Noční jízda z diskotéky

Ahoj jsem Pavel a chci zde uveřejnit svůj příběh. Jedná se o příběh, který je skutečně inspirován podle pravdy, ale samozřejmě je trochu došperkován a upraven pro lepší čtení. Už od svých prvních velkých lásek jsem v sobě měl touhu se o ně podělit. Ovšem nikdy jsem jim to nebyl schopen přiznat, takže jsem měl jen v hlavě sen jak ji nějaký můj kamarád nebo dokonce někdo úplně cizí mrdá. Měl jsem tři přítelkyně a nynější Aneta se mnou byla již dva roky. Opět jsem i u ní měl touhu vidět ji jak leží pod jiným samcem. Ovšem strach s přiznání a následného opuštění byl stále větší.

 

Vše se změnilo před pár týdny. Aneta často chodila na diskotéku a já ji po práci vyzvedával. Chodila s kamarádkami, takže nehrozilo, že by ji tam někdo balil. Kamarádky ji vždy ochránily. A bylo to třeba protože Anetka, když se napije, tak je často mimo a má i velké výpadky z doby, kdy byla opilá. Vždy ji proto kamarádky hlídali až do doby než jsem přijel. Ne jinak tomu bylo onen večer. Aneta se pěkně zřídila a kamarádky ji museli do auta naložit. Nechtěl jsem, aby mi během cesty padla do řízení, takže ji dali dozadu. Vyrazil jsem směrem domů. Ještě než jsme vyjeli z města, tak už Aneta byla mimo a jen něco mumlala. V dálce jsem uviděl stopující postavu. Nebylo pořádně vidět kdo to je, ale má myšlenka byla blesku rychlá. Mohl by to být nějaký boreček co by mi třeba Anetku vzadu osahával. S tou myšlenkou jsem zastavil u krajnice a postava se rychle k autu blížila. Byla ještě poslední možnost šlápnout na plyn a ujet, ale mé vzrušení rostlo.

 

Osoba vzala za kliku a až rozsvícení světla v autě odhalilo podobu stopaře. Byl to asi tak padesátiletý cikán. Měl už prošedivělé vlasy a dost velký pupek. “Toš dík, že jsi zastavil. Bych tu vystál díru do cesty.” Ani nepozdravil a už se soukal dozadu k Anetce. Jeho oči hned sjeli mlaďoučké maso na sedačce. Aneta oslavila dvaadvacet a měla krásný tričko s velkým výstřihem a minisukni. Chvilku jsem si říkal, že to asi nebyl dobrý nápad, ale vyhodit už jsem ho nemohl. “Koukám máš tu svojí šťabajznu co?” Zeptal se a nespustil z ní oči. Opět jsem měl rychlou myšlenku. “Tu neznám. Je to taky stopařka.” V tu chvíli cikánovi oči zářili štěstím, kterého potkalo. Moc dobře viděl, že ona je namol a on tak má šanci si sáhnout. Sršelo z něj vzrušení a ihned si sedl vedle ní. Já se pomalu rozjel a po očku sledoval co bude. Cikán se dlouho neostýchal a už měl ruku na jejím stehnu. Oči měl stále v jejím výstřihu. Ruka postupovala nahoru až zmizela pod sukýnkou. Anetka něco zavzdychala, ale nebylo j í rozumět. “Pšš holčičko. Ničeho se neboj.” Uklidňoval jí a celá jeho ruka byla již pod sukní.

 

Má fantazie se naplňovala a já byl vzrušený ještě víc než, když jsem o tom jen snil. Cikán ji rukou plenil klín a jeho hlava se pomalu přesunula ke krku, kde se pusou přisával na její krk. Vždy jen nahlas mlasklo, když se jeho rty utrhly od jejího krčku. “Ty jsi pěkná kurvička co? Líbí se ti to viď? Cítím jak ti mindža teče.” Bylo mi jasné, že jeho prsty už pomalu zajíždí do její těsné svatyně. Aneta byla vždy rychle zvlhlá. Nemohl jsem dál řídit, takže jsem raději zastavil na prvním místě kde to jen šlo. Cikánovi nevadilo, že jsem zastavil a zíral na ně. Dokonce jsem si otevřel dveře, tak aby se rozsvítilo auto. Ani to ho nevyrušilo a dál se přisával na její krk a postupoval po něm dolů. Aneta měla krk celý rudý a bylo jasné, že na něm bude do rána hned několik cucfleků. Jeho hlava sjela až k výstřihu. Zatáhl za něj směrem dolů, takže její prsa vyskočily ven. Ovšem v cestě byla ještě podprsenka. Tu obratně jednou rukou rozepnul a odhodil ji na podlahu. Teď mu nic nebránilo se přisát na její stojící bradavku. Aneta zasténala. Moc dobře jsem poznal, že je to sténání, které značí jak moc se ji to líbí.  

 

Cikán odváděl moc dobrou práci a jeho pusa se činila. Na střídačku si bral její bradavky a ruka pod sukní v pravidelném rytmu škubala jak ji prstil. V autě už byl cítit známí závan sexuálního vzrušení. Hlasité čvachtání zas bylo důkazem jak moc už je Anetka mokrá. “Chceš se přidat gadžo?” Až teď si všiml cikán jak na ně koukám. “Ne jen koukám.” Cikán se usmál a vypadal, že je rád, že si může užívat sám. “Můžu koukat?” Ptal jsem se podřízeně i když jsem mohl spíše zuřit, že mi dělá do holky. “Klidně…” Odsekl a dál se věnoval jejím prsům.  Ruka pod sukní se přestala pohybovat a něco hledala. To něco byl kraj kalhotek. Jak je našel, tak prudce škubnul a s praskajícím zvukem vytáhl její roztržené kalhotky. “Pššš takhle to bude lepší…” Opět ji utěšoval, protože sebou po stržení prádla začala trochu zmítat. Teď vystřídal prsa za její pusu a začal ji líbat. Během okamžiku už bylo vidět, že se jeho jazyk proplétá s jejím. Jeho ruka mezitím opět zmizela kdesi pod sukní a opět dráždila její roztouženou kundičku. Aneta už ani nezkoušela zadržovat hlasité sténání. Vzrušení jí pohltilo a to tak, že se dokonce udělala. To byl do té doby můj nejvíc erotický zážitek. S pohledu jak tlustý starý cikán udělal mou holku v mém autě mi působila značné nepohodlí v kalhotách.

 

Nešlo to jinak a musel jsem si své péro vyndat. Pomalu jsem ho v ruce mačkal, ale musel jsem být hodně opatrný, abych se hned neudělal. I cikán mezitím odhodil své kalhoty. Jeho péro bylo o trochu delší jak mé, ale jeho šířka už byla o značný kus jinde než má. Cikán si odpoutal Anetu a přesunul si ji, tak aby se dostal mezi její nohy. Sukni ji jen vyhrnul na břicho. Párkrát pohonil svůj naběhlý nástroj a začal se přibližovat k mokré kundičce. A bylo to tu. Má dlouholetá fantazie se vyplní. Žalud pomalinku zažal prorážet její závojíčky. Teď už nebylo cesty zpět. Anetka jak ucítila tvrdý úd na svém okraji, tak sebou opět trochu nervozně škubla a snažila se i něco říci. Ovšem jejímu mumlání jsem nerozuměl. Cikán si toho také nevšímal. Dál pomalu utápěl svůj nástroj. Když v ní byl již dobře přes půlku. tak ji chytl za boky a prudce si ji narazil až po kořen. Aneta vytřeštila oči s hlasitým výkřikem. “To koukáš gadžovko. Takový kokot v tobě ještě určitě nebyl.” Možná měl pravdu. Aneta předemnou měla jen jednoho kluka a ten prý mích rozměrů nedosahoval. Anetiny oči sjeli dolů, kde pod jeho pupkem uviděla, že v ní je cikán pěkně nabodnutý.

 

On nečekal raději na její reakci a začal ji pěkně zostra šukat. Stále ji držel za boky a mocně do ní přirážel. Aneta s každým přírazem vykřikla nahlas a v autě se ozývalo i pleskání jeho pupku o její krásné bříško. Bylo to neuvěřitelné jak tvrdě si ji cikán nabodával. Aneta po nějaké době opět oči přivřela. Nevím zda nechtěla koukat co se děje nebo zda byla tak zmožená alkoholem. “Fakt ji nechceš zkusit? Má tu mindžu krásně úzkou. Úplně mi drtí péro.” Ptal se mě opět cikán, ale dál do ní bušil jako by nic. Nebyl jsem schopen mluvit, takže jsem jen kýval hlavou, že ne. “No tak gadžovko bílá udělej se. Cítím, že to chceš!” Začal na ní křičet. “Tak se udělej ty bílá kurvo! Vyždímej mi ptáka.” Asi na ní ono verbální povzbuzováni zabralo. Neudělal ani deset přírazů a ona se s orgasmem prohnula jak luk. “To je ono!” Křičel on. “Bože ty mě uděláš! Nastříkám ti to do mindži.” Křičel celý rudý. “To ne…” Vyhekla Aneta, která asi trochu konečně přišla k sobě. “Ale jó!” Křičel a přirazil naposled. “To je ono… vysaj to ze mě.” Podívaná co se mi naskytla byla nepředstavitelná. Cikán udělal Anetu a sám začal stříkat hluboko naražen do ní.

 

To, že Aneta nechtěla aby ji vystříkal mělo svůj důvod. Nebrala totiž prášky. Mě to samozřejmě vlivem mého vzrušení vůbec nedošlo. Nedošlo mi, že já ji vždy mrdám s kondomem. Poprvé nejspíše zažila pocit, když se do ní chlap udělá. To možná bylo příčinou toho, že se s ním nakonec udělala. “Ne do mě… neberu…” Mumlala dál Aneta i když už bylo dílo dokonáno. Cikán konečně zjistil důvod, proč to nechtěla do sebe. “Ty vole gadžo ona nic nebere. To ji pro jistotu vykropím ještě jednou.” Hned si začal povadlé péro honit a mě se naskytl pohled na roztaženou kundičku ze které tekl pramínek bílého semene. Nebudu vám nic nalhávat s toho pohledu jsem se udělal do ruky. Cikán byl po několika minutách připraven na druhé číslo. Tentokrát si Anetu nastavil, tak, že ji mohl mrdat pěkně zezadu. Zadek měla vyšpulený a on do ní zajel jak po másle. Byla krásně promazaná jeho semenem a její šťávičkou.

 

“Bože to miluji!” Vykřikl když v ní opět byl celý. “Tak bílá kurvo nafouknu ti pupek! Máš kluka?” Zakývala hlavou, že kluka má. Jen kdyby tušil, že jsem to já. “No vida a to tě pustil takhle nadrženou ven?” Šukal ji zatím pomalinku a vychutnával si každý tah. “A za jeho blbost musí zaplatit. Chceš zase mrdku do mindži?” Ptal se s hlavou u jejího ucha. “Ne…” Hekla ona. “Ale chceš jen to přiznej. Jsi jen bílá kurva. Zasloužíš si odměnu.” Evidentně ho celé to divadélko moc vzrušovalo a nebyl v tom sám. I mě péro opět tvrdlo pod rukama. “Cítíš jak mi v něm tepe? Brzo zase budu.” Začal pomalinku zrychlovat tempo. “Přiznej se, že chceš mrdku v sobě.” Ptal se pořád dokola. Aneta stále kroutila hlavou, ale vzrušeně opět začínala hekat nahlas. “Tvé tělo přeci touží po mrdce. Tak se tomu poddej. Teď už je to jedno.” Měl pravdu jednu dávku už do ní přeci pustil. I ona asi měla stejný myšlenkový pochod v hlavě. “Mám tě napustit?” Zašeptal jako by ji vyznával lásku. “Ano…” Bože to její ano mám od té doby neustále v hlavě. “Hodná gadžovka. Dám ti dárek pro přítele. Nafouknu ti bříško kvalitní cikánskou mrdkou.” Cikán opět celý začal rudnout. “Jsi připravená bílá kurvo?” Aneta už jen kývala souhlasně hlavou. “Už to bude… vem si to všecko…” Opět jsem byl svědkem jak se do mé holky začal cikán vysemeňovat. “Bože ta tvoje mindža je ždímačka kokotů…” Chválil si, protože ji počtvrté přivedl k orgasmu.

 

Cikán v ní pěkně počkal než mu péro samo vyjelo ven. “Tak můžeme jet.” Sedl si unaveně a oblékl se. Já jsem poslušně rozjel auto a v první vesnici chtěl starý cikán vysadit. “Díky za odvoz. A máš super holku. Doufám, že jsem ti tu kurvu naprcal.” Nechápal jsem jak to ví dokud prstem  neukázal na fotku na palubní desce. Tam jsem byl já a Aneta v obětí. Ten hajzl to celou dobu věděl, ale hrál pro mě divadlo. S hlasitým smíchem zabouchl dveře a já se rozjel. Doma jsem Anetu dostal do sprchy, kde jsem si ji celou umyl a prsty jsem z ní dostával jeho semeno. No byl jsem z toho natolik nadržený, že jsem ji ve sprše musel, také ošukat. I já jsem to do ní poprvé pustil, ale u mě se neudělala, tak jako pokaždé s ním. Anetu jsem pak uložil a ještě jsem šel uklidit auto.

 

Ráno se Aneta probudila s kocovinou a bolavou prcinou. Skoro nemohla chodit. “Co jsi do mě strkal proboha?” Výmluvu jsem si už připravoval v noci, když jsem nemohl usnout. “Zkoušel jsem ten tvůj velký vibrátor. Sama jsi to chtěla nepamatuješ?” Modlil jsem se, aby měla okno. “Proboha!” Vykřikla z koupelny a já čekal nejhorší. Rozchod za to jak jsem ji předhodil cikánovi. “Pojď jsem!” Se sklopenou hlavou jsem šel do koupelny. “Já ti to vysvětlím.” Zajímalo by mě jak. “Proč jsi mi udělal tohle proboha.” Ukazujíc na její krk. Na něm bylo snad šest krásně vybarvených cucáků. “Promiň nějak jsem se včera nedokázal ovládnout.” Zpytoval jsem.  No několik dnů jsem měl tichou domácnost a byl bez sexu. A naštěstí ani moje, ale ani cikánovo semeno nebylo úspěšné, takže se celá příhoda odehrála bez následků. Jen teď ještě více toužím po opakování.

Bookmark the permalink.

5 Comments

  1. Super, další díl bude?

  2. Toto byla jen jednorazovka z části podle skutečné události. A protože se už ve skutečnosti nic onomu páru nestalo, tak ani pokračování nebude.

  3. Super poviedka na jednotku velmi vzrušujúca…

  4. Super že sa to takto podarilo. Ja mám podobný prípad, že som naložil do taxíka moju priateľku, tiež dobre zriadenú a sledoval som čo sa bude diať. Je to pekná blondínka strednej postavy s trocha večším zadočkom. Taxikár bol starší pán, taký pupkatý tiež vekovo asi 60 mal. A tak som sledoval taxík, ktorý šiel síce na adresu kde mal ísť, ale zabočil vedľa na miesto, kde ho nebolo s cesty vidieť.A tak som rýchlo vybehol s auta a pomaly zaujal pozíciu sledovateľa. Pán najprv posunul sedadlo viac dozadu, potom ju začal najprv pomaly hladkať, aby zistil čo si akože može dovoliť a potom jej pomaly stiahol gaťky, lebo mala minisukňu tak to nebol problém. Potom ju začal prtovať a nakoniec sa do nej pekne urobil.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *