Opravdová nevěra

Ahoj všichni. Delší dobu jsme se odmlčeli. Měli jsme teď, asi jako všichni, horší období a nebyla nálada blbnout. Prodělali jsme si oba COVID, ani lehký, ale ani nijak strašný. Takže teď snad máme na chvíli klid. Ale proč hlavně píšu a píšu sama.

Před vánoci mi zavolal „dědula“ a opatrně a od lesa vyzvídal, jestli bych byla svolná. Že měl COVID, ale že naštěstí i přes svůj věk celkem v pohodě a tak trochu přehodnotil svůj život a jestli bych nechtěla přijet na kafe, jestli prý chápu, co tím myslí. To jsem od něj nečekala, byl vždycky spíše distingovaný, ale celkem se mi jeho nové sebevědomí líbilo. Tak jsem flirtovně řekla, že teda na to kafe přijdu a přesvědčím se, jestli jsem správně pochopila, co tím myslí 🙂 Manžílkovi jsem nic neřekla, chtěla jsem zkusit být nevěrná doopravdy, bez jeho svolení. Je to takové překvapení, dozví se to až se uveřejní tato povídka.

Samozřejmě vím, že to manžela spíše rozrajcuje než naštve, jinak bych si to nedovolila.

Tak jsem tedy využila jedno dopoledne, kdy byl manžel v práci a já měla volno. Bylo to zvláštní se strojit do „děvkovského“ takhle dopoledne a vyjít takhle ven, kde probíhal normální život. Cítila jsem se trochu nepatřičně, v minisukni, která ani nebyla vidět pod kabátkem a byly zpod něj vidět jen nohy ve vzorovaných punčocháčích a kozačkách na podpatcích. Byla jsem i namalovaná a učesaná tak, jako bych šla do baru lovit chlapy.

Zazvonila jsem u „děduly“ doma a on mne přivítal v županu. Hned za dveřmi jsem poznala, že pod ním nic nemá, protože když mne na uvítanou vášnivě políbil a když měl jazyk snad až v mém krku, tak mi stihnul rozepnou knoflík u kabátku a zajet mi pod něj do vyhřátého tepla a promačkal mi jednu kozičku. A když mne pustil, tak jsem uviděla, jak si pod páskem županu proklestil cestu mezi klopy županu jeho ocas, který se mu postavil asi když mi mačkal prsa. „Dědula“ dělal jakože nic, ani se nezačervenal, sunadal mi kabátek, chytil mne za ruku a odvedl do obyváku. Tam si mne posadil na sedačku, sedl si těsně ke mně a nalil víno. Napila jsem se a on na nic nečekal a šel na věc.

Začal se se mnou líbat a dostávat se mi pod blůzku a podprsenku. Pak zase do kalhotek. To jsem mu musela trochu pomoc a dala jsem nohy trochu odsebe. Skoro jsme nemluvili. Navedl si mou ruku na penis a já věděla, co mám dělat. Honila jsem ho, pěkně pomalu, rukou přes žalud, přetahovat předkožku. Pak začal jeho žalud vypouštět kapičky, tak jsem ho více zmáčkla, abych jim pomohla ven, ale to jsem ani nemusela, protože tekl pořádně. Už jsem měla upatlanou celou ruku a on celý penis. Žalud měl naběhlý, tvrdý, temně fialový a krásně klouzavý a upatlaný. „Kuř ho ty malá děvko!“ Pamatoval si, že mne to takhle vzrušuje a zkusil to. Nevadilo mi to, ale byla jsem tak zaskočená, že to slyším od něj, že jsem chvíli zaváhala. Na to reagoval tak, že mě chytil za vlasy a ne bolestivě, ale přesto dost razantně tlačil mezi jeho nohy. tak tak, jsem stačila otevřít pusu a žalud jsem měla v puse. Byl vykoupaný a čistý, ale přesto jsem dost výrazně cítila jeho, jak to jinak říct, „předmrdku“. Žalud mi klouzal v puse a snažil se mi dostat až do krku. Za chvíli jsem byla tváří zabořená do jeho hustých šedivých chlupů. Naštěstí jsem se uklidnila a začala si užívat hluboké kouření bez dávení. Trvalo to snad jen dvě tři minuty a najednou bez varování začal stříkat. Rovnou mi do krku! Ani polykat jsem nemusela. Použil mou pusu, jako pičku. Měl toho hodně a když skončil a dovolil mi ho vytáhnout, bylo to jako když máte knedlík v krku při nachlazení. Párkrát jsem musela nasucho polknout, než mi to sklouzlo dále.

Co to mělo jako znamenat? Co si jako myslíte, vykouří mi a může jít?! Představovala jsem si to jinak, ne že vám jen vyvenčím pytel, jako nějaká služka! Vztekala jsem se.
Nelíbilo se Ti to, ty couro? Řekl a chtěl mi šáhnout na prsa.
Nevadilo mi to oslovení, ale chtěla jsem mu ukázat, že jsem naštvaná (i když tak moc jsem nebyla). Takže jsem ucukla a chtěla jsem se postavit, že půjdu pryč. Ale chytil mne za ruku a přinutil sedět.
Dej si víno, řekl a podal mi skleničku.
Vy si nedáte?
Ne, vzal jsem si něco na povzbuzení a nemělo by se to mixovat. Ještě jsem s tebou neskončil.
Tak na to zapomeňte, řekla jsem s odfrknutím. Přešel to mlčením a díval se jak dopíjím skleničku.
Tak co manžílek, zase Tě tady vypravil?
Neví o tom… zarazila jsem se. Ani nevím, proč jsem mu to prozradila.
Ale, tak panička už normálně zahýbá, řekl posměšně.
Tato naše nucená konverzace trvala pár minut a vypila jsem při tom další dvě skleničky. A poté mi nečekaně sáhl mezi nohy. Hned jsem jej odstrčila, začalo mi to být nepříjemné. Pak zkusil prsa. Zase jsem ho odstrčila. Zadek, to samé. Podotýkám, pořád jsem byla celá oblečená. Začal se na mne sápat více a já se neudržela a zkusila mu dát facku. Chytil mne za ruku a facku mi dal on. Ne moc silnou, jen takovou pro výstrahu. Ale úplně jsem zkoprněla.
Na čtyři! Dělej ty couro!
Jako omámená jsem poslechla. Sundal si župan a já se ohlédla. Ocas mu stál jak sloup a pod ním ty velké chlupaté koule, moje slabost. Proti své vůli jsem cítila vzrušení. A s vnitřním sebeironickým pousmáním, jsem si v duchu řekla, takže moje první znásilnění. Minisukni vyhrnul na záda, kalhotky a punčochy stáhl ke kolenům, takže mi je vlastně svázal k sobě.
Vystrč ten zadek pořádně a prohni se!
Nee… Prosím… Chtěla jsem to, ale i ne. Rozum ne, ale ta samička ve mě říkala, že takhle to bylo normální po tisíce let.
Dělej! A pleskl mě po zadku až to pořádně zaštípalo. A to už rozum zmizel docela. Neposlechla jsem hned, ale jen proto, aby mne znovu plesknul. Což taky hned udělal. Takže si mě zasloužil a já vystrčila zadek. Zasunul mi ho na jeden příraz až po koule. Šlo to lehce, on ho měl celý mokrý a ulepený a já byla mokrá taky. Ale přesto to zabolelo. Příjemně… Jen proto, že jsem chtěla být potrestána plácnutím, jsem ucukla a ocas ze mne vyjel ven a já hned stáhla půlky a lehla si na břicho.

Plesknutí… Poslušně jsem zvedla zadek a vystrčila ho na něj. Zásun a zopakovala jsem zlobení. Plesknutí… A zase jsem poslušně vystrčila zadek. Teď si mě přidržel a podařilo se mu několi přírazů, než jsem zase zazlobila. Plesknutí a k tomu řekl. Ještě jednou to uděláš a ošukám Ti zadek! Poslušně jsem nastavila kundu a nechala si ji obdělávat. Ale po chvíli, jsem si něco rozmyslela… a znovu jsem mu ucukla… Ani mne nemusel pleskat a z polohy na břiše, jsem se hned vrátila, zvedla zadek a vyšpulila ho tak, aby mi šly půlky od sebe. Stejně mě párkrát propleskl a to i přes zadní dírku.
Tak děvka chce ošukat prdel! Ale počkej chvilku. Vzal si fix (nemazatelný) a napsal mi na půlky (JSEM)(DĚVKA). Pak přiložil svůj velký, fialový, mokrý žalud k mému zadku a začal ho tam tlačit.
Nevím jak chlapi a vlastně ani jiné ženy, ale mi se na análu líbí nejvíce ta fáze, kdy se tam chlap snaží dostat. Proto ani nepoužívám lubrikanty. Samozřejmě to jde pomaleji, ale když chlapovi správně teče ocas, tak to jde a to hraní, než se tam dostane. A ta nedočkavost, toho nadrženého starého kance, který se chce dostat mladé, ženské do zadku. To mne tak rajcuje…
Takže se snažil, až tam dostal žalud. Zadek se kolem něj hned zavřel, ale už bylo vyhráno. Jen aby nevystříknul dříve, než tam bude celý. Ano, nad tím jsem přemýšlela. Ne, nad tím, že mne vlastně tak trochu znásilnil. Nebo že mám v puse chuť semene o dost staršího chlapa. Nebo, že budu mezi nohama celá ulepená od jeho ocasu. Jen nad tím, aby mě nevystříkal moc brzy. Ale naštěstí k tomu nedošlo. Jednou nohou klečel a jednou měl pokrčenou a stál na ní vedle mých prsou. To mu uvolnilo už tak vytahané a zpocené koule a ty mne pleskaly o kundu. Držel mne za vlasy a tvrdě přirážel. Vytáhl mi prsa z blůzky a občas je promačkal. Pleskal mi přes zadek a říkal mi děvko a couro a čubko. Není divu, že jsem se za chvíli udělala. První opravdový a silný anální orgasmus. A pořád jsem držela… Ať si tam dělá co chce…

Narozdíl od mých obav na začátku, vydržel dlouho. A jelikož je v kondici, přirážel pravidelně a tvrdě celou dobu. Obdělával mi zadek snad deset minut. Ale opravdu tvrdě. Když se do mě konečně vystříkal, krásně zasunutý tak, že moje kundička mu lízala jeho chlupaté koule, měla jsem pocit, že mám zadek úplně vytahaný. Z děduly na můj zadek kapal pot. Zadek a stehna jsem měla úplně mokré. Když ho vytáhl, opatrně jsem si zadek osahala a zkusila prstem i jeho uvolněné okraje. Pak jsem jej opatrně stáhla a sedla si.

Z děduly vyprchala nadrženost a tím i jeho arogantní chování. Vyříkali jsme si to. A já ho ujistila, že jsem sice byla ze začátku naštvaná, ale pak jsem si to moc užila. Přesně na takový sex mám občas náladu, řekla jsem.
Pak jsem se osprchovala a dali jsme si tu kávu. Čehož jsem využila k rýpnutí, že dneska je ta káva opravdu silná. Ujistila jsem ho, že jestli mne manžel nepřerazí, tak bych ještě někdy na stejnou, nebo možná i silnější KÁVU přišla znova.

Tak co manžílku, už víš proč jsem měla na zadku nedávno napsáno „jsem děvka“?
Nešlo to smazat a manželovi jsem musela říct, že jsem si to napsala sama, jako překvapení pro něj.
Zlobíš se?

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

 1. Já doufám že nezlobí nejsem canda ale pozici „deduli“ jsem si představil krásné ? a závidím

  PS: 27let 20cm ??l

 2. Pěkná povídka i vzrušujíí a snad i reálná, ale to mi prosím tě neříkej, že si manžel, který navíc ví jaká jsi, nechal namluvit a hlavně uvěřil tomu, že sis to na ten zadek napsala sama. Je to takový detail, který pak kazí pocit reálnosti. Zkus si něco napsat sama na zadek tak, aby to vypadalo alespoň trochu jako že to psal někdo jiný než negramot a pochopíš, že by asi musel být úplný debil, pokud by tomu uvěřil.

 3. Tvoje realne povídky jsou skvělé a inspirující. Vždycky mi ho postaví

 4. Tak kdo si myslí, že to je reálná story, tak je slušná naivka, ale napsané je to docela dobře.

 5. Skvělé a doopravdy

  Skvělá povídka, jako vždy. Teď dokonce i doopravdy nevěrná. Takhle ny to mělo být vždy. Kéž bych takovou měl taky doma ?

 6. Ahoj, nebudu nikoho přesvědčovat o tom jestli je to skutečný příběh nebo ne. Já vím svoje. Jen nápověda, pokud si vy nevěřící myslíte, že tohle je něco neskutečného a neuvěřitelného, tak za prvé jste typ lidí co končí u představ a za druhé podívejte se na amatery.cz a najděte si nic gang-bang-sex, a uvidíte, že divočiny se nedějí jen péčku. Co se týče nápisu na zadku, jde to když se trochu snažíte a taky „dědula“ byl tak hrr, že to dost naškrábal. Ale prosím, kdo nechce ať nevěří. Je to každého právo.
  P.S. manžílek tu ještě nebyl, musím mu to nějak podsunout, ale jsem z toho trochu nervózní.

 7. Zdravím všechny v novém roce. Dnes jsme se s manželkou novoročně váleli v posteli a ona úplnou náhodou zabrousila na tyto stránky. A ještě bezelstně řekla “ a hele, nová povídka“. Stačilo mi přečíst jen pár slov abych pochopil, kerá bije. Přiznávám, zaskočilo mě to a možná i urazilo a naštvalo. Ale byl jsem po ránu nadržený, takže po přečtení převládlo vzrušení a …. hned jsem Zuzku hodil na záda.

 8. Ahoj, máte naprosto úžasné zážitky, se svou ženou jsme před časem taky realizovali podobné schůzky. Naprosto chápu vaše vzrušení. Některé dokonce probíhali velmi podobně. Nechtěli byste napsat váš email? Že bychom na toto tema trochu pohovořili

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *