ji pak otočil a bez servitel ji začal sukat že zadu jak naka mašina a jelikož byl tak velký tak Lucka řvala blahem na celý barák a on ji ojel jak nakou devku samozřejmě ji í rikal ze je jeho děvka a ji to vůbec nevadilo na konci videa ho pochválila ze to byl její  nejlepší sex v životě a že si to někdy moc ráda dá znovu pokud on bude chtít.

Pokud se vám to líbilo můžu přidat co bylo na dalším videu.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

 1. Také povídka porušuje pravidla webu. Pokud jsou kluci v prvaku na střední není jim osmnáct.

  • Máš malý rozhled. Prvák na střední můžeš absolvovat i ve 40ti.

   • Správně ses nazval hlupákem. 40 letému nebudu říkat kluků. Takže kluk na střední škole.

    • OMG. Ty budes pravnik z plzne, vid? Tim jsem chtel demonstrovat, ze kdyz muze byt v prvaku na stredni 40catnik, muze byt klukovi v prvaku klidne osmnact. Je jedno, ze mu bylo treba 15, protoze je to povidka, ale kdyby nekdo chtel rejt, ze mu neni osmnact, tak rekne, ze ten kluk dvakrat propadl, ale vetsi hlupak jsi stejne ty 🙂

     • Tenhle web tu má pravidla. Tak je snad admin bude ctít. Pravnik má pravdu. Kdyby chtěl,aby ti kluci byli starší, napíše autor, že jsou ve čtvrťáku.
      Tvé tvrzení,že je to jedno je hloupé. Do prvaku může nastoupit i osoba 14 léta. Naše zákony v šíření pornografie jsou jasné. Nesmí být ani v povídce sex osoby mladší 18 let.

     • A ty ses nekde docetl ze je mu mene jak 18? Ja teda ne.

     • Jak už psali jiní. Pokud autor napsal Kluci co chodí do prváku střední, tak poukazuje na jejich věk. A do prváku se většinou chodí už od 14 let. Takže asi tak. Věk podle zákona nemusí být vyloženě uvedený. A je hezké jak admin sere na vlastní pravidla.

     • Ty jsi dobrý troll. Pořád to tady dokola opakovat pod jinýma nickama 😀 Tebe bych hnal. Pořád sem cpeš podle zákona tohle a tamto. Tak sem teda přidej odkaz s přesným zněním zákona, že věk nemusí být uvedený a ty klidně můžeš předpokládat, že jim je méně než 18.
      Vrcholné bylo, když se tohle řešilo i u zcela smyšlené povídky s fiktivními postavami.
      Kdybys raději držel hubu a neřešil nesmysly, bylo by to mnohem lepší.

     • Kde se chodí do prváku od 14 let? Na Marsu?

     • Autor ponechal věk na fantazii čtenáře. Je vidět pánové, na co myslíte 🙂 Díky bohu, zatím se za myšlenky nezavírá, takže si můžete představovat co chcete. Já mám o vás taky různé ne příliš hezké představy.

 2. Že by to byla Škola středního věku…?

 3. Rozhodně další. No ale co když chci i přímo ty videa?

 4. Nadhera presne takhle bych chtel videt svou manzelku.

 5. Proboha další už fakt ne. To je jak kdyby to psal asiat, který se učí česky půl roku..

 6. To se fakt nedá číst. Radši nasdílej to video 😀 ale už prosím tě nic nepiš.

 7. Jasný, další díl. Je tady málo takhle pikantních reálných příběhů. Na kostrbaté psaní kašle pes. Těm co to vadí, ty to nemusí číst. Zbytek si rád přečte co ta tvoje děvka prováděla za tvými zády.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *