Podruhé v ženě

Jen měsíc a pár dní uteklo ode dne, kdy jsem poprvé okusil tu slast pravého milování se ženou, mojí kamarádkou Irenou. Od toho dne nemohu spát, nemyslím na nic jiného než na ni, její prsa, její lasturku a nádherný pocit být v ni a po ejakulaci se v ní změknout.

Trochu mi tu vzpomínku kazí zpráva o její brzké svatbě. Je to pro mne šok. Obzvlášť, když jsem ani netušil, že je to chystáno. Je to pro mne něco jako křivda.

Náhodně Irenu potkávám před domem. Krásnýma hnědýma očima se na mě provinile dívá a po mé výčitce ohledně chystané svatby mne zve opět k sobě, že se vše dozvím. Slibuji a již vymýšlím, co s ní všechno budu dělat. Její vyjádření mě však chladí: „S ničím nepočítej, promluvíme si. Bude to jen chvilka.“  Opět slibuji a rozcházíme se.

Sobota ve dvě. Můj čas. Ťukám a slyším kroky, otvírá a s nervózním úsměvem mě zve dál, do obýváku. Je jenom v šortkách a velmi vytahaném bílém bavlněném triku. Jak vidím, podle pohybu poprsí, nemá podprsenku.  A všímám si další věci, krásně oholených nohou.

Nalévá mi trochu vína, sobě sodovku, usedá naproti mně a pozvolna začíná hovořit. Dozvídám se podrobnosti některých věcí a její postavení a její postoje k tomu.

„A proč jsi mi to neřekla minule sama?“

Ona: „Ještě jsem to nevěděla jistě, a třeba bys mě už chtěl, kdybys to věděl. A já jsem tě moc chtěla.“

„Tebe chci vždycky a všude, i teď.“

Ona: „Už to nejde a nepůjde, to je jasný? Musím se nějak chovat, bude svatba. Sice ji nechci, ale co mi zbývá“

„Že to nepůjde, chápu, ale proč už to nejde teď? Ještě nejsi vdaná.“  Irenka těká očima, přemýšlí a hledá argument. Nenachází ho, a tak jen krčí rameny. Pozoruji výstřih jejího vytahaného trika, který odkrývá část jejího poprsí. Velká prsa tlačí bradavkami tričko od těla a v místech hrotů tmavě prosvítají ven. Ona to vídí, pokládá sklenici na stolek a dlouze mi hledí do očí. To mě spouští.

V mžiku jsem u ní. Beru její hlavu do dlaní a dlouze líbám na rty. Její ruce vystřelují kolem mé šíje a strká mi jazyk do úst. Při tom oddechuje a mačká se ke mě. Zvedám ji z křesla, beru ji pod koleny a nesu do ložnice. V mé náruči je zvadlá a poddajná. Pokládám ji na lůžko, klekám u ní a líbám prsa přes triko. Drží mi hlavu a jemně ji směruje, kde chce líbat. Mile se usmívá a šeptá: „Tak tedy naposled, miláčku.“  Pokyvuji a říkám: „Naposled, Irenko, bude se mi stýskat.“  Zvážněla, přitáhla si mou hlavu mezi prsa a po tvářičce vidím se kulit jednu slzičku.

„Jo, mě taky, miláčku.“ Chvíle ticha a pak se na mne dlouze dívá:„ Nespěchej, uděláme si to hezký.“

Sedá si a zvedá ruce nad hlavu. Pomalu ji svlékám z toho vytahaného trika. Při tom rukou zavadím o hrot jednoho prsa a velmi mě to vzruší. Odhazuji triko na zem, stojím u lůžka a dívám se, jak si lehá na záda, rozpíná si šortky, zvedá zadeček a převléká je přes boky a kotníky. Letí na zem. Pak se podpírá loktem a mě, stojícímu u ní, pomaloučku stahuje šortky. Zavléká prsty za gumu a pomalu vše táhne dolů. Hned ji upoutává můj zbytnělý penis, který málem vykukuje ze slipů. Odkopávám šortky, chci se svléknout, ale Irenka mě plácá přes ruku. Tak stojím a pozoruji její činnost. Opět zavléká prstíky za gumu a velmi pomalu ji popotahuje směrem dolů. V místě největšího odpor musí trochu zabrat, ale vyplácí se jí to. Penis jako péro vystřeluje proti ní a jejímu: „Wau.“  „Ahoj, no konečně, dlouho jsme se neviděli.“  Dokončuje přesouvání slipů dolů, ale už si všímá jen jeho.  Usedá a za penis mne táhne k sobě do lůžka. Usedám proti ní, pouští mi penis, svléká si kalhotky a hází je kamsi. Opět bere do ruky penis a dívá se mi do očí. Sedíme v lůžku tureckým sedem naproti sobě, ona drží penis a honí ho, já ji podpírám prsa a honím je ze strany na stranu. Po chvíli sunu ruku níže až ke kundičce. Rozevřená stehna mi ji ukazují. Všímám si, že je oholená, jen na pahorku něco zůstává. Irča sleduje můj pohled a chce se líbat. V objetí nám to chutná oběma a vzájemný kontakt s protějším přirozením také. Prsty zasunutými do kundičky ji vzrušuji, po chvíli se pomalu posunuje ke mně. S roztaženými stehny přisedá  z předu těsně ke mně, zvedá zadeček, ze zadu se chopí penisu a zasunuje ho do sebe. Zadečkem pak pomalu dosedá až dolů. Teplo a vlhko její kundy mě rajcuje. Ona mě bere kolem krku, natahuje ruce, dívá se mi do očí a v pohybech nahoru dolů mírně pootevřenými ústy dýchá a jemně sténá.  Její pohyby pánví jsou kouzelné. Klouže po mém penisu tak lehce. Držím ji za prsa, hraji si s nimi, tahám ji za bradavky, které jsou mimochodem o moc větší a tmavší oproti minule.

Jak mi řekla: “ Připravují se na kojení.“  Ptám se i na děcko, jestli mu nemůžeme ublížit při milování. Odpovídá: „Snad ne, je ještě malé a dost daleko, takového nemáš, abys ublížil.“

Oba se smějeme, ale zůstáváme v poloze. Stále ho má až po kořen zasunutý v kundě. Chvilkami přestává s pohybem, ale jen na krátko.

„Moc se mi bude stýskat, miláčku. Co mám dělat, až budu po tobě toužit?“ ptá se toho pravého.

„Sám nevím, co budu dělat. Můžu přijít na návštěvu, budeš li chtít.“  Odpovídám.

Odtahuje se ode mne, sedá opodál a sděluje: „Tak s tím nepočítej. O tom nebudeme mluvit. Již jsem to řekla. Dnes naposled. Poslední slovo. Jinak běž.“   Sedám na kraj lůžka a přemýšlím, proč tak agresivně. Nechci odejít,  a Irena mi nedává šanci odejít, spěšně se ke mně tulí, fňuká  a šeptá:  „ Prosím, nechoď, alespoň ještě jednou, naposledy. Obejmi mne.“  Objímám ji se slovy: „Nechci odejít, a nemyslel jsem to tak. Mám tě rád a chci tě každý den.“   „Já tebe taky, vezmi si mě.“  Žadoní.

Uléhá, otáčí se na břicho a vystrkuje na mne zadeček s růžovou kundičkou.  Zezadu do ní pronikám  celou délkou penisu, jsem tak hluboko, jako nikdy po tom. Je prostorná. Citlivě pohybuje celým tělem vpřed a vzad. Já ji držím za boky a pomáhám ji. Několikrát ho nechám vyklouznout a následně ho opět zasunuji, což si ona se vzdechy užívá.  Netrvá dlouho, a Irenka je na prahu orgasmu. Náhle přiráží tvrději a rychleji, pak přirazí a drží, chvěje se a cuká sebou. Po chvilce se sune dolů a odpočívá na boku přede mnou.

Nechávám ji vydechnout jen chvilku. Ob klekám její spodní nohu, druhou ji před sebou pokrčuji a pronikám do ní znovu. Tím, že mám jedno své stehno před jejím břichem a druhé za zadečkem pronikám opravdu hluboko.  Je tam teplo a vlhko a penis jezdí sem a tam v celé délce. Sleduji Irenu, jak zavírá oči a vzdechy reaguje na každý hluboký průnik.  Dívám se na velké prsy, po nichž přebíhají vlny každého pohybu. To mi dodává a v momentu jejího druhého orgasmu do ní pálím jednu dávku spermatu za druhou. Dorážím do ní, až vztahuje ruku proti a brzdí mě. Dávám tam všechno. Po chvilce to začíná vytékat, přitlačuji, ale nemá to smysl. Necháváme to téct a odpočíváme. Skláním se nad ní, jednou rukou ji laskám kozy, ona mi hladí ramena a usmívá se. Je nám dobře.

Po několika minutách vyndávám zvadlý penis a propouštím ji. Utíká do koupelny a omývá se. Já později také. Oba se oblékáme, ale zůstávám.

Ještě asi hodinu si povídáme. Sedí mi na klíně, drží mne kolem ramen. Pravé prso opírá o mne, za levé ji držím. Je nám spolu dobře.  Před odchodem se pokouším ještě o jeden styk. Ale i přes to, že Irča, sedící  mi na klíně cítí, jak mi vstává, odmítá to.  Jsem z toho nevrlý a ona to vidí, ale nepovoluje.

„ Je to za námi, budeš muset jít “ říká smutně a vstává mi z klína. Vstávám také a odcházím. U dveří se otáčím, naposledy ji objímám a líbám. Ještě naposledy ji mačkám kozy. Stojí mi, ona to cítí a pláče. Chci se uvolnit a odejít, ona však pokleká přede mnou, rychle mi stahuje šortky i slipy. Tvrdý penis si cpe do úst a kouří mě jako blázen. Kouše ho, saje a tvrdě si ho vráží až k hrdlu. Chvíli pracuje, já to nezvládám a stříkám ji do hrdla vše, co mi ještě zbylo. Rychle vše polyká, odsrkává zbytky z penisu a obléká mě. Staví se naproti mně, pláče a se slovy: “ To abys na mě nezapomněl“   mě otáčí, vystrkuje  mě  na chodbu a zaklapuje za mnou dveře.

Koukám jako osel. Jednak z toho nezvyklého zážitku a za druhé, jak rychle se se mnou vypořádala. Nemohu to pochopit. Vracím se ke dveří,  několikrát ťukám, vím, že pláče za dveřmi, ale nikdo mi neotvírá.   Asi nejsou a nebudou doma.

Naposledy ji vidím jako nevěstu nastupující do auta, a potom asi po třiceti letech v prodejně. Je mírně obézní, prsa ji visí u loktů a má zadek.  Není ani zdaleka tak hezká jako kdysi. Já vlastně také ne.

Je dobře, že jsme se milovali mladí.

 

Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *