Nevěrná prostitutka

Nikdy jsem neměl nouzi o sex, ale vždy mě lákalo mít nějakou tu profesionálku, která si vezme prachy a já si užiju. Prostě jen vědět jaké to je platit za sex. Jednou jsem jel na služební cestu a chtěl nějakou kurvičku zkusit. Ovšem v cizím městě jsem moc dobře nevěděl, kde takovou hledat. Naštěstí internet pomohl a po přečtení několika inzerátu jsem našel jednu. Říkala si Lenka a dost pochybuji, že to bylo pravé jméno. Zkusil jsem ji zavolat a ona souhlasila, že večer má čas a zajde na hotel. Podle inzerátu ji bylo 34 let a na černobílé fotce byla krásná postava. Nervozní jsem byl více než jsem čekal, protože to byl skok do neznáma.

 

Večer konečně dorazila zpráva, že je před hotelem ať si pro ni jdu. Lenka byla skutečně krásná ženská a postava na fotce byla jistě její. Recepční asi hned pochopil, proč a za jakým účelem si ji vedu na pokoj. Za jeho mlčení jsem mu později raději zaplatil nějaký ten peníz. Lenka se posadila na postel. Já ji nalil víno po kterém se hezky rozpovídala, že má doma manžela a tři děti. Což mě u profesionálky zaskočilo. Ovšem její vysvětlení bylo, že nechce dělat rukama a tohle jsou snadné peníze a ještě si užije. Doma jim to v posteli nešlo a dokonce mi vyzradila, že jen jedno dítě bude možná manželovo. Ty zbylé dvě určitě ne. “Takže jsi se nechala naprcat od kunšafta?” Vyhrkl jsem. Prý zaplatily a jí to nevadilo, když zaplatili víc. Vždy to prý hodila na svého vola doma co si myslí, že jeho ženuška je slušná podnikatelka s realitami. Noční vycházky obhajuje tím, že většina kupců chce byty vidět po práci večer. Nechápu jak to ten její vůl doma mohl žrát tolik let. A ještě nepoznat, že ji naprcal někdo jiný hned dvakrát.

 

Z vyprávění jak se nechala dobrovolně naprcat jsem byl notně nadržený. Nikdy jsem neměl možnost cákat úmyslně do plodný holky. “Kolik ti museli připlatit, že jsi se nechala vycákat?” Byl jeden z mích mnoha dotazů. A její odpověď 5 tisíc byla dost omračující. Čekal bych mnohem více za možnost zplození dítěte. “Co když ti taky připlatím? Taky bych tě mohl pak vycákat?” Ptal jsem se dychtivě. “Jasný ještě jedno dítko by nevadilo. Manžel je moc šikovná chůva.” Padla mi brada a už jsem v peněžence lovil peníze i s příplatkem 5 tisíc. To jsem prostě chtěl zažít. Ona si peníze dala do kabelky a začali jsme pěkně společnou sprchou. Už tam mi stál jak blázen a její dotyky mé vzrušení umocňovali. Musel jsem se hodně krotit, abych se neudělal už tam do sprchy. Šetřil jsem každou kapku semene pro ní.

 

Přesun na postel proběhl rychle a já jí lízal její výstavní trojky. Rukou jsem ji dráždil tu její mokrou kundu a těšil se na to až ji budu pěkně plnit. “Tak teď ti udělám čtvrté dítě. Ať má ten tvůj radost.” Smál jsem se na jakou kurvičku jsem narazil. Péro jsem nasadil na okraj štěrbiny a zatlačil ho do ní. Musím uznat, že se na její kundičce tři děti moc nepodepsaly a byla krásně uzoučká. Po pár zasunutí jsem se dostal po kořen do ní a cítil jak narážím na její děložní čípek. Ten jsem se už za chvilku chystal pěkně naplno zalít semenem. Už tři dny jsem neměl sex a ani čas honit, takže várka to bude určitě plodná. “Líbí se ti být děvka?” Křičel jsem na ní. “Ano…Miluji být jen hračkou pro cizí chlapy.” Moc hezky spolupracovala. “Nejsi hračka… Jsi nadržená kurva… Tak nadržená, že chceš abych ti udělal dítě…” Bože to mě rajcovalo s ní mluvit, tak zvrhle. “Ano jsem kurva… nic než kurva…” Hekala ona a já už nedokázal ustát tu vlnu vzrušení. Chytl jsem ji za boky a začal do ní pumpovat vší silou. “Už to bude…Pěkně ti ji naplním… Roztáhni pořádně nohy!!!” Jako správná kurva poslechla příkaz a své nohy si chytla za stehna a rozevřela je vší silou. Tím jsem do ní mohl ještě o kousíček hlouběji. To bylo přesně to co jsem chtěl a já mohl pustit salvu. “Tu máš ty kurvo…” Křičím a cítím jak penisem už proudí první čerstvá dávka. “A ještě… A další…” Křičím dál s každým výstřikem. V hlavě jsem měl jen myšlenku jak ji právě semeno zateklo do dělohy a už hledá svůj cíl.

 

Odpadl jsem vedle Lenky a ta pěkně poslušně a bez příkazu vzala mé péro a začala ho kouřit. Pěkně mi ho očistila do poslední kapky semene co na něm zbylo. Já zůstal ještě ležet a ona šla do sprchy. Když šla zpět do místnosti, tak měla stále nadržený pohled v očích. A, taky, že to ještě chtěla. Pěkně nasedla na mou hlavu a já poslušně lízal její kundičku, která byla naběhla od mrdání. Lízal jsem ji dokud slastí nekřičela. To mě opět vzrušilo a ona se otočila a já zažil svou první polohu 69. Ona mě kouřila a já ji na oplátku lízal kundu. Jak mi péro ztvrdlo, tak se přesunula a už jsem v ní opět byl. Nebyl jsem ani schopen mluvit, jak jsem byl překvapen její aktivitou. Krásně mě šukala a měla výdrž. Všechny holky co jsem měl po pár minutách na končíka museli měnit polohu, ale Lenka ne. Ta mě osedlala a dobrých patnáct minut rajtovala. A jak ucítila, že to na mě jde, tak dosedla nadoraz. I druhá várka do ní tak šla hluboko jak jen to šlo. Já si ještě chvíli pohrál s kozičkami než vstala a odešla opět do sprchy.

 

Přišla již oblečená a evidentně i spokojená. Ještě neodolala a pěkně mi péro opět očistila i když už na něm bylo semeno dost zaschlé. Já ji ani nedokázal vyprovodit jak jsem byl vyřízený. Teď už vím, že profesionálky dokážou opravdu více než jsem myslel. Já si po této příhodě začal žít svým životem, když po dvou měsících přišla SMS. Byla od ní a v ní jen krátce: Jsem v tom. Lákalo mě zamrdat si s  těhulkou, ale odmítla to, takže jsem si musel nechat zajít chuť. Asi po dvou letech jsem měl opět cestu do stejného města, kde se udál onen zážitek. A já Lenku potkal při nákupu. Hodili jsme řeč a já teprve teď vím, že mám kluka Honzíka. No nakonec jsem ji zaplatil za další mrdání. Tentokrát rovnou v nákupáku na záchodech. Ovšem už ani příplatek nepomohl a musel jsem stříkat jinam než do kundičky. Takže po pár minutách v kabince jsem ji vše nastříkal do pusy a ona vše poslušně spolkla. Od té doby jsem ji už neviděl, ale vzpomínky na ní budu mít navždy a ona na mě má nejen vzpomínku, ale i krásného Honzíka.

Bookmark the permalink.

5 Comments

  1. Kamaráde, klobouk dolů, parádní povídka. Jen tak dál…

  2. manzel neverne

    Ja zase budu trochu skepticky a i kdyz povidka je super, moc se mi libi a je vzrusujici, tak si myslim, ze pokud by to byla realita, tak to ta prostituka udelala hlavne pro svuj financni prospech. Proste bere prasky a nechala pitomce, aby si priplatil za vidinu neceho takoveho, jako oplodneni. Ale mozna by to byl dobry podnikatelsky zamer pro spoustu profi holek na private, ne? Nabizet moznost oplodneni za priplatek 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *