Nové jelení bydlení 2

Ráno, když jsem pořád přemýšlel o včerejšku, jsem z kuchyně zaslechl Ferra jak tam něco štrachá. Hajzl pomyslel jsem si, včera si to vynutil, ted‘ už mu Adél určitě nic nedovolí chlácholil jsem se. Takové myšlenky se mi honili hlavou asi ještě půl hodiny. V tom jsem ucítil jak se Adél pomalu vzbudila. Nejdřív se nic nedělo a já předstíral, že díky alkoholu tvrdě spím. Po chvilce se kousek nade mnou ozval její hlas: “Pavle spíš?” Já jsem po včerejšku a nočním odmítnutí nějak neměl sílu s ní začínat rozhovor, a tak jsem dál dělal, že spím.

Za chvilku jsem uslyšel jak si potichu bere věci z šatníku a nakonec klapnutí dveří. Netrvalo to dlouho a z kuchyně ozvala tlumená diskuze mezi Adélou a Balogem. Nedalo mi to, potichu jsem vstal, došel ke dveřím a přitiskl na ně ucho. Donesl se ke mě hlas Adély jak mu opět říká, že to byla chyba a podobné věci. Ferro se tomu bez skrupulí smál. Chvilku se tam polohlasem bavili a pak jí pobaveně skočil do řeči. “Po včerejšku tady nikomu nic nevykecáš ty kurvo. Oba víme, že si na mojí kládu myslela celou noc. Pro tvoje tělo už je můj čůrák numero uno a brzo mě budeš prosit na kolenou abych ho do tebe narval.”

Kdybych se já někdy odvážil s dominantní Adél mluvit takovým stylem, tak by následoval obrovský výbuch vzteku a nadávek. A přesně na to jsem ted‘ čekal. O to víc mě pak překvapilo, když místo výbuchu, jen Adéla tlumeným a naštvaným hlasem odsekla: “Ty si myslíš, že to tvoje péro je všechno? Že je to nějakej středobod vesmíru?”

“Pro tebe a ostatní kurvy, co měly tu čest ho okusit, jo. Ty si to ještě neuvědomuješ, ale to se brzy změní.” Ozval se Ferrovo hrubý a sebejistý hlas.

“Tak to ses ale přepočítal, do mě už ten svůj cikánskej klacek strkat nebudeš. Já chodím s Pavlem a miluju ho.” Řekla škodolibím a lehce pobaveným tónem Adél, což mi  zahřálo u srdce.

“Drž hubu děvko.” Vyjel najednou dopáleně rom. Následoval zvuk rychlého pohybu, šustění oblečení a Adélky překvapené vyjeknutí. Pak jsem uslyšel jakoby mlaskavé zvuky a nasupené, holčičí nádechy nosem.

Srdce mi vylítlo skoro až do krku, nevěděl jsem co mám dělat. Nakonec jsem jen přiložil oko na klíčovou dírku a modlil se abych něco viděl. Měl jsem štěstí. Z dírky byl vidět bok gauče a stůl před ním. Moje holka stála opřená zády o pohovku. Ferro jí jednou rukou držel pod krkem, druhou svíral její lehce pozvedlou nohu a drsně jí líbal. Ona se mu snažila vyškubnout a rukama ho tlačila pryč a tak mu jazyk lítal po celé její puse. Po chvilce, která mi přišla nekonečně dlouhá, se Balog odtáhl a zadíval se jí drsným pohledem přímo do očí.

“O té své bílé onuci předemnou vůbec mluvit nebudeš. Si moje, je tě to jasný štětko?! Myslel jsem si, že tě dám chvíli čas, abys sama pochopila co doopravdy chceš, ale ty mojí velkorysost zdá se neumíš ocenit. Takže tě to donutim pochopit teď hned. Tomu svýmu blbečkovi si možná zvyklá rozkazovat, ukazovat mu jaká si nezávislá ženuška. Vyrukovat na něj dokonce i s tím, že sex bude až po svatbě, protože ty jsi přece hodňoučká princeznička, hahaha.” Smál se rom a pokojem se nesl jeho vzteklý, arogantní hlas. “Tohle, ale může fungovat jen na toho tvýho chcípáka, kterej rok a půl slintá u tvojí kundy, ale pérem se jí ani nedotknul. Nebo na podobný nicky. Já sem ale z jinýho soudku, ne jako ten tvůj gadžo a právě mi s tebou došla trpělivost princezničko. Vyšukam tě mozek z hlavy a až s tebou skončim, tak už žádná princeznička nebudeš. Nakonec ještě s radostí přijmeš, že jsi to, co sem z tebe včera večer udělal. Moje děvka, nic víc!” Hučel do ní rozkazovačným a nasraným hlasem Ferro.

Jednou rukou jí pořád držel pod krkem a Adéla na něj jen nasraně koukala zpátky, celá rudá v obličeji, neschopná mu odseknout. Místo toho, se jen bezvýsledně snažila odtlačit jeho ruku pryč. V průběhu monologu pustil cikán Adélky nohu a rychlým pohybem si stáhl trenky. Z nich hned vyskočila napumpovaná tmavá hadice, kterou si začal Ferro pohotově mnout. To vykouzlilo u Adély ještě nasranější výraz. Když domluvil, tak povolil sevření na krku a zprudka ji k sobě otočil zády. Než stihla Adél cokoliv udělat, tak jí popadl hrubě vzadu za vlasy a začal jí před sebou strkat k menšímu postrannímu opěrátku gauče.

Když Adéle pustil krk, tak na něj zprudka vyjela: “Ty ses zbláznil, seš cvok. Myslíš si, že se tady nechám znásilnit? Začnu křičet jestli mě hned nepustíš!”

Na to se on jen zasmál a prohlásil: “Znásilnit? Tady to divadlo zkoušej na někoho jinýho. Jsi nadržená děvka, okamžitě mokrá sotva sem vyndal kládu. Jestli ovšem chceš trvat na znásilnění, pro mě za mě, klidně křič. Po tom včerejšku, když si tady ječela na celej barák, by sousedi spíš podpořili mojí verzi než tu tvou. Hahaha.” Smál se pyšně Ferro. “Ale možná bys probudila toho svýho Pavlíka, aby ještě stihnul show.” pokračoval rom a pak jí druhou rukou hrubě roztrhl tenké tílko co měla na sobě. Adélka tam tak zůstala stát skoro nahá, jen s malou minisukní.

“Proč to děláš? Když sme tady začali bydlet, tak jsme si rozumněli. Všechno bylo v pohodě.” ozval se najednou už mnohem více nejistý hlas mojí holky. Hněv a rozhořčení tam skoro nebyli slyšet, cikánovo argumenty se jí zřejmě dostali pod kůži.

Ferro si jí za vlasy přitáhl na sebe, až se mu ztopořené černé kladivo vmáčklo mezi jeho břicho a její záda. Druhou ruku jí položil na vysportované bříško a naklonil se k jejímu uchu se slovy: “Vždyt‘ si pořád rozumíme, ted‘ naopak ještě víc. Jenom ty se tomu bráníš. Jsi děvka, to já poznám a včera se to potvrdilo. Jak jinak bys mohla, sama od sebe, vykřikovat všechny ty věci když jsem tě nakládal?” Chrčel jí do ucha nadržený Ferro a při tom hladil její břicho. 

“To jsem nebyla já, byla to chyba, opravdu.” Ozval se slabý a nejistý hlas Adélky.

“To všechno je už v tobě. Stačí když se přestaneš bránit a přijmeš svojí novou roli pro kterou ses narodila. Věř mi, moje péro je pro tebe to nejlepší. Nikdo jiný tě neposkytne takovou rozkoš jako já včera, rozhodně ne ta chodící reklama na párátka vedle v pokoji. Tvoje kunda je přímo dělaná pro pořádný cikánský veleklády. Angelina mi to všechno pověděla, jak tě naučila na velký péra a jak to často probíráte. Proto jsem věděl, že když uslyšíš co s ním dokážu a pak ho i uvidíš, tak neodoláš a měl jsem pravdu. A stejně tak vím, že když už byl jednou uvnitř, tak tam bude zase. Tomu neutečeš, už jsi moje i když se pořád bráníš.” Snažil se jí Balog dál zpracovávat.

Ve mě se při tom bouřila směsice pocitů ponížení, vzteku, smutku ale i vzrušení. Co mi bohužel nejvíc odrazovalo, od toho tam vtrhnout, nebylo rozhodně vzrušení, ale strach z Ferra. Strach, že by si s Adélou stejně dělal dál co by chtěl a navíc by mě před tím ještě domlátil, kdybych se snažil zakročit, čímž bych v jejích očích ještě více klesl. Rozhodl jsem se to tedy nechat na ní a doufat, že moje krásná a hodná Adélka nezničí náš dlouhý vztah kvůli jednomu hajzlovi. Miloval jsem jí a věřil jsem, i v tuto chvíli, že naše láska to přečká. 

“Ne, nejde to. Kdybych nebyla s Pavlem bylo by to jiné, ale opravdu se milujeme, plánujeme se brát. Tohle bych mu nemohla nikdy udělat.” Ozval se zase o něco jasnější hlas mé holky, který mě příjemně potěšil.

Ovšem Ferra místo aby to odradilo, tak naopak začal ještě s větší vervou hučet do Adélky svoje vymývačky: “Ty to pořád nechápeš děvko, já se tě neptám na svolení. Ted tě prostě rozmrdam na kaši. Tečka.” S těmi slovy přehnul Adélu přes boční opěrku gauče a hlavu jí drsně zatlačil do sedaček. Kvůli tomu musela automaticky vyšpulit její perfektní zadeček a na svět žároveň vykoukla i její krásná broskvička. V téhle pozici totiž nezakrývala malá, ted‘ už zcela vyhrnutá, minisukýnka vůbec nic. “Rovnou bez kalhotek, no vidíš jak to jde. Já tě to ještě naučím, jak mi dělat správnou děvku, to se neboj.” Uchechtl se Ferro a začal jí pomalu projíždět a poplácávat zvenku po kundičce svou nateklou cikánskou klobásou.

“Prosím néé, nedělej to, já jsem s Pavlem. Vždyt‘ si Angeliny bratranec proč to děláš?” Pronesla zastřeným a slabým hláskem Adél.

“Heh” uchechtl se Ferro. “Ted‘ už to je asi jedno když ti to řeknu, protože jsi moje děvko. Takže pravda je, že já nejsem žádnej Angelíny bratranec. Angie si našla kluka a to je shodou okolností můj dobrej kámoš. Nevěděla jak vám říct, že nakonec do toho bytu nepůjde. Jednou když jsme všichni chillovali, začala Angie mluvit zase o tom bytě a řeč přišla i na tebe. Řekla mi o tom tvým blbečkovi, jak doteďka nezasunul a jak se tě líbí velký klobásy i když jsi vlastně žádnou ještě neměla. No a když mi ukázala tvojí fotku, kterou si jí posílala, s tím tvým perfektním tělíčkem a tvářičkou, tak jsem si řekl, že musíš být moje. A taky jsem věděl, že moje budeš. Angie jsem řekl, že tam pudu místo ní, když ona zase pomůže mě s nějakou krycí historkou. Což udělala velice ráda. Sice říká, že jsem hrozný prase, ale toho tvýho blbečka nesnáší ještě víc. Navíc chtěla aby ses zase trochu odvázala a poznala konečně pořádnej klacek. A o mě i ona říká, že jsem monstrum.” Dovyprávěl Ferro hlasem plným sebeuspokojení, asi jak se mu to všechno pěkně povedlo. Přitom pořád rychleji a tvrději přejížděl, tím jeho prohnutým černým klackem, po Adélky kundičce. Na té bylo navíc jasně vidět, že jí Ferrovo počínání není lhostejné a doslova tekla. Pokaždé když cikánův velký, fialový, nalitý žalud přejížděl po Adélky mokrých pyskách, vydávál čím dál zřetelnější mlaskavé zvuky.

Když Balog domluvil a já pozoroval jeho žalud klouzající po kundičce mojí holky, tak se mi udělalo špatně až mi úplně přeběhl mráz po zádech. Ten hajzl si to celý připravil a jel sem s tím, že mi Adélku omrdá. Bral to navíc jako samozřejmost a opravdu se mu to povedlo. Nemohl jsem tomu uvěřit. Ale měl jsem to přímo před sebou.

Mezitím se ze sedačky ozval Adély šokovaný hlas. “Tomu nevěřím….to by přece Angie neudělala, jak…to přece nejde. A ty! Tys sem jel s tím, že si ze mě uděláš nějakou svojí osobní mrdnu? S tím, že mě budeš chtít Pavlovi od samého začátku přebrat? Co ty jsi za hajzla?! Jak si můžeš takhle hrát s životy jiných lidí?”

“Hrát? Přebrat? Komu? Tý onuci? Když jsem se rozhodl, že budeš moje, tak ten chcípaček neměl žádnou šanci na tom cokoliv změnit. To byl prostě danej fakt ty štětko. Já sem Ferro, ta tvoje bílá mrdka byla bez šance. Ted‘ tomu tvýmu buzíčkovi ukážu jaká si kurva a hlavně čí si kurva. Na to těšim, na ten jeho dutej výraz, až tě před ním naostro nabodnu, tvrdě vymrdam a vykrompim plnou dávkou. A ty mi ještě budeš sama prosit o víc. To bude k nezaplacení, za to ten měsíc práce stál. Chachacha” rozléhal se obývákem Ferrovo dominantní a vítězný hlas. Doslova bylo cítit jak je se sebou nadmíru spokojený. Rukou si pevně svíral tu tmavou kládu A jeho žalud už z rychlého přejíždění začal pomalu zaklouzávat do promočené kundy mojí holky. Tam pozvolna začala mizet skoro celá půlka nalitého žaludu.

“Néé, ty hajzle, ohh néé. To nemůžeš. Prosíím néé.” Ozývaly se Adélky vzdechy a bylo vidět i slyšet, že kromě naštvání u ní začíná převládat spíše vzrušení. Z hlasu jí byla navíc jasně slyšet nevíra nad danou situací a možná i nevíra z toho, jak jí postupně přemáhá vzrušení a ona tomu nedokáže zabránit.

Ferra to ale rozhodně nezastavilo, naopak vypadal, že ho to ještě více rozběsnilo. Svaly na ruce se mu zatly a bylo vidět, že Adély hlavu zatlačil ještě hlouběji do sedacích polštářů. Naopak druhou rukou Adél pevně chytl za bok a vyšponoval její nohy a zadek nad opěrku gauče. V tom se ozvalo jemné mlasknutí a celý obří fialový žalud zmizel v promočené kundičce. To ho na chvíli zastavilo a on se jen díval směrem kam tlačila jeho ruka Adély hlavu. A pak vítězným hlasem zařval: “Já můžu všechno děvko.” Celý se napnul a tvrdě jí napodl na jeden zátah až po kořen.

“Ahh” Adél zprudka a hlasitě, krátce vykvíkla a pak už jsem jen viděl, jak se jí silně klepu nohy a zatínají svaly. Pořád přecházela ze špiček do normálního stoje a vypadalo to, jako kdyby si její nohy dělaly co chtěly. Nebyl jsem si jistý jestli to bylo bolestí nebo orgasmem.

Když se trochu uklidnila, tak najednou Ferro povolil stisk a za vlasy, které držel hned u hlavy, jí vytáhl do polosedu na opěrku. Natočil jí hlavu aby se koukala na něj a já tak konečně mohl vidět její oči, které působily rozostřeně a zmateně. Jako kdyby nevěděla co se přesně děje. Chvíli se na ní díval a když bylo vidět, že se dala trochu do kupy, tak se napřáhl druhou rukou a vlepul jí facku až vykulila oči  otevřela pusu dokořán. Vypadala trochu jako vyšokovaná blbka. Facka naštěstí moc velká nebyla. Spíš taková podobná jako z vášnivějšího porna. Přesto na něj pořád koukala vykuleně jako kapr.

Najednou se ozval Balogovo dominantní hlas: “Hajzle si mi řekla naposled. Takhle se mnou už nikdy mluvit nebudeš. Je tě to jasný? Já sem tvůj pán, ty děvko jedna špinavá. Mě budeš uctvívat a obdivovat jako modlu. Začneš si zvykat teď hned jinak budeš bita.” Když se chviličku nic nedělo a ona na něj dál zmateně koukala, tak se Ferro znovu napřáhl a dal jí další dvě facky. Každou z jedný strany. “Tak je tě to jasný?” Zahučel a začal jí mrdat pomalými ale tvrdými přírazy. 

Ona na něj zase vykuleně čuměla, ale asi jí to trochu probralo protože vypískla: “jo”.

Na to hned přistála další facka, následovaná tvrdým přírazem až po kořen, který jí skoro schodil z opěrky na gauč. Což cikán doprovodil slovy: “Jaký jo, ty kurvo? Kdo sem?” Znovu z ní pomalu vyjel a tvrdě přirazil až to plesklo.

“Adél se teď už rychle vzpamatovala a odpověděla: “Ano můj pane.”

“No vidíš jak to jde ty štětko, hodná. Já si tě ještě ochočim” spokojeně si povídal pro sebe rom. Pak jí opět chytnul za vlasy, tvrdě jí zatlačil hlavu do sedačky a rozjel drsnou mrdačku. Začínal pomalu a tempo se mu pořád zvyšovalo. Navíc přirážel tak tvrdě, že se celým bytem nesly hlasité pleskance a celý gauč to posouvalo pryč směrem ode dveří. Ferro ztěžka funěla a jeho pot mu stékal všude po těle a padal na gauč a mojí Adélku. Ta už byla úplně nepříčetná, nohy se jí zase klepaly a vycházeli z ní pouze hlasité vzdechy nebo nertikulovatelné skřeky. Ferro si to taky začal pochvalovat, jak je to ještě lepší než včera. “Bože ta tvoje kunda, když jsem si jí včera pěkně roztáh a dneska tam zajel na jeden zátah. To je lahoda. To zvládla jen jedna děvka a ty. Měl jsem hodně kurev, těch co zmákly celou mojí chloubu už o dost míň, ale děvku jako ty sem neměl ještě nikdy. Ta tvoje kunda je těsná jako svěrák a přitom délka úplně přesně na milimetr pro mý dělo až na dno. Bože to je slast. To je jakoby kdyby ta tvoje kundička, byla přímo ulitá jen pro mýho čůráka. Joooo, ryč ty štětko, já vim, že ty to cítíš taky, tohle je ještě vyšší level než ten včerejšek. To sem ještě nezažil.” Křičel a funěl Ferro na plné kolo a přitom z něj stříkal pot všude okolo. Gauč už silou přírazů dostrkal až k protější stěně o kterou pohovka tvrdě třískala. Ale i její rány přehrušilo hlasité pleskání nahých těl, které se neslo obývákem až ke mě. Očividně už mu bylo úplně jedno, jestli mě to vzbudí nebo ne. Jediné co bylo teď pro Ferra podstatné, byla těsná, horká a úplně promočená kunda mojí holky, která do barvité kakafonie zvuků přidávala ještě osobité čvachtání. Mrdal jí jako tu nejsposlednější kurvu. Hlavu jí tlačil do sedaček a zadek šponoval co nejvíc nahoru. Jeho obří, tmavá, cikánská kláda vypadala jako hydraulický píst kterému se porouchala rychlost a už se jen snaží za každou cenu prorazit na druhou stranu. Adélka ted‘ už vydávala tak neuvěřitelnou škálu všemožných kvičivých, kníkavých, chrčivých a jiných zvuků, že i ten včerejšek proti tomu vypadal jako slabý odvar. Navíc se už snad patnáct minut celá klepala od nohou až po ruce, které kolem různě chňapaly a šátraly. Vypadalo to skoro jako kdyby měla orgasmus patnáct minut v kuse a ten pořád sílil. Jediné části těla co se jí nehýbali byli ty co držel Ferro svou silou a čistou živočišnou agresí.

Když jsem se na to díval, nechápal jsem jak je něco takového možné, na tohle se nechytalo ani to nejšílenější porno. Ferro jako ztělesnění čisté agrese a moje krásná Adélka, do které cikán přiráží jako smyslů zbavený maniak do kusu masa na rozklepání. “Jooo, už to jde ty děvko, slyšíš? Za chvíli tě pošlu plnou dávku na dělohu ty plodná kurvo.” Ryčel nepříčetně Ferro.

Adélce za nějak podařilo přestat vydávat většinu zvuků a s vypětím všech sil ze sebe pomocí vzdychů zachrčela: “Néé, hmmm, ohhh já ahh, nesmíš do hmmm vnitř, já to ah nedám, moc ohhh silný hmmmm orgasmus. Rozbiješ ahh mě, já hmmm zešílíííím ahh.”

“Tak to teda ne ty štětko.” Ryčel vztekle Ferro a nějakým zázrakem ještě zvýšil tempo přírazů. “Mě je jedno jestli zešílíš, ty si tady pro mě. Navíc já tě chci rozbít, ty děvko. Takže začni kurva prosit jako včera, jinak si mě nepřej. Za chvíli to poletí.” Sípal v extázi Balog.

Chvilku byly slyšet jen přírazy, nárazy a funění a pak se mezi vzdechy s vypětím všech sil ozval Adély zastřený hlas: “Anooo, hmmm nafoukni mi bříško ahh lásko, já to hmm chci. Jsem ahh jenom hmmm tvoje miláčku. Už hmmm to chápu, tahle ohh kundička hmmm je taky ahh tvoje. Napumpuj si ohhh svojí hmmm kundičku. Jsem ahh tvoje děvka….hmmm použij mě ahhh jak hmmm chceš můj pane, ahh jen prosím hmmmm buď pořád ohh ve mě hmmmmjoooo.”

“Jooo, já to věděl, jsi moje děvko, konečně. Rozbil jsem tě. Vyšukal jsem tě mozek z hlavy, doslova. Bože, to je ono, tady to máš, tady to máš ty kurvo, jo ždímej mě, to vono…” Ryčel Ferro blahem a jeho koule mu rytmicky pumpovali jednu dávku za druhou hluboko Adélky kundičky. 

“Hmmmm, hmmmm” už jen nepřítomně vzdychala a cukala sebou Adéla a pak kompletně odpadla. Ferro nad ní ještě chvíli chroptěl a pak se svalil na ní. Probrali se pomalu asi po 10 minutách.

Ferro se nadzvedl a chvíli se díval na vyřízenku Adélu a pak jí flusnul na obličej a řekl: “Vstávej děvko, dostal jsem nápad. Dáme maraton sex polohu. Už jsem to zkoušel s jednou kurvou. Budeme šukat v jedné poloze dokud z tebe nevyjedu, schválně kolikrát to dáme za sebou než se seknem, to se tě bude líbít. Navíc tuhle polohu sis očividně oblíbila co říkáš?” 

“Hmmm, hmmm.” Zazněla Adély odpověď. 

Když to cikán uslyšel tak se od srdce zasmál: “Já jsem jí vážně zničil, hahaha, to je skvělý, stvořil jsem svojí perfektní ultimátní děvku. Živoucí odpaďák na moje sperma. Až tohle uvidí ten její blbeček tak se zblázním smíchy.”

“Co na říkáš ty děvko? Pavlíka svýho si ještě pamatuješ ne?”

“Jo” zazněla Adély prázdná odpověď.

“No a co chceš? Nevadí tě dát Maraton i když by tvůj Pavlík mohl přijít a uvidět nás? Kdyby ho pak napadli nějaké srandovní nápady, tak bych ho musel sundat. To by tě nevadilo? Nebo si myslíš, že bych ho nedokázal sundat? Tak co děvko?” Bavil se povídáním Ferro.

“Já nevim, já už ničemu nerozumim.” Zazněla opět Adélky bezvýrazná odpověď.

“Nemusíš tomu rozumět, stačí, že víš co chceš děvko. Buď v klidu, i když přijde tvůj chcípáček, tak já vám zvládnu dát oboum to co si zasloužíte. Pěkně najednou. Na takovou bílou onuci tě ani nemusím přestat šukat, hahaha. Jemu dám pěkně po zásluze granáty na xicht a tebe při tom pěkně tvrdě prothánu a nafouknu tě břicho nějakou mojí kukačkou.” Bavil se nahlas Ferro. A začal pomalu z lehka štouchat do Adély jelikož se mu v ní začal opět topořit jeho kyj. Načež i Adélce zajiskřili konečně oči a maska nezájmu najednou spadla, když ucítila známe vibrace v podbříšku. Rozzářená se otočila a sama od sebe začala Ferra vášnivě líbat a vycházet mu naproti.

“Hodná, to je ono, to je moje děvka.” Chválil jí cikán a začal přirážet tvrději, načež Adéla rágovala ještě vašnivěji.

“Tak co kurvo? Chceš přestat aby nás tvůj kluk náhodou neodhalil? Nebo chceš raději Ferrovo péro a nafouklý břicho? A pak se přestěhovat do mojí ložnice, až se ta onuce vzbudí a uvidí jak krásně jsem si s tebou pohrál? Co je pro tebe víc důležitý? Řekni mi co chceš, pěkně od srdce děvko, neskrývej nic v sobě.” Ptal se Ferro Adély se zlým úsměvem na rtech a očima plnýma škodolibé radosti.

Adélka se Ferrovi podívala přímo do očí a krásně se na něj usmála, sama se začala víc a víc narážet na jeho tmavý kůl zajíždějící až na dno její kundičky. Ta pevně svírala každý kousek Ferrovo klády a ždímala i poslední kapky které z něj náhodou ještě nevyšly ven po prvním čísle. Pořád se mu šťastně dívala do očí s úsměvem na rtech, když jasným a šťastným hlasem pronesla: “Ferrovo péro a nafouklý břicho.” A to byli poslední slova než se opět pustila do divokého líbání a mrdání.

Z nedaleké klíčové dírky, umístěné ve dveřích do jisté ložnice, vše sledovali dvě prázdné oči plné zoufalství.

Thug life

Ferro rulez bro

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Hodně dobrý. Líbí se mi styl, kterým píšeš, ta dominance zahnaná až do extrému. První díl se mi líbil o něco víc, tady už je ten zápas Adély a dobyvatele příliš jednoduchý, přítel příliš odevzdaný. Doufám v pokračování.

  2. No sakra, prosím pokračuj.
    Třeba by jim mohl Pavel sloužit

  3. Excelentní!

  4. Paráda, rozhodně to chce další díl.

  5. Bude někdy pokračování ?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *