Snídaně pro tři

Probouzím se z lehkého spánku a zjišťuji, že něžné doteky mojí ženy nebyly jen sen. Leží vedle mě, hladí mě po tváři a na svých rtech cítím její horký dech. Poznám, že je silně vzrušená. Její dlouhé výdechy v rychlém tempu doplňuje tiché sténání. Napůl rozespalý ji začnu líbat a také hladit. Dochází mi, že je nahá. Tělo má rozpálené a smyslně se vedle mě svíjí. Chvíli trvá, než mi dojde, co jí takový stav způsobilo, ale pak se to stane a já úplně procitnu. Z druhé strany vedle ní leží a těsně se na ní tiskne nahý muž. Jednou rukou jí svírá prso a prsty dráždí vzrušenou bradavku, druhou rukou jí zezadu přejíždí mezi stehny přes mokrý klín. Projede mnou šílená vlna vzrušení. V sekundě se mi vše vybaví a před očima mi proběhne včerejší večer.

Z práce jsem vyrazil rovnou na firemní večírek. Manželka si na volný večer naplánovala dámskou jízdu s kamarádkami a dětem zařídila nocování u prarodičů. Během večera jsme si vyměnili pár zpráv, potom bylo na chvíli ticho. Najednou, to bylo asi půl desáté, mi přišla zpráva, na kterou jsem čekal dlouhé roky. „Lásko, víš, jak jsi říkal, že bych mohla, kdybych chtěla? Tak fakt chceš? Dneska by to šlo.“ Bylo jasné, o co jde. Už dlouhou dobu ví o mých fantaziích o tom, jak si užívá s jinými muži. Probrali jsme to mnohokrát dokola a občas si užíváme společné vyprávění vymyšlených příběhů na to téma při sexu. Zřejmě jí někdo někde balil a ona se chtěla nechat. Konečně na to došlo. Potvrdil jsem jí, že za mě je to OK, ať se rozhodne sama. V kalhotách se mi při odesílání té zprávy udělalo těsno a musel jsem se jít opít.

Napjatě jsem čekal další zprávy, ale žádné nepřicházely. Uběhla už asi hodina a půl a já byl skoro na mol a napůl šílený z toho ohromného vzrušení, když telefon konečně pípnul. Fotka. Na ní moje žena u nás doma úplně nahá a vedle ní část mužského těla s tvrdým ptákem opřeným o její stehno. Hned se mi zas postavil a hlava se mi zatočila. Měl jsem silné nutkání vyrazit rychle domů a být toho očitým svědkem, ale bál jsem se, abych to celé nezkazil. Jen jsem jí tedy napsal, že jí moc miluju a ať si to krásně užije. Zhruba po hodině jsem odešel z večírku a procházel se venku, abych vystřízlivěl. Snažil jsem se přemýšlet, ale moc to nešlo. Hlavou se mi honily divoké představy o tom, co právě zažívá moje úžasná manželka s nějakým cizím chlapem u nás doma. Když jsem chvíli po jedné hodině ráno dorazil domů, byla tam tma a ticho. Na rozloženém gauči v obýváku jsem našel spící dva krásné nahé milence. Moje nádherná manželka se choulila k chlapovi, kterého si včera přivedla domů a soudě podle stavu bytu si pořádně užívali. Dal jsem si sprchu, lehl si k nim a překvapivě rychle usnul.

Najednou to ranní probuzení dává smysl. Ti dva jsou na sebe po včerejšku pořád pěkně nadržení a užívají si ranní mazlení hned vedle mě. Nejspíš mu žena vysvětlila, jak se věc má, takže není překvapený a ví, že se nemusí držet zpátky. Zblízka sleduju, jak mi ten frajer, o trochu starší než já a celkem fešák, dráždí manželku. Otočí si jí víc k sobě, líbá jí chvíli na bradavkách a pak se přesune dolů. Zatímco jí líže kundičku, a jí se to evidentně moc líbí, ona se mi zadívá do očí a usměje se. Pak mi řekne, abych jim šel připravit snídani. To jsem tedy nečekal, ale tón jejího hlasu nedává moc na výběr. Zřejmě si s ním chce užít sama a já nemám důvod jí nevyhovět. Vlastně mě to dost vzruší, že si o to takhle přímo řekla. Nechám je tedy samotné a přesunu se ke kuchyňskému koutu, odkud mám stále dobrý výhled na pohovku a jejich vzrušující podívanou. Než stihnu uvařit pár vajíček a kafe, odehraje se mi před očima ta nejvíc rajcovní scéna, co jsem do té doby zažil.

Má krásná manželka si nechává vylízat pičku do úžasného orgasmu. Hladí si u toho prsa a svíjí se silným vzrušením. Potom si klekne vedle gauče a smyslně dlouze si pohrává s velkým ptákem svého nového milence. Nejdřív ho hladí a honí oběma rukama po celé délce, párkrát ho olízne a vezme ho celého do pusy. Hltá ten jeho nadržený klacek a kouří ho jak zkušená kurvička. Už to na něj jde a ona si od něj nechá postříkat svoje krásná velká prsa. Tím to ale nekončí. On se na ní hned zase vrhne a ještě jednou jí přivodí silný orgasmus. Tentokrát jí dráždí úplně mokrou kundičku rukama a projíždí jí hluboko několika prsty. Ona si pak nasedá obkročmo na něj a horkými pysky svojí kundičky mu jezdí po jeho péru dokud se mu zas parádně nepostaví. Nakonec si ho nastaví přímo proti svojí dírce a nechá ho zajet hluboko do sebe. Projíždí se na něm jak to má ráda a on jí u toho mačká bradavky, dokud se celá neroztřese, když se na něm už podruhé udělá. On si jí pak položí na pohovku a začne jí silně a čím dál rychleji šukat. Užívám si ten nádherný výhled na mojí ženu jak se nechává šoustat. Nejdřív na zádech s nohama do vzduchu a pak na kolenou zezadu. Sprostě ho u toho pobízí, aby jí pořádně ojel, a on jí to rozhodně nehodlá upřít. Když mu říká, že je jeho sprostá kurvička a že chce aby jí pořádně tvrdě vyšukal tu její nadrženou kundičku, přijde mi šíleně přitažlivá. Sleduju to se zatajeným dechem a lehce se u toho honím. Po několika minutách rychlého udýchaného a hlasitého šukání se jí konečně vystříká na prdelku pak se oba svalí na gauč. Tisknou svá nahá těla k sobě zatímco to rozdýchávají.

Po chvilce vstanou, on odchází do sprchy a manželka jde za mnou. Je celá rozpálená a zpocená a krásně voní sexem. Mám na ní ohromnou chuť. Líbám jí a objímám a šeptám jí, že je nádherná a jak moc jí miluju. V její puse cítím chuť jeho péra a to mě ještě víc vzruší. Posadím jí na kuchyňskou linku a zajedu svými prsty do její mokré kundičky. Myslím na to jak v ní ještě před malou chvíli byl jiný chlap. Je snad nejvíc sexy, co kdy byla. Hned jí musím mít. Zasunu do ní svého ptáka, líbám jí a tvrdě přirážím. Rajcuje jí jak jsem z ní celý vzrušený a šeptá mi do ucha, jak moc se jí líbilo být něčí kurvičkou a jak si parádně užila mít v sobě jiné péro. To se už nedá vydržet a po pár přírazech jí plním kundičku velkou dávkou své horké nadílky. Políbíme se a ona pak taky odejde do sprchy. Trochu se upravím a jdu servírovat snídani pro tři. Když se po chvíli oba dostaví ke stolu, konečně se mi chlap, co mi právě tak famózně ošukal manželku, představí jménem. U jídla pak oba vypráví, co se vlastně stalo minulou noc. Ale o tom třeba zas jindy.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Super povídka.

  2. Perfekt, taky bych to takhke chtěl zažít.

  3. Super povídka a ještě lepší představa.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *