Nevěrná Alena

S Alenkou jsem se poprvé setkal v době studia na střední škole. Navzájem jsme se neznali, ačkoliv jsme bydleli nedaleko jeden od druhého.
Během přestávky mezi hodinami ve škole jsme se potkali na chodbě. Nevěděla, že jdu o patro výše dolů po schodišti a vidím její počínání na liduprázdné chodbě. Pohybovala se v nějakém tanečním kroku a rytmu, který nebylo slyšet ale ten očividně zazníval v její mysli a rozhýbal Alenčino štíhlé tělo v letních šatech. Krátkým sledováním jejích hezkých pohybů jsem nepřehlédl dlouhý cop jejích ohnivě blond vlasů a menšího ale hezky tvarovaného poprsí v prosvítající podprsence. V několika vteřinách však zmizela ve své učebně, aniž by si mne všimla.
Na tuto krátkou epizodku jsem si opět vzpomněl až po několika letech, kdy jsme se opět potkali celkem náhodou. Oba dva jsme měli rodinu a bydleli jsme ve stejném městě. Setkání v ulici kde jsem zaparkoval automobil a ona procházela se svým asi tak dvouročním synem. Setkání bylo milé už v tom, že jsme se setkali již jako známí s přátelskou náklonností pramenící ze společného studia. Velmi na mne v tu chvíli zapůsobila prosvítajícím poprsím v černé průhledné halence, do které se vedralo slunce a tím odkrylo překrásná prsa se středně velkými bradavkami a malými pihami. Vzájemně jsme prohodili několik vět a to byl vlastně počátek našeho pozdější přátelství.
Později jsme se velmi často stýkali na kulturních akcích, společných dovolených a i vzájemných návštěvách. To samozřejmě pracovalo na našem vzájemném vztahu tak, že jsme se sbližovali a dospělo to k občasným vzájemným jakoby mimovolným dotykům a vzájemné náklonnosti.
Jednoho dne, kdy jsme se sešli před domem, jsem si povšiml, že Alenka při hovoru stále častěji sklouzává svým pohledem do mého rozkroku. Nevěnoval jsem tomu pozornost ani v momentě kdy rozhovor ukončila a spěšně odběhla domů.
Po nějakém čase jsme se sešli a po mém pozvání do bytu, při kávě, bylo na Alence vidět, že je nesvá, roztěkaná ale velmi žádoucí. Chtěla se vymluvit na nějakou povinnost a odejít ale já jsem ji při loučení uchopil za hlavu a dlouze ji políbil, potom jsem svou pravou rukou stiskl její levé ňadro. Okamžitě se mi vytrhla a rychle mi sdělila, že takto nemůže, že se zná a ví co dovede , když se nekontroluje. Odešla.
Netrvalo to však dlouho a Alenka mě pozvala k sobě do bytu s tím, že potřebuje pomoci v nějaké věci. Podvědomě jsem tušil, že se náš vztah posunul a já se mohu těšit na vzájemné přitisknutí nebo pomazlení. Ani v duchu by mne nenapadlo od ní chtít něco více, než osahávání a líbání. Již při našem setkání v chodbě bytu jsme se objali a vzájemně se k sobě přitiskli. Měla na sobě velmi volné domácí šaty fialkové barvy a stejně tak i voněla. Začal jsem ji velmi vášnivě francouzsky líbat a rukama pomalu zvedat šaty. Ještě více se ke mně přitiskla. Konečně se moje pravá ruka dostala pod šaty a já jsem sevřel její nahé levé prso až sykla bolestí. „Nemačkej mě tolik, měla bych modřiny“ pravila mezi divokým líbáním. Uvolnil jsem sevření a přešel na hlazení. Pomalu jsem ruku přesouval níže až na břicho a náhle jsem uchopil její kundičku spoutanou v kalhotkách. Alenka zasténala když jsem prsty přitlačil na poštěváčku. Přimáčkla se a já jsem rychle zasunul ruku za kalhotky a přitlačil prsty na tu měkoučkou zvlhlou štěrbinku, která volala po uvolnění. K uvolnění však nedošlo, neboť v tu chvíli se v mém ptáku všechno vzepjalo a já jsem vystříkal všechno semeno do svých kalhot. Alenka nehnula ani brvou a zavedla mě do koupelny, abych se dal do pořádku. Po celou dobu, kdy jsem si omýval svůj penis mne sledovala a upřeně pozorovala mé konání a na rozloučenou mi penis osušila ručníkem se slovy „To se stane, nevadí, snad příště“. Odešel jsem.
Od tohoto okamžiku jme hledali jakoukoliv příležitost abychom se mohli sejít a mnohdy jsme těmto příležitostem velmi napomáhali. SMS a E-maily nám s tímto velmi pomáhaly.
Při další návštěvě mé osoby u Alenky jsme oba dva věděli o co půjde. Alenka měla na sobě černé džíny a onu černou průsvitnou halenku, která mi již před lety odhalila krásy Alenčina těla. U okna jsem se k ní přiblížil, objal ji a políbil na krk. Neprotestovala, ani jsem to nečekal. Oběma rukama jsem ji ze zadu uchopil za její krásná velká prsa a hnětl je.
Mírně se otočila a pravila: „Hodně tě chci, pojď a udělej mi to“.
Tak velmi mě to překvapilo,a nebo ze strachu před další předčasnou ejakulací jsem vyhrkl : „Alenko, dnes to asi nepůjde, musím rychle domů.“
„To nevadí, tak alespoň vykouřit.“ A urychleně přede mnou poklekla a začala mi rozpínat pásek a stahovat džíny, což se ji chvilku nedařilo neboť můj penis stvrdl a stál. S lehkostí mi však stáhla slipy a ihned se vrhla na můj penis, který trčel proti jejímu obličeji. Uchopila jej levou rukou a sklouzla ústy po žaludu asi tak do poloviny délky penisu. Pak se odtáhla a řekla: „Sedni si“ a posunula mě na sedací soupravu za mnou. Poslechl jsem a Alča mi sundala slipy a džíny s kotníků, pohodila je opodál, roztáhla mi nohy a opětovně se svými ústy vrhala na můj vztyčený penis. „Je to nádhera , je to nádhera, Alenko, miláčku“ vzrušeně jsem vyrážel. Bylo na snadě, že Alča věděla co dělá, jak dlouho to má dělat a co si z tohoto počínání má ponechat pro sebe. Byla velmi zkušená, to mi bylo jasné. Přejížděla svými ústy po mém penisu pomaloučku, polehoučku, pak zase rychle s mírnými nárazy, mírně do stran ale pod stálým sáním a několikrát si mého ptáka nechala vyklouznout z úst a masírovala ho několika tahy rukou než si ho opět zasunula do úst. Byla to nádhera již jen pozorovat její počínání, což teprve cítit a proživat. Po několika minutách jsem byl přiveden na kraj slastného okamžiku. Myslel jsem si, že před výronem semene vytahnu penis z jejích úst, ale ona si mne přidržela a posunula svá ústa až ke kořeni penisu. Chvilka zdržení byla krásná a horká. Moje semeno bylo vystřeleno v několika proudech přímo do jejího krku a každý proud jakoby přitáhl Alenčina ústa ještě blíže ke mně. Ještě několik sklouznutí úst po mém klacku a slastné srknutí úst na konci žaludu. Ála zvedla hlavu, podívala se mi do očí a pomalu spolkla všechno semeno, které zůstalo v ústech.
No nádhera, podobnou věc jsem ještě nezažil, já to věděl a ona to věděla též. Po aktu mne plácla po stehně a řekla :„Teď se můžeš obléct a mazej tedy domů.“ Tak jsem její přání splnil.
Od tohoto dne jsem nemyslel na nic jiného, pouze na Alenku a pouze na to jak to navléct aby se to nedozvěděl její manžel, můj přítel a moje choť. Bylo to tak intenzivní, že se s tím nedalo prachnic dělat . Nedalo se hovořit o tom „JESTLI“ ale „KDY.“
Týden na to: moje návštěva v jejich bytě .
Alenka mne čekala opět v černé průsvitné halence, bez podprsenky v černých džínách. Hned v první chvíli jsme se k sobě vrhli a Ála hned po polibku poklekla u mě žadoníc: „Pojď mi to udělat hned, pojď.“ A začala mne svlékat. Svlékal jsem ji také. Ačkoli jsme se svlékali na koberci, Alenka hned jak uviděla můj penis se na něho vrhla a začala jej olizovat. Strhnul jsem z ní kalhotky, uchopil ji a s větou „Chci tě také lízat“ jsem ji posadil na sedačku s roztaženýma nohama a vrhl se na její růžovou kundu ústy. Krásně voněla a ještě krásněji chutnala. Projížděl jsem jazykem mezi jejími pysky, cucal je, zasunoval jazyk a prsty do hloubky a sál kundičku jako dort. Měla kundičku překrásně oholenou, jen na venušinu pahorku malý lesíček pokrácených chloupků ohnivě blond barvy, které mne sváděly ke kousání. Posléze jsem se chtěl přiblížit a vrazit svého ptáka do její kundičky, vždyť jsem v ní ještě nebyl, ale v momentu kdy můj penis trčel proto kundě a čekal na zásun, Alenka klidně pravila: „Ty bys to do mě nastříkal, viď.“
Odvětil jsem: „Mám snad rozum, neboj se.“
Ona : „ Ne , ne , ty bys mi tam nastříkal.“
Pravím:“ Neměj strach , ovládnu se.“
Ona: „Ne, už tomu nevěřím, uděláme to jinak, pojď. Lehni si na sedačku a já si vlezu na tebe. „
Udělal jsem co po mě chtěla, ale sedačka byla krátká, takže jsem měl hlavu na loketní opěrce a tělem jsem byl na sedací soupravě. Ona si vlezla nahá přes tuto opěrku na mne hlavou dolů a ihned se přisála na můj penis, s tím, že svoji kundičku nasměrovala přímo na můj obličej. Kouřila mě velmi dovedně a při tom jsem vnímal její reakce na moje laskání její kundy. Trvalo to jen pár minut a můj ocas byl před vybuchnutím, když se rozhodla se otočit a přimačknout se ke mně. Ve chvíli, kdy jsem ucítil její kozy na hrudi a teplou kundičku v rozkroku, jsem vybuchl. Můj penis posílal své dávky na ochlupení kundy a semeno stékalo po mých stehnech a břiše na sedací soupravu. Nechali jsme ubíhat čas, zklidnili jsme se a já jsem se cítil provinile ohledně sprzněné sedací soupravy. Alenka však pravila: „ Já to uklidím až půjdeš domů, ten můj nic nezjistí, neboj se. Ale aby nic nepoznal, příště mi nemačkel tak moc prsa, mám na nich modřiny a minule si toho všiml a já jsem těžko hledala výmluvu, potom jsem to svedla na něho.“ Odešel jsem.
Na příští setkání jsme se vzájemně pozvali prostřednicvím E-mailu do mého bytu, v době, kdy moje paní byla v práci. E-mail mi sliboval, ústy Alenky, že tato přijde ke mně, bude se se mnou mazlit a nastaví mi kundičku, abych do ní mohl vrážet svého ptáka a také že bude chtít ochutnat a spolknout tu spoustu dobroty, která se v něm skrývá. Velmi jsem se těšil.
Přijela dopoledne a již při pohledu na ni mne napadlo, že něco nesouhlasí. Hned při kávě jsem se to dověděl.
„Je to hrozný, ale dnes z toho nic nebude, já jsem to dostala.“
Chvilku mi to trvalo, ale pochopil jsem, hned jsem opáčil: „Nevadí Alenko, mám tě rád a jenom tě pohladím, opusinkuju , to mi stačí.“
„Jsi hodný, pojď mě obejmout“ opáčila.Vstala a přiblížila se ke mně a začala mě vášnivě líbat. Neprotestovala, když jsem ji mačkal prsa, ani když jsem ji rozepnul halenku a kousal její prsa uvězněná v bílé krajkové podprsence. Začala zrychleně dýchat a tlačit mi do rozkroku svoji kundičku. Napřímil jsem se s otázkou v očích ve chvíli, kdy mě svoji levou rukou zmačkla ptáka, který se tísnil v kalhotách.
Náhle řekla : „Kam ?“
Ukázal jsem do pracovny a oba jsme odešli tím směrem a během cesty jsme odkládali oblečení. S výjimkou jejích kalhotek. Sedl jsem si na sedačku, ona přišla ke mně, položila mě a ihned se položila vedle mě . Byli jsme v nebývalém klidu, já jsem měl možnost si Alenku prohlédnout. Má nádhernou postavu, štíhlá, vysoká, opálená od letního moře, jen na místě podprsenky a kalhotek na mne svítila bílá kůže, což mě velmi vzrušovalo. Její ňadra, to je pohádka, velká , asi čtyřky, pěkně tvarovaná, jenom mírňounce prohnutá. Na nich světle hnědorůžové bradavky, mírně protažené, ne moc, s centimetrovými špuntíky svádějícími k cucání, kousání a sání nebo kroucení mezi prsty. Hezké, souměrné břicho se zataženým pupíčkem.
Pod kalhotkami prosvítal venušin pahorek s ohnivě blond ochlupením a malá téměř neviditelná šňůrka od tamponu. To vše nádherně dokreslovaly její dlouhé nohy, právě oholené s pěstěnými nalakovanými nehty ve fialkové barvě. Celé její tělo i po fialkách vonělo. Říkalo :“Vezmi si mě, vezmi si mě, Čekáme.“
Ála měla možnost prohlédnout si v klidu i mne. Ale ji zajímal hlavně tvar, velikost a a tlouštka mého trčícího penisu a velikost koulí v mém rozkroku. Však ihned po ulehnutí začala levou rukou zkoumat můj arsenal. Jal jsem se tedy také prozkoumávat a prohmatával jsem její poprsí ze všech stran za stálého líbání úst i prsou. Po několika vteřinách začala Alenka rychleji dýchat a začala tlačit svoji pánev k mé. Potom náhle roztáhla nohy , zavedla si můj penis těsně pod kundičku mezi stehna a sevřela ho jimi. Vykonávala pohyby, jako by měla penis v kundě. Nádherné.
Po chvilce jsem ji převrátil na záda a ulehl jsem mezi její nohy. Tvrdým penisem jsem ji vzrušoval, tlačil jsem jím přes kalhotky v místě kde byl tampon, přirážel a hnětl její prsa.
Náhle mně oslovila: „ Jestli ti nevadí menstruace, tak mi ho tam můžeš zastrčit, a nebo ještě lépe, pojď mě píchat mezi kozy.“ Byl jsem překvapen, co všechno by pro mne udělala, ale poslech jsem a obkročmo jsem si lehce sedl na její bříško a ona si mého ptáka vložila mezi prsa, přitlačila si je rukama k sobě, a já jsem přirážel jako bych tvrdě dobýval kundičku, při to jsem levou rukou projížděl její kundičku v kalhotkách.Oba dva jsme sténali. Jen několik vteřin a v momentu, kdy se chýlilo k explozi , Alča náhle pustila prsa a uchopila mé boky, strhla mně na sebe a v poslední chvíli se přisála ústy k mému expldujícímu ocasu. Zasunovala můj penis do úst až po kořen. Jasně jsem cítil její polykání toho přívalu semene. Po celou dobu jsem Alenku nechal cucat můj penis až do chvilky, kdy ho sama vyndala a několikrát ho ještě olízla. Neviděl jsem ani kapičku. Urychleně se oblékla a dopila studenou kávu .
„Přijď ve středu k našim, bude tam prázdný byt.“ Dala mi instrukci než odešla.
Pokusil jsem se udělat vtip a řekl jsem: „A co tam budeme dělat ?“
„Blbe“ odvětila. Tím bylo řečeno vše, co bylo třeba z její strany říci. Měla pravdu.

Ve středu jsem již čekal na schodišti u její matky bytu. Když přijela Alenka a otevřela si vlastním klíčem, seběhl jsem několik schodů a také pokradmu vstoupil do cizího bytu. V moment vstoupení do chodbičky jsem při pohledu do levého pokoje, pravděpodobně ložnice, podle velkého francouzského letiště, uviděl Alenku, jak si sundává kalhotky. Za pár vteřin byla schopna ze sebe shodit veškeré ošacení které měla na sobě. Tak velmi se těšila.
Ihned jsem zabočil za ní, ona již ležela na letišti na svém pravém boku a usmívajíc se si levou rukou důležitě, avšak velmi nedbale, zakrývala svoje poprsí, které se však pouze jednou rukou zakrýt nedalo, naopak tato činnost upoutávala pozornost . Velmi se mi její rádoby snaha líbila a vzrušila mně.
Přistoupil jsem k posteli a okamžitě, jak jsem se ocitl v jejím dosahu, uvolnila poprsí, oběma rukama po mně sáhla a přitáhla si mě k sobě na postel, ale v obráceném gardu, takže můj trčící penis trčel přímo k jejím ústům. Okamžitě ho zasunula do úst. Kouřila mně chtivě, velmi hluboce a bylo znát, že tato činnost ji velmi uspokojuje a naplňuje. Nebránil jsem se, bylo to velmi příjemné. Na oplátku jsem roztáhl její nohy, položil jsem si hlavu na její vnitřní stehno a do kundičky, přímo před svýma očima jsem vrazil palec pravé ruky. Vrazil jsem jí ho tam necitlivě až brutálně, ale ona zasténala ve vzrušení. Několik minut jsem ji takto masíroval kundu co nejhlouběji a posléze jsem ji kundičku olizoval a vrážel do ní jazyk. To vše se Alence velmi líbilo, neboť sténal rozkoší. Po počáteční masáži nechala mého ptáka vyklouznout z úst, ujala se ho levou rukou a vtáhla si podtlakem mou levou kouli do úst. Stálým sáním koule napínáním vnitřních vazů mě přiváděla k šílenství. Cítil jsem to po celém vnitřním břiše. Nádherné. Když uvolnila moje koule, dala mi políbení na žalud a řekla : „Ještě jsme to nezkoušeli ze zadu „ a hned si klekla přede mne a vystavila přede mnou krásně tvarovaný zadeček v jehož středu na mne zívala zvlhlá a velmi uvolněná kundička. Přiblížil jsem k ní stopořeného ptáka a Alenka jako na povel si ho přiražením sama zasunula dovnitř. Tak prostorná a příjemně zvlhlá kundička mne překvapila. Při každém přírazu stoupalo mé vzrušení a já jsem chtěl stůj co stůj svoji nálož poslat do toho horkého vlhka. Alena i přes své vzrušení, které projevovala čím dál tím hlasitějším sténaním a kňučením, stále ostražitě řídila naše sexuální hrádky. Proto po mém zasténání : „ Alenko , prosím, udělěj mi to, udělej mi to, ano ?“ zašeptala: „ To víš, že ti to udělám, a krásně, neboj se.“ A hned vypustila můj ocas z kundy, otočila se přede mně klečícího a vrazila si penis do úst. Pomalým přirážením mi kouřila ocas a v kratinkých přestávkách šeptala : „ Pust to do mě, pust, nebraň tomu, chci to, mám to ráda, spolykám to všechno, všechnu tu velkou dobrotu, dělej.“ To mě přivedlo k varu a já cítil jak se můj penis chystá k výstřelu. Posledním přiražením jsem zarazil žalud mého penisu Alence do krku a vystřelil několik výstřelů svého semene. Byla to nádhera, Alenka samozřejmě stačila vše spolykat a ukončila naše milování slastným srknutím zbytku semene a konečným olízánm žaludu. Po krátkém pomazlení a odpočinku jsme se rozloučili a odešli domů.

Po nějaké době, když jsem se pokoušel domluvit s Alenkou nějaké další setkání, nebyl jsem úspěšný. Již nikdy si na mně neudělala čas. Bez slůvka vysvětlení. Několikrát jsem se při náhodném setkání pokoušel přivést řeč na téma „sex“ ale nebyl jsem úspěšný. Jedenkrát jsem se v soukromí pokusil ji vzít za ňadro a políbit ale bez slůvka vysvětlení mi sdělila: “ Už to nikdy nezkoušej, nepřeji si to.“
Ale nevadí, mám krásné vzpomínky, dnes a denně si vzpomenu. Stačilo by jen na mne kývnout a šel bych světa kraj.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Zajímavé

  2. Nesmíš se divit, když ses vždy hned po chvíli udělal. Nejspíš si našla někoho s delší výdrží.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *