Počátek

Už dlouho mi to viselo v hlavě. Ne, že bych si doma měl na co stěžovat, to ani náhodou, ale ta myšlenka se mi tam vkrádala čím dál častěji. Abych to všechno uvedl na pravou míru – manželka je úžasná ženská, chytrá a krásná čtyřicátnice, což je kombinace, která je přitažlivá nejen pro mě. A o to v jádru šlo.

Každý rok jsme chodili s dětmi pochod do Prčic. Nic strašnýho, jen nejkratší dětskou trasu. jenže loni jsem změnil práci a nemohl vyrazit. Nijak zvlášť mě to nemrzelo, nejsem žádnej zarytej turista. Zato manželčin šéf ano. Takže se ochotně nabídl, že pojede autem do Votic, vezme je s sebou a já, až skončím v práci, vyzvednu je všechny v Prčicích. Paráda. Tehdy mě vůbec nenapadlo, že bych se měl nějak strachovat nebo snad dokonce žárlit. Jenže přišlo odpoledne a já na kraji Prčic vyhlížel rodinku.Manželka je vysoká, bývalá modelka, takže nejde v davu jen tak přehlédnout. Jenže ten její šéf je ještě o půl hlavy vyšší než já a evidentně na sobě dost maká.Takhle vypracovaný tělo rozhodně nemá jen z chození po horách. Navíc je od manželky o 8 let mladší.
Seznámila nás, došli jsme k autu, nasedli a vyrazili zpátky pro jeho auto do Votic. Děti byly plné zážitků, zpívaly písničky, ale manželka byla nějaká zamlklá. Nechtěl jsem se vyptávat, nechám si to na doma. Když jsme ale vysadili Tomáše, položila mi manželka ruku na stehno a usmála se. Napadlo mě, že s ním měla cestou jen nějaký pracovní neshody a že to přejde. Cesta domů pak uběhla rychle, děti zpívaly ještě před domem, ale byla na nich znát únava. Večer zapadly do pokoje neobvykle brzy. A když žena zjistila, že už spí, zatáhla mě do ložnice a byla jako utržená ze řetězu. Takovou jsem ji už dlouho nezažil.
Když jsme byli oba pěkně rozjetí, najednou se zarazila a vyhrkla na mě:
 ,,Pořád bys chtěl trojku ještě s jedním chlapem?“
,,Co co?“ začal jsem koktat ,,Jak jsi na to přišla právě teď?“
,,No, říkal jsi, že kdybych objevila chlapa, se kterým bych do toho šla, že ti to mám říct. A taky jsi říkal, že ti to mám říct až budeš pořádně vzrušenej, případně ještě trochu připitej, že mi pak dovolíš všechno.“ usmála se a lehce mě zatáhla za bradavku. Potvora. Za ty roky už dobře ví, jak na mě.
,,A ty bys fakt chtěla? Tvrdila jsi, že dva najednou bys nikdy nezvládla.“
,,Já vím, ale napadlo mě, že bych zvládla dva hned po sobě. A jelikož ty jsi starej perverzák a už jsi o tom mluvil, vím, že tě to láká ještě víc. Jen nevím, jestli bych tě nechala koukat.“ sjela přitom rukou dolů a zmáčkla mi koule. Málem jsem se přitom udělal. Poznala to, pustila mě a odstrčila. Chytila mě oběma rukama za vlasy, podívala se mi do očí. ,,Lízej, vím, že to chceš!“
Udělala se během chvilky, takhle mokrou jsem ji už ani nepamatoval. Při orgasmu mě tlačila hlavu do klína takovou silou, že jsem se málem udusil. Pak mi tu hlavu nadzvedla a dívala se mi zpříma do očí, zorničky rozšířený, oddychovala rychle a zhluboka. Pustila mě, posadila se na posteli, chvilku se na mě dívala, jako by nad něčím přemýšlela. Já nebyl schopnej vůbec uvažovat, v mozku se nenacházelo dost krve a ta, která tam byla ovlivňovala zjevně jen centrum sexuálního pudu. Strčila do mě, abych si lehl na záda a sedla si mi obkročmo na hrudník. Krásně voněla vzrušením, jen si znovu líznout a ochutnat. Sáhla dozadu, znovu mi lehce zmáčkla koule a pak silně stiskla moje tvrdý péro. Druhou rukou si pohladila kundičku.
 ,,Není to škoda, aby takhle zahálela?“ Zajela si jedním prstem dovnitř a vzápětí mi ho strčila do pusy. Druhou rukou pohonila péro. Jen jsem kýval, neschopnej cokoliv říct.
,,Na něco jsem se ptala! Chtěl bys, aby do ní zajížděl i cizí čůrák?“ Chytila mě zase za vlasy a zatáhla. Byl jsem úplně v tranzu, těsně na pokraji vyvrcholení, a ona ho ovládala.
,,Ano, chci to.“
,,Hezky celou větou! Teď máš možnost říct všechno, co bys chtěl, co se ti kdy zdálo. A žádný servítky!“
,,Chci aby do tebe zajížděl cizí čůrák! Chci abys byla ta nejspokojenější a nejuspokojenější ženská na světě. Chci, aby tě mrdal, jakkoliv si sama budeš přát. Ale chci, abys mi nic netajila a všechno mi pak vyprávěla.“
Usmála se, pohladila mě po vlasech.
,,Líbí se ti to takhle?“
,,Ano.“
,,Opíchej mě, udělej se na mě bezohledně, jako bys byl cizí nadrženej chlap!“
Schodil jsem ji ze sebe, hodil si její nohy na svoje ramena a zarazil ho dovnitř. Byla snad ještě víc mokrá, než při lízání. Stačilo mi pár přírazů a udělal jsem se. Úplně se mi přitom zatmělo před očima, byl to nejsilnější orgasmus v životě. Aspoň prozatím….
Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Vzrušující povídka. Jsem z toho hezky vzrušená a prožívám to s ní. Doufám, že to pokračovalo. Doufám, že jsi jí to dovolil. Doufám, že její kunda nezahálela. Doufám, že jsi čekal, až se ti vrátí uspokojená. Doufám, že to byl ten vysoký frajírek, se kterým jsi ji pustil na výšlap. Doufám, že už tam ti nasadila parohy. Doufám, že bude další díl 🙂 A doufám, že bude brzy.

  2. Wow taky se nemůžu dočkat pokračování, pokud nějaké bude? Moc hezky si s tebou pohrála, umí to s tebou.

  3. Začíná to dobře, pokračuj prosím

  4. Hezká povídka. Moc povedená.

  5. Bude dalsi dil?

  6. Zuzana tak krásně doufá, že mi asi nic jinýho nezbyde. Uvidím, jak dneska vyšetřím čas, ale musím vás zklamat. Na výšlapu (skoro) nic nebylo ?
    Honza

  7. Tak už? 🙂

  8. Tak už. Odesláno ke schválení ?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *