Poprvé s jiným

Velmi brzy poté, co jsem potkala svého přítele Davida, mi sdělil svá nejtajnější přání. Věkový rozdíl mezi námi je jedna dekáda a tak už možná nechtěl čekat s takovou informací, nebo mi prostě věřil víc už od začátku. Já jsem se nikdy s ničím takovým nesetkala, ani o tom neslyšela, takže svět hotwife, cuckold, pásů cudnosti a dalších „vychytávek“ byl pro mě úplně nový a k mému maskulinnímu protějšku mi to ani trochu nesedělo. Já sama se považuji za romantickou duši, vždy jsem byla věrná, milující a tohle jsem ze začátku vůbec nechápala.

Nicméně netrvalo dlouho a po několika diskuzích, videích, článcích, povídkách a fotkách jsem si řekla, že to zkusím, udělám mu radost, je to to, co chce a já ho beru takového jaký je a určitě nechci, aby se zapíral. Obnovila jsem si tedy aplikace seznamek na telefonu. Měla jsem je již před pár měsíci, než jsme se potkali a některé chaty byly zajímavější než jiné.

Nejsem žádná jeptiška a také nerada chodím dlouho okolo horké kaše, takže některé chaty hýřily sexem již od začátku. Jenže jsem si appky odinstalovala před celkem dlouhou dobou a spoustu těchto uživatelů už nebylo aktivních. Začali mi psát i noví, ale jsem vybíravá, a pokud mne nejsou schopni zaujmout během prvních tří zpráv, ztrácí to pro mě smysl. Případně se z nich nakonec vyklubali pro mě neatraktivní pánové. Nicméně nějaké hot chaty proběhly, a když jsem je poslala svému milému, vždy se mi odvděčil žhavějším sexem než obvykle.

Takhle to pokračovalo nějakou dobu, začali jsme si v posteli povídat o tom, že bych chtěla spát i s někým jiným, větším nejlépe. Dave nebyl proti, ale vše bylo zatím na teoretické úrovni, nikoho konkrétního jsem nemyslela. A pak se mi ozval Charlie. S Charliem jsem si začala psát rok předtím a naše chaty se dostaly do takových obrátek, že jsem si u těch zpráv častokrát sama pomáhala k uspokojení a při čtení jsem byla vždy neuvěřitelně mokrá. I přes tu roční odmlku jsme si hned zase začali psát, tentokrát s příslibem, že se doopravdy potkáme a zrealizujeme to.

David měl odjet na víkend pryč a tak to bylo ideální načasování, abych si taky udělala menší výlet. Pár dní před odjezdem jsem se ho zeptala, jestli by mu to nevadilo. Překvapeně na mně koukal, jestli to myslím vážně a potom řekl jen: „Dobře“. Od té doby co odjel, byl téměř neustále na telefonu, k dispozici, připravený na zprávy ode mě, týkající se novinek. Těšil se.

Já jsem se taky moc těšila, ale byla jsem hrozně nervózní. Charlieho jsem viděla jen na jedné fotce a co když mezi námi nebude ta správná chemie, co když si to David rozmyslí, co když se se mnou potom rozejde, co když se mi Charlie zalíbí až moc? Tolik myšlenek se mi honilo hlavou a na poslední chvíli jsem si nebyla jistá, jestli si to sama ještě nerozmyslím. Než jsem se s Charliem sešla, celou cestu jsem si psala s Davidem, kterému se to celé evidentně moc líbilo. A pak jsme se konečně sešli.

Charlie mně hned vzal k sobě nahoru a prakticky se zabouchnutím dveří mně začal líbat. Bylo to zvláštní, ale vůbec mi to nevadilo, naopak připadalo mi to tak přirozené, přitom jsem ho znala asi 5 minut. Fotka ale nelhala a Charlie se ukázal být opravdu atraktivní chlap s uspokojivou výbavou. Po pár okamžicích jsme se začali vzájemně svlékat, a když jsme byli oba nazí, začali jsme se hladit na intimních partiích. Charlie mně položil na postel a začal mně lízat. Z chatu věděl, že když se se mnou správně zachází, umím předvést mokrý orgasmus, čehož David nikdy nedosáhl. Charliemu se to povedlo během prvních pár minut. Bylo to neuvěřitelné. Byla jsem vzrušená jako už dlouho ne, celé moje tělo se klepalo a z toho všeho vzrušení se mi točila hlava. Navíc jsem měla celou dobu po ruce mobil, abych mohla Davida updatovat o tom, co se děje. Posílala jsem mu ale jen krátké zprávy, protože jsem si to chtěla užít pořádně a věnovat se Charliemu co nejvíc.

Chtěla jsem mu tu rozkoš oplatit a tak když si stoupl, klekla jsem si pěkně před něj, kolena na zem, roztažené nohy od sebe a vzala jeho krásný velký úd do pusy. Začala jsem ho kouřit pěkně až po kořen, deep throat. Když jsem mu následně začala lízat koule, prozradila jsem mu přání, že bych chtěla, aby se mi udělal do pusy a na obličej. To jsem Davidovi nedopřávala. To ho vzrušilo ještě víc a tak mně hodil na postel a konečně do mě vstoupil! Opravdu jsem předtím nevěřila, že tohle dokážu, ale najednou jsem tam byla a naprosto cizí chlap si mně bral zezadu jako jeho malou kurvu a já se cítila naprosto skvěle. Ochotně si u toho ještě půjčil můj telefon, aby udělal pár fotek na památku a pěkně se na mně vyřádil, ne že já bych si neužívala každičkou sekundu. Celá ta situace byla tak vzrušující! Píchá mně cizí chlap, zatímco ten můj je pryč, ale všechno ví. A tak jsem měla několikanásobný orgasmus a i Charlie to nevydržel a udělal se. Bohužel ne tak, jak jsem si přála.

A tak jsme za chvíli dali další kolo a pokračovali jsme, já neuvěřitelně vzrušená jsem pokračovala v orgasmování, s pomocí jeho šikovných prstíků i tom mokrém a v šukání ve všech možných polohách. Davidovi jsem psala zprávy o tom, jak moc si to užívám a že nemám čas mu to teď popisovat a aby nerušil, protože chtěl detaily, chtěl vědět co nejvíc z toho, co se mi právě dělo. Už jsem se těšila, až přijede zpátky a já mu to pěkně povyprávím osobně, zatímco mně bude čistit. Měla jsem radost, že jsem to udělala, i když jsem se pořád bála možných následků, ale v ten moment jsem si to jen užívala a Charlie taky. Sedli jsme si perfektně a nakonec se mi přece jen udělal pěkně na obličej a částečně do pusinky. Bylo mi jen líto, že se David vrátí až druhý den a tak mi to z obličeje nebude moct očistit sám. Nakonec mně Charlie vyprovodil se slovy, že bude moc rád, když mu mně Dave zase půjčí. I já bych byla ráda.

Cestou domu jsem si psala s Davem, který byl už celý nadržený, protože jsem mu dlouho nic nenapsala a těšil se na další den domů. Cítila jsem se tak hrozně sexy! Jsem bohyně. Věděla jsem, že na mně nikdo nemůže poznat, co jsem právě dělala, ale přesto se mi zdálo, že se na mně kolemjdoucí koukají jinak.

Když Dave konečně přijel, najednou jsem nevěděla, jak se mám chovat. Panebože, vždyť jsem se vyspala s někým jiným! Sundala jsem si kalhotky a přitáhla jsem si jeho hlavu do svého klína, že mně musí očistit. Poslušně mně začal lízat a prosit, jestli by do mě mohl vstoupit. Odmítla jsem to, nejdřív si to přece chce celé poslechnout. Fotky už viděl, nakonec jsem neodolala a poslala jsem mu je, jakmile jsem věděla, že je na cestě domů. A tak byl už pořádně nadržený. Nakonec jsem ho k sobě pustila, měl najednou tolik síly a v jeho pohledu se taky něco změnilo. Byla jsem víc sexy i pro něj. Ten večer jsme měli nekonečný, žhavý, animální sex, jako nikdy předtím. A to byl jen začátek…

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Hezké, moc se mi líbí povídky co píšou ženy, je to vzrušující vidět nevěru z jejich pohledu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *