Nevěrná kamarádka – prostitutka

Tohle není ani tak erotická povídka, jako zpověď. Před časem se mi totiž kamarádka svěřila, že už nějaký ten pátek poskytuje sex za peníze. Nebylo by na tom v dnešní době nic moc zvláštního, kdyby ta holka neměla už pár let přítele. Proto mě to docela šokovalo a když jsem si vzpomněl na tyhle stránky, tak jsem si řekl, že ji vyzpovídám, určitě by vás to taky zajímalo.

Začneme ale od konce. Když jsem se z legrace zeptal, jestli o ní můžu napsat na jeden web pro paroháče, tak se jenom zasmála a řekla, že klidně, ale nesmím uvést její pravé jméno, ani co studuje a odkud je. To mě docela překvapilo, protože právě studentky si prodejem svého těla přivydělávají nejčastěji. Nechápal jsem tedy, proč se tak bojí o svou identitu.

„No, víš, obor který studuji a město kde jsem se narodila je tak neobvyklá kombinace, že by mě někdo mohl poznat. A to rozhodně nechci“

Takže se bojíš? Že by tě někdo poznal a odsoudil tě?

Jo, je to mnohem lepší když to bude anonymní, znáš mě jenom ty a vůbec si nemyslím, že je potřeba, aby ostatní věděli, kdo jsem, odkud jsem a co dělám

 

Takže se za to, co děláš stydíš? Přijde ti to špatné a nemorální?

Popravdě trochu jo. Někdy mám výčitky a rozhodně bych nechtěla, aby někdo známý věděl, že se živím svým tělem a jsem nevěrná svému příteli, kterého miluju. To je asi to jediné, z čeho mám výčitky, že jsem mu nevěrná a dělám z něj paroháče. Proto se ti asi zpovídám, možná doufám, že se mi uleví, nevím, zkusíme to.

 

Proč to teda děláš, když máš z toho výčitky?

No hele, jak už jsem říkala, jde hlavně o ty peníze. Jsem hezká holka, mám pořád nabídky od kluků a upřímě, proč bych měla mrhat svým talentem tak, že budu s někým chodit a ještě si platit kino a kafíčka? A pak spěchat na brigádu, abych si na to vydělala? A výsledek? Sex? Tak se na to podívej, dělám to samé, ale nemusím chodit do práce, vlastně prodávám to, co umím, to co mám. Chlapy si vybírám, takže jsem jen s tím, co se mi líbí a nemusím chodit makat někam do pekárny nebo za kasu. To, co bych si vydělala v práci za měsíc mám za dva dny. V práci bych trávila měsíc od rána do večera, v tomhle „džobu“ makám dvě hodiny denně a jinak jsem paní svého času. Navíc jsem poznala pár zajímavých mužů, se kterýma si mám co říct a kteří mě berou na výlety a obecně na místa, kam bych se jinak nedostala. Je to zábava, nevnímám to jako práci. Navíc moc dobře placená.

 

Prostituce

Ano, prostituce a co má být? Hele, jestli mě budeš urážet proto, co dělám, tak se nemáme o čem bavit. Co děláš ty? Podívej se na sebe. Taky prodáváš svůj čas a honíš se za výsledky. Často musíš zákazníkům lézt do zadku, abys dostal odměny. Takže to taky děláš jenom pro peníze, ne?

 

Všichni pracujeme pro peníze ale já mám svou práci rád, baví mě to, jinak bych dělal něco jiného. Nejde mi v prvé řadě o peníze, ty jsou hned potom.

Ale mě to, co studuju taky baví. Až dokončím studia, budu se živit tím. Ale teď vnímám práci společnice jako brigádu. Hodně kamarádek má brigádu, třeba právě za tou pokladnou. Dělají to proto, aby se uživily, aby mohly studovat. Každý nemá rodiče, kteří je podporují. Jsem ráda, když mi naši dají na jídlo a zaplatí koleje

 

No jo, ale ty přece na koleji nebydlíš, máš pronajatý byt, kam si vodíš chlapy

A ty si myslíš, že tam bydlím? Vždyť ho sdílím s dalšíma holkama. Nejsem pořád v práci. Střídáme se a jinak jsem normálně na koleji, kde se učím. Ta škola se neudělá sama

 

Takže rodiče ti platí kolej i když si vyděláš tolik peněz? Kolik ti to vlastně tak nějak hodí?

Ne, tak to není. Vydělávám docela slušně, takže bych si od rodičů nemusela brát ani korunu. Ale samozřejmě to by se divili, jak to všechno zvládám. Víš, řekla jsem jim, že dělám brigádu v pekárně, proto taky chápou, že chodím na noční a že se mi často nedovolají. Daří se mi to tak utajit a všechno klape. Jenom než jsem to vymyslela, tak jsem udělala hloupost, protože jsem vydělala první balík peněz a začala jsem nezřízeně utrácet. Nakoupila jsem si hadříky, drahý notebook, nový mobil a ještě jsem si zaplatila dovolenou. To se tehdy máma skoro složila, kde na to beru. Tak jsem si vymyslela, že jsem si na to vzala půjčku, že potřebuju notebook do školy. No vyslechla jsem si, jak utrácím za hlouposti, ale pořád lepší, než aby pojali podezření.

A k tomu kolik si vydělám? Hele, nechci říkat konkrétní částku, abys mi třeba nezáviděl…. HiHiHi. Ale to, co si většina lidí vydělá za rok já mám za měsíc. Měsíčně si vydělám to, co mají naši našetřeno, asi tak.

 

A nemáš problém, že ty peníze lehko vyděláš, tak je zase rozházíš? To je problém většiny lehkých holek, ne?

Tak za prvé, už mi takhle neříkej. Jestli mě bude urážet, tak končíme. Fakt mi to není příjemné, takové jízlivé poznámky. A za druhé, jak už jsem říkala, vyváděla jsem jen na začátku. Pak jsem si uvědomila, že když budu utrácet, nic mi nezbyde. Takže si odkládám a spořím a kupuju si jen to, co potřebuji nebo opravdu moc chci. Až dokončím školu, budu peníze potřebovat, abych si mohla zařídit praxi. Pronajmout si prostory, koupit si byt. To už našim a příteli nějak vysvětlím, třeba že mám hypotéku.

 

Hele a přítel neví, že je paroháč? Netuší, co děláš?

Nevím, jestli právě paroháč, ale asi jo. A netuší, co dělám, známe se spoustu let a bezmezně mi věří, plánujeme spolu budoucnost, nikdy by neuvěřil co dělá jeho hodná holka.

 

Myslíš, že by to nepochopil?

To si děláš legraci? Představ si, že by tvoje holka byla nevěrná, dělala by z tebe paroháče a přivydělávala si jako společnice. Ty bys to chápal? Každý chlap se nadšeně o společnicích a prostitutkách baví a představuje si ji, ale doma by to žádný nesnesl. Vždycky se musím smát, jak mi ti chlapi povídají, jak tajně šukají se svou kolegyní v práci a tak. Přitom si neuvědomí že i jejich žena je něčí kolegyně. HiHiHi

 

A jak to zvládáš, žít takhle ve lžích a dvojí život, nemáš výčitky?

To víš, že to není někdy lehké. Ale je to dočasné. Až si naspořím a dostuduju, tak otočím list. Zapomenu na to a bude. Jsem dobrá lhářka. Dokážu sama sobě uvěřit, že se to nikdy nestalo. V tomhle to mám asi snadné, fakt.

 

Nebojíš se, že potom někdy potkáš jednoho ze svých klientů? Třeba jako obchodního partnera, nebo jen tak, na ulici?

Nebojím se, protože si klienty dobře vybírám. Takového toho kluka co na to šetří celý rok, aby si mohl na narozeniny dopřát hned poznáš. Takoví si tě zapamatují do konce života a je velké riziko, že se třeba zamilují. To nemůžu potřeboval. Mám klienty mezi muži, kteří tohle mají jako životní styl a zábavu. Za týden už neví, kdo jsem, protože měli další tři holky a co si budeme, na tom privátě každá vypadá jako šlapka. Je to jiné, než na ulici. Výrazně se líčím, mívám korzet, prostě se stylizuji do role laciné holky. Někdy si beru i paruku, jindy boty na vysokém podpatku, když si hraju na dominu, je to různé. Venku vypadám úplně jinak, to jsem spíš taková intelektuálka s brýlemi a v kostýmku.

 

Takže v práci tě baví hrát různé role?

Jo, to se mi líbí, pomáhá mi to přehodit se na tu druhou kolej,. Přijde mi, že to nejsem já, že jenom hraju nějakou roli, jako herci v divadle. Prostě se nalíčím, obléknu a dělám to. Pak to ze sebe všechno smyju a jako by se to nestalo.

 

Takže to není o tom sexu? Nepřináší ti to potěšení, rozkoš?

Rozhodně ne. Nevnímám to jako sex. Jsou vyjímky, to ano, ale ty ani nestojí za zmínku. Jinak je to taková mechanika. Prostě posilovna za peníze. Oni leží a já na nich skáču. Nebo naopak. Není v tom rozkoš, nebo nějaký cit, na to mám svého přítele.

 

Myslíš že nějaká jiná holka na privátě to má jinak? Že to nějaká dělá pro ten sex?

Nesmysl. Rozhodně ne. Zatím jsem se nesetkala s holkou, co by to nedělala jen pro peníze. Prostě je to práce, služba. Jako masérka dělá masáž, tak já cvičím jinak. Není v tom nic osobního, opravdu. Samozřejmě že musíš říkat něco jiného. Taky zahrát divadýlko, jak se ti to líbí, ale když to s někým dělám, tak u toho myslím na to, co budu vařit, nebo jak bylo ve škole. Je vtipné, jak si ti chlapi myslí, že se nám to líbí a snaží se nás uspokojit a tak. To ať si nechají na doma. Já jsem v práci ráda, když se rychle udělá a mám klid. Takže je často pobízím a hecuju, aby mysleli jenom na sebe a svoje uspokojení, vždyť si za to probůh platí, ne? Když si zaplatíš holiče, taky ho nebudeš stříhat, nebo hladit.

 

Takže ses nikdy nesetkala s tím, že by se ti nějaký muž tak líbil že by ses s ním chtěla vášnivě pomilovat?

Ne, nikdy jsem se nemilovala s nikým jiným, než s mým klukem. Ano, někteří se mi líbí více, jiní méně ale pořád je to jenom práce a služba.

 

Ponižují tě někdy? Chovají se vulgárně?

Tak vulgarita k sexu patří. Hodně lidí vzrušují sprosťárny při sexu. Takže to jo. Ale jestli myslíš že by se ke mně chovali nějak hrubě nebo tak. To asi ne. Já si ty klienty prostě dobře vybírám a nejdu s každým buranem, co před chvílí sundal montérky. Takové holky asi problémy mít můžou, že si na nich někdo něco kompenzuje. Ale já jsem společnice na úrovni, ne nějaká šlápota z ulice.

 

Co kdyby se to provalilo? A tvůj přítel zjistil, že je paroháč, že děláš společnici? A jsi mu roky nevěrná?

To si nepřipouštím. A kdyby ano, musela bych zapírat. Rozhodně bych zapírala. Nikdy nesmí zjistit, že jsem mu byla nevěrná.

 

A jak inzeruješ? Nemáš někde fotky na internetu, nebo něco, podle čeho by tě mohl někdo poznat?

Jasně že mám. Bez toho to nejde. Ale všude jsem zezadu nebo v paruce, případně mám zakrytý obličej. Hodně holek se fotí s obličejem, nebo třeba dělají show na webce, apod. Točí filmy. Ale to je průšvih. Jednou se to dostane ven a mají zkaženou pověst. Přítel by zjistil že je paroháč, že ho podvádím a jsem mu nevěrná a opustil by mě. Za to ty peníze nestojí. Nemusím dělat všechno, fakt ne.

 

Takže se nebojíš, že tě třeba prásknu? (směju se)

Ne. Zabila bych tě. Uřízla bych ti koule. A pak bych tě zabila. (Směje se). Hele, já jsem tak dobrá lhářka, že bych se z toho vykecala, věř mi. Všechno bych popřela a udělala bych ti takové problémy, že by sis už nevrznul. Už to na mě kdysi jeden zkoušel. Jako kamarád. Chtěl mě. Zamiloval se a pak mi dělala peklo. Natočila jsem si kompromitující materiály a pak jsem mu řekla, že jestli mě bude stalkovat, udám ho. Lekl se a byl klid. V tom máme my holky docela výhodu. Že obecně se více věří holce. Hezké holce, než nějakému klukovi, který má evidentní zájem tu holku ošustit a nestydí se pro to udělat i takové věci.

 

A co nemoci? Nemáš z toho strach?

Jasně že mám, ale chráním se. Více pro to asi udělat nemůžu. I v hypermarketu se na tebe může vyvrátit regál. Život je riziko, nemohl bys dělat nic. Samozřejmě nikomu nedám bez gumy, to je základ, zdraví máme jenom jedno, že.

 

Když na tebe tak koukám, co kdybych si tě chtěl taky zaplatit? Dostal bych nějakou slevu, jako kamarád?

(Smích) No, kamaráde, to nevím. Jak jsem říkala, klienty si vybírám a myslím si, že ty nejsi ten, který by měl propadnout mým sítem 🙂 Neber si to nějak zle, ale neumím si představit, že bych s tebou něco měla. Známe se dlouho, bylo by to divné, asi bych se i styděla.

 

No, hele, abych se přiznal, taky si neumím představit, že děláš tuhle práci. Vůbec na mě nepůsobíš jako nějaká prostitutka. Povídáme si tady o takových věcech ale stále jsi ta holka, kterou roky znám. Nedokážu si představit, že bys ze sebe shodila oblečení a začala…

„A začala mluvit sprostě? Sáhla ti do kalhot a vyndala tvýho tvrdýho čuráka? Chtěl bys zkusit moji vlhkou pusinku, nebo se více těší do mojí horké a mokré kundy? Tak co, kam mi ho strčíš, ty draku? Uděláš mi to pořádně? Nebo se s tím budeš jen tak mazlit? Otočím se a vyšpulím a ty si mě vezmi. Ukaž mi, co v tobě je a pořádně mi vymrdej duši z těla. Už jsem viděla hodně chlapů, ale myslím, že ty mi ukážeš, že jsi ze všech nej… Achhhhh“

 

No teda, tak už tomu rozumím 🙂 Skutečně jsi žena dvou tváří. Tvůj přítel musí být šťastný muž, že tě má. I když je za paroháče a jsi mu nevěrná. Co kdyby ti řekl, že mu to nevadí? Kdyby ti tvou práci toleroval?

Jako že bych z něj dělala paroháče a byla mu nevěrná a on by mě nezabil, ale podporoval? Chichichi. Vím, že takoví chlapi jsou, ale to nebudu riskovat. Vážně ne. Za to mi ten vztah s ním nestojí. Hele, musím běžet, píše mi klient, že za půl hodiny dorazí. Musím se ustrojit a podat přesvědčivý výkon. Tak se měj hezky a nějak to tam sepiš. Pak miu pošli odkaz, ať si to můžu přečíst. Pa.

 

 

Chtěli byste se kamarádky na něco zeptat? Sice teď nemám cestu, ale jsme ve spojení přes facebook. Možná bych mohl udělat další rozhovor na základě Vašich otázek. Pokud by jich bylo dost a byly by k věci.

 

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Moje kamaradka taky delala prostitutku. A fakt sympaticka a pohodova holka, vubec si nemyslim ze by ji to nejak zmenilo, je to proste jenom prace, no.

  2. No to je ale trapné. 😀 Hlavně konec „musím běžet, píše mi klient“. Ještě aby řekla „jdu za kamarádkou a budeme se učit“. Prostě to psal chudáček, kterého to vzrušuje, ale celé si to vymyslel. :DDD

  3. neni tohle o gabine ? 😀

  4. Znám mnoho prostitutek a myslím, že to klidně mohla napsat jedna z nich. Jen s jednou věcí nesouhlasím a to že to VŠECHNY dělají výhradně pro peníze. Většina, to jistě, ale znám několik holek, které to dělají samozřejmě pro peníze, ale zároveň si ten sex dovedou pěkně užít. A znám jednu, která si jednou nebo dvakrát za rok takhle přivydělá a užije během týdenní dovolené.
    Jinak si myslím, že ten „rozhovor“ je sice nainscenovaný, ale jinak, že to napsala holka, která měla potřebu se vyzpovídat a nějak se „očistit“. Znám jednu, která toho za sebou má víc, je to pornoherečka a ještě prostitutka a ta dokonce o tom plánuje knihu, autobiografii a doufá, že se tím „očistí“. A doufá, že tím konečně vydělá ty milióny:-))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *