Oslava narozenin

Jmenuji se Lenka a s přítelem jsem nyní 4 roky. Chci vypovědět příběh, který se udál před několika týdny. Já i přítel máme dost kamarádů a k jednomu takovému jsme šli na narozeniny. Slavil krásných 30 let a jmenuje se Lukáš. Jen pro zajímavost mě je 28 a mého kluka 30 čeká příští rok. Ovšem zpět k příběhu. Oslava se konala u něj v bytě kam jsme dorazili kolem osmé večer. Bylo léto, takže já měla jen topík a minisukni. Ráda jsem toho svého dráždila, takže podprda a kalhotky zůstali doma. I on miloval, když jsem před jeho kamarády vypadala vyzývavě, protože mu záviděli jakou má doma kost. A co si budeme povídat i já si vždy zvyšovala své ego svou krásou, kterou kluci dávali najevo pokukováním a laškováním. Ovšem já milovala svého a jiné jsem jen dráždila.

 

Párty probíhala jako všechny obvyklé pařby. Hodně se pilo, hrála hudba a tančilo se. Kolem půlnoci už můj kluk byl opilí na mol a já k tomu neměla daleko. Většina lidí se už začala vytrácet až jsme kolem jedné zůstali jen mi dva s oslavencem. “Nechcete přespat? Mám rozkládací gauč.” Nabídl Lukáš galantně, ale s opileckým přízvukem, který jsme měli už delší dobu. Chvíli jsem přemýšlela a při pohledu na svého kluka ležícího v křesle jsem ani neváhala dlouho a přijala onu nabídku. Protože vidina cesty přes půl Prahy s opilím přítelem a ještě v mém stavu mě fakt nelákala. Pomohla jsem Lukášovi rozložit gauč a Lukáš mi pomohl dostat přítele z křesla na něj. Jak přítel dopadl, tak hned usnul. “Nedáme si poslední skleničku?” Mával Lukáš s nalitým vínem. Měla jsem žízeň, takže jsem do sebe tak deci nalila na ex. Hlava se mi po chvilce motala jak na pouti.  

 

Jak jsme, tak seděli a povídali si, tak jsem si všimla, že Lukáš má zvláštní pohled. Koukal mi do výstřihu, kde se pyšnili mé skoro trojky. Asi to bylo alkoholem, ale dokonce mi stáli bradavky. To bylo to co zaujalo jeho pohled. Musela jsem se děsně červenat, tak jsem do sebe nalila zase trochu vína. Jak jsem zaklonila hlavu, tak Lukáš dal ruku na mé stehno. Jak jsem vrátila hlavu do původní polohy dělal jakoby nic. Jako, že tam ta ruka už tak byla dávno. Byla jsem unavená a neřešila to. Lukáš hbitě doplnil mou sklenku vínem a už si se mnou opět ťukal na zdraví za tem večer už snad po sté. Ten můj si zatím jen v klidu oddechoval a podřimoval. Opět uběhla nějaká ta chvilka a do mě padlo další množství vína. Už jsem měla dost, takže další pokus o dolití jsem odmítla. Jak se však snažil víno dolít, tak jeho ruka vyjela znatelně výše po stehnu až pod sukni. Jeho prst dokonce stihl zjistit, že nemám spodní prádlo. Špičička prstu totiž narazila na mé jemné chmýří, které jsem nestihla oholit.   

 

Opět po tomto ataku Lukáš dělal, že je vše v normálu. Rukou sice trochu ucukl, ale pořád byla celá pod sukní. “Půjdu spát…” Zamumlala jsem a ještě jsem na efekt nahlas zývala. “Dobře jen to do sebe kopni a já odnesu skleničky.” Usmíval se Lukáš a čekal až do sebe kopnu poslední zbytek ve skleničce. Naklonila jsem sklenici a opět zaklonila hlavu. Lukáš přesně na tento moment čekal a ruka pod sukní zaútočila. Jeho prsty kroužily po poštěváčku a než jsem stihla zareagovat, tak během návratu hlavy mě začal Lukáš vášnivě líbat. Chtěla jsem křičet, ale jeho jazyk v mojí puse byl ten nejefektivnější roubík. Prsty už mezitím začali nalézat onu skulinku do mého nitra. Druhá ruka začala v mžiku kroutit naběhlou bradavkou a já se pomalu ztrácela v přívalu vzrušení. Ten jeho útok jsem nečekala, ale byl to příjemný pocit. To jak mě chtěl a toužil získat mé tělo. To jsem nikdy nezažila. Alkohol samozřejmě zapříčinil dost uvolněné zábrany a i když se to zdálo jako věčnost, tak jsem ho i já začala na oplátku líbat.     

 

Připadala jsem si jak puberťačka na diskotéce, kde jsem to často dělala svým ex. Ovšem teď jsem byla starší měla jsem být rozumná, ale to se v ten moment nedalo. Lukáš byl moc dobrý a věděl co dělá a jak na ženu, aby mu podlehla. Než jsem se nadála už mě Lukáš pokládal vedle mého spícího přítele. Prsty celou dobu udržel uvnitř mě a já začala vlhnout. Což byl opět moment po kterém Lukáš toužil. Vytáhl prsty ven a rychle sundal své kalhoty ke kolenům. Mokré prsty otřel o svůj už pěkně naběhlí žalud a mířil s ním přímo k roztoužené kundičce. Zde byl poslední moment, kdy jsem vše mohla zastavit a nebyl by to ještě podvod v plném slova smyslu. Jenže to nešlo má touha mě ovládla a vidina jeho tvrdého údu jen pro mě, byla neodolatelná. Místo posledního odporu nebo rezolutního ne jsem mu sama rukou roztáhla závojíčky, aby mohl lépe vstoupit, tam kam by měl v tuto chvíli jen přítel spící hned vedle mě.

 

Lukáš neomylně zasouval svůj nástroj a já po několika letech cítila v sobě jiný tvrdý péro. Byla to tak krásná změna cítit ho. Každou žilku každý hrbolek jsem si vychutnávala. Nakonec do mě jedním pomalím tahem zajel celý. Vytřeštila jsem oči jak byl hluboko. Lukáš ho měl delší jen o kousek, ale i ten dělal dost velké divy v mém podbřišku. Krásně a něžně do mě zajížděl a vyjížděl několik minut. Byl opatrný, aby neprobudil vedle nás spícího přítele. I já musela krotit své sténání a výkřiky do sebe. Bylo to těžké a zároveň děsně vzrušující. Vše bylo nové a hrozně moc intenzivní. To také bylo příčinou mého prvního orgasmu. Sice nemusím pomalý a něžný sex, ale teď mě ten okamžik dostal a já se pod něžným přirážením mohutně udělala. Musela jsem Lukáše sama začít líbat, abych zamezila křiku, který jsem v sobě dusila. Lukáš se nebránil a naopak líbání uvítal jako pauzu. Zajel do mě a vychutnával si jak dovedl mé tělo až do finále. Už to vypadalo, že se v této poloze dočkám i jeho vrcholu, ale on opět měl jiný plán. Vyjel ze mě až se ozvalo hlasité mlasknutí. Otočil mě na bříško a pod bříško mi strčil jeden z polštářů. Krásně jsem, tak špulila zadeček a on do mě opět mohl ladně vklouznout.

 

Držejíc mě za boky začal přirážet v mnohem rychlejším tempu. Bože jak jsem si přála, aby mi mohl i naplácat, ale to by určitě vzbudilo přítele. Takže jsem si jen vychutnávala jak špulík svůj zadek do vzduchu a Lukáš si jel ve svém tempu, které ho vedlo k jasnému výstřiku. Však už mu pěkně péro cukalo vzrušením a touhou. Abych jeho vzrušení ještě posílila, tak jsem z posledních sil ještě více vyšpulila prcinu na něj, takže se rázem jeho péro dostalo o kousíček hlouběji. Krásně narážel na můj čípek a to bylo přesně to poslední pro něj i mě. Oba jsme se totiž v ten samí moment udělali. Já jen cítila jak se natlačil vší silou do mě a pak začal pálit jeho salvu. Cítila jsem ten mohutný výstřik a cítila se jak královna, že jsem mu dokázala oplatit tu slast. Do poslední kapky do mě vše nastříkal a já už nebyla schopná změnit polohu.

 

Probudila jsem se ráno naštěstí dřív než přítel, který stále tvrdě spal. Naštěstí protože, jsem stále ležela, tak jak mě Lukáš nechal. Polštář podemnou a prdelka ve vzduchu. Proboha co jsem to provedla? Křičela má bolavá hlava. Rychle jsem stáhla sukni a rukou nahmatala zaschlé pozůstatky Lukáše. Sakra jsem blbá takhle podvést svého kluka. A co hůř úplně jsem zapomněla, že jsem bez antikoncepce. Zbytek noci jsem v sobě měla Lukášovo semeno a díky polštáři nic neuteklo ven. Však ze mě začalo pomalu téct co se ještě nestihlo vstřebat. Co teď? Přítel se začal budit a já neměla moc času na vymýšlení plánu. Jediné co jsem, tak dokázala z kocovinou vymyslet bylo ranní sex. Ano ranní sex s přítelem, který u sebe nemá kondom a pokusit se ho v sobě udržet až do jeho střiku. Na rychlo vymyšlený plán jsem ihned začala realizovat. “Včera jsi mi usnul bez uspokojení…můžu to napravit prosím?” Věděla jsem jak na něj nemohl odolat své nadržené holce. Rozepnula jsem mu kalhoty a pusou ho pěkně připravila. On si asi už myslel, že bude jeho semeno v mém krku, ale můj plán byl jasný. Rychle jsem na něj nasedla. “Lenko já nemám kondom!” Byl, tak vyplašený. Málo kdy ho nechám do mě jít bez něj. “Neboj to bude v pohodě.” A už jsem rajtovala. Moc dobře jsem věděla jaké tempo nasadit, aby se rychle udělal. “Už budu…” Začal nahlašovat dopředu jako bych to už sama podle jeho reakce nepoznala. Lukáš v ten moment vstoupil do místnosti. Přítel ho vidět nemohl měl zavřené oči jen já ho měla přímo před sebou. “Už fakt budu…” Poslední varování a já naopak zrychlila a jak jsem ucítila známe škubnutí, tak jsem dosedla nadoraz. Přítel vyděšeně koukal, ale neudělal nic co by zastavilo jeho semeno. Krásně mě vyplnil do poslední kapky.

 

“Vždyť nic nebereš lásko.” Začal hned řešit nastalou situaci. Můj pohled po té větě šel směrem k Lukášovi. Ten byl zaskočený, ale zároveň měl blažený úsměv, že on byl první. Že on je ten samec, který má v tuhle chvíli největší možnost mého oplodnění. Původně jsem chtěla po přítelovo vystříkání jít pro prášek po, ale přítel byl proti. A já jak se mi vše rozleželo nakonec uznala, že nechám vše na osudu. A jak, že ten osud dopadl? Jsem s přítelem zasnoubená a za měsíc se bereme. Snad nebude na fotkách ještě moc vidět mé pomalu rostoucí bříško.

 

Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *