Zvrhlá praktikantka

Určitě také znáte takové ty holky, které milují sex a udělají pro mrd cokoliv. Jsem sice už starší, ale dobře vypadající skoro padesátník a často k nám do kanceláře posílají na praxi místní studentky, které máme připravit třeba na role sekretářky či asistentky. Samozřejmě chodí krásné mladé holky, kterým je mezi 18 až 20. A o jedné Markétě chci povídat tento příběh.

Jinak abych se představil jmenuji se Zdeněk a jsem šťastně ženatý již skoro 25 let. I když je to těžké nikdy jsem ji nebyl nevěrný. A to mě spousty holek balilo a chtělo jako milence, ale odolal jsem všem svodům. Ovšem jeden den k nám do kanceláře přišla Markéta. Studentka již druhého ročníku. Sladkých 19 let ji bylo. Každý den chodila hezky oblečená. Nic extra vyzývavého, ale ani nic za čím by se normální chlap neotočil. Však jsem byl mezi těmi co ji pokukovali do výstřihu případně na zadeček. To, že ona bude na sex jak litá jsem poznal jak s každým kdo se ji líbil flirtovala. Prostě ji mrdání koukalo z očí. A co hůř mě si oblíbila a skutečně se mě snažila sbalit. Naschvál mi ukazovala výstřih a to i tehdy když neměla podprsenku. Její trojky jsem, tak již několikrát měl jak na dlani. Hmmm jak bych je na té dlani chtěl mít i opravdu. Vždy mi blesklo hlavou. Naštěstí má manželka mi dopřává pravidelný přísun sexu, takže jsem stále dokázal odolat.

To začal víkend, když má manželka dostala své pravidelné dny a já tak byl odstaven na pár dnů od sexu. A v pondělí se to naplno projevilo. Markéta mě opět sváděla svým oblečkem a kukučem k omrdání. Ovšem tentokrát u mě uviděla to po čem vždy toužila. Můj rozkrok se viditelně vzedmul. A to pro ní bylo jak benzín pro oheň. Celý den se mnou přímo laškovala a dokonce na mě náhodou upadla prdelkou přímo do rozkroku. Co vám budu povídat krev jsem měl dole během sekundy a ona to opět cítila. Odpoledne jsem musel doma rychle provést pravidelnou honitbu, protože se ten přetlak nedal vydržet. Ale jak určitě pánové potvrdí ruční práce není to samé jako přímí zásnun do ženských hlubin. Úterý, tak začalo opět její ofenzívou a já opět od rána trpěl jak zvíře. Už jsem se těšil až manželka bude zase v provozu a já si pořádně ulevím.

V to úterý jsem musel v práci zůstat déle kvůli rozdělané práci a Markétka se nabídla, že ráda pomůže. Nejraději bych řekl ne, ale vedení ji mělo za perspektiv ní studentku, takže ji ke mě přidělili. Když všichni odešli Markéta mě začala pěkně obletovat až mě oči přecházeli. Chtěl jsem už jít na záchod si nutně ulevit od přetlaku, když Markéta přišla do mé kanceláře s hrnek kávy. Jak mi ji nesla, tak nešťastně zakopla v půlce místnosti a káva se na ní rozlila. Ta rychlost s jakou ze sebe svlékla právě polité šatičky byla neuvěřitelná. Chápal jsem, že se nechtěla opařit, ale teď stála v mé kanceláři nahá devatenáctka. Bože ona neměla žádné prádlo. Stála tam jak ji pán stvořil a mě padla brada dolů. “Omlouvám se jsem nešika.” Spustila a rychle do šatů utírala zbytek kávy na podlaze. Chovala se jakoby  přede mnou ani nahá nebyla. Byl jsem jak přikovaný k židli a jen sledoval to bizarní divadlo co se tu odehrávalo. Samozřejmě její mlaďoučké tělo opět působilo na můj rozkrok.

“Ale koukám, že nehoda se nestala jen mě.” Usmívala se a oči směřovali pod stůl, kde nejspíše viděla obří bouli. “No jste krásná žena Markétko, tak se to těžko ovládá.” Moje odpověď ji přivedla do rozpaků, ale jen na chvilku. Vstala a přišla ke stolu. “No a vy jste zase moc pěkný šéf.” S úsměvem najednou zmizela pod stolem. Její ruka se přesunula na můj poklopec a já slyšel onen zvuk rozepínání zipu. Její ručka vklouzla dovnitř a razila si cestu k naběhlému péru. Byla neskutečně obratná a mé péro i přes trenýrky v cestě dokázala z poklopce vytáhnout. “Hmm krasavec.” Ozvalo se z pod stolu. Dál už mluvili její činy. Pocítil jsem známe teplo na žaludu, které znamenalo jediné. Právě mě Markétka pod stolem orálně uspokojuje a já nejsem schopen sebemenšího odporu.

“Podle tvrdosti jste na tom jako já.” Hlesla a pomalu vylezla ven. Obešla stůl a po posunula mě i s kolečkovou židlí, tak aby si mohla sednout na stůl. Rozevřela své nožky a já uviděl poprvé její kudničku pěkně zblízka. “Pěkná co? A taky má chuť.” Dál kula železo Markéta. Vzala si moji ruku a dala si ji přímo na kundičku. “Jsem z vás mokrá.” Mé prsty se náhle ocitli v její teplé a opravdu hodně mokré kundičce. Bože, tak těsná. Můj už tak tvrdý kolík ještě více ztvrdnul a na žaludu se objevila první kapička touhy. Markéta mou rukou začala pohybovat pěkně do pravidelného rytmu a užívala si prstění. Já jen seděl a koukal jak se přede mnou Markétka poprvé udělala za pomocí mé ruky. “Teda vy mi dáváte. To bude jen sedět?” Zeptala se a opět vstala. Já stále v šoku nedokázal najít slova na odpověď.

To ji nevadilo a přišla ke mě blíž. Rukou otestovala mou tvrdost a pak už jen nasměrovala péro do její roztoužené lasturky. Jak nasadila špičku žaludu na závojíčky, tak se vyšvihla a sedla si na mě celou vahou. Sakra a jsem v tom až po uši… tedy abych byl přesný až po kořen v ní. Co teď? Vždyť i když to teď utnu, tak už jsem ženu podvedl. Markétka si však s mým dilema v hlavě starost nedělala. Ta přesně věděla co chce a pěkně si vysedávala a slastně do toho vrněla. Mé mlčení brala jakou souhlas dělej si co chceš a to také dělala. Její mladé tělo udělalo své a i má sexuální pauza se projevila na výdrži. S maželkou bych takto mohl řádit klidně dvacet minut, ale Markétka je jiný kalibr a ta úzká kundička mě vysála během pěti minut. “Budu…” Stihl jsem říci aspoň jedno slovo za celou dobu. “Jen pojď…” Vyhekla ona a zaklonila hlavu jak čekala mou nadílku. A ta přišla hned  vzápětí. V péru mocně zaškubalo a já cítil známí pocit uvolnění. Pulz za pulzem jsem začal mladou dívčinu plnit. I jí se ten pocit líbil, takže vykřikla a udělala se společně se mnou.

Seděla na mě jen chvilku a jak vstala, tak se ven valila nahromaděná mrdka. “Teda vy jste mi dal. Takhle mě zaneřádit.” Smála se a opřela se o stůl. “To si budete muset uklidit.” Sáhla mi do vlasů pevně je uchopila a stáhla ze židle. Klečel jsem před ní a hlava měl přímo u zdroje mrdky. Než jsem se nadál už mi hlavu zaryla do rozkroku. “Lízejte co jste si nadrobil.” Nikdy jsem to nedělal ani mě to nelákalo. Do manželky stříkám pravidelně, ale ta vždy po jde do sprchy. Ovšem ta situace, kdy mě komanduje mladičká holka mě nějak přemohla a já začal plnit její příkaz. “To je ona. Pěkně do čista. Přidejte prstíky a vyndejte vše ze mě. To je ono.” Vedla mé kroky a užívala si. Já poprvé v životě ochutnal semeno smíšené s její šťávou. No čekal jsem nějakou strašnou chuť když moje manželka nepolyká kvůli chuti prý, ale mě to celkem chutnalo.

Jak jsem na začátku lízal opatrně, tak ke konci už jsem ji lízal jak hladový pes. A celé to ve mě vyvolalo chuť ještě na jedno číslo. To se mi stalo snad naposled před 15 lety, že jsem mohl dvě čísla po sobě tak rychle. “Ale koukám, že jste neukojený co?” Pousmála se nad stojícím pérem. “Teď se, ale obsloužíte sám.” Otočila se prdelkou ke mě a opřela se o stůl. No už jsem neváhala a hned ji zezadu pěkně napíchnul. Už jsem hodil za hlavu myšlenky o podvádění. Už mi bylo vše jedno. Chtěl jsem jen znovu a znovu cítit její mladou kundu. Podruhé jsem vydržel mnohem déle a Markétku jsem několikrát dovedl na vrchol. “Kam to chceš?” Vykřikl jsem dřív než bych byl za hranicí odkud není návratu. “Teď už můžeš do mě je to už jedno.” Odpověděla. Normálně by mě taková odpověď asi zarazila, ale můj mozek byl zrovna hluboko v Markétě. Ještě pár přírazů a zase ta slast. Zase to uvolnění. “Tady to máš…” Křičel jsem na celou kancelář a začal ji podruhé plnit kundičku semenem. Chvíli jsem v ní pobyl abych si naposled užil tu slast. Péro samo vyjelo jak začalo měknout. Na zem kapalo pár kapek mrdky a já si musel sednout.

Marktétka se otočila a měla šťastný výraz ve tváři. “Teda byl jste lepší než jsem čekala.” Já jen souhlasně kýval hlavou a dýchal jak po maratonu. “Takhle mi to ani můj kluk neudělá. Ten bude žasnout až mu to budu vyprávět.” Vytřeštil jsem oči a byl v šoku z toho co slyším. “Nebojte on miluje když mě mrdají starší chlápci.” Dala mi pusu na měkký penis. “Doufám, že se ještě uvidíme.” Povídala mu. Mě až teď došlo, že před tím co se zde stalo se polila kávou. “Nejsi někde opařená od tého kafe?” Zajímalo mě. “Já ne… Bylo studený… Byl to jen plán jak se před váma svléct donaha.” Opět jsem vytřeštil oči, ale to už Markétka odcházela nahá z kanceláře.    

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

 1. manzel neverne

  pokracovalo to? Soustal jsi ji i potom? Nebo na tebe vyrukovala s tim, ze je tehotna a chce, abys ji zaplatil, at jde na potrat, nebo si to necha? Tohle me napadlo, kdyz jsem cetl ten konec 🙂 ale jinak moc dobra povidka a prijemna zmena po tech neustale nevernych zenach i kdyz i tahle mrcha byla neverna tomu svemu, ale to byl dobrovolny parohac, to se nepocita.

  • Nechal jsem konec záměrně otevřen 🙂 ať si každý domyslí co se mohlo pak dít 🙂 o pokračování jsem zatím neuvažoval, ale uvidím

   • manzel neverne

    To je skoda, libi se mi predstava jak by te treba vydirala. Uz tady pises, ze se ti libilo, jak ti mlada holka rozkazovala. Nemusela by te vydirat ani tim ditetem, ale tou neverou, treba si to nejak nahrala. A pak by ti vyhrozovala ze to ukaze manzelce. Takze bys ji musel pravidelne po praci soustat a ukajet jeji mokrou kundu a ona by si to fotila a posilala to tomu svemu parohaci. Vlastne by vas mela v hrsti oba. On by na ni cekal nadrzeny doma a ty bys ji musel sukat na lusknuti prstu, protoze by na tebe neco mela.
    To by se mi libilo, takova vynalezava potvurka, jsem si jisty, ze by byla dobre pripravena do dnesniho sveta a tak by ta jeji praxe splnila svuj ucel 🙂

 2. Taky bych si přečetla pokračování

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *