Nevěrná Denisa

Denisa… Ach. Stojí mi hned, kdykoliv si na ni vzpomenu. Vzrušovala mě ještě před tím, než jsme si spolu začali. Seznámili jsme se na vysoké škole, chodila na technický obor. Tam hezká holka vždycky vyvolá velký rozruch. Ale jak to tak bývá, ¾ kluků se stydí a zbytek by se s ní pokusil jen vyspat. Hledali jsme si k sobě cestu dlouho, ale nakonec se z nás na navazujícím studiu stali přátelé. Její pověst byla spletitá. Věděl jsem, že má přítele od střední školy a jak se mi sama svěřila, poslední rok to není ono.

Posuňme se k večeru kde se vše změnilo…

Skončil zimní semestr a chtěli jsme to zapít, Denča domluvila párty ve studentském klubu s několika spolužáky. Těšil jsem se na ten večer. Denisa totiž byla z Strakonic odkud do školy denně dojížděla, tedy ono to v páťáku moc denně není. Dnes měla přespat u mě ve vší počestnosti, vždyť oba jsme byli zadaní.
Po škole jsme šli na byt, dali jsme si sprchu. Denča nic nenechala náhodě a vzala si všechno oblečení dovnitř a vrátila se převlečená. Dali jsme si flašku vína a vyrazili do klubu. Denča už měla dobrou náladu, bavili jsme se, sem tam letmí dotyk. Bylo to příjemný večer. Tajně jsem si představoval že si Denču přivedu nad ránem nadrženou domů a pěkně jí s její nadržeností pomůžu… „O čem přemýšlíš?“ přerušila moje úvahy. Jen jsem zrudnul. Nahnula se mi k uchu: „Slib mi jednu věc, dnes večer se o mě postaráš a odvedeš si mě domů. Já když se někdy opiju, tak se chovám jak nadžená kurva.“ Pak mi olízla ucho a začala se na mě nevině culit…
No takhle jsme jí ještě nezažil, přemítal jsme již na baru, mezitím co Denča tančila s ostatními spolužáky a pár holkama na parketu. Byla sexy, miluju její tělo, vlastně ji miluju tajně celou… ale toho si asi nikdy nevšimne. Popíjel jsem z klukama, párkrát byl na parketu, ale celej večer jsme od Denisi neodtrhl zrak. Párkrát za mnou byla, vždy se ke mně přivinula jak kdybychom spolu randili a švitořila mi něco do ucha. Já ji držel za bok a ruka mi pomalu klouzala na její zadek. Dělal jsem jak na ní koukám, ale bezostyšně jsme zneužíval výšky a koukal jí do výstřihu. Po chvilce si vždy vypila společného panáka a vrátila se do vřavy tanečního parketu. Zapovídal jsem se se spolužákem a nějakou holkou z ročníku, probírali jsme vztahy a kdo je jak spokojený, mluvili jsme o nevěře a kdo to jak vnímá. Bylo to fajn, čas letěl.
Probralo mě žďuchnutí do zad: „Uhni kámo.“ Otočil jsem se a tam starší kluk, od pohledu cca 30 a za ním se tlačila na Bar Denča. „Chci Vás představit, tohle je můj kluk Petr a tohle je Marek,“ mrkla na mě Deni. Počkat, co jelo mi hlavou? Vždyť já jsme Petr?! Jasně přemejšlej! „Ahoj Marku.“ „Ahoj, máš fajn babu.“ „Já mu pořád říkám, že by si mě měl víc hledět,“ koketovala Deni. „Spíš hlídat!“ rozseknul to Marek. Byl jsem z toho nesvůj, objednal jí drink, ona se ke mně tulila jak ke svému klukovi a on do ní bezostyšně dělal. Mísilo se ve mně ponížení, vzrušení, vztek… „Zvu tě na parket“ a s těmi slovy rozpojil naše držení se za pas.
Na parketu se po ní při sérii ploužáků tisknul, ruku měl na jejím zadku a povytahoval jí lem sukně výš a výš. Nevěděl jsem, co mám dělat… Něco jí špital do ucha a ona se smála na jedno kolo. Obrátil jsem se pro dalšího panáka. Po pár písničkách se mi opřela o záda. „Takhle se o mě staráš? Vždyť mě ten týpek ošukal skoro na parketu!“ Smála se. „Přidal bys se ? Nebo by jsi se snad díval?“ Koketně zažertovala a sáhla mi na něj přes kalhoty. Úplně mi v její ruce ztvrdnul, při představě jak klečí na čtyřech a zezadu jí mrdá ten týpek….Smála se na celé kolo, než si všimla mojí erekce, „Ty chlíve, ty bys mě nechal v jeho spárech a ještě by jsi se koukal jak mě mrdá?“ Stál mě k prasknutí, došla mi slova. Denča se smála, byla dost opilá. „Jdu na poslední tanec, zavolej nám tágo, zbavím se ho potom a pojedeme. “ Byl jsem rád.
Vyšel jsem zavolat tágo. Vracím se k baru a tam se Denča chichotá s naší kamarádkou, byl jsem rád, že ten týpek se vypařil. Zahlídl jsm,e že si něco podávali, Romana to vytáhla z kabelky a Denča to zbalila do ruky a mizela. Zahlédla mě: „Musím si odskočit.“ „Tágo je tu za čtvrt hoďky,“ zhouknul jsem na ní.“
Romča se na mě pověsila a dali jsme si panáka, příjemně mě osahávala, já jí. Moje opilá mysl přemýšlela o tom že by stála za hřích a rád bych aby mi pomohla s mím přetlakem. Cítím příjemné vibrace… Spěšně to zvedám . „Dobrej šéfe, kde Vás mám, “ slyším taxikáře. „Dejte mi minutku a jsme se slečnou venku. “ Rozloučil jsem se s veselou Romanou a přemýšlel kde vlastně Denisu mám, měla tu už dávno být… „Hej kámo!“Vyběhl za mnou kluk, co vedle nás s partičkou postával na baru. „Měl bys vědět, že v tom kapesníku co jí dala ta druhá kurva byla guma.“ „Cože?“ vykoktal jsem. „Di jim rozbít hubu, jsou nejspíš na hajzlech,“ s tím se otočil na podpatku. Rozrazil jsem dveře… Ticho a klid, krom jednoho pobliona, co se snažil přežít v kabince. Určitě se plet, ten kluk kecal. Ulevilo se mi. Ale ještě jsou tu Dámy! Tam jsem vstoupil pozvolněji a s respektem. Dvě holky od zrcadla se zdekovali když mě zahlédli. Bylo jim jasné že jsem přišel rozbít mlaskavý románek. Mlaskání přerušilo „Kouřit umíš, ale nastav zase kundu ty kurvo. “ Následoval její hluboký vzdech, „vyhrál jsi, Achh, pusou Tě neudělám, Agrhhhh, posluž si,“ vyvzdychala odevzdaně. Tempo se začalo strojově zvyšovat stejně jako vzdechy. „Ty bastarde, ty mě tím klackem uděláš potřetí!“ zachroptěla a po pár vteřinách prořízl vzduch poslední společný výkřík. Byl jsem zdrcen, maximálně vzrušen, zmaten. „Tady máš vizitku a bež si najít přítele, už vystál u toho tága důlek do asfaltu.“ Rozloučil se,: „Napiš couro.“ Vyšel jsem za ním ven a šel ven k tágu. Ještě tam stál, čekačka byla již patnáct minut. Řekl jsem mu že je slečna už na cestě, když jsem se otočil kráčela za námi Denisa. Byla uvolněná, sebevědomá, prošla kolem mě a cítil jsme z ní pot, sex. Co to se mnou je? Stojí mi? Chci jí jako nikdy? Podržel jsem jí dveře a sednul si k ní. Opřela se o mě dala si ruku do mé.
„Kde jsi byla?“
„A kde jsi byl Ty?“
„Kecal s Romanou…“
„Já se zas rozloučila s tím týpkem?“
„Jak rozloučila?“
„Nějak moc otázek, na někoho kdo mě měl střežit jak oko v hlavě.“ Culila se a opilecky dál koketovala „holt budeš bez odměny.“
„Bez odměny?“
„S kamarády si občas… chacha, však víš „zakouřím“.“
Mládeži, jsme na místě, je to za pětikilo mladej.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. To se mi libi, ma to nejake pokracovani? Treba co se delo doma? Priznala se mu, ze soustali?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *