Rozumování nad nevěrou ženy či přítelkyně – 9.díl

Další z vyznání, co psal život… (Ano, chlap to může řešit i takhle…, ďábelsky)

Jitka žije se svým mužem deset let, z toho jsou čtyři roky manželé, a vždy to mezi nimi skvěle fungovalo. „Jenže pak mě začal uhánět jeden muž. Byl krásný, sexy a vtipný. Já ho odmítala, ale dělalo mi to samozřejmě dobře. Až jsem s ním jednou v té posteli skončila. Bylo to naprosto úžasné, takže jsme se sešli znovu a znovu. Dokud nás nenačapal můj manžel,“ popisuje svůj zhruba čtyřměsíční románek Jitka, podle které šlo jen o sexuální poblouznění, žádné velké city v tom nebyly.

„Miluju svého muže a udělala jsem šílenou blbost. Ale on mě naprosto zničil svojí poklidnou reakcí. Nezvýšil hlas, neptal se, proč jsem to udělala, nenadával mi. Je to už půl roku a u nás o tom nepadlo jediné slovo,“ vypráví Jitka.

Žije v neustálé nejistotě, nevěru cítí ve vzduchu, kvůli manželově neochotě o tom mluvit má pocit, že to není uzavřená věc. „Jako by mu to bylo opravdu jedno, jako by mu snad na mně nezáleželo,“ přemýšlí Jitka. (Co pak ale ta ženská vlastně chce? pozn. Fanouš).

Pravda je, že úplně běžná reakce to není. Většinou lidé reagují emočně, bouřlivě. Samozřejmě můžou odejít, ale jejich emoce vybuchnou o něco později, když se vrátí. Jen opravdu výjimečně se stane, že by daná osoba okamžitě vše smetla ze stolu. Nejdůležitější ale je zjistit, proč Jitčin muž takto reagoval. Nevěra partnerky ho určitě zasáhla. Musela nějak ranit jeho city, nalomit jistotu, kterou mu mnohaletý vztah poskytoval. Vidět svou ženu v objetí jiného muže jednoduše nelze jen tak přejít dvěma větami o odpuštění. (Pro mne tedy ne. pozn. Fanouš)

Chování Jitčina muže ale bohužel nevěstí nic dobrého. Podle mě se jedná o zkratovou reakci, kdy se její muž pokusil celou situaci vytěsnit z hlavy a rozhodl se ji proto ignorovat. Stejně si ale myslím, že to uvnitř něho vře jako láva v caldeře a jednoho dne vybuchne jako vulkán.

Nevěra je závažný šrám, svinstvo, který musí každý vztah narušit, a není možné nad tím jen tak mávnout rukou.

 

A další příběh…

Poslední dobou, když jsem přicházel z práce domů, mi přišla moje přítelkyně divná. Divná v pravém slova smyslu, jako kdyby někoho měla. Tak mi to nedalo a minulý týden jsem skončil v práci asi o hodinu dřív.

Velice tajně jsem jako myška vlezl do bytu a pak přímo potichu do ložnice. Když se otevírají dveře, tak to nejde poznat a z postele na dveře nevidíte. No a koho jsem tam neviděl, mojí přítelkyní s nějakým chlapem!! Zrovna si dávali polohu 69 a ve mě to děsně pěnilo, jenže bohužel jsem ten typ člověka, který umí odejít a nervu se zbytečně a nevyvolávám konflikty. Potichu jsem odešel pryč, šel jsem na pivo a vrátil se asi za hodinu domů. Nejhorší je ten pocit, když jsem slyšel její sténání, který jí vlastně způsobil rozkoší jiný chlap, to mi dralo srdce nejvíc.

Přítelkyně mi nic nedala najevo, byla divná jako vždycky, já o všem ale už věděl… mám to v sobě, nevím, kdy jí to mám říct, v jaký okamžik. Já jí chápu na jednu stranu… Užije si s někým, se mnou je už 5 let – klape nám to, jenom občas prostě člověk může vypnout, neberu to jako nevěru, dělá to na tajňáka. Chvilkový milenec? Ok. Pořád mě kontaktuje, ona i já se snažíme v práci, chodíme na výlety, máme společné zájmy. Jenom někdy přijdu dom z práce, nebo ona a už na sebe nemáme chuť, protože po práci jsme vyždímaní. Takže si to takhle nahradila… a proč by nemohla pokusit jinýho ptáka, žena občas má touhy, je to tak. I chlap…

Jenom si s ní chci už prostě o tom popovídat a sednout si s ní, co nejdřív, aby to nedělala den co den. Ženský totiž stačí někdy strašně málo, někdy pouhý pohled, někdy sex a je hned ZAMILOVANÁ. Doufám, že se tak ještě nestalo. Miluje mě, ale jak jsem psal, rozumím jí. Já jsem jí taky jednou zahnul s mažoretkou, vypovídali jsme si to a od té doby jsem v klidu. Taky jsem měl takovou náladu, že jsem chtěl poznat jinou pindu.

Reakce:  Chlape, ty jsi nejen paroháč, ty jsi velkorysý paroháč…, ty jsi vůl. Ty jsi se jí kdysi přiznal a ona tobě né. Ty jsi si vrznul 1x a ona už kolikrát? A navíc o tom mlčí…

Reakce 2:  Nejshorší není, že se to stalo, problém je že z ní nikdy nedostaneš pravej důvod. Žena umí ze všeho vymačkat jen výhodu. Nejhorší je , že je jen jedno pravidlo od kterého se to bude odvíjet dál.Když zahne muž pak z pocitu viny funguje 3x víc, takže na tom žena vydělá. Když zahne žena, vysvětlí muži že něco dělá špatně a muž z pocitu viny funguje 5x víc,takže na tom žena opět vydělá. Je to začarovaný kruh. Výsledek bude zotorčení tebe. Rači by ses na to měl vysrat a najít si jinou. Proč to tak je? Protože muži chtějí kundu, ale ony ty naše ptáky zas tak moc ne. Poptávka převyšuje nabídku.

Reakce 3:  Já ti dám radu… Když bude s tebou šukat a bude sténat mnohem vášnivěji, třebaže to bude hrát, tak máš vyhráno, a můžeš se jí s radostí zeptat, jestli jsi byl lepší než dotyčný milenec s nímž jsi ji onehdy v posteli viděl…

Reakce 4:   Ne, mýlíš se, to ti nedralo srdce, to ti dralo ego. Se sexem je to jako s jídlem, sebelepší jídlo nám nechutná léta denně… Když ji máš rád, dopřeješ jí změnu a skvělé pocity občas někým jiným. Takhle by to ale mělo být vzájemný samozřejmě.

Reakce 5:  Podle mého názoru jste zralí na rozchod. A hodně rychle, dřív než jsou na světě děti. Pak je to mnohem horší a trpí tím někdo, kdo za nic nemůže. Zatím je to záležitost pouze vás dvou, ale do života to není.

Reakce 6:  Byl bys frajer, kdybys srabácky neodešel a místo toho prohlásil: mohu se přidat? Proč jsi vůbec odcházel? Teď se to v tobě vaří a ona o ničem nemá ani páru, už jste to dávno mohli spolu řešit, nebo být rozejití. co sis sliboval od toho, že jsi nenápadně vycouval a šel pryč?

Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *