Podnájem 5.díl

Ještě jsem si porovnávala punčochy a již se chystala odejít z koupelny, aby na mě Michal už nekoukat. Bylo mě to nepříjemný, pořád na mě upřeně koukal a vychutnával si každý můj pohyb. Konečně jsem nabrala směr dveře, když jsem šla okolo pračky na které seděl Michal trochu jsem zrychlila, ale Michal jako by čekal na tento okamžik a okamžitě seskočil a chytl mě za ruku. Otočil si mě k sobě a zahleděl se mi přímo do očí. Chvilku jen stál a koukal na mě a já ustrašeně stála a ani se nehnula. Ještě trochu se přiblížil, až jsem pár centimetrů nad kyčlí ucítila dotek jeho mužství.
„To se nedá vydržet, musím si dát sprchu. Jdi za tátou, aby neměl obavu, že tě tu klátím.“ Řekl Michal a okamžitě mě pustil a zamířil si to rovnou do sprchy, tam na sebe pustil ledovou vodu, aby se trochu zchladil. Já jsem pořád stála na místě a koukala do sprchového koutu na to cikánské mládě jak se pokouší zchladit svojí erekci.

„Říkal jsem ti, že máš jít za fotrem!!! Tak nečum na mě a padej za ním.“ Zařval na mě Michal jen co si všiml, že se na něj koukám. Celá jsem sebou cukla, jak sem se lekla a hned se otočila ke dveřím a šla za Honzou. Byla jsem překvapená, že jsem na něj tak dlouho koukala a vlastně jsem si ho prohlížela stejně jako on mě předtím. Asi jsem opravdu perverzní a nemravná i když jsem ještě přesně nevěděla jak moc, ale jedno jsem věděla určitě a to, že se tomu poddávám. No lépe řečeno jsem se začala smiřovat s mojí situací. Začala jsem si čím dál tím víc všímat svých submisivních sklonů, které mě pomáhaly to všechno zvládat.

Z koupelny jsem šla rovnou do obývacího pokoje, kde jsem slyšela Honzu. Seděl na gauči s klávesnicí na kolenou a koukal na televizi. Na obrazovce byly známé stránky, kam Honza vkládal moje videa. Na stole byla položena kamera která byla propojena kabelem s malou černou skříňkou. Honza se na mě otočil a celou si mě prohlédl.
„Vypadáš v tom skvěle. Ty podvazky na tobě vypadaj senzačně. Ukaž jak vypadáš zezadu.“ A já se hned otočila a trochu jsem i vyšpulila zadeček. Honza byl spokojený a hned mě opět pochválil. Poplácal rukou vedle sebe a tím mě naznačil, abych si vedle něho sedla. Opět jsem poslušně splnila jeho přání a sedla jsem si. Začala jsem se koukat na televizi a sledovala ikonku nahrávání souboru.
„Tak a máme to. Chceš se na sebe kouknout?“ Zeptal se mě Honza a já záporně kývla hlavou.
„Ty nechceš? Tak když ne ty, tak co takhle pro dnešek nechat všechna videa volně přístupná pro ostatní. Co?“ A otočil se na mě a koukal na mojí reakci.
„Né to né. Nedělej to Honzo, teda panenedělejte to Pane. Prosím Vás.“ A sesunula jsem se z gauče na zem a na kolenou prosila Honzu, aby to nedělal. Koukala jsem mu přitom prosebně do očí a měla jsem na krajíčku, abych se nerozbrečela. Honza na mě stále koukal a jen se pousmál a zase odvrátil hlavu a začal opět sledoval obrazovku. Prudce jsem se otočila, abych zjistila zda videa nezveřejnil, ale nevěděla jsem jak to poznám. Naposled jsem ještě poprosila Honzu, aby to nedělal a přivinula jsem se na jeho levou ruku.
„Tak dobrá, ale jsi v podmíncejeden prohřešek a udělám to. Rozumíš tomu kurvičko? Tak se hezky snaž.“ A opět jsem spatřila usměv na Honzových rtech. Jeho odpověď jsem nechala bez odpovědi a jen jsem se více přimáčkla k jeho ruce.
„ Tak co teda!!!..Odpovíš na mojí otázku? Nebo to mám zveřejnit?“ Rychle jsem se pustila jeho ruky a začala nahlas Honzovi říkat:„ Ano, ano pane, budu se snažit, budu vás poslouchat Pane..moc vám děkuji“ A zase jsem se přivinula k svalnaté paži.
„No vidíš, že ti to jde kurvičko. Za chvilku si tě vyzkoušíme zda říkáš pravdu.“ A Honza koukal ke dveřím, kterými právě přišel Michal. Otočila jsem se taky, tím směrem a koukala na zcela nahého Michala, který nás se zájmem pozoroval a pravou rukou si mnul svého ptáka, který se začal opět nalévat krví.
„Za pět minut pět, co takhle začít dřív? Čeká nás přeci ještě ten trest na který jsi zapomněl. A já se na něj tak těšil.“ Michal domluvil a koukal na nás.
„Dobře ty,bych na to úplně zapomněl. Jdeme na to, abychom to všechno do sedmi stihli.“ Odpojil kameru a vstal z gauče. Já jsem ho okamžitě následovala a šla za ním. Naše kroky směřovali do ložnice. Jen co jsem vešla dovnitř Honza gestem ukázal, abych si sedla na postel. Při dosedání vstoupil do pokoje Michal, který rovnou zamířil ke mě a sedl si vedle mě. Honza něco připravoval na skříňce, čehož využil Michal a hned mě začal ošahávat stehna a pak přejel po bříšku na prsa. Do ucha mě přitom pošeptal, zda se těším. Jenže já nevěděla na co a tak jsem jen pokrčila neurčitě rameny a dál koukala na Honzova záda.

Honza stále něco připravoval a pro něco šáhal i do zásuvky, ale pořád jsem nevěděla o co se jedná, protože mě výhled znemožňovaly Honzova záda..
„No a jsem připravenej, tak holčičko jdeme na to..Nemusíš to brát jako trest, ale spíš jako takovou nepříjemnost, ale musíš se to naučit a já jsem přesvědčený, že se ti to nakonec bude líbit.“ Při těchto slovech se Honza otočil od skříňky a já hned uviděla v jeho ruce několik předmětů. Jako první jsem poznala mého nejmenšího robertka, kterého jsem Honzovi musela odevzdat. Zahlédla jsem i takový černý předmět, takový zvláštní robertek, neměl klasický válcový tvar, ale byly na něm postupně od nejmenší po největší umístěny koule. Kdy ta první byla jen asi centimetrová, tak ta poslední byla o průměru okolo pěti centimetrů. Posledním předmětem byla jakási tuba s velkým modrým víčkem.
Honza přišel, až k nám a Michal hned tátovi ulehčil a z ruky mu vzal robertka a tubu na které jsem zahlédla nadpis LUBRIKAČNÍ GEL EXTRÉM. Robertka Honza hodil vedle nás na postel a vrátil se ke skříňce, ze které vzal už jenom kameru a hned byl zase u nás.
„Víš co tě čeká?“ Zeptal se mě Honza, už přes hledáček zapnuté kamery. Vzhlédla jsem a nesměle jsem odpověděla : „Strkat si před vámi robertka do kundičky?“ Na to se ozval Michalův smích a následně i Honzův.
„No skoro, jen o dírku vedle. Pěkně do análku.“
„Když já jsem si tam nikdy nic neto. to ne.to určitě bolí.“ Snažila jsem jim to vymluvit, ale moc dobře jsem věděla, že je neukecám a stejně mě to čeká.
„ Copak si nepamatuješ na ten prstík před hodinou o něm jsi ani nevěděla, tak se neboj, že by to bolelo a hlavně tě teď Míša pěkně promaže a pak to půjde úplně samo. Tak už žádné řeči a rychle si sundej kalhotky.“

Pomalu jsem si začala stahovat tanga a smiřovala se, že se to stane. V půli stehen tanga chytl Michal a prudce je svlíknul a hodil na zem. Jen co je odhodil chytnul mě za kotníky a nohy mě dal až za mojí hlavu. Zadeček jsem tak měla vyšpulený na ty dva. Honza mě hned přikázal ať si chytnu nohy a já ho okamžitě poslechla. Honza mě pochválil za poslušnost a vzápětí v detailu natáčel mé pozadí. Michal vzal do ruky tubu s gelem a otevřel jí. Během chvilky jsem ucítila, jak na mojí řiťku dopadá hustý a docela chladný gel, který začal Michal prsty roztírat v oblasti řiťky. Prstem přejížděl přes otvůrek a já vždy cítila, jak na dírce vždy zvýšil tlak. Mé tělo automaticky stahovalo svěrač a snažilo se jeho průniku bránit.
Ještě několikrát takto přejel a přidal trochu gelu až nakonec zastavil přesně na dírce a mohutně zatlačil. Moje dírka nestačila zareagovat a již jsem v sobě měla jeho prst. Trochu ho povytáhl a opět zatlačil nakonec jej celý vytáhl. Prstem zase párkrát jen přejel a na dírku nanesl další gel a pak zase zatlačil a zase do mě vjel. Trochu jsem zakňučela, protože tlak byl o mnoho větší než předtím a hned jsem si uvědomila, že mě do prdélky zastrčil už prsty dva. Zase mě jimi začal projíždět, až jsem si na ně zvykla a už jsem neměla ani ten zvláštní pocit jako na začátku. Uvolnila jsem se a trochu rozevřela nohy a já už nekoukala na svoje kolena, ale měla jsem dokonalý výhled na zrcadlo, které bylo přímo nad postelí.

Viděla jsem se jak ležím na zádech a držím si nohy a krásně vystrkuju do prostoru zadeček, do kterého Michal zasunuju dva prsty . V zrcadle se odrážel i Honza s kamerou, který to dlouho nevydržel a já viděla jak se jeho volná ruka přesunula na mojí broskvičku a začal mě jemně dráždit poštěváček, který se okamžitě začal nalévat krví. Mě nezbylo nic jiného než držet nohy a poslušně držet a snažila se ani nehlesnout, ale nápor vzrušivých podmětů byl moc velký a já ač jsem se nechtěla projevovat, jsem nakonec začala posténávat. Nejdřív jsem se snažila jen o slabé projevy mé rozkoše, ale poté co Honza zajel prsty do kundičky jsem to už nevydržela a doslova vykřikla. Honza spokojeně okomentoval mé vzdechy a pokračoval v dráždění mé kundičky. S Michale sladil zasunování a mě se tak dostávalo jednotného pocitů, kdy v jeden okamžik do mě zajížděly prsty jak do zadečku, tak do kundičky. Kousala jsem se do rtů, abych tak nahlas nehekala a hlavně, abych se vyhnula slovního projevu. Protože když jsem v jeden moment už skoro přestala vnímala, jsem vypustila ze svých úst dlouhé a hlasité ANOOO!! a jen co jsem si to uvědomila, jsem celá zrudla a strašně se začala stydět, že se mě to líbí. Honza s Michalem z toho měly obrovskou radost a Honza si dokonce všiml mého rudého obličeje, který si začal okamžitě natáčet a začal mě pobízet, abych to řekla znova, ale tentokrát do kamery. To jsem ale nechtěla a proto jsem se opět zakousla do rtů a odvrátila hlavu.
„No tak bude to!“ Vykřikl Honza a zrychlil rychlost zajíždění prstů a palcem začal opět dráždit poštěváček. Chvilku jsem odolávala, až jsem nakonec vykřikla.
„ Ty parchante.jo to je vono, přesně takAh Anooo ano!!!!“ A byla jsem hotová. Honza mě ještě několikrát zajel do vnitř a užíval si mojí stahující se kundičku, až vyjel ven a hned Michalovi ukazoval své mokré prsty od mých šťáv.
„Tak kurvičce se to očividně líbilo, tak můžeme pokračovat“ A prsty mě přejel po rtech a já automaticky otevřela pusu a začala z jeho prstů olizovat mé vlastní šťávičky. Jen co jsem je dočistila, Honza šáhl vedle mě a svému mladému podával robertka. Byl to ten nejmenší z mé sady co jsem dostala jako svatební dar. Michal ze mě vytáhl prsty a vzal si od otce malého robertka, na který nanesl gel, který po celé délce rozmazal prsty. Když byl spokojen, tak se okamžitě zaměřil na mojí dírku a já ucítila dotek cizího předmět, který se snažil proniknout dovnitř. I když jsem byla protažená dvěma prsty, stále to bylo málo a robertek byl o dost silnější než dva prsty mladého cikána. Michal proto začal robertkem různě kroutit a pořád se snažil zasunout jej dovnitř, ale nešlo to.
Následně jsem dostala rozkaz, abych si rukama roztáhla půlky od sebe, ale jen co jsem pustila nohy, tak už jsem neudržela pozici a zadeček se opřel o matraci a už nebyl vyšpulený. To se Michalovi nelíbilo a tak mě rukama začal otáčet a poroučel mě, abych se otočila a postavila se na všechny čtyři a vyšpulila na něj zadek.
„Tak a hezky polož hlavu na matraci. No přesně tak a teď si hezky roztáhni půlky od sebe. Přesně.“ A já ležela připravena a čekal. Otočila jsem hlavu, abych nemusela být opřená čelem o matraci a tak jsem jí natočila doprava a opřela se tváří, hned se mě lépe leželo a v této pozici jsem čekala na pokračování, které hned přišlo. Ucítila jsem opět doteky robertka a jeho pokusy o průnik.
„Víc je roztáhni ! A hezky se uvolni.“ A trochu do mě zezadu rukou zatlačil, abych byla v lepší pozici. Proto jsem musela ještě více natočit hlavu a opět jsem uviděla svůj odraz v zrcadle, které bylo na vestavné skříni. Viděla jsem veškeré dění na posteli, od Michala, který se snažil o zavedení robertku i Honzu který vše točil a hlavně sebe roztahujíc si půlky od sebe.
Pokojem se nesly Honzovi rady Michalovi, který se stále snažil, ale prostě mu to nešlo. A tak mu nakonec podal Honza, ten druhý robertek, který měl na začátku jen malou kuličku a snad až třetí kulička byla stejně široká jako můj robertek. Opět Michal důkladně promazal nástroj a již jsem cítila jak do mě hned zaplula první kulička, ale Michal pořád tlačil a podařilo se mu do mě natlačit i druhou o něco větší kuličku. Dírka se za ní hned stáhla, ale mezi druhou a třetí koulí byla spojovací část, která byla široká asi jako ta první kulička a tak jsem cítila takový podivný pocit, který mě říkal, že jsem stále otevřená. Michal se pokusil o zasunutí i té třetí, ale má prdelka se vzpírala a tak místo, aby tlačil dovnitř naopak jej začal vytahovat, až ze mě vyklouzla druhá koule, kterou hned co ze mě vyjela opět do mě zatlačil. Takto mě protáhnul snad dvacetkrát, až nakonec zasunování nezastavil a naopak ještě trochu zatlačil a již bez problémů do mě zatlačil třetí kouli. Byla to tak náhlé, že jsem nestačila ani zareagovat a jen jsem nahlas hekla. Chvilku mě nechal, abych si zvykla a pak začal zase tlačit ven. Nejdříve to moc nešlo,ale Michal víc zabral a ze mě vyjela třetí a následně druhá koule ven a hned nato zase zatlačil a obě koule se do mě vrátily. Začal mě opět takto ojíždět a dokonce se několikrát pokusil o zavedení i čtvrté koule, ale ta byla na mojí prdélku ještě moc široká. Když byl Michal spokojen jak se mu povedlo mě roztáhnout, tak ze mě vyjel úplně a vyměnil robertky. Moje dírka přijala druhého robertka, aniž bych pocítila nějaký odpor a Michal mě začal hned protahovat celou jeho délkou.

Stále jsem pozorovala v odrazu zrcadla Michalovu ruku, která držela mého roberka s nímž mě prznil análek. Tento výhled mě překazil Honza, který si klekl před můj obličej a zblízka zabíral můj výraz. Hned mě začal zpovídat a ptát se mě jak se mi to líbí. Moc dobře jsem věděla, že čeká mojí kladnou odpověď. Chvilku jsem ještě odolávala, ale nakonec jsem mu odpověděla, že jsem to čekala horší.
„Já ti říkal, že se to kurvičce bude líbit. Tak jdi na to.“ Řekl Honza na Michala a ten hned vytáhl robertka a odešel ke stolku kam ho položil a hned se vrátil za mě. Chvilku za mnou něco dělal, ale nevěděla jsem co protože ve výhledu mě překážel Honza. Když jsem po chvilce ucítila jak mě opět promazává análek prsty a párkrát zajed dovnitř. A pak se mě dotkl nějaký předmět, který začal tlačil na můj otvůrek. Po chvilce mě Michal chytnul za boky a já to hned pochopila oč se jedná a místo toho, abych začala protestovat jsem si začala rukama roztahovat co nejvíce půlky od sebe. Tlak stále narůstal, až má dírka polevila a do mých střev se soukal Michalův čurák. Něco tak velkého jsem v análku ještě neměla, ale pocitově to bylo mnohem lepší živím čurákem, než tvrdým robertkem. Penis nijak netlačil, byl jakoby měkčí a pružnější. Cítila jsem jen větší tlak, ale ten postupně ustupoval a pak už jsem cítila jen jak se ve mě pohybuje.
Po chvilce pravidelného mrdání ho ze mě začal Michal vytahovat úplně, aby mohl zase celý zajet a pochvaloval si jak jsem krásně roztáhlá a uzoučká.
„Tati!!! Koukni jak je ta čubička rozevřená.“ Křičel Michal na otce, který si to hned začal natáčet a rovnou instruoval Michala, jak si má za mě stoupnout, aby to mohl natočit i se zásunem. Já jsem si už neroztahovala půlky a jen jsem se rukama držela prostěradla, abych lépe odolávala prudkým nárazům Michalova těla.
Po nějaké době mě Michal převalil na bok a chytl mojí levou nohu, kterou zvedl vysoko nad postel a opřel jí o svojí hruť. Klekl si na postel a opět do mě zprudka zajel a hned začal opět vyšukávat mojí prdelku. Zatím co si Honza chválil krásné záběry, pro Michala tahle poloha asi nebyla by moc pohodlná a po chvilce si mě začal všelijak natáčet k nelibosti Honzy. Najednou jsem ležela na druhém boku a obě nohy jsem měla skrčené a rukama jsem si je přidržovala na svých prsou. Zadeček jsem měla vyšpulený na Michala, který už zase stál na zemi. Rukou si pomohl při zavádění péra do mého análku a opět rozjel šukání.

Pokojem se začalo ozývat vyzvánění mobilu. Honza okamžitě předal kameru a šel ke stolku, kde měl mobil, který zvedl a vytípnul. Pokojem se zase nesly jen mlaskavé zvuky a mé heky.
„To je hodin. Tak končíme, je čas jet na nákup. No tak Mišo nezdržuj nás a už jí nech a ty kurvičko se jdi hned vysprchovat oblečení ti tam donesu.“ Řekl Honza a Michal byl očividně naštvaný a ještě se snažil otce přemluvit, ale Honza se nedal a jen mu slíbil, že budeme do jedenácti doma a bude si to moc dodělat. Chtěla jsem se ohradit, že sním nikam nepojedu, ale Honza se na mě otočil a důrazně mě připomněl co říkal. Já jsem sklopila zrak a pomalu jsem odešla bez náznaku odporu do koupelny, kde jsem hned vlezla do sprchy a důkladně jsem se začala mít.
Honza vešel právě, když jsem se utírala do ručníku a v ruce držel nějaké černé oblečení. Hodil jej na pračku a přišel až ke mě.
„Umyla jsi se pořádně? Prdelku jsi si vypláchla?“ A hlavu otočil do rohu na bidet. Já jen potichu hlesla, že ne.
„No tak to koukej napravit a dělej za deset minut jedem“ Já si sedala dle rozkazu na bidet a do ruky jsem vzala sprchu a přesně jsem nevěděla jak to mám udělat. Honza si všimnul mého váhání a hned mě začal radit co a jak mám dělat a to úspěšně, protože během chvilky jsem už cítila zvyšující se tlak ve střevech a pak následnou úlevu, když to ze mě vystříklo.
„No vidíš jak ti to jde. Tak ještě dvakrát to zopakuj a můžeš se oblíknout.“ A odešel z koupelny.
Po vyčištění jsem si začala prohlížet oblečení, které bylo dost odvážné a spíš více ukazovalo než aby skrývalo a hlavně jsem vůbec nenašla kalhotky, ale věděla jsem, že to Honza udělal naschvál a že protesty by byly brány jako moje neposlušnost a tak jsem si oblékla co donesl. Sukýnka byla, velice těsná, ale hlavně byla krátká a jen tak tak zakrývala mojí prdélku. Pod poloprůsvitnou košilkou se rýsovala černá podprda, která dokonale tvarovala moje poprsí. Stačilo by se trochu namalovat a upravit účes a vypadala bych opravdu jak kurva, ale v koupelně nebyly žádné šminky, takže jsem vyšla z koupelny po této stránce neupravená.
Došla jsem do obývacího pokoje, kde Honza diskutoval s Michalem, ale jen co jsem vešla, tak přestaly mluvit a Honza jen předal synovi kreditku a nějaké klíče. Michal si všechno vzal a okamžitě odešel do svého pokoje, kam se šel asi obléknout, protože byl stále úplně nahatý.
Honza ke mě přišel a začal si mě prohlížet a pochvalně zamručel. Popadl mě za paži a doslova mě táhl z bytu ven. Sešly jsme schody a rovnou až do garáže, kde mě Honza otevřel dveře u spolujezdce a já bez odporu nastoupila a jen čekala co se bude dít. Během chvíle nastoupil Honza a začala se otvírat garážová vrata. Honza nastartoval a vyjely jsme ven, až nyní jsem si uvědomila, že nemám žádné boty a mám jen punčochy. Hned jsem to řekla Honzovi v domnění, že se pro ně vrátíme, ale on se na mě jen koukl a řekl: „Boty? Tak ty nepotřebuješ.“
Chtěla jsem se zeptat kam přesně jedeme, ale byla jsem ticho a jen s obavami koukala jak jedeme do centra města. Čím více jsme byly blíž centru, tím jsem měla větší strach a cloumala se mnou panika. Všude jsem viděla plno lidí, přeci jen bylo něco krátce po sedmé hodině. Proto jsem si docela oddechla, když jsme projely okolo náměstí a směřovali pryč z centra.
Má radost byla ale předčasná, protože jsme ujeli jen pár set metrů a Honza zajel na parkoviště před nějakou restauraci. Hned jsem se začala v duchu modlit, aby nechtěl jít dovnitř a tázavě jsem se na něj otočila a čekala na nějakou reakci, které jsem se ale opět nedočkala. Honza vystoupil z auta a v zápětí otevřel dveře spolujezdce a natáhl ke mě ruku. Vystoupila jsem z auta a zatím co jsem vnímala studenou dlažbu slyšela jsem zabouchnutí dveří.
„Tak se navečeříme a pak jdeme na nákup“ A otočil hlavu na druhou stranu přes silnici. Otočila jsem se také tím směrem a přesně naproti restaurace svítilo logo obchodu. Podlomila se mě kolena a otočila se hned na Honzu a začala ho prosit, že tam nechci a že stejně nemám peníze.
„Neboj se všechno jsem zařídil. Tak pojď Pán už má strašnej hlad.“ A zatlačil mě rukou do zad, aby mě popohnal. Já se pomalu rozešla a ještě než jsem došla do restaurace jsem se ještě otočila, abych si ještě jednou zkontrolovala, zda jsem se nepřekoukla. Ale nepřekoukla a opravdu na druhé straně ulice svítilo logo EROTIC SHOP, byla jsem z toho tak rozhozená, že až po vstupu do restaurace jsem si uvědomila, že jsem na boso, bez kalhotek v mini sukýnce a v průsvitné košilce v doprovodu cikána. Hned jsem si začala sukýnku stahovat, ale tím jsem na sebe spíš ještě víc upozornila a všimla jsem si jak na mě začalo kouká několik hostů. V tu chvíli jsem si myslela, že se studem propadnu a nejraději bych utekla, ale Honza mě pevně držel a vedl si mě přes celou restauraci.

Byly jsme asi v půlce místnosti, když Honza nahlas zařval na celou restauraci nějaká slova, ale nerozuměla jsem jim, jen jsem vydedukovala, že to byla asi romština. Otočily se na nás snad všichni hosté co byly v restauraci, ale jen dva se postavily. Byly to dva cikáni v Honzově věku a hned mu taktéž nahlas odpověděli.
Honza se radostně usmál a jen mě řekl: „Támhle sedíme.“

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Super už aby byl i 6dil

  2. On už byl dokonce asi i 7 nebo 8 díl na starém paroháči, ale pak už to autora nebavilo asi, protože se to moc natahovalo, takže to nebylo ukončené.

  3. POkud nekdo ma, tak by bylo fajn pokud by sem dal…

  4. Dost dobrá povídka.Rád bych pokračování

  5. Jo jestli má někdo ten 6 sem s ním fakt dobrý

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *