Po mateřské

Je tomu už tři roky co jsem nebyla poradně pít. Přeci jen mateřská dovolená není dovolená jak už teď vím. Je to zápřah na plný úvazek. Takže když mám o dlouhé době propustku od manžela na dámskou jízdu, tak jsem ji nemohla odmítnout. Holky mě vytáhly na místní disko, kam jsem chodila ještě než jsem potkala manžela. Od té doby uteklo hodně času, ale na disko se nic nezměnilo. Naopak vše bylo stejné jen můj věḱ 27 let sem nějak již nezapadal. Přeci jen sem chodí mladí studenti z místní střední a vysoké školy. Ovšem stačilo pár panáku a jako bych se vrátila do mládí. Tančilo se mi skvěle a kluci mě obletovali. Samozřejmě mě zvali na panáky, které jsem nejprve odmítala, ale nakonec jsem pár klukům neodolala. Holky, které na rozdíl odemne ještě nebyly vdané si samozřejmě našly své objekty na placení jejich pití a na mě nějak snad i zapomněly. Ale vůbec jsem to neřešila. Tahle noc je má a já si ji užiji i sama.

 

I když sama jsem dlouho nebyla jeden kluk co už mi vnutil dva panáky mě zval na dalšího a oproti ostatním měl jednu výhodu. Byl to můj typ co jsem žrala za mlada. Prostě drzý svalovec. Za střízliva bych ho nazvala namachrovaný blbeček, ale v této situaci mě neskutečně dráždil. Takže jsem s ním u baru nakonec nedala jen jednoho, ale hned tři panáky. To mě hodně uzemnilo. Ani nevím co vše jsem mu povídala. Jen vím, že jsem mu říkala o dítěti a manželovi co zrovna hlídá. On i když byl namachrovaný mě celou dobu poslouchal a nespustil ze mě oči. Tedy hlavně z mého výstřihu.

 

To vše až do doby než se mi z alkoholu udělalo nevolno. Rychle a bez rozloučení a jediného slůvka komukoliv jsem vyběhla ven. Čerstvý vzduch mi udělal trošku lépe, ale nohy mě sotva poslouchaly. Nejvyšší čas jít domu. Jenže za mnou se objevil boreček z baru. “Jsi v pohodě?” Ptal se a hned mě chytl za boky a tím mi dodal trochu rovnováhy.

“V pohodě jen moc pití po tak dlouhé době.” Žvatlala jsem opile.

“Tě doprovodím…” Nabídl se a ještě více si mě k sobě přitiskl.

“To nejde. To by bylo keců po městě mě někdo takhle vidět.” Jenže on mě nepustil a pokračoval se mnou. Bydlela jsem kousek od diskotéky, ale on najednou zatočil do temné uličky.

“Počkej kam to jdeme?”

“Neboj jen si odpočneme. Znám tady pěkný místo.” Ani nevím jak, ale najednou jeho ruka držela moje prso.

“Počkej jsem vdaná…” Odporovala jsem.

“A to je snad betonová zeď?” Sám se smál svému vtipu. A už jsme byli až na konci oné uličky. Otočil mě chytl za hlavu a začal mě líbat. Bože po 6 letech mám v puse jiný jazyk než manželovo. A né, že by to neuměl až moc dobře. Jeho ruce už bez ostychu plenily obě prsa.

“Já věděl, že si s tebou užiju víc než jen pokec na baru.” Zněl jeho hlas mezi polibky.

“Já už musím jít…” Ani já ovšem té větě nevěřila. A už vůbec mě neposlouchalo tělo, které dál oplácelo líbání a na útěk se nechtělo vydat.

“Tak ukaž jestli jsi taková děvka jak jsem si myslel, když jsem tě poprvé uviděl.” Rukama mě srazil na kolena a rychle stáhl své kalhoty. Tam na mě čekal jeho poklad. Typla bych stejný jak manželovo jen  trošku tlustější a hlavně tvrdý jak kámen.

 

Co vám budu povídat jeho nástroj po mě toužil a mě se to celkem zamlouvalo. Sice ještě v hlavě jsem měla trochu výčitky kvůli manželovi, ale jen co mi žalud prorazil mé rty, tak jsem veškeré zábrany a výčitky hodila za hlavu. Prostě si to užiji.  Takže jsem se dala do pořádného kouření.

“Teda ty jsi fakt pěkná děvka. Prej vdaná, že nechce a teď kouříš jak poslušná kurvička.” Smál se a užíval si s ruakama na mé hlavě. Netrvalo to moc dlouho a už mě zvedal.

“Kouřit umíš super a teď zkusíme provětrat tvou kundu co ty na to?” Manžel na mě nikdy takhle sprostě nemluvil a ani taková vášeň v našem sexu nebyla. Tudíž mě tento boreček uzemnil natolik, že jsem nedokázala vydat jediného slova. Rychle ze mě serval sukni na zem a za sukní letěly i kalhotky. A už jsem cítila jeho prsty jak pronikají.

“Pěkný už jsi připravená.” Mlasklo to jak ze mě vyjel a mou šťávičku si otřel o svůj žalud.

“Tak na co čekáš? Otoč se kurvičko.” Jak řekl mé tělo poslechlo jak voják. Nevím kde byl rozum, ale asi hodně daleko.

“Vyšpul na mě tu prdel!” Křikl a pleskl mě přes ní.

“Tak a teď drž!” Ještě mě trochu pomohl více se na něj vyšpulit a už přejížděl pérem mezi nohama.

“Gumu… gumu… použij…” Koktala jsem rychle než bude pozdě. Jenže pozdě už bylo. Žalud našel své místo a jedním přírazem jsem ho ucítila až kdesi na čípku.

“Vida jak ti tam sluší.” A už jsem slyšela a hlavně viděla jak si fotí své péro nabodnuté po kořen ve mě.

“Usměj se ať mám pěknou památku. Jsi první vdaná panička co mrdám.” Liboval si.

“Teda ty jsi úzká. Fakt máš dítě?”

 

To že jsem úzká vím i manžel to miluje a vždy se pěkně rychle udělá jak do mě zajede. A i zde boreček měl nejspíše výstřik na krajíčku, ale i on dost pil, takže byl trochu utlumený.

“Teda od teď mrdám jen vdané. To je bomba!” Přirážel do mě vší silou a vůbec nebral ohledy na mě. Bral mě skutečně jen jako nástroj pro své potěšení. Ovšem to mě právě hrozně vyrajcovalo. Takže jsem najednou vykřikla a udělala se. Svět se se mnou točil ještě rychleji a já skoro padala do mdlob. Orgasmus do toho alkohol a cizí péro nepřestávajíc přirážet hluboko do  mě.

“Ty vole ty jsi se udělala? Bomba. Tak teď já!” Změnil trochu tempo asi aby pro něj bylo co nejvíc příjemné.

“To bude manžílek koukat jakou má doma děvku až přijdeš plná mojí mrdky!” Sakra ta guma vždyť ji nemá!

“Já nic neberu…” Křičím z posledních sil.

“To nevadí máš doma paroháče se postará!” Odsekl arogantně a dál přirážel ještě asi půl minuty. Pak jsem ucítila jak mu v něm tepe stále více. A bylo to tu. Zajel do mě co to šlo a já ucítila jak do mě stříká pulz za pulzem. Ani na chvilku ho nevytáhl. Bezohledně do mě stříkal a nehybně čekal do posledního pulzu.

“Tak to jsem fakt nečekal. Počkej to si musím vyfotit.” Už jen letmo vnímám jak si fotí mou naplněnou kundičku.

“Paráda to budou kluci čumět.” Řekl si pro sebe. Sebral ze země kalhotky a dal si je do kapsy.

“Byla jsi skvěla.” Naposled mě plácl přes zadek a byl pryč. Jako by to byl sen, ale semeno tekoucí po nohou bylo důkazem, že se mi to jen nezdálo. Rychle jsem se dala dohromady a šla domů.

 

Doma naštěstí manžel i s prckem spal. Takže jsem si mohla dát hodně dlouhou sprchu. Snažila jsem se samozřejmě ze sebe dostat co nejvíce semene, ale ten blbeček stříkal, tak hluboko, že to už je stejně jedno. Po sprše jsem si lehla k manželovi a pohladila ho po hlavě. Jako bych snad hledala zda mu neraší z mé nevěry parohy. Nakonec jsem usnula s pocitem viny, ale zároveň neskutečného uspokojení.  

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Jako vždy super. dr25 nikdy nezklame.

  2. opravdu moc pěkné,
    co třeba 2. díl, jak jí začne díky fotkám vydírat a ona „musí“ držet ?? 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *