Poprvé v přítelkyni

Je leden a s kamarádkou Irenou udržuji soukromé kluziště na dvoře našeho činžovního domu. Je večer. Mrzne, až praští, já stříkám vodu a jsem zmrzlý na kost. Dokončujeme denní seriál, balíme hadici a jdeme do domu. V prádelně je teplo od horkovodu a tak sedíme a rozmrzáme. Máme rádio, v klidu posloucháme, ona sedí o schod níže a povídáme si. Irča si přehazuje ruku přes mé stehno a opírá se o mne svým podpaždím. Při tom mě však pravým prsem tlačí do stehna. Jak se pohybuje, vzrušuje mne to. Říkám si, že to zkusím. Skláním se, podpírám se lokty o kolena a mezi stehno a prs vkládám ruku.  Hned na něj tlačím. Irenka jako by nic. Drží, i když beru prs do ruky a mačkám ho. V tom mi ale začíná tvrdnout penis. Ona to cítí a jemně se k němu mačká loktem. Najednou se z chodby ozývá její matka a volá ji domů. Utíká napřed, já čekám. Máma je protivná. Od toho večera se těším na bruslení. Je mi skoro sedmnáct a holky se mi zatím jen líbí. Ona má devatenáct a má vážnou známost. Pokud vím. Chodíme bruslit vždy až večer kolem osmé.

Někdy je to legrace, zkoušíme si taneční páry, oba to neumíme, ale letmé doteky v místech kde se to nesluší, nás oba baví. V průchodu nebo prádelně se k sobě tulíme a je nám spolu dobře. Jednoho večera mi Irenka zastupuje cestu z prádelny a nechává mě přiblížit se. Chci ji jemně odstrčit, ale ona mě líbá na ústa. Jsem překvapen, ale držím a nějakou chvíli se vzájemně líbáme. Všechno odhazujeme z rukou a v objetí se k sobě tlačíme. Hned mi v nohavici tvrdne penis. Irena uvolňuje jednu ruku a přejíždí s ní několikrát přes něj. Já přesunuji obě ruce na její prsa a mačkám je silou. Stále se líbáme. Dostávám se ji pod bundu a triko, studenýma rukama nacházím podprsenku, zvedám ji nahoru a nechávám ta velká prsa vypadnout do mých rukou. Jsou obrovská a teplá. Irence to však vůbec nevadí. Zasunuje ruku za mé kalhoty a přímo za trenýrky. Ledová ruka se chápe horkého tvrdého penisu a masíruje ho.  Opírám ji o zeď, nechávám jednu ruku mezi prsy a druhou po břiše sunu Irence do kalhotek. Je tam teplo a vlhko. Pročesávám chlupy a prsty mi zajíždějí dovnitř, do kundičky.  Partnerka vzdychne a přitlačí se, mírně se chvěje. Držím teď v rukou zároveň jak prso, tak i kundičku. Ale to je vše, Irenka mi vyhonila péro do trenýrek a se smíchem si utírá ruku kapesníkem. Ještě mě líbá, strojí se a maká nahoru. Já mám v kalhotách jaro a přemýšlím, jak budu prát, abych nemusel matce něco vysvětlovat.

Doma před spaním promýšlím, co se vlastně děje a vzpomínám na tvar jejích prsů a kundičky a vůbec. Trochu ji mám rád. Asi.

V několika týdnech, se věci udržují stejně. Nikam nepokračujeme, ale je to příjemné. Již nemívám v kalhotách jaro, ale Irenka mi ho vždy vyndá z kalhot a sperma končí na zemi. Později přichází obleva a není důvod scházet se večer. (tedy pro rodiče). Irenu hlídají jako ostříži.

Během jara jsme na zapřenou spolu několikrát v kině. Tam se jen osaháváme, ale to jen je li málo diváků.  A nějaké muchlování na ulici není k ničemu. Prádelna zavřená a chuť na sex je velká.

Jeden víkend však Irenini rodiče míří na chatu a ji nechávají doma kvůli studiu. Hned mě zve na sobotu a druhou hodinu k nim. Nemohu se dočkat. Těsně před druhou zvoním a slyším: „To jsi ty?“   „Ano, já.“ „Počkej moment, jsem ve vaně, hned to bude.“ „ Jo, hned se vrátím,“ volám a se studem makám domů na rychlou sprchu.

Po chvíli jsem zpět. Chci zvonit, ale dveře jsou pootevřeny, a tak se pomalu plížím dovnitř. Zavírám, jdu do obýváku, nikde nikdo. Nahlížím do kuchyně, to samé. Jdu tedy k ložnici a přivřenými dveřmi ji vidím stát u balkonových dveří. Má na sobě zelený saténový župan se zlatým ornamentem, blond vlasy vyčesané nahoru a stažené gumičkou. Ruce v kapsách županu a kouká se ven. Dobře ví, že jsem tam, ale čeká.

Přistupuji k ní zezadu, objímám ji, ona mi pokládá hlavu na rameno a nechá si ohmatávat prsa. Vzdychá  a rychle se točí ke mně. V objetí mě tiskne a líbá. Rozvazuji pásek županu, nechávám ho sklouznout na zem, župan rozvírám a přes ramena ho shazuji také. Její ruce ihned letí zakrýt prsy, dělá dva kroky a zadeček si schovává pod deku. Jen ta chvilka co mám, možnost ji zahlédnout mě ohromuje. Má nádhernou štíhlou postavu, bílá kůže, prsa alespoň čtyřky, hezký zadeček. Shazuji ze sebe triko a šortky a skáču k ní do postele. Ona leží, drží si deku pod bradou a pozoruje mé tvrdé péro. Líbáme se v těsném objetí. Rukama ji mačkám kozy, hrabu se v nich a užívám si jejich velikosti a váhy. Pravou rukou se tlačím do rozkroku. Ona zavírá oči a roztahuje stehna. Dostávám se k její kundičce.  Je mokrá. Projíždím ji prsty, strkám je dovnitř a hýbu s nimi, až sténá. Po zasunutí prstů hned sráží stehna k sobě a tím je drží uvnitř.  Po chvíli mne sama rukou kolem mého krku pobízí, abych si na ni lehl. Nejsem proti. Lehce ji přilehám a ona roztahuje pokrčené nohy. Moje péro do ní samovolně vjíždí. Irenka hned rychle a přerušovaně dýchá. Krásný pocit. Jezdím s ním sem tam. Je v ni tak kluzko a teplo. O chvilku déle  k ni přichází orgasmus. Jednou velkou křečí vše sevře a třese se. Mě to také stačí a prvně v životě stříkám sperma do kundy. Do kundy hezké holky. Holky, kterou mám rád.  Ještě několik chvil si užívám jejího poprsí a tepla jejího klína. Necháváme penis ochabnout uvnitř. Pak Irča loví pod polštářem ručník a podkládá si zadeček. Chytá sperma kvůli mámě.

Mazlíme se a navzájem se pozorujeme. Maloučko ještě laskám ta velká prsa a sáhám do kundičky. Po rozloučení mizím z bytu. Jsem hloupej, nevím, že tato chvíle je k nezaplacení.  Irenka zůstává ležet a užívá si to.

Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *