Temná stránka mé sladké princezny – 2.díl

Po delší neaktivitě bych se s Vámi chtěl podělit o zážitky, které následovali po naší společné hře na svádění.

O neukojitelném chtíči po dalším sexu hned, jakmile jsme dorazili domů se teďka rozepisovat nebudu, důležité je pokračování s Týnuščeným novým, pro mě neznámým.

Po nekonečném doléhání z mé strany jsem se dozvěděl jen to, že se mladík jmenoval Honza a že Týnku pěkně rozpálila jeho velká výbava. Mohl jsem se hanbou propadnout, když znova vyprávěla, jak si toho dvaceti centimetrového macka opakovaně sunula do pusinky, že sotva lapala po dechu a mě bůh obdaroval sotva 16cm. Ale pocit vzrušení při každé představě vždy vítězil.

Následovalo delší odmlčení od konverzací o Honzovi. Týnka asi potřebovala více času, aby si vše ujasnila, nebo se na něco dalšího připravila. Když už to po uplynutí asi 14 dní vypadalo, že na něj skoro zapomněla a žádné pokračování nebude, tak jsem ještě netušil, co se na mě chystá.

Jednoho dne jsem se chystal jet domů ze zaměstnání a přišla mi zpráva od Týnky, kde psala, že přijde domů trochu později, protože si půjde sednout s kamarádkou Kačkou na kafe. Odepsal jsem, že dobře ať je na sebe opatrná a Kačku odemě pozdravuje. Následovala asi hodina bez odezvy. Pak mi zapípal telefon a přišla mi fotka kávy na stole někde z kavárny a kousek siluety člověka sedící s Týnkou u stolu, k fotce napsala ,,budu na sebe dávat pozor a Kačka taky pozdravuje,,.

Musím uznat, že to bylo dost fikané, jelikož zprvu nevinná fotka nebyla až tak nevinná, jelikož po přiblížení obrázku jsem zjistil, že silueta těla sedícího u stolu nebyla tak úplně Kačky jako spíš mužská. Zmocnil se mě nával úzkosti, byl jsem zmatený, ale hlavně dost vzrušený. Nechápal jsem co to má znamenat, kdo to je nebo co mám dělat. Nechtěl jsem vypadat podezíravě, tak jsem to zatím nechal být. Za nedlouho potom přišla další fotka. Při jejím otevření, však ve mě hrklo daleko víc. Na fotce byla Týnuška focená někým jiným ze zadu, byla vidět celá její postava kráčející po městském parku. Týnuška si na fotce nadzvedávala sukíňku, takže jí šla vidět půlka zadečku.

To si takhle kráčí po parku mezi lidmi s odhaleným zadečkem, když tam nejsem ? Kdo to sakra fotil ? Miliony otázek se mi honili hlavou, ale zároveň s tím se mi nalila krev do penisu až k nevydržení. Týnce jsem za poslední dobu naposílal nezpočet povídek a videí, takže moc dobře věděla jak na mě. Po dvaceti minutách přišla další a dnešní poslední fotka. Na fotce seděla Týnka v cizím autě, svoje překrásné nožky měla položené na klíně cizího muže a levou rukou držela obrovské péro rýsující se přes kalhoty. K fotce napsala jen ,, miláčku už jsem před domem, nakonec jsem se nechala odvést, přijď mi dolů otevřít PS: pozdravuje tě Honzík,,

Okamžitě jsem vystřelil z bytu a letěl po schodech dolů ke dveřím. Když jsem dorazil stála Týnka sama u dveří a čekala na mě. Otevřel jsem dveře a s nechápavým výrazem a pocitem úmorného vzrušení jsem Týnku přitiskl k sobě a začal jí líbat.

Po příchodu do bytu si Týnka sedla na gauč, podívala se na mě a řekla ,, začínáme hrát tvojí hru podle mých pravidel,, a přikázala mi si před ní kleknout a lízat její krásně růžovou broskvičku. Mezi tím co se svíjela ve slasti se mi snažila stroze vysvětlit co se dnes dělo. Vyprávěla o tom, že na kafe nešla s Kačkou, ale Honzou a mě to neřekla hned, protože si semnou chtěla pohrát a potrápit mě a tím si zároveň vyzkoušet, jestli jsem opravdu připraven na to co po ní žádám. Nemohl jsem jí ani odpovědět, jelikož jsem měl pusu zaměstnanou kundičkou mé bohyně, ale mé hluboké oddechovaní hovořilo za vše. Dále pokračovala ve vysvětlování, že se s Honzou chtěla sejít, aby mu vylíčila jaká je situace a že není úplně tak singl jak si ze začátku myslel, že mu na diskotéce vlastně kouřila péro na můj popud. Zdálo se, že Honza vše pochopil velice rychle a dokonce se pro věc a samozřejmě pro ní zapálil ještě víc, než předtím a se vším souhlasil.

Kundičku jsem začal lízat s takovým nadšením, že se během chvilky rozplývala v orgasmu. Jakmile orgasmus odezněl, tak se podívala na mě, položila mi své nožky na obličej usmála se a řekla ,, doufám, že nečekáš, že by si teďka dostal ty možnost se udělat,, a jednou nohou mě lehce dvakrát kopla mezi nohy. Nedalo se to vydržet, pytel jsem měl natlakovaný k nevydržení, ale byl to prvotně můj nápad a moje fantazie, tak jsem musel hrát podle pravidel. Týnka se pak zvedla a rozešla se ke koupelně, v tom jsem ji zastavil se slovy,, a co bude dál ?,, Na to se na mě jen otočila a odpověděla ,, pozítří si zajdeme spolu odpočinout do soukromého wellness, už jsem nám to rezervovala,, ,,a půjdeme jen my dva?,, zeptal jsem se s očekáváním v očích ,, o to se teďka nestarej a nech se překvapit hlupáčku,, odpověděla Týnka a odešla do koupelny…

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Těším se na pokračování, začíná to moc dobře.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *