Nevěra před svatbou

V době,kdy jsme se ženou po osmi letech vztahu plánovali svatbu pracovala v hypermarketu, kde se jí pokoušelo sbalit několik kluků. Většinou se jí ani moc nelíbily, ale byl tam jeden hezoun v ochrance, ze kterého, jak říkala, jí vlhne pička. Byl to blonďák, modré oči a opravdu vypracovaná svalnatá postava. To, že se mu líbí jsem si všiml, protože vždy, když jsem ji vyzvedával po odpolední, tak kdykoli jsem přišel, stál u ní a něco si povídali. Mně vždy odbyla s tím, že jen tak kecají. Jenže každý měsíc si chodila jeden víkend přivydělat ke mně do práce, kde se seznámila s jinou holčinou. Jednou si nedávali pozor a mluvili v mé blízkosti dost nahlas. Tak jsem se dozvěděl, že jí ten kluk balí, jí se také líbí a i když má před svatbou, tak si není jistá a ráda by vyzkoušela i jiného kluka. Nejprve mne to docela zaskočilo, ale jak jsem nad tím přemýšlel, tak se mi představa, že si užije jinde stále více zamlouvala. Takže jsem na toto téma navedl řeč, ona mi vše docela ochotně sama řekla a přiznala, že už byla dvakrát u něho doma. Já měl v práci totiž pouze odpolední, zatímco jí se směny po týdnu sřídali, tudíž jsme se míjeli. Prý ale zatím nic nebylo, jen si povídali.

Tak ho zkus, povídám jí.

Přece nebudeš celý život spát jenom se mnou, musíš zkusit i jiné péro. A dávám ti za úkol zjistit, jestli je blonďák i tam dole. Jen mi to musíš potom vyprávět.

CHvíli koukala a potom prohlásila, že nejsem normální. Ale neodmítla.

Dále to probíhalo tak, že ona po směně chodila k němu a já jí cestou z práce vyzvedával autem a jeli jsme domu. První dny asi sbírala odvahu, protože když jsem jí prozvonil, že čekám před domem, tak byla v autě během chvilky, ale po pár dnech už jí to trvalo asi deset minut.

Tak co? Bylo něco? Trvalo ti to nějak dlouho, než jsi přišla.

Ukecával zase na sex, ale ještě nevím. Tak jsem ho chtěla vyhonit rukou, jenže jsi prozvonil. Začala jsem ho i lízat, ať nečekáš a on mi pocákal obličej. Tak mě nelíbej, musím se doma umýt.

Po této odpovědi se mi postavil a místo domu jsem zamířil na parkoviště v nedalekém lesoparku, kde jsem ji ojel. Cizí semeno mi vůbec nevadilo, naopak jsem byl neskutečně nadržený a ona asi také, protože jsme se udělali oba během chvilky.

Takhle to šlo asi měsíc. Já jí vyzvedl, ona mi už v autě popisovala, co dělali. Vždy ho honila, postupně došlo na kouření, později přiznala, že jí prstil, lízal a pak se spolu i koupali a ulevovali si pod sprchou. Asi po měsíci už to odpoledne trávili nazí a různě ho uspokojovala, kolikrát měl chuť. Tvrdila, že mu stačí málo, že stříká celkem rychle a nemá takovou výdrž, jak byla zvyklá ode mne. Znovu se ujistila, jestli mi to nevadí. Že ho ještě nepustila do kundy, on už naléhá a jestli to teda může zkusit. Po mém ujištění, že se těším řekla: „Tak zítra mě navyzvedávej, pozvu ho k nám.nAle zavolej tak hodinu předtím, než půjdeš domu. Nechci to dělat před tebou.“

Druhý den jsem se moc v práci nesoustředil a strašně se těšil domu. Schválně jsem zavolal pozdě a doufal, že je nachytám a uvidim. Bohužel jsem je nepřistihl, seděli v obýváku a povídali si. Když jsem přišel, on se rozloučil a odešel. A já se těšil, že se přidám.

Jak to, že jsi doma tak brzy? Měl jsi přijít až tak za hodinu po zavolání.

Já vás chtěl přistihnout a přidat se. Vždyť víš, jak moc tě chci šukat ještě s někým.

No, já ale nenašla odvahu, tak zatím k ničemu nedošlo.

Byl jsem ovšem tak natěšený, že jsem se na ní vrhl a rovnou na gauči jí to udělal. To, že nic nebylo jsem jí věřil, i když se mi zdála docela rozevřená a mokrá.

Asi za týden mi přišla do práce sms: „Je u mě. Ahoj večer.“

Protože byla zrovna neděle a ona měla jistotu, že se s práce neuvolnim, tak měla celé odpoledne volné pole. Byl jsem z představ, co asi dělají úplně mimo a alespoň jsem se vyhonil.

Po příchodu domu seděla nahá na gauči. Když jsem k ní přišel, tak jsem si všiml zarudlé kundičky a začal jsem ji lízat. I když byla vykoupaná, tak z ní teklo semeno. Okamžitě se mi postavil a tak jsem ji bez vytažení dvakrát vystříkal. Potom jsme se spolu umyli a šli do postele.Tam jsem chtěl vědět, jaké to bylo a proč nepoužila kondom, když sex bez gumy s cizím vždy vylučovala.

No, když jsme přišli k nám, tak jsme se svlékli a já ho chtěla uspokojit jako vždy. Jenže jak jsem si lehla na záda a on mě začal lízat, tak se najednou přesunul nahoru, líbal mi prsa a jak se o mě třel a já byla mokrá, tak jsem ho ucítila na kraji. Rozhodla jsem se, že to teda zkusím a podala mu kondom, jenže on si ho položil vedle a přirazil. Zajel do mě celý a začal přirážet. Projížděl mě tady asi hodinu, než mě vystříkal. Já se ale neudělala, prostě mi to nešlo. Navíc ho měl menšího a já ho tolik necítila. Ale užila jsem si to s tebou, když jsi přišel, tak mi to zase tak nevadí, že jsem mu dala, vždyť mě neubylo.

To mě vzrušilo a tak jsme si dali další číslo před spaním.

Po nějaké době z ní vypadlo, že s ním šukala s gumou už v týdnu před tou nedělí, ale nikdy nedosáhla orgasmu. Proto se ani moc nebránila a myslela si, že bez kondomu si to víc užije. A to jsem ji poslední dobou zkoušel šukat tvrdě, aby si zvykla na jiný způsob, než se mnou.

On pak ještě přišel dvakrát večer k nám, že by jí šukal i přede mnou, ale žena nachtěla. Prý se jí to s ním nelíbilo a nebude mu dělat matraci. Navíc se dozvěděla, že se chlubil u nich v práci, že jí dostal a srovnával ji s jinýma. On byl hezoun, kterému dala každá a tak klátil každý týden jinou.

To byla první nevěra, kdy měla žena v sobě jiného chlapa. Naštěstí se mi povedlo ji po několika letech ukecat k dalším akcím, ale to už jsem byl u toho.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Hezká povídka. A budou tady další příběhy z těch akcí kde jsi byl u toho?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *