Chlapi – 1.díl

Jmenuji se Anna. Je mi dvacet osm let, jsem šťastně vdaná a máme jedno děcko. No, šťastně, prostě jsem vdaná a chci si postěžovat na nepřízeň života. Snad mi některá odpovíte na otázky, jenž nepřímo vyplynou z mého příběhu:

S chlapcem chodím dva roky a velmi ho miluji. Je ke mně pozorný a milý. Všude mne vodí za ruku a do společnosti chodí jen se mnou. Své kamarády zavrhl a věnuje se pouze mně. Až druhým rokem se odvažujeme k vážnějšímu sexu. Doposavad jsme se omezovali na osahávání a líbání na ústa. Více jsem mu nedovolovala, i když bych sama měla někdy chuť na intimnější kontakt.  Většinou při loučení mne vášnivě líbal a rukou mi masíroval některý z prsů. Mám hezká prsa, ale on je dosud neviděl. Jen je osahal. Jedenkrát se stalo, že mi rukou zajel do klína, ale to narazil.

Druhým rokem se během léta vše mění. Ležíme u Chrudimky na palouku, nikde nikdo. Slunce nás opaluje a koupání je příjemné. I dvoudílné plavky mi připadají moc teplé. Potím se na slunci. Honzík mne pořád pozoruje a najednou si všímám, jak se mu postavil v plavkách. Jako by tam měl kus dřeva, nebo ramínko na šaty. Asi se mu tak líbím v plavkách. Otáčí se a lehá si na břicho, abych na něj nekoukala. Ležím také na břiše, na zádech si rozepínám podprsenku, abych neměla bílý pruh. Honza se ke mně přikuluje a líbá mně na zádech. Při tom rukou šmátrá po mém prsu. Není mi to nepříjemné a trochu se nadzvedám a jemu padá jeden prs do ruky. Hned ho chytá a trošku mačká. Já při tom cítím, jak mi cuká v břiše.

Honzík si dává hlavu na mé lopatky a pořád mně drží. Chci mu dodat odvahy a otáčím se na záda. Kouká na mně a hlavně na má prsa, která má těsně pod bradou. V té době, ještě před porodem, mám tak dobře dvojky, i víc. Ukazuju mu je i s bradavkami a on váhá. Tak mu rukou postrkuji hlavu a on se pak přisává na jednu z bradavek. A pak i rukou mačká oba prsy. Má při tom rudou tvář a je nervózní. Ležím a držím a on se rozhodl, že mi sáhne i na do rozkroku. Jsem na to již připravena, už s ním chodím přes rok. Ale překvapuje mně a strká svou ruku hned pod kalhotky. Lekám se a stahuju nohy k sobě. On to chvilku zkouší a pak mi na ní prsty češe chlupy. Já taky k němu natahuji ruku. On ti ví a trošku se nadzvedá, abych tam mohla dosáhnout. Dosahuji, a hladím mu ho, až mu špička vykoukla z plavek a najednou mě postříkal ruku a ještě deku a ještě ručník. Vyndávám mu ruku z mých kalhotek a jdu se umýt do řeky. Honzík jde taky a klopí zrak. Já ho ještě pozoruji, jak si ho myje.  Po návratu na deku mne líbá, a že to prý bylo krásné. Od té doby na mne pokaždé chce něco takového.

V chodbě dole při loučení mi vždycky vyndává prsa, nebo alespoň jedno a oslintává mi je i radavky. Je to příjemné, ale, co kdyby někdo šel. Někdy chce rukou i za kalhotky, ale to nepřipadá v úvahu.

Za nějakou dobu již může k nám a s rodiči vysedáváme u televize. Naši ho mají rádi, že je slušný chlap, jak říká mamka. Jednou se stalo, že naši jdou do divadla a my můžeme čekat doma. Jsme oba čerstvě plnoletí a máme rozum. Sedíme u telky a Honzík mi chce rozepnout halenku, tak ho nechávám. On mne vždy rozepne a pak mně hezky líbá prsy. Ale sundává i podprsenku a při tom už mi sahá pod sukni. Trochu se klepu, ale jsem zvědavá. Dává mi ruku mezi nohy a roztahuje mi je. Potom mě hladí na pipince a rozepíná sukni. Tak ho nechám a ona mi padá sama. Držím si kalhotky oběma rukama. „Honzíku, to nejde, já se stydím.“

On vstává, rozepíná si kalhoty a vyndává ptáka ven.

„Hele, já se nestydím, tak nevyšiluj. Sundáme je, já se jen podívám a nic ti neudělám“ přemlouvá mně. Tak ho nechám mi je sundat. Kouká se mi na ni a rukou si ho honí. Taky bych si na ni chtěla sáhnout, ale trochu se před ním stydím. On najednou přestává a pak stříká na koberec, čuně.

Rychle se oblékám, on také a civí na mně,   jak to uklízím. Hadr se mi po tom smeká a jde to mizerně. ěAle nakonec si s tím radím. Posílám ho domů, nechci se na něj dívat. Sprchu a jdu spát. Ráno vstávám, jdu do obýváku a vidím to. Přes noc to uschlo a je tam jeden velký šedý flek.  Máma vidí, kam koukám, hladí mně po vlasech a říká: “To nevadí Aničko, já to uklidím, hlavně, že to není v tobě. My holky to musíme hlídat.“  Děkuji ji a mažu do pokoje se stydět.

Máma si myslí, že jsme to tady dělali a že jsem si dala pozor a uchránila ji. Ona si myslí, že již nejsem pana. A tak jsem se rozhodla, že se toho zbavím. Holky ve škole si vyprávějí, jak to je hezký, když to kluk do tebe našije. Hned přemýšlím, kde a jak to uděláme. Honza přijde zítra a naši jedou na zahradu. To bude stačit. A jo.

Honza stojí dole a já ho zvu nahoru. Jde a já mu na schodech říkám:“Mám pro tebe překvapení, pojď dál.“  Jde a já ho zrovna tlačím položnice našich. Ohlíží se pomně a nechápe. Říkám:

“ Dnes to spolu zkusíme, uděláme to. Jsem rozhodnuta.“  On se očividně zalekl a hned opáčil:

“ Jak, proč jsi to neřekla dřív. Já jsem s tím nepočítal. A ty ses rozhodla. Mně se nezeptáš?“

„Tak se tě ptám, připravíš mně o panenství, Honzo?“ On čumí a pak říká:

“To není jen tak, nevím, jak se to dělá a nepočítal jsem s tím.“ Prostě to odmítl. Jen pět minut dostal na cestu z bytu a odkráčel.  Já jsem zklamaná a naštvaná.

Dívám se za ním oknem. Jde, a ani se neohlédne. V tom někdo zvoní. Nemůže to být on, je na ulici, ale otvírám. Stojí tam Mirek, spolužák ze třídy. Přišel si pro cosi. Zvu ho dál a hledám mu to v knihovně. Jsem naštvaná a odmítnutá, že se nemohu soustředit. Mirda se ptá, a já mu téměř vše vypovídám. Mirkovi můžu, vždy mne podržel a pomohl a nikdy mne nezradil. Po zprávě mi bere ruku do dlaní a lehce se semnou objímá. Říká:“ Honza? To je vůl, nevím, jak s ním můžeš chodit. To kdybys požádala mně, neodmítl bych.“ Stále mne jemně objímá. Koukám mu do očí a pohledem ho povzbuzuji. Pohled mu zvážněl a již ho vedu do ložnice rodičů.

„ Nemysli si, že jsem nějaká kurva, ale chci to mít za sebou, a tebe znám.“

“ Víš, že mám vážnou známost. Co když se to dozví?“ Je vážný vzpírá se.

„Já to nikomu vykládat nebudu, proč bych to dělala?“ Dodávám mu odvahu.

„Tak dobře, vždy ses mi líbila.“ A svléká se do naha.Vidím to velké péro a je mi na nic. Lehá si na lůžko a civí na mně, jak se svlékám. Vidím, že mu stojí jako Honzovi. Možná má i většího. Najednou se trochu bojím, ale lehám vedle něho. Náhle někdo zvoní. Jdu ke dveřím a vidím špehýrkou, že je to Honza. Asi si to rozmyslel. Dělám, že nikdo není doma. Nemám v něm jistotu. Odchází.

Vracím se do postele a lehám si k Mirkovi na bok. On hned osahává prsy a ocucává mi bradavky. Vzrušuje mně to a cítím, jak mi pipina vlhne. Mirek se rukou dostává k ni a roztahuje mi nohy. To už ležím zpět na zádech. Je mi stydno, ale chci to. Mirek se mi do ní dívá a zkouší ji prstem. Nakonec mi do ní strká jazyk a vymetá s ním tam. Velmi se mi to líbí, až teču na prostěradlo. Potom mi tam přidává prsty a o mě se pokoušejí mdloby. Moc to chci. Ještě chvíli si se mnou hraje a kleká u ní.

Říká mi, abych zvedla zadek, a hned mi ho podkládá polštářkem. Mám z toho strach, ale čekám. Mirek mi ho tam pomalu strká, až to hrozně bolí a já pláču. A potom je ve mně a strašně to bolí. Ještě s ním ve mně hýbe a pořád mně to bolí. Odstrkuji ho a držím si ji rukou. On si ho honí a stříká to na prostěradlo. Sedám si, aby to nebolelo, a vidím, že mi teče krev.  Dostávám strach, někdy to prý teče dlouho. Mirek se jde umýt, a pak spěchá pryč. Tak si tady pláču sama a mám vztek na všechny chlapy. Potom to již neteče, tak jdu do vany a sprchuji se. Beru si vložku a potom ještě uklízím v ložnici. Vyměňuji prostěradlo a větrám.

Druhý den je Honza opět u nás. Jdeme ven a ptá se, kde jsem včera byla. Odpovídám, že v prodejně a to mu stačí. O mně ani slovo. Randíme venku a ještě se na něj trochu zlobím. Ale když mi navečer na schodech sáhne na kundu, dělá mi to dobře. Držím a on je z toho překvapen. Přitvrzuje postupem za kalhotky.  Naráží však na vložku.

„Promiň, já nevěděl.“ A stahuje ruku z kalhotek. Nevymlouvám mu to. Neumí počítat, tak ať trpí.

Chvíli ho učím francouzkému líbání a pak jde. Jenom mi ještě provětrá prsa.

Chodíme spolu více než dva roky a Honza stále nemá dost odvahy. Pravda, od počátku naší známosti jsem ho brzdila, ale vše se již změnilo a já čekám na nějaký sexuální zážitek. Mám ho ráda a líbí se mi. I když mne již jednou velmi zklamal.

Jednoho dne se vše tak srovnalo, a zůstáváme doma sami. Samozřejmě, že na nic nečekáme a využíváme toho. Honzík mne líbá a obírá mi prsa. Nastavuji se mu i s buchtičkou a on to přijímá. Chvilku mě svléká,  a když mám na sobě jenom prádlo, svléká se taky. Trošku se ještě stydím, ale podprsenku si svlékám sama. Je nahý a objímá mě. Masíruje mi prsa a snaží se mi sundat i kalhotky. Jsou to poslední, co ještě překáží a tak mu rychle pomáhám.   Hned mám jeho ruku na pipince a projíždí mi ji prsty, dokonce jeden strká dovnitř a mě se podlamují kolena. Beru ho za tu ruku a vedu ho na válendu. Sedáme si a zase se líbáme. On mi pořád tu ruku nutí do klína. A tak si lehám za něj a trošku roztahuji pokrčené nohy. Otáčí se ke mně a hned mi jezdí tou rukou po pyscích a prsty mi strká přímo do kundičky. Je to velmi příjemné, a když mi ještě druhou rukou mačká prsa, nemá to chybu.

Několik minut mne takhle škádlí a pak si na mně chce lehnout. Tak natahuji nohy a dávám je více od sebe. Honza mi ho tam pomalu zastrkuje a mne to nebolí. Ten pocit do kundy vjíždějícího ptáka je nádherný. Nevím, jak to vnímají chlapi, ale mně vyskakuje husí kůže jen při dotyku. Mám ho v sobě a jsem šťastná. Dívám se dolů a vidím, že ho ve mně ještě nemá celého, a tak hýbám pánví, abych ho ještě kousek do sebe dostala. Honza si toho všiml a také ho zkouší ještě zastrčit. Daří se mu to, ale mne to trochu zabolelo.  Trošku ho povytáhl, ale hýbe s ním ve mně dovnitř a ven a tak pořád. Velmi se mi to líbí a nic mě nebolí. Jenom jsem hrozně mokrá.

Po chvíli se najednou Honza podpírá rukama a zasunuje ho do mě do hloubky a s divným výrazem v tváři ve mně cuká penisem a stříká do mě semeno. Je to velmi příjemné a mám chuť si ho v sobě přidržet, aby stříkal stále. Pak přestává a kulí se ze mě. Oddechuje a já cítím, jak to ze mě teče na válendu. Beru si vložku a kalhotky, ale jsem u něho a studuji mu penis. Je mu to jedno a tak se mu věnuju. Má ho ze mě ještě celého poslintaného a už vadne, ale ohrnuju mu ho a vidím všecko z blízka. Ještě mu prohlížím pytel s koulema a jsem spokojená. Je mi hezky po těle, i když mi připadá, že ještě něco chybí. Ale nevím co. Strojíme se a já se na sebe dívám do zrcadla, jsem li jiná. Nepřipadá mi to. Ale jsem teď žena, a je to prý jiné. Nevím.

Honza je jako před tím a je mu to jedno. Jen, když jdu okolo něho, sahá mi na pipku. To dříve nedělal. Asi se stal mužem.

 

 

Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *