Nové jelení bydlení

Jmenuji se Pavel a s mojí přítelkyní Adélou jsme spolu už přes rok a půl. Mě je 21 a přítelkyni je 19. Já jsem vcelku normální kluk s atletickou postavou, někdo by řekl spíš hubenou. Zato Adélka já absolutní modelka, pravidelně cvičí, takže má nádherné pevné tělo a k tomu navíc od přírody krásná a pevná, velká prsa. Skoro k neuvěření, že jsou přírodní. Je to hodná holka, ale zároveň i dost dominantní. To mě ovšem nevadí, protože já byl vždycky submisivní. Když se mi ji podařilo sbalit, tak jsem byl ten nejšťastnější chlap.

Náš vztah má přesto dvě velké vady a jedna z nich je její nesnesitelná cikánská kamarádka Angelina. Znají se už od dětství a jsou to nejlepší kamarádky. My se naopak s Angelinou nesnášíme. Druhá vada, také spjatá s její kamarádkou, je že za celou dobu co jsme spolu, mi ještě nedovolila s ní spát. Chce si to nechat až po svatbě. Teprve skoro po roce, se mi podařilo jí přesvědčit k vzájemnému mazlení, když jsme oba dva nazí a děláme tomu druhému dobře alespoň rukou. Adélka navíc miluje když jí masíruju a líbám nožičky. Má je opravdu krásné a pěstěnné, takže mi to vůbec nevadí. Její sexuální abstinence pramení z předešlého vztahu. Ten jí velmi zasáhl a od té doby si myslí, že sex, před tím než se lidé opravdu poznají, je spíše na škodu.

Její táta je věřící a vždy jí vedl k cudnosti a zdrženlivosti. To ovšem překazila Angelina, která jí v 15 letech přivedla na dráhu rebelky. Obě si našly kluka a na Angeliny naléhání, že nemůže žít jako mnich, s ním Adéla přišla o panenství. Následovalo divoké období kdy si obě užívaly až do doby, než Adéla zjistila, že jí její frajer skoro celou dobu podvádí a má jí jen jako hračku. To jí zlomilo srdce a donutilo přehodnotit svůj dosavadní přístup k mužům. Angelina se chvilku po ní také rozešla s tím svým a marně se jí snažila přesvědčit, že to k randění patří. Přítelkyně byla dlouho zdrcená rozchodem a mně dalo hodně zabrat než jsem si ji získal. Až rok po jejím rozchodu se mi to podařilo.

Zrovna dnes jsme se konečně stěhovali do společného bydlení. Bohužel jsme museli vzít byt i s Angelinou, aby jsme měli na nájem. Z toho jsem rozhodně nadšený nebyl, ale nedalo se nic dělat. Proto mi o to víc naštvalo, když nám Angie den před stěhováním oznámila, že nakonec nemůže, ale sehnala nám za sebe náhradu. Nějakého osmnáctiletého vzdáleného bratrance. Takže nejenže budeme bydlet ve třech, ale ten třetí bude nějaký hejsek, bůh ví odkud. To je prostě neskutečný, pomyslel jsem si.

Když jsme se nastěhovali a čekali na Angeliny bratrance, ozval se zvonek a já šel otevřít. To byl první šok. Ve dveřích stál mohutný, holohlavý cikán se zlatou náušnicí v uchu a vypadal spíš tak na 25. Měl svalnaté ruce, ale zároveň i docela menší pivní břicho. Chvíli jsem na něj bezeslova zíral. On se jen ušklíbl a arogantním toném řekl ať uhnu, že tu ode dneška bydlí. S těmi slovy mě odstrčil a šel rovnou dovnitř. Adéla ho přivítala naopak úplně v klidu. Asi proto, že to je Angeliny bratranec. Ten hajzl se s ní dokonce seznámil celkem razantní letmou pusou, čímž překvapil mě i ji. Trochu se začervenala a začala mě urychleně představovat, aby odlehčila atmosféru. Rom se jmenoval František Balog, přezdívkou Ferro, ale moje jméno ho očividně moc nezajímalo.

Druhý šok přišel, když Ferro odešel z bytu a asi za hodinu se vrátil s nějakou, k mému neuvěření, dost pěknou holkou. Tu si vzal do pokoje, ze kterého se zanedlouho začaly linout hlasité zvuky sexu. Já i Adéla jsme se zrovna učili, když jsme poprvé uslyšeli tlumené holčičí vzdechy a výkřiky: “Pane bože,….ty mě roztrhneš, je hrozně velký, achhh,….jo tam, to je ono.” Podívali jsme se na sebe a já v Adély očích spatřil znechucení a jistou dávku nevíry. Jakoby té situaci nemohla uvěřit.

“On se ani nesnaží, aby jsme si toho nevšimli” prohlásil jsem. Adéla jen pokročila rameny a vrátila se k učení. Tohle ródeo od vedle pokračovalo dobrou hodinu, než byl konečně zase klid. Ferro i holka pak odešeli ven. Vrátil se až v devět večer a mě málem spadla huba, protože si vedl další holčinu a nebyla to ta z odpoledne. Za chvíli s ní rozjel stejnou divočinu jako s tou první. Druhý den si přivedl další holku, ted‘ naštěstí jen jednu. Pro změnu to ale byla cikánka.

Takhle to pokračovalo celý týden. Dny kdy si nikoho nepřivedl byly spíš překvapivá výjimka. Ferro věčně dělal bordel a šoustal. To bylo asi tak všechno. Jednou jsme se s přítelkyní vrátili domů pozdě z výletu a ten dobytek úplně v pohodě seděl na gauči, před ním klečela jedna z jeho čubek a hulila mu péro. Byl jsem neuvěřitelně naštvaný, že ani není schopný se zvednout a jít s ní k němu do pokoje když nás slyší. Chtěl jsem mu vytyčit, že takhle to dál nejde, ale pak mi málem spadla huba, když ta holčina zvedla hlavu a já uviděl co třímá v rukou. Cigošovo péro bylo dobrých pětadvacet čísel dlouhé a šířka snad neměla moc daleko od malé petlahve. Měl ho dost tmavého a na konci se mu hrdě tyčil velký zalitý žalud. Nechápal jsem, jak někdo může mít mezi nohama něco takového. Bylo to jak oj od vozu. Polknul jsem svojí naštvanou poznámku a rychle s Adélou zašel k nám do pokoje.

“Chápeš toho dobytka, že tam sedí jen tak, jakoby nic?” Vyhrkl jsem naštvaně ze sebe, ale Adélka jakoby mě neslyšela, jen tam stála a nad něčím dumala. Až po chvíli se probrala, usmála se na mě a řekla, že je to hrozné prase.

Druhý den jsem vstal brzo, proto mi překvapilo, že Adéla už není v posteli. Šel jsem ke dveřím a v tom jsem zaslechl hlasy z obýváku. Trochu mi zatrnulo a já jen chvíli tupě stál, pak jsem opatrně položil ucho ke dveřím abych lépe slyšel.

“…jsme vždycky vycházeli” slyším hlas své přítelkyně.

“Líbilo se ti cos včera viděla co? Angie mi říkala, jak tě naučila mít ráda pořádný péra” ozval se Ferrovo lehce pobavený hlas.

“Tobě do toho nic není, co já mám ráda. Navíc mám přítele” odvětila přítelkyně. Její odpověď mě potěšila, ale naštvaně kupodivu nezněla.

“Toho chcípáka? Ten ti nemůže dát to co já, to je jasný. Navíc mi Angie řekla, že ho držíš pěkně zkrátka hahaha” začal se smát Ferro.

“Koukám že Angie tě toho říká nějak moc. To jak to máme s přítelem není tvoje věc a věř mi, že mi dává všechno co chci” zazněl klidný hlas Adély.

“Já tě ukážu co chceš, to teprve uvidíš” ozval se jeho dominantní hlas.

“To si nemyslím” odpověděla pobavený hlasem Adél. Pak už se rozhovor stočil na jiné téma. Já ještě chvíli počkal, než jsem vešel dovnitř a přivítal se Adélkou.

Další dny probíhaly stejně jako před tím, Ferro si vodil svoje děvky a dělal po bytě nepořádek. Vypozoroval jsem, že má tři stálky a sem tam si přivede novou jednorázovku. Přišlo mi, že Adéla se s Ferrem baví nějak víc. Kolikrát jsem přišel do obýváku a oba dva se smáli nějakému vtipu, nebo koukali na televizi. Když jsem se jí o tom zmínil, tak mě odbyla, že to se mi jen zdá.

Měli jsme zrovna platit druhý nájem, když nám Ferro řekl, že na to ted nemá a budeme to muset cvaknout i za něj. To už jsem nevydržel a vyjel jsem na něj, jak si to jako představuje. On mě celkem drsně usadil ať se zklidním. Můžeme prý být rádi, že sem šel tak na rychlo a pak nám to stejně dá až bude mít. Po chvilce Adél zašla do pokoje, on ke mě přišel a polohlasem povídá.

“Moc si tady nevyskakuj Gadžo, nebo se budeš sbírat že země.” Pak se ušklíbl a posměšným tónem dodal “Stejně tu už brzo nebudeš zapotřebí, pěkně si tu tvojí klisnu podám. Až do ní narvu svoje péro, tak na tebe rychle zapomene”

“To se teda nestane, Adélka taková není ty hajzle” procedil jsem mezi zuby. On se jen zasmál a odešel.

Ještě ten večer vyrukoval Ferro s tím, že musíme zapít náš první měsíc. Já ale vůbec neměl náladu cokoliv zapíjet, hlavně ne s ním. O to víc mi štvalo, jak se s ním Adél po celý večer v pohodě baví. Kopal jsem do sebe naštvaně jednoho panáka za druhým a za chvíli se mi začala dost motat hlava. Zvedl jsem se se slovy, že si půjdu odskočit a na záchodě jsem raději zasedl, aby tam nebyla potopa. Ani nevím jak, ale odpadnul jsem. Když jsem se probral a rozhlédl se kolem sebe, tak mi chvíli trvalo než jsem si uvědomil kde sem. Zděšeně jsem se koukl na hodiny, což uklidnilo mi, protože neuběhlo tolik času. Přesto jsem měl nepříjemný pocit, co tam ten hajzl mohl Adélce udělat. Záchod byl spláchnutý, tak jsem jen vyšel na chodbu a vydal se směrem k obýváku. Dveře do obývacího pokoje byli zavřené, ale prosklené čirým sklem. Vevnitř se navíc svítilo a na chodbě byla tma. Takže i když jsem je krásně viděl, tak oni mě zdá se nezaregistrovali a dál se zapáleně bavili. Když jsem uslyšel o čem, tak se mi rozbušilo srdce. Chtěl jsem tam vejít a tím ten rozhovor ukončit, ale také ve mě hlodala zvědavost, kam až to Adél nechá zajít. Nevím proč, ale nakonec jsem se rozhodl pro druhou variantu.

“Když tě to nezajímá, tak proč si prve tak vytřeštěně koukala na moje péro co? Já vim, že to chceš, jen se bojíš, že se nebudeš schopná kontrolovat a nakonec se spálíš” ozýval se přes dveře cikánovo tlumený hlas.

“Tomu vážně věříš?”

Ferro přikývl. “Jo, vidim tě to v očích. Kdybych chtěl, tak tě ošukám přímo teď, tady na tom gauči a ke konci bys mi sama prosila ať tě vykropim pořádnou dávkou cikánský mrdky.”

“Ty si vážně nechutnej, jak můžeš bejt tak arogantní a myslet si, že bych s tebou někdy měla sex? Natož abych prosila o tvojí mrdku. Na to zapomeň. Navíc když je Pavel tady na záchodě. Ty mě nikdy šukat nebudeš.” 

“Ten blbeček? Ten je tak tuhej, že když jsem tam šel a spláchnul přes něj, tak to s ním ani nehlo.”

“To na tom nemění vůbec nic” odsekla Adéla, což mi hned zlepšilo náladu. Tady to máš ty hajzle říkal jsem si v duchu.

“Popírání je první známka toho, že už jsi moje. To jsem slyšel tolikrát. Tebe si taky přidám k dlouhý radě kurev, co nedokázaly mojí kládě říct ne. Ovšem musím uznat, že žádný klisně jsem neměl takovou chuť roztáhnout nohy a osedlat si jí, jako tebe.”

“Ach…jak sladký. Já zase nikdy neslyšela aby mi kluk říkal, jak mi roztáhne nohy a osedlá si mě. To je přesně ten důvod proč mě a žádnou holku jako jsem já nedostaneš. Ženy s nějakou sebeúctou a úrovní rozhodně nebudou rágovat pozitivně na tvoje nechutný návrhy”

V tuhle chvíli jsem byl na Adélku hrozně pyšný, jak toho dobytka setřela.

“Nedělej se a přiznej si, že chceš moje péro. Čím dřív přestaneš bojovat se svým chtíčem, tím dřív tě ukážu potěšení o jakém se ti ani nesnilo. Budeš moje. Když ne dneska, tak zítra nebo pozítří, nebo ten týden po tom. Brzo ty tvoje zábrany spadnou a budeš mě prosit abych tě ošukal. Abych do tebe narval něco z tohohle.” řekl Ferro a začal si přes kalhoty mnout svého obřího čůráka.

Adél tam jen několik minut tiše seděla a koukala se, jak si mne tu svojí kládu. Pak se mu podívala do očí a nakonec dolů na svůj klín. Po tom tlumeně vzdychla.

Všechno jsem sledoval a poslouchal s velkou intenzitou. Nechtěl jsem přijít o jediný okamžik či slovo. Cítil jsem, že když tam ted nevrthnu, tak to neskončí jen tady. Ferrovi se podařilo dostat mé přítelkyni pod kůži. Překvapivě jsem ale nebyl pouze nešťastný. Vařila se ve mě směsice pocitů hněvu, strachu, žárlivosti, ale i nadrženosti a očekávání. Moje péro bylo tvrdé jako skála. Navíc jsem měl z Ferra trochu strach, co by byl schopný udělat kdybych tam ted přišel, a tak jsem se rozhodl stát dál na chodbě.

Adél pomalu přesunula pohled ze svého klína znovu k jeho mačkající ruce, kde se chvíli zdržela a pak vzhlédla a podívala se mu do očí. Samolibích očí, které jasně říkali, že není ničím speciální, jen další trofej. V tu chvíli jí došlo, že je jenom jeden způsob jak vyhrát tuhle diskuzi. Chtěla aby spatřil pravdu v jejích slovech. Chtěla mu pomoci najít štěstí aby mohl žít plnohodnotný život, narozdíl od prázdnoty plné chtíče a sexu ve které žije do ted‘ a nevidí nic jiného.

“Kdybych nebyla s Pavlem, tak bych se tu položila na gauč a nechala tě, at‘ zkusíš co nejlepšího svedeš, při pokusu mě změnit. Po tom, když bys viděl jak moc jsi selhal a tvoje ego bylo na kusy bys pochopil jak je tvůj pohled je špatný, že ve vztahu jde o víc než jen o sex.”

“Nepoužívej svýho přítele jako výmluvu aby ses mohla schovat před svým strachem a chtíčem, vidim ti to v očích. Jediné co musíš udělat, je se mi plně odevzdat a poznáš pravdu sama, jak moc naivní jsi byla.”

“Ty seš takovej blbec! Jak primitivní zvíře. Myslíš si, že sex je všechno? Nedokážeš myslet na něco jiného? Sex mezi lidmi co se milují je krásná věc. Tvůj zvířecí sex je proti tomu nic! Kdybych byla sama, tak bych tě nechala aby sis mě vzal jak bys chtěl a ukázala ti, že se možná můžeš udělat, ale já si to užila přinejlepším průměrně. Být arogantní alfasamec se sloní kládou nenahradí nedostatek lásky a intimity.”

“Nedostatek lásky? Ty to pořád nechápeš co? Až bude moje cikánská kláda po kořen v tobě, tak to bude jediná láska o který budeš po zbytek svýho života schopná přemejšlet.” Ozval se Ferrovo samolibý a pobavený hlas. “Přestaň pořád hledat výmluvy, já tě ukážu jak moc se pleteš. Ukážu ti co ti celou dobu chybělo. Nakonec mi budeš děkovat a prosit o víc ty kurvo, uvidíš sama.” Na to se Ferro zvedl a jedním rychlým pohybem si stáhl tepláky, ze kterých vyskočila jeho ztopořená cikánská chlouba. Adél jen vytřeštila oči a koukala, jak se ta obří kláda pomalu přibližuje k jejímu obličeji, tvrdá a rovná, jako trčící kopí. Zrychleně dýchala a doslova cítila jak z Ferra vyzařuje primární sexuální chtíč a z jeho klády sálá horko podobné lesnímu požáru. Cikán jednou nohou stoupl na gauč, jednu ruku si zapřel v bok a druhou položil na Adélky hlavu. Pevným a rázným pohybem si jí pomalu přitáhl, až se její krásné rty dotkly jeho naběhlého žaludu. Lehce zatlačil a Adél  bez odmlouvání, jako v tranzu, otevřela pusu aby umožnila zajíždějícímu beranidlu lepší přístup. To se dralo pořád hlouběji, až se začla dávit a po bradě jí tekly sliny. Ferro trochu zpomalil, ale nepřestal jí tlačit svoje péro pořád dál. Centimetr po centimetru a to vše doprovázely Adéliny dávivé zvuky. Přesto neucukla a nechala ho at‘ pokračuje v tom co dělá.

“Hodná. Vidíš jak ti to jde. Kouříš jako profík.” Chválil jí Ferro.

Já to vše jen zděšeně pozoroval a nebyl jsem schopný se pohnot. Jediné co mi říkalo, že to vše je skutečnost bylo mé až bolestně tvrdé péro v kalhotách. Ferro konečně pomalu vytáhl ten cikánský klacek z adélky pusinky a já uslyšel její prudké lapání po dechu. Měla skelné oči a vypadala zmatená, jako kdyby nevěděla co se to děje. Ale když Ferro zatlačil, tak opět poslušně otevřela pusu a vsála jeho obří žalud dovnitř.

Takhle to pokračovalo dobrých deset minut a bylo vidět, že Adél už si na toho macka trochu zvykla. Kouřila ho a lízala s mnohem větším zápalem.

Najednou jí Ferro zastavil. “To stačí, lehni si na gauč a roztáhni nohy.”

To přítelkyni zarazilo a jakoby se probrala, ozval se její nejistý hlas. “Jestli si myslíš, že když jsem tě chvíli kouřila, tak že hne….” Ha, pomyslel jsem si, tady to skončí, dál už se nedostaneš zmrde, ale další vteřina mi vyrazila dech. Ferro jí totiž vůbec nenechal domluvit, chytl jí pod krkem, natlačil na gauč, zadek jí druhou rukou vysadil ven a začal jí roztahovat nohy. Když byl hotový, tak jí pustil krk, chytl to svoje dělo a přiložil jí žalud ke vchodu do kundičky.

“Prosím neee…” ozval se Adély slabý hlásek.

“Neříkala si, že mi ukážeš jak tě moje péro nechá chladnou? Tak mi to ukaž ty děvko!” Linul se pokojem cikánovo nadržený hlas. Bylo vidět jak svojí cikánskou arcikládou dál neúprosně tlačí na vstup do Adélky prcinky.

“Já…” bylo vidět, že chtěla říct něco jiného, ale poznala, že Ferra už nic nezastaví, tak jen rychle vyhrkla: “kondom”. Tohle slyšet byla pro mě ohromná rána. Ona ho opravdu nechá, to co mi celou dobu odmítala? To přeci není možný říkal jsem si. A zažíval jsem divný pocit bolesti, vzrušení a ponížení.

“Seru na kondom” zazněla romovo drsná odpověď.

“Počkej musíš, mám plodné dn..” snažila se ze sebe rychle dostat Adéla.

Ovšem to jakoby ho jen více rozběsnilo a Ferro vzrušeně zachrčel “výborně” pevně jí chytl oběma rukama za boky a než stihla doříct co chtěla, tak jí zprudka nabodl. Ozvalo se hlasité lupnutí a jeho žalud i s třetinou té obří klády zmizel v Adélky kundičce. Ta vykřikla jako raněné zvíře, celá se prohla do oblouku a zapřela mu ruku o břicho. Přes zaťaté zuby procedila: “je moc velký…”

On jakoby ji neslyšel, dál pomalu tlačil co to šlo. Pak se zastavil a začal jí hladit poštěváček a pomalu vyjíždět, až byl skoro venku. Na konci se na chvíli zastavil a zase zajel dovnitř. Celý proces pořád opakoval a bylo vidět, že pomalu zajíždí hlouběji a hlouběji. Adélky steny se z lehka měnili z bolestivých na vzrušené. Její ruka, pevně zapřená o jeho břicho tlačící proti němu, očividně ztrácela na síle.

“To je ono děvko… máš neuvěřitelnou kundu, tak úzkou a zároveň tak hlubokou, to sem nikdy nezažil.” Liboval si Ferro. Tohle trvalo asi deset-patnáct minut, když už v ní byl skoro celý tak se najednou zastavil a zeptal se: “připravena?” Adéla se na něj nechápavě podívala, načež on se jen pobaveně ušklíbl, chytl jí boky a znovu mohutně přirazil. Pokojem se ozvalo hlasité plesknutí, jak jeho obří koule silně pleskly o její pevný zadeček. Adéla se opět prohnula jako luk, ale bylo vidět, že né bolestí nýbrž vzrušením. Celá se klepala, zvedla nohy a zahákla je zatnuté za jeho zády. Ferro v ní byl stále po kořen zabodlý a při tom se vědoucně usmíval. Když Adélce odezněl orgasmus, pomalu otevřela oči a dívala se zpátky na Ferra. Její pohled už ale nebyl zmatený a rozsoustředěný, naopak se v něm zračila spalující rozkoš a nevíra.

“Tohle je teprve začátek, ale jestli chceš pokračovat, tak popros děvko.” řekl cikán dominantním hlasem.

Chvilku bylo ticho a pak se ozval Adélky slabý hlas plný vzrušení: “prosim, šukej mě.”

Ferro se potěšeně ušklíbl a prohlásil: “jsi úplně stejná děvka jako všechny ostatní, co jsem měl” pak se sklonil a začal jí drsně líbat. Ona ho okamžitě chtivě líbala zpátky. Balog mezitím začal z lehka znovu přirážet, ale to nevydrželo dlouho a rozjel tvrdou mrdačku. Celým bytem se neslo mlaskání její kundičky, pleskání jeho koulí o Adélky zadek a její tlumené steny. Na přeskáčku se líbali a hladili. Prudkost romovo přírazů byla tak velká, až jsem si říkal, kde ten jeho kůl v ní musí končit. Najednou se Ferro zastavil, vyjel z ní a vytáhl jí na nohy. Otočil jí k sobě zády, směrem z boku ke dveřím do chodby a prudce jí zezadu nabodl, až se musela postavit na špičky. Jednou rukou jí chytl pod krkem, prsty druhé jí narval do pusy a začal zase tvrdě přirážet.

Místností se nesly hlasité zvuky jak mu pleskaly jeho obří koule o Adély kundičku, když do ní drsně až po kořen zajížděl. Ona pořád stála na špičkách a neartikulovaně něco říkala a hekala jako smyslů zbavená. Bylo krásně vidět jak se jí křečovitě stahují svaly na nohou.

“Jsi moje čubka, rozumíš?! Tohle je ted moje díra ty děvko. Ten tvůj buzík se už k tobě ani nepřiblíží, je tě to jasný?!” Křičel Ferro a vyndal jí prsty z pusy aby mohla odpovědět.

“Božeee, jooo, jsem jenom tvoje, hlavně nepřestávej” vyhrkla Adél mezi vzdechy. Já to celé jen zděšeně pozoroval ze tmy a při tom si bezmocně honil péro.

Ludvíkovo tempo se začalo zvyšovat a jeho koule se začali stahovat, bylo vidět, že brzy bude stříkat. Snad to aspoň vyndá pomyslel jsem si, ale nemohl jsem být dál od pravdy.

“Už to bude kurvo, za chvíli tě dám to, co tak chceš” supěl cikán a jeho pivní břicho se mu při každém přírazu lepilo na Adély vypracovaný zadeček.

“Hmmm, to je dělo, jooo dělej mrdej mě…počkej co? Mohla bych…otěho..tnět, hmmm bože, to je ono” vzdychala.

“Žádný mohla ty děvko, pěkně tě to břichu nafouknu svým fakanem. Sama to chceš, jinak bys mi nenechala ty štětko. Uvidíš, bude se tě to líbit, bude to pro oba dobré.”

“Tak jo” zasténala vzrušeně Adéla.

“Budeš jako poslušná čubka prosit o dítě od přádnýho samce! Slyšíš?! Jinak z tebe vyjedu ty kurvo.” Chrčel Ferro.

Adélka k mému neuvěření začala poslušně přikyvovat a vzrušeným hlasem prosit, jako smyslů zbavená.

“Ach, jooo dělej, to je tvoje kundička. Vystříkej se do svojí kundičky, udělej mi děťátko, prosímmm, božeee, jsem tvoje,….” 

Její vzdechy a prosby roma naprosto rozběsnili, začal do ní přirážet jako smyslů zbavený. Bylo slyšet jak jeho obří koule pleskají ze spod o její kundičku a bříško, slyšel jsem mlaskání Adélky kundičky, její vzdechy a jeho chrčení. Viděl jsem její krásné v křeči zatnuté a propnuté svaly na nohou a jeho opocené tlusté břicho natlačené na její pevné prdelce. Ferro najednou ještě zrychlil a začal přirážet v tak zběsilém tempu, až jsem myslel, že jí tu mega kládu prožene břichem ven. Pak se vzepjal, zprudka se do ní zarazil až po kořen a zařval vítězným hlasem jako král tvorstva “Joooooo…” já jen pozoroval jak se mu při každém výstřiku mocně stahují koule. Ferro dál blaženě pumpoval svojí dávku do Adély kundičky a ona se jen v křeči třásla a vzrušeným hlasem sípala “můj bože, jooo, to je dávka…” Pak se i s ní zprudka otočil přímo k proskleným dveřím, jako kdyby věděl, že je pozoruju. Mě se tak naskytl přímý pohled na mojí holku, na její krásné zatlé ploché bříško, které s k mému šoku v jednom malém místě lehce boulilo ven. Ona jen křečovitě balancovala na špičkách a něco neartikulovaně mumlala. Jednou rukou silně svírala zápěstí romovo ruky, kterou měl pořád v její puse a druhou držela jeho obří varlata. Její oči byly protočené v sloup a po napnutých nohách se jí řinuly chuchvalce cikánské mrdky. Takhle tam stáli snad dvě minuty, pak se Ferro arogantně ušklíbl směrem do tmy a pomalu začal z mé přítelkyně vyjiždět. Ozvalo se hlasité mlasknutí jak z ní vyjel a za jeho pérem se z Adély vyřinula další pořádná nálož. Stále jí držel pod krkem a druhou rukou jí silně plácl přes zadek a teprve pak jí pustil. Skoro se sesypala na zem, ale on jí chytl za vlasy a odtáhl jí ke gauči, na který se sesunul.

Chvíli tam seděli, on gauči a ona dole na zemi u jeho nohou a oba zhluboka dýchali. Po chvíli ticha se ozval Adély rozechvělý hlas. “Tohle byla chyba, to co jsem říkala př….”

Ferro jí ale zase skočil do řeči. “Ani to nezkoušej, oba víme, že to bylo tvoje pravé já. Jsi děvka, jako všechny ostatní. Moje děvka. Až to nebudeš moc vydržet, tak víš kde mě najdeš, ale ten blbeček se tě pérem ani nedotkne, je tě to jasný? Jinak už si mojí kládu neužiješ.” Řekl rozkazovačným hlasem Ferro. Pak se jen úšklíbl, zvedl se a odešel k sobě do pokoje.

Adéla tam ještě chvíli seděla a koukala do prázdna. Nakonec popadla ubrousky na stole a odešla do našeho pokoje.

Já ještě pár desítek minut zdrceně čekal na chodbě a přemýšlel o všem co se stalo, než jsem se odhodlal jít do pokoje. Adél už spala a na sobě měla svojí krátkou noční košilku. Lehl jsem si k ní a jak jsem se k ní přitiskl, tak mi hned ztvrdlo péro. Začal jsem jí hladit. Napadlo mě, že dneska možná po tom všem prolomím ledy. Ale když se po chvíli mého snažení probudila, tak mi rázně odstrčila a řekla at jí nechám. Prý je unavená, chce spát a já jsem opilej, otravnej a pěkně ze mě táhne. Já už bohužel do rána neusnul.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Paráda, tak to chce pokračování.

  2. Super, jen tak dál.

  3. Skvělá práce.

  4. Pecka, pokračování to určitě chce.

  5. Najlepšia poviedka ever! Teším sa na pokračovanie:)

  6. Nejprve jsem předpokládal, že autor přefikne Angelinu. Zajímavé rozuzlení. Hodnotím velmi kladně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *