Oba jsme děvky

Rád bych se vypsal ze zážitku, který jsme zažili společně s manželkou Ivou a na který nikdy nezapomeneme.

Mým snem bylo koukat se na Ivu jak dává cizímu chlapovi u nás v bytě. Abych u toho byl a sledoval jak si to oba užívají. Vidět jak se u toho oba potí, mezi nohama jsou mokří od píchání a u toho jak se líbají. Sledovat živočišnou mrdačku. Vtipné na celé situaci bylo to, že Iva vůbec netoužila po takovém sexu. Když už by do něčeho šla, tak do klasické trojky s dalším chlapem nebo ženskou. Ženskou by prý radši, protože jí vzrušují ženské v manažerských kostýmcích, v lesklých průhledných silonkách a lodičkách na podpatcích. Což o to, krásný ženský nohy mě taky vzrušujou, ale já chtěl vidět Ivanu jak nastavuje svoji píču proti cizímu péru, jak si nechává tu svoji hladkou prcinku hluboko vystříkat nebo si nechá vystříkat krk.

Nad těmito myšlenkami jsem prohonil nejednu koupel. Ale měl jsem štěstí. Ivanka se nebránila trojce, takže jsme začali hledat zároveň ženskou i chlapa. A tady jsem měl štěstí podruhé, protože se nám na inzerát ozvala asi stovka chlapů, ale ženská se neozvala žádná. Nedalo se nic dělat a manželka tedy kývla na trojku s chlapem. Nebylo to tak, že by úplně nechtěla, spíš měla svoje sny, které chtěla prožít. Následoval dlouhý výběr kandidáta, následovalo několik osobních schůzek, myslel jsem si, že to nakonec nedopadne. Vybrali jsme ale sympatického a mladšího chlapíka, který se líbil mě i manželce. A teď ten největší gól, chlapík jménem Lukáš byl bisexuál a chtěl mít sex s Ivou, ale i se mnou. Na to jsme nebyli připraveni.Manželka se smála a řekla, že to je fér. Že ani jeden z nás nechtěl mít sex s chlapem, tak do toho pude, když já taky. Řekl jsem, že tedy ok, že si ho nechám max vykouřit, když bude mít Lukáš náladu, ale odmítl jsem cokoliv dalšího, anální sex nebo že bych snad já kouřil jemu. Takže tak.

Než nastal očekávaný den, byli jsme tak nadržení, že jsme se milovali každý den. A tak vášnivě jak jsme to nikdy neměli. Řikal jsem manželce malá děvko a ona mě provokovala, že příště už bude mít buchtičku vystříkanou od Lukáše. Než přišel Lukáš tak jsme se pořádně vykoupali, Ivana se namalovala. Ze mě si dělala legraci, abych se včas vykadil, aby pak nedošlo ke katastrofě, až mě bude mrdat. Ha ha. Z těhle myšlenek jsem byl lehce nervózní. Bál jsem se, aby se to nezvrhnulo v něco podobného. Takže jsem dělal machry, ale ze strachu jsem se připravil na vše. Ještě že tak! Lukáš přišel, dali jsme drink a bez dlouhých řečí a trapných okamžiků se šlo na věc. Hlavním inicátorem byla kupodivu Iva, která Lukáše vyprovokovala, aby nečekal a předvedl se. Že já toužím po tom mít parohy a ona že už potřebuje v sobě čůráka, takže si zamrdá první ten, kdo bude rychlejší. Schválně jsem nereagoval a nechal prostor Lukášovi, který se naštěstí nestyděl a šel na věc. Prakticky z manželky serval poprdu a rukou zajel pod kalhotky a začal hladit Ivaninu pipku. Na ní bylo vidět okamžitě jak mu propadla. Sáhla mu do rozkroku a začala mu honit přes trenky čůráka, začali se divoce líbat, ale to celé trvalo tak půl minuty. Manželka stáhla rychle brazilky, sedla si na stůl a roztáhla nohy. Lukáš přistoupil a bez okolků ho do ní strčil. Než ji začal píchat, chytil ji pod krkem a řekl ji, že má rád nadržené coury a začal ji šukat. Nejdřív pomalu, ale co nejvíc hluboko a během chvilky přidal tempo až ji mrdal co nejrychleji ro šlo. Iva se udělala a Lukáš za chvilku taky. Takhle..byl domluvený kondom a pojištěné to bylo tím, že Ivča bere prášky. Na kondom se ale zapomnělo a Lukáš si na něj vzpomněl a upozornil na to, ale Ivana nechtěla aby přestal. No co. Vystříkal ji kundičku. Já jsem čuměl tak, že jsem si stačil jen vytáhnout ptáka a trochu si ho pohonit. Byl jsem z toho úplně v šoku. Nadrženej jsem byl neskutečně a zároveň byl ve mě takový zvláštní pocit, že se to fakt děje. No nic. Došukali. A teď jsem šel na řadu já.

Když jsem tu a tam četl v některých povídkách o tom, jak se šuká jinde, často v těch povídkách je to, že ty holky jsou samice utržený z řetězu a chtějí píchat dál a dál. Ale nikdy jsem tomu moc nevěřil, že by to tak doopravdy bylo. Ty jo a teď jsem koukal jak moje Ivana domrdá s cizím borcem a než to z ní stihlo začít vytejkat zavolala na mě, abych ji nenechal čekat a šel si ulevit. Stoupla si, otočila se a vyšpulila prcinku. To jsem docela čuměl. Celkově jsem nemohl zatím vyjít z úžasu. Šel jsem šukat manželku a u toho jsem ji držel pevně za kozy. Mrdal jsem jak nejtvrději jsem dovedl. Cítil jsem jak v ní čvachtá Lukášova mrdka a koukal jsem se jak mám péro od té mrdky mokré. Mrdal jsem chvilku, protože manželka ustoupila, sedla si zpátky na stůl, roztáhla nohy a chtěla ji ode mě vylízat. Řekla mi, ať jí vylížu tu cizí mrdku. Normálně bych nad tím přemýšlel, jestli to chci, ale jak jsem byl v transu přišlo mi to jako nejlepší nápad. Strkal jsem ji jazyk do kundy a vylízával tu mrdku. A v tom se stala fakt divná věc. Zezadu mi Lukáš začal lízat zadek. Doslova mi začal strkat svůj jazyk do zadku a začal mi honit ptáka. Najednou jsem nevěděl co dělat, ale Iva mi přitiskla hlavu do svojí pipiny a z toho jsem nějak pochopil, že v téhle situaci bych byl jediný, kdo to nechce. Tak jsem pokračoval dál v lizání. A začal jsem být nadrženější a nadrženější. A v tom to ve mě vyvrcholilo a řekl jsem..budeš mě taky mrdat? Odpověď zněla pouze stroze..jo. Krátká pauza a najednou jsem cítil ptáka na mém zadku jak mi ho tam tlačí. Tvl. To byl fakt pocit. Chvíli se tam šmrdolil a najednou byl ve mě. A začal pomalu přirážet. Já jsem měl obličej stále přitisknutý v tom klíně, úplně mokrý od všeho a zezadu mě klátí borec. Tak tomu tedy říkám být paroháč a zároveň děvka. Ale narovinu se mi to líbilo. Nikdy bych to sám nevyhledával, na gay porno jsem nikdy nekoukal, ale tak jak to přišlo, tak jsem to přijmul. Manželka se ke mě sklonila, začala mě líbit a řekla mi, že mi to sluší. Začal jsem se smát a řekl jsem, že jí to taky sluší a že jsme oba děvky. A ona odvětila, že jestli si má koupit připínací penis. Tak jsem řekl, že nevim, ale v duchu jsem věděl, že se mi to líbí. A najednou začal Lukáš řvát, začalo mu v něm cukat a vystříkal mě. Byl to fakt úplně nový pocit. Rozlévala se ve mě jeho teplá mrdka. Pořád mě u toho mrdal a když už přestával stříkat tak ho ze mě rychle vytáhnul a poručil mé manželce, aby mu ho začala rychle kouřit. Ta hned poslechla a kouřila mu stále tvrdé péro. Já jsem ještě nebyl, ale byl jsem na prasknutí. Přistoupil jsem k ní jak mu ho tam kouřila a postříkal jsem jí obličej. Tak prudce jsem snad v životě nestříkal.

Všichni jsme byli v ten moment maximálně spokojení. Rychle jsem dýchal a přemýšlel nad tím co přijde. A nad tím, že se mi fakt líbí koukat se na manželku jak ji někdo kurevsky mrdá zatímco já se na ni koukám. Řekl jsem ji.. ty děvko. A ona kouřila Lukášovi tvrdýho čůráka a na mě se ani nepodívala. Ruce měla na jeho zadku a přirážela se na jeho péro jako největší kurva. Holka jedna. Asi chtěla polykat.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Mně se tahle povídka líbila. Je to trochu drsný, ale co by, když jste si to užili.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *